Závodník: Donda Jakub

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 17.10.2020 Saxbo (závod v Německu) H14 (Herren bis 14) 10. Donda Jakub ONO0700 40:27 + 10:34
OB 04.10.2020 Mistrovství oblasti ve sprintu H14 4. Donda Jakub ONO0700 15:28 + 1:55
OB 03.10.2020 Oblastní žebříček H14 4. Donda Jakub ONO0700 27:09 + 4:44
OB 19.09.2020 Oblastní žebříček H14 2. Donda Jakub ONO0700 15:51 + 0:27
OB 19.09.2020 Oblastní žebříček H14 3. Donda Jakub ONO0700 35:10 + 6:48
OB 13.09.2020 Oblastní žebříček H14 4. Donda Jakub ONO0700 33:32 + 6:04
OB 12.09.2020 Mistrovství oblasti na krátké trati H14 5. Donda Jakub ONO0700 25:08 + 5:20
OB 30.08.2020 West cup - E3 H14 10. Donda Jakub ONO0700 46:26 + 17:48
OB 29.08.2020 West cup - E2, mistrovství oblasti H14 6. Donda Jakub ONO0700 44:17 + 12:04
OB 29.08.2020 West Cup - noční závod H14-16 3. Donda Jakub ONO0700 28:44 + 4:52
OB 28.08.2020 West cup - E1 H14 7. Donda Jakub ONO0700 43:58 + 16:58
OB 28.08.2020 West cup H14 6. Donda Jakub ONO0700 134:41 + 44:35
OB 21.02.2020 Západočeský žebříček - podzim 2020 H14 4 Donda Jakub ONO0700
OB 20.10.2019 Oblastní žebříček H12 1. Donda Jakub ONO0700 20:13
OB 19.10.2019 Oblastní žebříček H12 4. Donda Jakub ONO0700 19:42 + 1:34
OB 13.10.2019 Oblastní žebříček H12 1. Donda Jakub ONO0700 12:06
OB 12.10.2019 Oblastní žebříček H12 1. Donda Jakub ONO0700 19:03
OB 12.10.2019 Mistrovství oblasti v nočním OB H14 3. Donda Jakub ONO0700 39:55 + 7:30
OB 29.09.2019 Oblastní žebříček H12 1. Donda Jakub ONO0700 23:08
OB 28.09.2019 Oblastní žebříček H12 1. Donda Jakub ONO0700 18:37
OB 14.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, , WRE H12C 6. Donda Jakub ONO0700 11:43 + 1:31
OB 08.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, WRE H12C 6. Donda Jakub ONO0700 24:15 + 2:47
OB 07.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, WRE H12C 4. Donda Jakub ONO0700 24:22 + 2:07
OB 01.09.2019 West cup - E3, oblastní žebříček H12 2. Donda Jakub ONO0700 23:03 + 0:01
OB 01.09.2019 Oblastní soutěž - Západ 2019 - podzim H12 1 Donda Jakub ONO0700
OB 31.08.2019 West cup - E2, oblastní žebříček H12 5. Donda Jakub ONO0700 37:49 + 5:03
OB 30.08.2019 West cup - E1 H12 1. Donda Jakub ONO0700 25:44
OB 30.08.2019 West cup H12 3. Donda Jakub ONO0700 86:36 + 2:18
OB 04.08.2019 Veřejný závod H12 1. Donda Jakub ONO0700 26:34
OB 03.08.2019 Veřejný závod H12 1. Donda Jakub ONO0700 21:03
OB 16.06.2019 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti H14B 30. Donda Jakub ONO0700 61:46 + 22:13
OB 15.06.2019 Žebříček B-Čechy západ H14B Donda Jakub ONO0700 DISK
OB 08.06.2019 Oblastní žebříček H12 3. Donda Jakub ONO0700 16:09 + 1:25
OB 02.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE H12 7. Donda Jakub ONO0700 20:40 + 4:25
OB 01.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE H14B 43. Donda Jakub ONO0700 61:47 + 30:21
OB 26.05.2019 Oblastní žebříček H12 1. Donda Jakub ONO0700 22:05
OB 25.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati H12 1. Donda Jakub ONO0700 20:27
OB 20.05.2019 Žebříček B-Čechy západ 2019 H14B 40 Donda Jakub ONO0700
