Závodník: Stehlíková Tereza

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 10.06.2018 Žebříček B-Čechy západ D10C 11. Stehlíková Tereza LPM0951 24:32 + 9:05
OB 09.06.2018 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti na klasické trati D10C 11. Stehlíková Tereza LPM0951 39:46 + 17:58
OB 26.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D10 10. Stehlíková Tereza LPM0951 24:58 + 9:59
OB 13.05.2018 Oblastní žebříček D10 2. Stehlíková Tereza LPM0951 32:44 + 8:39
OB 12.05.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati D10 2. Stehlíková Tereza LPM0951 21:46 + 7:45
OB 29.04.2018 Oblastní žebříček, Jarní trojúhelník - E3 D10 12. Stehlíková Tereza LPM0951 47:20 + 27:57
OB 28.04.2018 Oblastní žebříček, Jarní trojúhelník - E2 D10 8. Stehlíková Tereza LPM0951 43:19 + 20:31
OB 27.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu, Jarní trojúhelník - E1 D10 4. Stehlíková Tereza LPM0951 21:07 + 6:41
OB 27.04.2018 Jarní trojúhelník D10 7. Stehlíková Tereza LPM0951 111:46 + 50:54
OB 08.04.2018 Oblastní žebříček D10 4. Stehlíková Tereza LPM0951 42:36 + 13:03
OB 07.04.2018 Oblastní žebříček D10 Stehlíková Tereza LPM0951 DISK
OB 07.04.2018 Oblastní žebříček D10 3. Stehlíková Tereza LPM0951 30:34 + 6:35
OB 01.04.2018 Oblastní soutěž - Západ 2018 D10 4 Stehlíková Tereza LPM0951
OB 01.04.2018 Sprintový žebříček ZČO 2018 D10 5 Stehlíková Tereza LPM0951
OB 01.10.2017 Oblastní žebříček D10 4. Stehlikova Tereza LPM0951 39:02 + 21:24
OB 30.09.2017 Oblastní žebříček D10 3. Stehlikova Tereza LPM0951 43:08 + 27:28
OB 03.09.2017 West cup - E3, oblastní žebříček D10 12. Stehlíková Tereza LPM0951 29:54 + 11:18
OB 02.09.2017 West cup - E2, oblastní žebříček D10 12. Stehlíková Tereza LPM0951 36:36 + 15:29
OB 01.09.2017 West cup - E1 D10 13. Stehlíková Tereza LPM0951 22:50 + 11:07
OB 30.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E5 T10 14. Stehlíková Tereza LPM0951 35:40 + 11:31
OB 29.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E4 T10 18. Stehlíková Tereza LPM0951 32:53 + 9:19
OB 28.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E3 T10 26. Stehlíková Tereza LPM0951 35:43 + 16:22
OB 27.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E2 T10 25. Stehlíková Tereza LPM0951 41:47 + 16:22
OB 26.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E1 T10 8. Stehlíková Tereza LPM0951 32:23 + 9:19
OB 25.06.2017 Oblastní žebříček D10 6. Stehlíková Tereza LPM0951 46:52 + 24:50
OB 24.06.2017 Oblastní žebříček D10 7. Stehlíková Tereza LPM0951 74:38 + 45:50
OB 24.06.2017 Oblastní žebříček D10 7. Stehlíková Tereza LPM0951 35:00 + 22:20
OB 28.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati HD10L 9. Stehlíková Tereza LPM0951 34:32 + 10:02
OB 27.05.2017 Oblastní žebříček HD10L 2. Stehlíková Tereza LPM0951 26:10 + 3:14
OB 29.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E1, oblastní žebříček D10L 6. Stehlíková Tereza LPM0951 35:06 + 11:07
OB 29.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E2, oblastní žebříček D10L 4. Stehlíková Tereza LPM0951 45:55 + 19:47
OB 09.04.2017 Oblastní žebříček Linie 2. Stehlíková Tereza LPM0951 35:32 + 6:52
OB 08.04.2017 Oblastní žebříček D10 7. Stehlíková Tereza LPM0951 26:24 + 16:11
OB 08.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati Linie 7. Stehlíková Tereza LPM0951 20:41 + 4:55
OB 02.04.2017 Oblastní žebříček LINIE StehlĂ­ková Tereza LPM0951 DISK
OB 01.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu LINIE 6. StehlĂ­ková Tereza LPM0951 20:21 + 9:41
OB 01.04.2017 Oblastní žebříček LINIE 5. StehlĂ­ková Tereza LPM0951 25:49 + 9:54
OB 01.04.2017 Sprintový žebříček ZČO 2017 D10 9 Stehlíková Tereza LPM0951
OB 01.04.2017 Oblastní soutěž - Západ 2017 D10 7 Stehlíková Tereza LPM0951
OB 12.03.2017 Oblastní žebříček LINIE 3. Stehlíková Tereza LPM0951 17:05 + 2:27
OB 04.09.2016 Oblastní žebříček (Šumavský kufr - 16. ročník) DL Stehlíková Tereza LPM0951 DISK
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček (Šumavský kufr - 16. ročník) DL 4. Stehlíková Tereza LPM0951 36:45 + 12:57
OB 28.08.2016 West cup - E3, oblastní žebříček HD10L 6. Stehlíková Tereza LPM0951 23:32 + 7:42
OB 27.08.2016 West cup - E2, oblastní žebříček HD10L 5. Stehlíková Tereza LPM0951 27:30 + 10:19
OB 26.08.2016 West cup - E1 HD10L 5. Stehlíková Tereza LPM0951 47:53 + 22:50
OB 31.07.2016 Eduard 2016 - E3 D10L 5. Stehlíková Tereza LPM0951 46:49 + 15:25
OB 30.07.2016 Eduard 2016 - E2 D10L Stehlíková Tereza LPM0951 DISK
OB 29.07.2016 Eduard 2016 - E1 D10L 1. Stehlíková Tereza LPM0951 25:58
OB 11.06.2016 Oblastní žebříček HDR 24. Stehlíková Tereza LPM0951 44:06 + 19:10
OB 08.05.2016 Oblastní žebříček HDR 20. Tereza Stehlíková LPM0951 42:36 + 19:58
OB 07.05.2016 Oblastní žebříček HDR 35. Tereza Stehlíková LPM0951 56:10 + 28:09
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu HDR 10. Stehlíková Tereza LPM0951 23:45 + 8:05
OB 02.04.2016 Oblastní žebříček HDR 44. Stehlíková Tereza LPM0951 45:26 + 22:08
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti štafet Linie Stehlíková Tereza LPM0951
OB 29.07.2016 Eduard 2016 D10L Stehlíková Tereza LPM0951
OB 26.08.2016 West cup HD10L Stehlíková Tereza LPM0951
OB 11.03.2017 Mistrovství oblasti štafet Linie Stehlíková Tereza LPM0951
OB 29.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 D10L Stehlíková Tereza LPM0951
OB 01.09.2017 West cup D10 Stehlíková Tereza LPM0951
OB 24.03.2018 Oblastní žebříček D10 Stehlíková Tereza LPM0951
OB 24.03.2018 Oblastní žebříček D10 Stehlíková Tereza LPM0951
OB 25.03.2018 Oblastní žebříček D10 Stehlíková Tereza LPM0951