Logo

Závodník: Rybínová Vendula

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 2020-10-1010.10.2020 Ostaš Orienteering Adventure bílá 28. Rybínová Vendula KOR0651 31:52 + 16:07
OB 2019-11-0202.11.2019 Oblastní žebříček D14C 36. Rybínová Vendula KOR0651 62:20 + 34:35
OB 2019-09-0707.09.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D14B Rybínová Vendula KOR0651 DISK
OB 2019-06-2222.06.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) T3 75. Rybínová Vendula KOR0651 64:59 + 64:59
OB 2019-06-0808.06.2019 Oblastní žebříček D14C 27. Rybínová Vendula KOR0651 20:45 + 9:14
OB 2019-05-2525.05.2019 Oblastní žebříček D14C Rybínová Vendula KOR0651 DISK
OB 2019-05-2525.05.2019 Oblastní žebříček D14C 43. Rybínová Vendula KOR0651 22:34 + 11:19
OB 2019-05-0101.05.2019 Oblastní žebříček D14C 30. Rybínová Vendula KOR0651 64:53 + 35:08
OB 2019-04-2727.04.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati D14C 39. Rybínová Vendula KOR0651 86:34 + 61:07
OB 2019-04-1414.04.2019 INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D14C 42. Rybínová Vendula KOR0651 57:51 + 32:07
OB 2019-04-0606.04.2019 Oblastní žebříček D14C 41. Rybínová Vendula KOR0651 96:30 + 70:04
OB 2019-04-0606.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu D14C 33. Rybínová Vendula KOR0651 24:40 + 15:04
OB 2019-03-3030.03.2019 Oblastní žebříček D14C 41. Rybínová Vendula KOR0651 69:59 + 39:43
OB 2019-03-2424.03.2019 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D14C 52. Rybínová Vendula KOR0651 81:40 + 57:29
OB 2019-01-0101.01.2019 Východočeský pohár žactva - jaro 2019 D14C 50 Rybínová Vendula KOR0651
OB 2019-01-0101.01.2019 Východočeský pohár žactva - podzim 2019 D14C 57 Rybínová Vendula KOR0651
OB 2018-10-2020.10.2018 Oblastní žebříček D12C 32. Rybínová Vendula KOR0651 49:10 + 24:30
OB 2018-10-1313.10.2018 Oblastní žebříček D12C 16. Rybínová Vendula KOR0651 26:41 + 8:23
OB 2018-10-0606.10.2018 Oblastní žebříček D12C 34. Rybínová Vendula KOR0651 58:03 + 36:58
OB 2018-09-2929.09.2018 Oblastní žebříček D12C 22. Rybínová Vendula KOR0651 63:58 + 38:39
OB 2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček D12C Rybínová Vendula KOR0651 DISK
OB 2018-07-0707.07.2018 Veteran cup open - E2 D12 7. Rybínová Vendula KOR0651 38:35 + 19:04
OB 2018-07-0606.07.2018 Veteran cup open - E1 D12 9. Rybínová Vendula KOR0651 14:57 + 7:23
OB 2018-06-1616.06.2018 Oblastní žebříček D12C 27. Rybínová Vendula KOR0651 62:01 + 38:35
OB 2018-06-0202.06.2018 Oblastní žebříček D12C 16. Rybínová Vendula KOR0651 13:09 + 3:31
OB 2018-05-0808.05.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati D12C 20. Rybínová Vendula KOR0651 33:50 + 12:50
OB 2018-05-0505.05.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D12C 29. Rybínová Vendula KOR0651 64:14 + 31:37
OB 2018-04-2828.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu D12C 13. Rybínová Vendula KOR0651 14:55 + 3:56
OB 2018-04-2828.04.2018 Oblastní žebříček D12C 17. Rybínová Vendula KOR0651 36:31 + 13:13
OB 2018-04-2121.04.2018 Oblastní žebříček D12C Rybínová Vendula KOR0651 DISK
OB 2018-04-1414.04.2018 Oblastní žebříček D12C 22. Rybínová Vendula KOR0651 59:55 + 31:32
OB 2018-04-0707.04.2018 Oblastní žebříček D12C 16. Rybínová Vendula KOR0651 30:30 + 11:40
OB 2018-03-2525.03.2018 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D12C 16. Rybínová Vendula KOR0651 40:18 + 12:37
OB 2018-01-0202.01.2018 Východočeský pohár žactva - jaro 2018 D12C 22 Rybínová Vendula KOR0651
OB 2018-01-0202.01.2018 Východočeský pohár žactva - podzim 2018 D12C 40 Rybínová Vendula KOR0651
OB 2017-11-0404.11.2017 Oblastní žebříček D12C 21. Rybínová Vendula KOR0651 35:45 + 13:11
OB 2017-10-2121.10.2017 Oblastní žebříček D12C 26. Rybínová Vendula KOR0651 50:54 + 28:07
OB 2017-10-1515.10.2017 Oblastní žebříček D12C 24. Rybínová Vendula KOR0651 58:50 + 34:08
OB 2017-10-1414.10.2017 Oblastní žebříček D12C 20. Rybínová Vendula KOR0651 46:50 + 21:55
OB 2017-10-0707.10.2017 Oblastní žebříček D12C Rybínová Vendula KOR0651 DISK
OB 2017-09-3030.09.2017 Oblastní žebříček D12C 25. Rybínová Vendula KOR0651 46:47 + 24:52
OB 2017-08-0606.08.2017 Advanta cup 2017 - E3 D12 13. Rybínová Vendula KOR0651 45:38 + 28:53
