Závodník: Lampová Amálie

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 03.12.2019 Orienťák pro Madlenku Dlouhá Lampová Amálie DKP0752 DISK
OB 03.11.2019 Oblastní žebříček D12 1. Lampová Amálie DKP0752 20:41
OB 31.10.2019 Noční bohnický orienťák 2019 T4A 8. Lampová Amálie DKP0752 29:30 + 3:46
OB 20.10.2019 Oblastní žebříček D12 19. Lampová Amálie DKP0752 17:19 + 5:10
OB 19.10.2019 Oblastní žebříček D14 12. Lampová Amálie DKP0752 25:04 + 4:12
OB 13.10.2019 Oblastní žebříček D12 4. Lampová Amálie DKP0752 18:42 + 0:29
OB 12.10.2019 Oblastní žebříček D12 7. Lampová Amálie DKP0752 33:24 + 8:15
OB 14.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, , WRE D12C 10. Lampová Amálie DKP0752 10:25 + 1:52
OB 12.06.2019 5. závod DsM a Žaket Pražského poháru žactva D12 5. Lampová Amálie DKP0752 18:03 + 1:32
OB 05.06.2019 4. Žaket Pražský pohár žactva D12 9. Lampová Amálie DKP0752 13:25 + 2:25
OB 25.05.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati D12 8. Lampová Amálie DKP0752 27:38 + 3:08
OB 22.05.2019 2. závod DsM a Žaket Pražský pohár žactva D12 7. Lampová Amálie DKP0752 20:58 + 2:41
OB 08.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati D12 28. Lampová Amálie DKP0752 39:26 + 18:26
OB 01.05.2019 Oblastní žebříček D12 4. Lampová Amálie DKP0752 8:23 + 0:45
OB 28.04.2019 Oblastní žebříček D12 18. Lampová Amálie DKP0752 44:58 + 24:32
OB 07.04.2019 Oblastní žebříček D12 13. Lampová Amálie DKP0752 31:16 + 9:35
OB 06.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu D12 5. Lampová Amálie DKP0752 11:51 + 1:01
OB 31.03.2019 Oblastní žebříček D12 6. Lampová Amálie DKP0752 21:47 + 3:44
OB 24.03.2019 Oblastní žebříček D12 8. Lampová Amálie DKP0752 30:35 + 6:32
OB 22.02.2019 Manufaktura Pražský žebříček - jaro 2019 D12 5 Lampová Amálie DKP0752
OB 22.02.2019 Žaket Pražský pohár žactva 2019 D12 6 Lampová Amálie DKP0752
OB 22.02.2019 Manufaktura Pražský žebříček - podzim 2019 D12 6 Lampová Amálie DKP0752
OB 22.02.2019 Manufaktura Pražský žebříček - podzim 2019 D14 19 Lampová Amálie DKP0752
OB 04.11.2018 Oblastní žebříček D12 19. Lampová Amálie DKP0752 32:36 + 8:10
OB 01.11.2018 Noční bohnický orienťák 2018 T6 100. Lampová Amálie DKP0752 59:59 + 31:38
OB 21.10.2018 Oblastní žebříček D12 23. Lampová Amálie DKP0752 28:58 + 9:19
OB 20.10.2018 Oblastní žebříček D12 22. Lampová Amálie DKP0752 29:58 + 10:37
OB 23.09.2018 Oblastní žebříček D12 6. Lampová Amálie DKP0752 31:13 + 6:11
OB 22.09.2018 Oblastní žebříček D12 20. Lampová Amálie DKP0752 29:49 + 10:18
OB 01.09.2018 Pražský žebříček - podzim 2018 D12 6 Lampová Amálie DKP0752
OB 13.06.2018 5. závod Žaket Pražský pohár žactva D12 13. Lampová Amálie DKP0752 19:38 + 4:29
OB 06.06.2018 4.závod Žaket Pražského poháru žactva D12 7. Lampová Amálie DKP0752 23:42 + 6:34
OB 02.06.2018 Oblastní žebříček D12 Lampová Amálie DKP0752 DISK
OB 30.05.2018 3. závod Žaket Pražský pohár žactva D12 18. Amálie Lampová DKP0752 28:28 + 11:05
OB 23.05.2018 2. Pražský pohár žactva D12 11. Lampová Amálie DKP0752 24:32 + 7:31
OB 16.05.2018 Žaket Pražský pohár žactva 2018 D12 12 Lampová Amálie DKP0752
OB 14.04.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati D12 10. Lampová Amálie DKP0752 30:20 + 11:40
OB 08.04.2018 Oblastní žebříček D12 10. Lampová Amálie DKP0752 35:47 + 11:57
OB 25.03.2018 Oblastní žebříček D12 40. Lampová Amálie DKP0752 54:42 + 35:06
OB 15.03.2018 Pražský žebříček - jaro 2018 D12 18 Lampová Amálie DKP0752
OB 05.11.2017 Oblastní žebříček D10 11. Lampová Amálie DKP0752 21:00 + 5:21
OB 03.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E3 D10C 20. Lampová Amálie DKP0752 30:48 + 9:46
OB 02.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E2 D10C 22. Lampová Amálie DKP0752 41:12 + 21:29
OB 01.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E1 D10C 18. Lampová Amálie DKP0752 22:40 + 8:40
