Závodník: Bašus Ondřej

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 04.11.2018 Oblastní žebříček H10L 3. Bašus Ondřej SCP1000 24:20 + 4:29
OB 20.10.2018 Oblastní žebříček H10L 6. Bašus Ondřej SCP1000 20:25 + 6:23
OB 07.10.2018 Oblastní žebříček H10L 7. Bašus Ondřej SCP1000 17:07 + 5:54
OB 06.10.2018 Veřejný závod H10L 2. Bašus Ondřej SCP1000 14:12 + 1:20
OB 23.09.2018 Oblastní žebříček H10L 1. Bašus Ondřej SCP1000 17:55
OB 22.09.2018 Oblastní žebříček H10L 5. Bašus Ondřej SCP1000 26:36 + 3:05
OB 06.06.2018 4.závod Žaket Pražského poháru žactva H10L 3. Bašus Ondřej SCP1000 23:02 + 4:58
OB 23.05.2018 2. Pražský pohár žactva H10L 5. Bašus Ondřej SCP1000 21:56 + 3:37
OB 20.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček HF 3. Bašus Ondřej SCP1000 28:24 + 4:29
OB 13.05.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati H10L 8. Bašus Ondřej SCP1000 27:04 + 8:01
OB 05.05.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček H10N 6. Bašus Ondřej SCP1000 27:01 + 4:50
OB 21.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu H10L 9. Bašus Ondřej SCP1000 20:24 + 7:00
OB 14.04.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati H10L 3. Bašus Ondřej SCP1000 34:17 + 6:48
OB 08.04.2018 Oblastní žebříček H10L 29. Basus Ondrej SCP1000 51:48 + 32:37
OB 25.03.2018 Oblastní žebříček H10L 5. Basus Ondrej SCP1000 24:23 + 4:30
OB 22.10.2017 Oblastní žebříček H10L 1. Bašus Ondřej SCP1000 15:24
OB 21.10.2017 Oblastní žebříček H10L 11. Bašus Ondřej SCP1000 37:07 + 11:36
OB 15.10.2017 Oblastní žebříček H10L 3. Bašus Ondřej SCP1000 23:41 + 3:18
OB 10.09.2017 Žebříček B-Čechy H10N 2. Bašus Ondřej SCP1000 24:04 + 0:01
OB 09.09.2017 Žebříček B-Čechy H10N 4. Bašus Ondřej SCP1000 33:35 + 12:59
OB 26.08.2017 Oblastní žebříček HF 5. Bašus OndĹ™ej SCP1000 17:45 + 7:59
OB 13.08.2017 Rumcajsovy míle - E3 H10N 2. Bašus Ondřej SCP1000 28:13 + 1:28
OB 12.08.2017 Rumcajsovy míle - E2 H10N 1. Bašus Ondřej SCP1000 13:33
OB 11.08.2017 Rumcajsovy míle - E1 H10N 2. Bašus Ondřej SCP1000 23:40 + 0:31
OB 16.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E3 H10N 15. Bašus Ondřej SCP1000 61:48 + 44:12
OB 15.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E2 H10N 6. Bašus Ondřej SCP1000 24:23 + 4:02
OB 14.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E1 H10N 11. Bašus Ondřej SCP1000 22:35 + 10:51
OB 04.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H10C 22. Bašus Ondřej SCP1000 54:03 + 32:40
OB 28.05.2017 Oblastní žebříček HDR 5. Basus Ondrej SCP1000 25:12 + 7:45
OB 14.05.2017 Žebříček B-Čechy H10L Bašus Ondřej SCP1000 DISK
OB 13.05.2017 Žebříček B-Čechy H10L 9. Bašus Ondřej SCP1000 43:33 + 16:04
OB 22.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati H10L 8. Bašus Ondřej SCP1000 24:04 + 6:03
OB 08.04.2017 Oblastní žebříček H10L 9. Bašus Ondřej SCP1000 29:46 + 9:32
OB 01.04.2017 Oblastní žebříček HDR 7. Bašus Ondřej SCP1000 35:13 + 10:15
OB 22.10.2016 Oblastní žebříček HDR 8. Bašus Ondřej SCP1000 22:54 + 5:58
OB 31.07.2016 Eduard 2016 - E3 HDR 5. Bašus Ondřej SCP1000 33:48 + 5:22
OB 30.07.2016 Eduard 2016 - E2 HDR 8. Bašus Ondřej SCP1000 33:58 + 10:51
OB 29.07.2016 Eduard 2016 - E1 HDR 2. Bašus Ondřej SCP1000 22:41 + 2:27
OB 19.06.2016 Žebříček B-Čechy HDR 6. Bašus Ondřej SCP1000 31:56 + 6:36
OB 21.05.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati HDR 11. Bašus Ondřej SCP1000 26:48 + 7:46
OB 14.05.2016 Žebříček B-Čechy TF 9. Bašus Ondřej SCP1000 36:16 + 5:34
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu HDR 17. Bašus Ondřej SCP1000 19:02 + 10:01
OB 06.05.2018 Žebříček B-Čechy východ H10C Bašus Ondřej SCP1000
OB 29.07.2016 Eduard 2016 HDR Bašus Ondřej SCP1000
OB 11.08.2017 Rumcajsovy míle H10N Bašus Ondřej SCP1000
OB 14.07.2017 H.S.H. Vysočina cup H10N Bašus Ondřej SCP1000
OB 21.10.2017 Oblastní žebříček H10L Bašus Ondřej SCP1000
OB 11.03.2018 Hostivické sprintování Děti Bašus Ondřej SCP1000