Logo

Závodník: Urbánek Lumír

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z funkcí na závodech
Výpis z rankingu veteránů
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
Ranking veteránů
OB 2021-09-1212.09.2021 Oblastní žebříček H45 Urbánek Lumír ONO6701 DISK 000000
OB 2021-09-1111.09.2021 Oblastní žebříček H45 4. Urbánek Lumír ONO6701 45:19 + 6:24 044404440
OB 2021-08-2727.08.2021 West cup - E1 H45 7. Urbánek Lumír ONO6701 53:30 + 7:52 052765276
OB 2021-07-2525.07.2021 Bohemia Orienteering - E5 H50A 18. Urbánek Lumír ONO6701 64:16 + 16:23 042714271
OB 2021-07-2424.07.2021 Bohemia Orienteering - E4 H50A 20. Urbánek Lumír ONO6701 49:55 + 18:10 035703570
OB 2021-07-2323.07.2021 Bohemia Orienteering - E3 H50A 18. Urbánek Lumír ONO6701 69:30 + 19:40 043804380
OB 2021-07-2222.07.2021 Bohemia Orienteering - E2 H50A 14. Urbánek Lumír ONO6701 42:55 + 10:42 044804480
OB 2021-07-2121.07.2021 Bohemia Orienteering - E1 H50A 13. Urbánek Lumír ONO6701 56:59 + 18:39 049664966
OB 2021-06-1919.06.2021 Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček H50B 9. Urbánek Lumír ONO6701 40:46 + 10:38 046584658
OB 2021-06-0606.06.2021 Mistrovství oblasti na klasické trati H45 3. Urbánek Lumír ONO6701 56:54 + 5:51 046934693
OB 2021-06-0505.06.2021 Oblastní žebříček H45 2. Urbánek Lumír ONO6701 41:04 + 0:17 046384638
OB 2021-05-2323.05.2021 Žebříček B-Čechy západ 2021 H50B 21 Urbánek Lumír ONO6701
OB 2021-05-0101.05.2021 9. Slezská zimní liga HA 14. Lumír Urbánek ONO6701 18:37 + 3:34
OB 2021-05-0101.05.2021 Západočeský žebříček - jaro 2021 H45 10 Urbánek Lumír ONO6701
OB 2021-01-0101.01.2021 Západočeský žebříček - podzim 2021 H45 20 Urbánek Lumír ONO6701
OB 2020-10-1717.10.2020 Saxbo (závod v Německu) H50 (Herren ab 50) 7. Urbánek Lumír ONO6701 64:41 + 15:22
OB 2020-10-0404.10.2020 Veteraniáda ČR ve sprintu H50 15. Urbánek Lumír ONO6701 25:18 + 8:35 036623662
OB 2020-10-0303.10.2020 Oblastní žebříček H45 4. Urbánek Lumír ONO6701 35:49 + 6:40 047754775
OB 2020-09-1919.09.2020 Oblastní žebříček H45 6. Urbánek Lumír ONO6701 22:48 + 4:05 038363836
OB 2020-09-1919.09.2020 Oblastní žebříček H45 2. Urbánek Lumír ONO6701 57:20 + 6:21 047784778
OB 2020-09-1313.09.2020 Oblastní žebříček H45 12. Urbánek Lumír ONO6701 72:55 + 21:16 029922992
OB 2020-09-1212.09.2020 Mistrovství oblasti na krátké trati H45 6. Urbánek Lumír ONO6701 39:05 + 8:30 034583458
OB 2020-08-2323.08.2020 Helfenburk 2020 - E4 H50 4. Urbánek Lumír ONO6701 51:07 + 11:45
OB 2020-08-2222.08.2020 Helfenburk 2020 - E2 H50 5. Urbánek Lumír ONO6701 22:20 + 4:37
OB 2020-08-2222.08.2020 Helfenburk 2020 - E3 H50 9. Urbánek Lumír ONO6701 13:50 + 3:46
OB 2020-08-2121.08.2020 Helfenburk 2020 - E1 H50 5. Urbánek Lumír ONO6701 44:34 + 9:26