OB 01.05.2019 Oblastní žebříček H12 15. Donda Jakub ONO0700 40:30 + 14:59
OB 01.05.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu H12 2. Donda Jakub ONO0700 19:07 + 0:22
OB 28.04.2019 Oblastní žebříček (Ašský štít, 56. roč.) H12 3. Donda Jakub ONO0700 21:09 + 0:47
OB 27.04.2019 Oblastní žebříček (Aprílový závod) H12 5. Donda Jakub ONO0700 25:27 + 4:28
OB 21.04.2019 Velikonoce ve skalách - E3 H12 13. Donda Jakub ONO0700 22:45 + 6:25
OB 20.04.2019 Velikonoce ve skalách - E2 H12 17. Donda Jakub ONO0700 41:32 + 19:34
OB 19.04.2019 Velikonoce ve skalách - E1 H12 9. Donda Jakub ONO0700 22:11 + 5:35
OB 19.04.2019 Velikonoce ve skalách H12 14. Donda Jakub ONO0700 86:28 + 29:59
OB 07.04.2019 Oblastní žebříček H12 2. Donda Jakub ONO0700 22:28 + 2:21
OB 06.04.2019 Oblastní žebříček H12 7. Donda Jakub ONO0700 33:48 + 4:41
OB 01.04.2019 Oblastní soutěž - Západ 2019 - jaro H12 2 Donda Jakub ONO0700
OB 07.10.2018 Oblastní žebříček (Šumavský kufr) H12 2. Jakub Donda ONO0700 23:26 + 1:07
OB 06.10.2018 Oblastní žebříček (Šumavský kufr) H12 1. Jakub Donda ONO0700 21:45
OB 23.09.2018 Oblastní žebříček H12 3. Donda Jakub ONO0700 24:37 + 3:21
OB 22.09.2018 Oblastní žebříček H12 4. Donda Jakub ONO0700 24:31 + 2:46
OB 09.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ H12C 20. Donda Jakub ONO0700 32:42 + 11:41
OB 08.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ H12C 17. Donda Jakub ONO0700 24:40 + 6:54
OB 02.09.2018 West cup - E3 H12 3. Donda Jakub ONO0700 30:46 + 4:08
OB 01.09.2018 Oblastní žebříček, West cup - E2 H12 1. Donda Jakub ONO0700 38:28
OB 31.08.2018 Oblastní žebříček, West cup - E1 H12 2. Donda Jakub ONO0700 12:59 + 0:48
OB 12.08.2018 Rumcajsovy míle - E3 H12 21. Donda Jakub ONO0700 26:54 + 9:39
OB 11.08.2018 Rumcajsovy míle - E1 H12 9. Donda Jakub ONO0700 16:17 + 2:44
OB 11.08.2018 Rumcajsovy míle - E2 H12 6. Donda Jakub ONO0700 15:12 + 1:53
OB 10.06.2018 Žebříček B-Čechy západ H12C 8. Donda Jakub ONO0700 28:44 + 7:20
OB 09.06.2018 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti na klasické trati H12C 4. Donda Jakub ONO0700 28:35 + 6:46
OB 13.05.2018 Oblastní žebříček H12 3. Donda Jakub ONO0700 25:03 + 2:10
OB 12.05.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati H12 Donda Jakub ONO0700 DISK
OB 06.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ H12 10. Donda Jakub ONO0700 26:45 + 6:56
OB 05.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ H12 3. Donda Jakub ONO0700 26:15 + 5:28
OB 29.04.2018 Oblastní žebříček, Jarní trojúhelník - E3 H12 1. Donda Jakub ONO0700 30:08
OB 28.04.2018 Oblastní žebříček, Jarní trojúhelník - E2 H12 3. Donda Jakub ONO0700 27:49 + 3:38
OB 27.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu, Jarní trojúhelník - E1 H12 1. Donda Jakub ONO0700 18:40
OB 27.04.2018 Jarní trojúhelník H12 1. Donda Jakub ONO0700 76:37
OB 22.04.2018 Oblastní žebříček (Ašský štít, 55.ročník) H12 1. Donda Jakub ONO0700 31:35
OB 21.04.2018 Oblastní žebříček (Aprílový závod) H12 2. Donda Jakub ONO0700 32:50 + 0:38
OB 08.04.2018 Oblastní žebříček H12 3. Donda Jakub ONO0700 32:08 + 9:52