OB 2017-08-0505.08.2017 Advanta cup 2017 - E2 D12 11. Rybínová Vendula KOR0651 41:59 + 25:57
OB 2017-06-2424.06.2017 Oblastní žebříček D12D 2. Rybínová Vendula KOR0651 18:50 + 3:18
OB 2017-06-1818.06.2017 Žebříček B-Čechy D12C 22. Rybínová Vendula KOR0651 44:35 + 26:10
OB 2017-05-2727.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati D12D 16. Rybínová Vendula KOR0651 50:17 + 24:50
OB 2017-05-0808.05.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati D12D 5. Rybínová Vendula KOR0651 20:05 + 2:04
OB 2017-04-2222.04.2017 Oblastní žebříček D12D 10. Rybínová Vendula KOR0651 36:55 + 10:53
OB 2017-04-0808.04.2017 Oblastní žebříček D12D 4. Rybínová Vendula KOR0651 31:09 + 2:46
OB 2017-04-0101.04.2017 Oblastní žebříček D12D Rybínová Vendula KOR0651 DISK
OB 2017-04-0101.04.2017 Oblastní žebříček D12D 2. Rybínová Vendula KOR0651 10:24 + 1:35
OB 2017-03-2525.03.2017 Oblastní žebříček D12D 9. Rybínová Vendula KOR0651 40:34 + 16:29
OB 2017-03-1919.03.2017 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D12D 7. Rybínová Vendula KOR0651 36:11 + 7:28
OB 2017-01-0404.01.2017 Východočeský pohár žactva - jaro 2017 D12D 5 Rybínová Vendula KOR0651
OB 2017-01-0404.01.2017 Východočeský pohár žactva - podzim 2017 D12C 26 Rybínová Vendula KOR0651
OB 2017-04-2222.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D12D Rybínová Vendula KOR0651
OB 2017-10-2929.10.2017 Oblastní žebříček D12C Rybínová Vendula KOR0651
OB 2018-05-1212.05.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati D12C Rybínová Vendula KOR0651
OB 2018-10-2727.10.2018 Oblastní žebříček D12C Rybínová Vendula KOR0651
OB 2019-06-2323.06.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) T3 Rybínová Vendula KOR0651
OB 2019-09-2828.09.2019 Oblastní žebříček D14C Rybínová Vendula KOR0651
OB 2016-04-0202.04.2016 Oblastní žebříček D10C Rybínová Vendula KOR0651
OB 2016-04-1616.04.2016 Oblastní žebříček D10C Rybínová Vendula KOR0651
OB 2016-05-0707.05.2016 Oblastní žebříček D10C Rybínová Vendula KOR0651
OB 2016-05-2121.05.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati D10C Rybínová Vendula KOR0651
OB 2016-06-1111.06.2016 Oblastní žebříček D10C Rybínová Vendula KOR0651
OB 2016-04-0909.04.2016 Oblastní žebříček D10C Rybínová Vendula KOR0651
OB 2016-04-2323.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati D10C Rybínová Vendula KOR0651
OB 2016-07-1414.07.2016 Grand prix Silesia D10 Rybínová Vendula KOR0651
OB 2016-07-1515.07.2016 Grand prix Silesia - E2 D10 Rybínová Vendula KOR0651
OB 2016-07-1616.07.2016 Grand prix Silesia - E4 D10 Rybínová Vendula KOR0651
OB 2016-07-1717.07.2016 Grand prix Silesia - E6 D10 Rybínová Vendula KOR0651
OB 2016-05-2828.05.2016 Oblastní žebříček D10C Rybínová Vendula KOR0651
OB 2016-07-0101.07.2016 Veteran cup D10 Rybínová Vendula KOR0651
OB 2016-07-0101.07.2016 Veteran cup - E1 D10 Rybínová Vendula KOR0651
OB 2016-07-0202.07.2016 Veteran cup - E2 D10 Rybínová Vendula KOR0651
OB 2016-07-0303.07.2016 Veteran cup - E3 D10 Rybínová Vendula KOR0651
OB 2016-09-0303.09.2016 Oblastní žebříček D10C Rybínová Vendula KOR0651
OB 2016-09-2424.09.2016 Oblastní žebříček D10C Rybínová Vendula KOR0651
OB 2016-10-0808.10.2016 Oblastní žebříček D10C Rybínová Vendula KOR0651
OB 2016-10-1616.10.2016 Oblastní žebříček D10C Rybínová Vendula KOR0651
OB 2016-10-2222.10.2016 Oblastní žebříček D10C Rybínová Vendula KOR0651
OB 2017-08-0404.08.2017 Advanta cup 2017 D12 Rybínová Vendula KOR0651
OB 2017-09-1616.09.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D12 Rybínová Vendula KOR0651
TRAIL 2017-10-0101.10.2017 Trailové rojení 2017 A-Junior Rybínová Vendula KOR0651
TRAIL 2017-10-0101.10.2017 Trailové rojení 2017 A-Junior Rybínová Vendula KOR0651
OB 2018-06-0202.06.2018 Mistrovství oblasti štafet D14 Rybínová Vendula KOR0651
OB 2018-07-0606.07.2018 Veteran cup open D12 Rybínová Vendula KOR0651
OB 2019-06-0808.06.2019 Mistrovství oblasti štafet H14 Rybínová Vendula KOR0651
OB 2021-03-0707.03.2021 Zimní hradubická liga DK Rybínová Vendula KOR0651
OB 2021-04-1010.04.2021 Oblastní žebříček P Rybínová Vendula KOR0651
OB 2021-05-0202.05.2021 Dvůr Orienteering Adventure bílá Rybínová Vendula KOR0651