OB 2020-08-1616.08.2020 Tis 2020 - E3 H50A 16. Urbánek Lumír ONO6701 63:41 + 13:27
OB 2020-08-1515.08.2020 Tis 2020 - E2 H50A 19. Urbánek Lumír ONO6701 67:56 + 14:43
OB 2020-08-1414.08.2020 Tis 2020 - E1 H50A 17. Urbánek Lumír ONO6701 45:06 + 11:41
OB 2020-07-1818.07.2020 Grand prix Silesia - E2 H45A Urbánek Lumír ONO6701 DISK
OB 2020-07-1818.07.2020 Grand prix Silesia - E3 H45A 13. Urbánek Lumír ONO6701 18:32 + 5:43
OB 2020-07-1717.07.2020 Grand prix Silesia - E1 H45A 14. Urbánek Lumír ONO6701 46:49 + 17:06
OB 2020-07-1010.07.2020 H.S.H. Vysočina cup - E1 H50B 16. Urbánek Lumír ONO6701 34:25 + 10:27
OB 2020-02-2121.02.2020 Západočeský žebříček - podzim 2020 H45 2 Urbánek Lumír ONO6701
OB 2019-10-2020.10.2019 Oblastní žebříček H45 4. Urbánek Lumír ONO6701 36:12 + 4:25 042914291
OB 2019-10-1919.10.2019 Oblastní žebříček H45 22. Urbánek Lumír ONO6701 38:55 + 9:42 042194219
OB 2019-10-1313.10.2019 Oblastní žebříček H45 5. Urbánek Lumír ONO6701 27:23 + 2:15 032833283
OB 2019-10-1212.10.2019 Oblastní žebříček H45 2. Urbánek Lumír ONO6701 24:53 + 0:58 044064406
OB 2019-09-0808.09.2019 Žebříček B-Čechy západ H50B 22. Urbánek Lumír ONO6701 48:29 + 17:50 027082708
OB 2019-09-0707.09.2019 Žebříček B-Čechy západ H50B 13. Urbánek Lumír ONO6701 80:15 + 14:27 048114811
OB 2019-09-0101.09.2019 West cup - E3, oblastní žebříček H45 2. Urbánek Lumír ONO6701 82:33 + 3:02 044974497
OB 2019-09-0101.09.2019 Oblastní soutěž - Západ 2019 - podzim H45 1 Urbánek Lumír ONO6701
OB 2019-08-3131.08.2019 West cup - E2, oblastní žebříček H45 2. Urbánek Lumír ONO6701 95:33 + 13:48 044624462
OB 2019-08-3030.08.2019 West cup - E1 H45 2. Urbánek Lumír ONO6701 55:09 + 6:47 044464446
OB 2019-08-3030.08.2019 West cup H45 1. Urbánek Lumír ONO6701 233:15
OB 2019-06-1616.06.2019 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti H50B 8. Urbánek Lumír ONO6701 79:16 + 18:33 043374337
OB 2019-06-1515.06.2019 Žebříček B-Čechy západ H50B 9. Urbánek Lumír ONO6701 43:55 + 15:55 032973297
OB 2019-06-0808.06.2019 Oblastní žebříček H45 2. Urbánek Lumír ONO6701 58:55 + 1:19 044284428
OB 2019-06-0202.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE H50B 23. Urbánek Lumír ONO6701 39:11 + 10:54 039053905
OB 2019-06-0101.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE H50B 19. Urbánek Lumír ONO6701 89:31 + 21:15 044104410
OB 2019-05-2626.05.2019 Oblastní žebříček H45 9. Urbánek Lumír ONO6701 81:33 + 18:52 039643964
OB 2019-05-2525.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati H45 7. Urbánek Lumír ONO6701 48:29 + 12:15 032093209
OB 2019-04-2828.04.2019 Oblastní žebříček (Ašský štít, 56. roč.) H45 5. Urbánek Lumír ONO6701 56:54 + 9:49 039173917
OB 2019-04-2727.04.2019 Oblastní žebříček (Aprílový závod) H45 4. Urbánek Lumír ONO6701 61:25 + 5:20 041414141