OB 07.04.2018 Oblastní žebříček H12 5. Donda Jakub ONO0700 15:34 + 2:20
OB 07.04.2018 Oblastní žebříček H12 3. Donda Jakub ONO0700 25:30 + 2:50
OB 01.04.2018 Velikonoce ve skalách - E3 H12 9. Donda Jakub ONO0700 30:58 + 6:20
OB 01.04.2018 Sprintový žebříček ZČO 2018 H12 2 Donda Jakub ONO0700
OB 01.04.2018 Oblastní soutěž - Západ 2018 H12 2 Donda Jakub ONO0700
OB 31.03.2018 Velikonoce ve skalách - E2 H12 7. Donda Jakub ONO0700 22:10 + 4:57
OB 30.03.2018 Velikonoce ve skalách - E1 H12 5. Donda Jakub ONO0700 28:27 + 2:25
OB 30.03.2018 Velikonoce ve skalách H12 4. Donda Jakub ONO0700 81:35 + 13:42
OB 25.03.2018 Oblastní žebříček H12 16. Donda Jakub ONO0700 26:21 + 6:25
OB 24.03.2018 Oblastní žebříček H12 2. Donda Jakub ONO0700 11:57 + 0:30
OB 24.03.2018 Oblastní žebříček H12 3. Donda Jakub ONO0700 23:39 + 1:24
OB 01.10.2017 Oblastní žebříček H10 1. Donda Jakub ONO0700 15:29
OB 30.09.2017 Oblastní žebříček H10 1. Donda Jakub ONO0700 15:21
OB 10.09.2017 Žebříček B-Čechy H12C Donda Jakub ONO0700 DISK
OB 09.09.2017 Žebříček B-Čechy H12C 23. Donda Jakub ONO0700 34:06 + 11:36
OB 03.09.2017 West cup - E3, oblastní žebříček H10 4. Donda Jakub ONO0700 14:26 + 0:44
OB 02.09.2017 West cup - E2, oblastní žebříček H10 2. Donda Jakub ONO0700 16:16 + 0:04
OB 01.09.2017 West cup - E1 H10 2. Donda Jakub ONO0700 11:38 + 0:09
OB 13.08.2017 Rumcajsovy míle - E3 H10 3. Donda Jakub ONO0700 22:02 + 1:03
OB 12.08.2017 Rumcajsovy míle - E2 H10 3. Donda Jakub ONO0700 21:04 + 3:16
OB 11.08.2017 Rumcajsovy míle - E1 H10 4. Donda Jakub ONO0700 22:33 + 0:20
OB 06.08.2017 Advanta cup 2017 - E3 H12 13. Donda Jakub ONO0700 22:39 + 5:43
OB 05.08.2017 Advanta cup 2017 - E2 H12 13. Donda Jakub ONO0700 30:35 + 12:37
OB 04.08.2017 Advanta cup 2017 - E1 H12 Donda Jakub ONO0700 DISK
OB 25.06.2017 Oblastní žebříček H10 2. Donda Jakub ONO0700 26:37 + 4:10
OB 24.06.2017 Oblastní žebříček H10 2. Donda Jakub ONO0700 25:31 + 1:59
OB 24.06.2017 Oblastní žebříček H10 2. Donda Jakub ONO0700 12:03 + 0:12
OB 18.06.2017 Žebříček B-Čechy H12C 18. Donda Jakub ONO0700 30:26 + 11:16
OB 17.06.2017 Žebříček B-Čechy H12C 18. Donda Jakub ONO0700 31:16 + 9:10
OB 28.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati H10 1. Donda Jakub ONO0700 19:14
OB 27.05.2017 Oblastní žebříček H10 2. Donda Jakub ONO0700 23:38 + 6:49
OB 21.05.2017 Oblastní žebříček H10 3. Donda Jakub ONO0700 14:46 + 0:29
OB 20.05.2017 Oblastní žebříček H10 4. Donda Jakub ONO0700 17:30 + 2:10
OB 01.05.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E4 H10C 3. Donda Jakub ONO0700 40:18 + 10:00
OB 30.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E3, oblastní žebříček H10C 6. Donda Jakub ONO0700 28:49 + 8:35
OB 29.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E1, oblastní žebříček H10C 7. Donda Jakub ONO0700 15:27 + 4:47
OB 29.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E2, oblastní žebříček H10C 2. Donda Jakub ONO0700 21:50 + 1:22
OB 23.04.2017 Oblastní žebříček (Ašský štít, 54. ročník) H10 1. Donda Jakub ONO0700 14:57
OB 22.04.2017 Oblastní žebříček (Aprílový závod) H10 2. Donda Jakub ONO0700 14:42 + 0:10