OB 01.09.2017 Pražský žebříček DH10 - podzim 2017 D10 41 Lampová Amálie DKP0752
OB 14.06.2017 5. závod Žaket Pražského poháru žactva D10 7. Lampová Amálie DKP0752 30:30 + 9:58
OB 07.06.2017 PPŽ Rohožník D10 9. Amálie Lampová DKP0752 20:18 + 4:58
OB 28.05.2017 Oblastní žebříček D10 5. Lampová Amálie DKP0752 20:43 + 5:03
OB 27.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati D10 2. Lampová Amálie DKP0752 22:17 + 1:01
OB 24.05.2017 2. závod Pražského poháru žactva - WOD D10 14. Lampová Amálie DKP0752 20:53 + 7:02
OB 17.05.2017 1. závod Pražského poháru žactva D10 8. Lampová Amálie DKP0752 31:18 + 8:48
OB 08.05.2017 Oblastní žebříček D10 18. Lampová Amálie DKP0752 49:15 + 27:09
OB 22.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati D10 6. Lampová Amálie DKP0752 29:22 + 10:27
OB 08.04.2017 Oblastní žebříček D10 19. Lampová Amálie DKP0752 44:34 + 31:04
OB 02.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D10 Lampová Amálie DKP0752 DISK
OB 01.04.2017 Oblastní žebříček D10 17. Lampová Amálie DKP0752 52:26 + 27:49
OB 01.04.2017 Pražský žebříček DH10 - jaro 2017 D10 9 Lampová Amálie DKP0752
OB 01.04.2017 Pražský pohár žactva 2017 - děti DH10 D10 11 Lampová Amálie DKP0752
OB 23.10.2016 Oblastní žebříček D10 16. Lampová Amálie DKP0752 32:35 + 15:41
OB 22.10.2016 Oblastní žebříček D10 29. Lampová Amálie DKP0752 54:50 + 38:15
OB 25.09.2016 Oblastní žebříček D10 15. Lampová Amálie DKP0752 24:01 + 8:52
OB 24.09.2016 Oblastní žebříček D10 21. Lampová Amálie DKP0752 32:38 + 14:06
OB 04.09.2016 Oblastní žebříček D10 15. Lampová Amálie DKP0752 27:29 + 14:59
OB 03.09.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati D10 15. Lampová Amálie DKP0752 49:03 + 24:50
OB 15.06.2016 Pražský pohár žactva D10 17. Lampová Amálie DKP0752 29:40 + 11:28
OB 08.06.2016 5. závod Žaket pražského poháru žactva D10 18. Lampová Amálie DKP0752 23:06 + 9:40
OB 25.05.2016 3. závod Pražského poháru žactva D10 12. Lampová Amálie DKP0752 25:09 + 9:50
OB 18.05.2016 2. závod Žaket pražský pohár žactva D10 25. Lampová Amálie DKP0752 36:30 + 21:20
OB 11.05.2016 1. závod Žaket pražský pohár žactva - World orienteering day 2016 D10 11. Lampová Amálie DKP0752 27:16 + 12:41
OB 24.04.2016 Oblastní žebříček D10L 10. Lampová Amálie DKP0752 21:34 + 5:48
OB 23.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati D10 8. Lampová Amálie DKP0752 22:28 + 6:00
OB 10.04.2016 Oblastní žebříček D10L 5. Lampová Amálie DKP0752 23:19 + 2:07
OB 03.04.2016 Oblastní žebříček D10 13. Lampová Amálie DKP0752 27:40 + 9:05
OB 20.03.2016 Oblastní žebříček D10L 4. Lampová Amálie DKP0752 27:50 + 5:42
OB 11.05.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček, WRE D12C Lampová Amálie POB0753
OB 29.09.2019 Oblastní žebříček D12 Lampová Amálie DKP0752
OB 01.06.2016 4.závod pražského poháru žactva (PPŽ) D10 Lampová Amálie DKP0752
OB 22.06.2016 Klacky [7] OPEN - firemní a žákovské štafety MIX Linie Lampová Amálie DKP0752
OB 21.09.2016 Žákovské štafety DH10 Lampová Amálie DKP0752
OB 02.04.2017 Závod s volným pořadím kontrol F Lampová Amálie DKP0752
OB 21.06.2017 KLACKY [8] OPEN - závod ŠTAFET pod záštitou radní Ireny Ropkové HD10 Lampová Amálie DKP0752
OB 01.09.2017 Cena východních Čech 2017 D10C Lampová Amálie DKP0752
OB 20.06.2018 KLACKY [9] OPEN - závod ŠTAFET DH12 Lampová Amálie DKP0752
OB 11.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D14 Lampová Amálie POB0753
OB 12.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D12 Lampová Amálie POB0753
OB 19.06.2019 Štafetové finále Žaket Pražského poháru žactva KLACKY/10/OPEN DH12 Lampová Amálie DKP0752
OB 14.09.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D12 Lampová Amálie DKP0752
OB 15.09.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D12 Lampová Amálie DKP0752