OB 2019-04-2121.04.2019 Velikonoce ve skalách - E3 H45B 7. Urbánek Lumír ONO6701 52:30 + 8:46 038553855
OB 2019-04-2020.04.2019 Velikonoce ve skalách - E2 H45B 7. Urbánek Lumír ONO6701 53:51 + 8:00 040864086
OB 2019-04-1919.04.2019 Velikonoce ve skalách - E1 H45B 5. Urbánek Lumír ONO6701 32:50 + 4:18 041274127
OB 2019-04-1919.04.2019 Velikonoce ve skalách H45B 6. Urbánek Lumír ONO6701 139:11 + 17:15
OB 2019-04-0707.04.2019 Oblastní žebříček H45 2. Urbánek Lumír ONO6701 59:33 + 1:42 038013801
OB 2019-04-0606.04.2019 Oblastní žebříček H45 1. Urbánek Lumír ONO6701 33:42 045114511
OB 2019-04-0101.04.2019 Oblastní soutěž - Západ 2019 - jaro H45 3 Urbánek Lumír ONO6701
OB 2018-10-0707.10.2018 Oblastní žebříček (Šumavský kufr) H45 12. Lumír Urbánek ONO6701 64:50 + 14:39 036073607
OB 2018-10-0606.10.2018 Oblastní žebříček (Šumavský kufr) H45 7. Lumír Urbánek ONO6701 54:35 + 16:51 026292629
OB 2018-09-0101.09.2018 Oblastní žebříček, West cup - E2 H45 9. Urbánek Lumír ONO6701 81:14 + 26:50 030013001
OB 2018-04-2222.04.2018 Oblastní žebříček (Ašský štít, 55.ročník) H45 2. Urbánek Lumír ONO6701 75:29 + 1:49 032393239
OB 2018-04-2121.04.2018 Oblastní žebříček (Aprílový závod) H45 2. Urbánek Lumír ONO6701 66:02 + 1:56
OB 2018-04-0707.04.2018 Oblastní žebříček H45 7. Urbánek Lumír ONO6701 28:58 + 4:57 028122812
OB 2018-04-0707.04.2018 Oblastní žebříček H45 5. Urbánek Lumír ONO6701 44:47 + 10:44 034393439
OB 2018-04-0101.04.2018 Sprintový žebříček ZČO 2018 H45 13 Urbánek Lumír ONO6701
OB 2018-04-0101.04.2018 Oblastní soutěž - Západ 2018 H45 8 Urbánek Lumír ONO6701
OB 2018-01-0606.01.2018 Školení rozhodčích R3 R3 8. Urbánek Lumír ONO6701 41:45 + 7:12
OB 2017-09-0909.09.2017 Žebříček B-Čechy H50B 25. Urbánek Lumír ONO6701 76:08 + 25:04 032343234
OB 2017-09-0202.09.2017 West cup - E2, oblastní žebříček H45 9. Urbánek Lumír ONO6701 61:45 + 12:04 041934193
OB 2017-05-2727.05.2017 Oblastní žebříček H45 2. Urbánek Lumír ONO6701 54:06 + 1:51 035513551
OB 2017-04-0808.04.2017 Oblastní žebříček H45 4. Urbánek Lumír ONO6701 20:50 + 2:25 029512951
OB 2017-04-0808.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati H45 6. Urbánek Lumír ONO6701 55:18 + 11:07 033773377
OB 2017-04-0202.04.2017 Oblastní žebříček H45 5. Urbánek LumĂ­r ONO6701 58:03 + 10:07 039603960
OB 2017-04-0101.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu H45 11. Urbánek LumĂ­r ONO6701 21:13 + 4:32 032973297
OB 2017-04-0101.04.2017 Oblastní žebříček H45 6. Urbánek LumĂ­r ONO6701 30:33 + 4:35 037063706
OB 2017-04-0101.04.2017 Sprintový žebříček ZČO 2017 H45 10 Urbánek Lumír ONO6701
OB 2017-04-0101.04.2017 Oblastní soutěž - Západ 2017 H45 12 Urbánek Lumír ONO6701
OB 2016-08-1414.08.2016 Česká Kanada 2016 - E5 H45B 10. Urbánek Lumír ONO6701 61:56 + 14:18