OB 16.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 - E3 H10 7. Donda Jakub ONO0700 19:55 + 3:22
OB 15.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 - E2 H10 9. Donda Jakub ONO0700 19:44 + 5:25
OB 14.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 - E1 H10 5. Donda Jakub ONO0700 22:48 + 3:43
OB 09.04.2017 Oblastní žebříček H10 3. Donda Jakub ONO0700 25:35 + 4:48
OB 08.04.2017 Oblastní žebříček H10 3. Donda Jakub ONO0700 8:39 + 0:53
OB 08.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati H10 3. Donda Jakub ONO0700 16:16 + 1:00
OB 02.04.2017 Oblastní žebříček H10 4. Donda Jakub ONO0700 18:51 + 2:21
OB 01.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu H10 3. Donda Jakub ONO0700 10:44 + 1:02
OB 01.04.2017 Oblastní žebříček H10 3. Donda Jakub ONO0700 13:44 + 1:04
OB 01.04.2017 Sprintový žebříček ZČO 2017 H10 3 Donda Jakub ONO0700
OB 01.04.2017 Oblastní soutěž - Západ 2017 H10 2 Donda Jakub ONO0700
OB 12.03.2017 Oblastní žebříček H10 2. Donda Jakub ONO0700 19:40 + 2:02
OB 11.03.2017 Oblastní žebříček H10 3. Donda Jakub ONO0700 17:38 + 4:08
OB 25.09.2016 Oblastní žebříček H10 6. Donda Jakub ONO0700 39:04 + 14:48
OB 24.09.2016 Oblastní žebříček H10 4. Donda Jakub ONO0700 32:45 + 9:18
OB 04.09.2016 Oblastní žebříček (Šumavský kufr - 16. ročník) H10 4. Donda Jakub ONO0700 23:24 + 4:33
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček (Šumavský kufr - 16. ročník) H10 2. Donda Jakub ONO0700 22:14 + 2:04
OB 28.08.2016 West cup - E3, oblastní žebříček H10C 5. Donda Jakub ONO0700 26:51 + 6:24
OB 27.08.2016 West cup - E2, oblastní žebříček H10C 4. Donda Jakub ONO0700 23:42 + 4:48
OB 26.08.2016 West cup - E1 H10C 5. Donda Jakub ONO0700 37:23 + 16:23
OB 03.07.2016 Oblastní žebříček H10 1. Donda Jakub ONO0700 40:08
OB 02.07.2016 Oblastní žebříček H10 1. Donda Jakub ONO0700 23:42
OB 01.07.2016 Veřejný závod H10 Donda Jakub ONO0700 DISK
OB 19.06.2016 Žebříček B-Čechy H10C 14. Donda Jakub ONO0700 23:04 + 5:46
OB 18.06.2016 Žebříček B-Čechy, mistrovství oblasti na klasické trati H10C 10. Donda Jakub ONO0700 31:14 + 4:37
OB 12.06.2016 Oblastní žebříček H10 5. Donda Jakub ONO0700 48:15 + 18:43
OB 11.06.2016 Veřejný závod H10 2. Donda Jakub ONO0700 16:29 + 2:54
OB 11.06.2016 Oblastní žebříček H10 5. Donda Jakub ONO0700 22:20 + 3:37
OB 08.05.2016 Oblastní žebříček H10 4. Jakub Donda ONO0700 31:28 + 8:53
OB 07.05.2016 Oblastní žebříček H10 3. Jakub Donda ONO0700 32:15 + 2:59
OB 24.04.2016 Oblastní žebříček (Ašský štít) H10 1. Donda Jakub ONO0700 22:16
OB 23.04.2016 Oblastní žebříček (Aprílový závod) H10 2. Donda Jakub ONO0700 26:52 + 9:53
OB 10.04.2016 Oblastní žebříček H10 Donda Jakub ONO0700 DISK
OB 03.04.2016 Oblastní žebříček H10 20. Donda Jakub ONO0700 26:05 + 9:32
OB 02.04.2016 Oblastní žebříček H10 Donda Jakub ONO0700 DISK
OB 26.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H12 Donda Jakub ZCO0702
OB 11.05.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček, WRE H12C Donda Jakub ZCO0702
OB 22.06.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) T3 Donda Jakub ONO0700
OB 20.05.2016 Jarní trojúhelník H10C Donda Jakub ONO0700
OB 22.05.2016 Jarní trojúhelník - E3, oblastní žebříček H10C Donda Jakub ONO0700
OB 26.08.2016 West cup H10C Donda Jakub ONO0700
OB 14.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 H10 Donda Jakub ONO0700
OB 29.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 H10C Donda Jakub ONO0700
OB 01.09.2017 West cup H10 Donda Jakub ONO0700
OB 11.08.2017 Rumcajsovy míle H10 Donda Jakub ONO0700
OB 04.08.2017 Advanta cup 2017 H12 Donda Jakub ONO0700
OB 31.08.2018 West cup H12 Donda Jakub ONO0700
OB 11.08.2018 Rumcajsovy míle H12 Donda Jakub ONO0700
OB 26.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H12 Donda Jakub ONO0700
OB 27.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H12 Donda Jakub ONO0700
OB 13.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet DH12 Donda Jakub ONO0700
OB 14.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH14 Donda Jakub ONO0700
OB 10.03.2019 Hostivické sprintování A Donda Jakub ONO0700
OB 06.04.2019 Mistrovství oblasti štafet HD12 Donda Jakub ONO0700
OB 11.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H12 Donda Jakub ONO0700
OB 12.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) H12 Donda Jakub ONO0700
OB 14.09.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) H12 Donda Jakub ONO0700
OB 15.09.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) H12 Donda Jakub ONO0700
OB 05.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet H12 Donda Jakub ONO0700
OB 06.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH14 Donda Jakub ONO0700
OB 10.04.2020 Velikonoce ve skalách H14 Donda Jakub ONO0700
OB 10.04.2020 Velikonoce ve skalách - E1 H14 Donda Jakub ONO0700
OB 11.04.2020 Velikonoce ve skalách - E2 H14 Donda Jakub ONO0700
OB 12.04.2020 Velikonoce ve skalách - E3 H14 Donda Jakub ONO0700
OB 04.04.2020 Mistrovství oblasti na krátké trati H14 Donda Jakub ONO0700
OB 05.04.2020 Oblastní žebříček H14 Donda Jakub ONO0700
OB 19.04.2020 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H14 Donda Jakub ONO0700
OB 18.04.2020 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB, mistrovství oblasti H16 Donda Jakub ONO0700
OB 10.10.2020 Mistrovství ČR v nočním OB, mistrovství oblasti T3 Donda Jakub ONO0700
OB 03.07.2021 WOC Tour 2021 H14A Donda Jakub ONO0700 Přihlášen
OB 04.07.2021 WOC Tour 2021 - E1 H14A Donda Jakub ONO0700 Přihlášen
OB 05.07.2021 WOC Tour 2021 - E2 H14A Donda Jakub ONO0700 Přihlášen
OB 06.07.2021 WOC Tour 2021 - E3 H14A Donda Jakub ONO0700 Přihlášen
OB 07.07.2021 WOC Tour 2021 - E4 H14A Donda Jakub ONO0700 Přihlášen
OB 08.07.2021 WOC Tour 2021 - E5 H14A Donda Jakub ONO0700 Přihlášen
OB 09.07.2021 WOC Tour 2021 - E6 H14A Donda Jakub ONO0700 Přihlášen
OB 10.10.2020 Oblastní žebříček H14 Donda Jakub ONO0700
OB 11.10.2020 Oblastní žebříček H14 Donda Jakub ONO0700
OB 11.10.2020 Oblastní žebříček H14 Donda Jakub ONO0700
OB 11.10.2020 Utkání oblastních žákovských výběrů DH14 Donda Jakub ONO0700
OB 07.11.2020 Oblastní žebříček H14 Donda Jakub ONO0700
OB 07.11.2020 Oblastní žebříček H14 Donda Jakub ONO0700