OB 2016-08-1313.08.2016 Česká Kanada 2016 - E4 H45B 9. Urbánek Lumír ONO6701 54:54 + 9:31
OB 2016-08-1212.08.2016 Česká Kanada 2016 - E3 H45B 8. Urbánek Lumír ONO6701 38:07 + 8:10
OB 2016-08-1111.08.2016 Česká Kanada 2016 - E2 H45B 13. Urbánek Lumír ONO6701 58:05 + 12:30
OB 2016-08-1010.08.2016 Česká Kanada 2016 - E1 H45B 9. Urbánek Lumír ONO6701 40:11 + 7:26
OB 2016-05-0808.05.2016 Oblastní žebříček H45 3. Lumír Urbánek ONO6701 67:01 + 8:22
OB 2016-05-0707.05.2016 Oblastní žebříček H45 3. Lumír Urbánek ONO6701 45:00 + 11:20
OB 2015-05-0909.05.2015 Jarní trojúhelník - E2, oblastní žebříček H45C 5. Urbánek Lumír ONO6701 45:53 + 6:24
OB 2017-04-0909.04.2017 Oblastní žebříček H45 Urbánek Lumír ONO6701
OB 2018-04-0808.04.2018 Oblastní žebříček H45 Urbánek Lumír ONO6701
OB 2018-04-2727.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu, Jarní trojúhelník - E1 H45 Urbánek Lumír ONO6701
OB 2018-04-2929.04.2018 Oblastní žebříček, Jarní trojúhelník - E3 H45 Urbánek Lumír ONO6701
OB 2018-06-0909.06.2018 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti na klasické trati H50B Urbánek Lumír ONO6701
OB 2018-06-1010.06.2018 Žebříček B-Čechy západ H50B Urbánek Lumír ONO6701
OB 2020-07-1111.07.2020 H.S.H. Vysočina cup - E2 H50B Urbánek Lumír ONO6701
OB 2020-07-1212.07.2020 H.S.H. Vysočina cup - E3 H50B Urbánek Lumír ONO6701
OB 2020-07-1919.07.2020 Grand prix Silesia - E4 H45A Urbánek Lumír ONO6701
OB 2021-06-2020.06.2021 Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček H50B Urbánek Lumír ONO6701
OB 2021-06-2525.06.2021 Mistrovství oblasti ve sprintu, Jarní trojúhelník - E1 H45C Urbánek Lumír ONO6701
OB 2021-06-2626.06.2021 Oblastní žebříček, Jarní trojúhelník - E2 H45C Urbánek Lumír ONO6701
OB 2021-06-2727.06.2021 Oblastní žebříček, Jarní trojúhelník - E3 H45C Urbánek Lumír ONO6701
OB 2021-08-2828.08.2021 Oblastní žebříček, West cup - E2 H45 Urbánek Lumír ONO6701
OB 2021-08-2929.08.2021 Oblastní žebříček, West cup - E3 H45 Urbánek Lumír ONO6701
OB 2015-05-0808.05.2015 Jarní trojúhelník H45C Urbánek Lumír ONO6701
OB 2015-05-1010.05.2015 Jarní trojúhelník - E4 H45C Urbánek Lumír ONO6701
OB 2016-05-2020.05.2016 Jarní trojúhelník H45C Urbánek Lumír ONO6701
OB 2016-05-2020.05.2016 Jarní trojúhelník - E1 H45C Urbánek Lumír ONO6701
OB 2016-05-2121.05.2016 Jarní trojúhelník - E2, mistrovství oblasti na krátké trati H45C Urbánek Lumír ONO6701
OB 2016-05-2222.05.2016 Jarní trojúhelník - E3, oblastní žebříček H45C Urbánek Lumír ONO6701
OB 2017-09-0101.09.2017 West cup H45 Urbánek Lumír ONO6701
OB 2017-09-0303.09.2017 West cup - E3, oblastní žebříček H45 Urbánek Lumír ONO6701
OB 2017-09-1010.09.2017 Žebříček B-Čechy H50B Urbánek Lumír ONO6701
OB 2018-04-2727.04.2018 Jarní trojúhelník H45 Urbánek Lumír ONO6701
OB 2018-08-3131.08.2018 West cup H45 Urbánek Lumír ONO6701
OB 2019-04-0606.04.2019 Mistrovství oblasti štafet MIX Urbánek Lumír ONO6701
OB 2019-10-0505.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet H135 Urbánek Lumír ONO6701
OB 2019-10-0606.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva MIX Urbánek Lumír ONO6701
LOB 2020-01-1818.01.2020 Český pohár, ŽA, ŽB - krátká trať H45B Urbánek Lumír ONO6701
LOB 2020-01-1818.01.2020 Mistrovství ČR ve sprintu H45B Urbánek Lumír ONO6701
OB 2020-04-1010.04.2020 Velikonoce ve skalách H50A Urbánek Lumír ONO6701
OB 2020-04-1010.04.2020 Velikonoce ve skalách - E1 H50A Urbánek Lumír ONO6701
OB 2020-04-1111.04.2020 Velikonoce ve skalách - E2 H50A Urbánek Lumír ONO6701
OB 2020-04-1212.04.2020 Velikonoce ve skalách - E3 H50A Urbánek Lumír ONO6701
OB 2020-07-1717.07.2020 Grand prix Silesia H45A Urbánek Lumír ONO6701
OB 2020-08-1414.08.2020 Tis 2020 H50A Urbánek Lumír ONO6701
OB 2020-07-1010.07.2020 H.S.H. Vysočina cup H50B Urbánek Lumír ONO6701
OB 2020-08-2121.08.2020 Helfenburk 2020 H50 Urbánek Lumír ONO6701
OB 2021-07-0303.07.2021 WOC Tour 2021 H50A Urbánek Lumír ONO6701
OB 2021-07-0404.07.2021 WOC Tour 2021 - E1 H50A Urbánek Lumír ONO6701
OB 2021-07-0505.07.2021 WOC Tour 2021 - E2 H50A Urbánek Lumír ONO6701
OB 2021-07-0606.07.2021 WOC Tour 2021 - E3 H50A Urbánek Lumír ONO6701
OB 2021-07-0707.07.2021 WOC Tour 2021 - E4 H50A Urbánek Lumír ONO6701
OB 2021-07-0808.07.2021 WOC Tour 2021 - E5 H50A Urbánek Lumír ONO6701
OB 2021-07-0909.07.2021 WOC Tour 2021 - E6 H50A Urbánek Lumír ONO6701
OB 2020-10-1010.10.2020 Oblastní žebříček H45 Urbánek Lumír ONO6701
OB 2020-10-1111.10.2020 Oblastní žebříček H45 Urbánek Lumír ONO6701
OB 2020-10-1111.10.2020 Oblastní žebříček H45 Urbánek Lumír ONO6701
OB 2021-07-2121.07.2021 Bohemia Orienteering H50A Urbánek Lumír ONO6701
OB 2021-04-0202.04.2021 Velikonoce ve skalách H50A Urbánek Lumír ONO6701
OB 2021-04-0202.04.2021 Velikonoce ve skalách - E1 H50A Urbánek Lumír ONO6701
OB 2021-04-0303.04.2021 Velikonoce ve skalách - E2 H50A Urbánek Lumír ONO6701
OB 2021-04-0404.04.2021 Velikonoce ve skalách - E3 H50A Urbánek Lumír ONO6701
OB 2021-02-2020.02.2021 Školení rozhodčích 2. třídy R2 Urbánek Lumír ONO6701
OB 2021-05-0808.05.2021 MLOK OPEN 2021 (mapový měřený trénink ZČO) H45 (12:00) Urbánek Lumír ONO6701
OB 2021-05-1515.05.2021 Individuální měřený trénink ZČO H45 12:00-12:30 Urbánek Lumír ONO6701
OB 2021-06-2525.06.2021 Jarní trojúhelník H45C Urbánek Lumír ONO6701
OB 2021-08-2727.08.2021 West cup H45 Urbánek Lumír ONO6701
OB 2021-09-2525.09.2021 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), oblastní mistrovství MIX Urbánek Lumír ONO6701
OB 2021-09-2626.09.2021 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) MIX Urbánek Lumír ONO6701