Logo

Závodník: Stehlíková Tereza

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 2021-06-2727.06.2021 Oblastní žebříček, Jarní trojúhelník - E3 D12B 1. Stehlíková Tereza LPM0951 28:50
OB 2021-06-2626.06.2021 Oblastní žebříček, Jarní trojúhelník - E2 D12B 2. Stehlíková Tereza LPM0951 32:46 + 10:45
OB 2021-06-2525.06.2021 Mistrovství oblasti ve sprintu, Jarní trojúhelník - E1 D12B 2. Stehlíková Tereza LPM0951 12:08 + 1:30
OB 2021-06-2020.06.2021 Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček D14B 32. Stehlíková Tereza LPM0951 36:45 + 10:43
OB 2021-06-1919.06.2021 Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček D14B 42. Stehlíková Tereza LPM0951 57:42 + 29:52
OB 2021-06-0606.06.2021 Mistrovství oblasti na klasické trati D12 3. Stehlíková Tereza LPM0951 34:05 + 7:43
OB 2021-06-0505.06.2021 Oblastní žebříček D12 1. Stehlíková Tereza LPM0951 21:25
OB 2021-05-3030.05.2021 Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček D14B 41. Stehlíková Tereza LPM0951 40:51 + 22:21
OB 2021-05-2323.05.2021 Žebříček B-Čechy západ 2021 D14B 42 Stehlíková Tereza LPM0951
OB 2021-05-0101.05.2021 Západočeský žebříček - jaro 2021 D12 2 Stehlíková Tereza LPM0951
OB 2020-10-0404.10.2020 Mistrovství oblasti ve sprintu D12 11. Stehlíková Tereza LPM0951 19:01 + 6:31
OB 2020-09-1919.09.2020 Oblastní žebříček D12 3. Stehlíková Tereza LPM0951 12:44 + 1:00
OB 2020-09-1919.09.2020 Oblastní žebříček D12 4. Stehlíková Tereza LPM0951 25:03 + 8:15
OB 2020-09-1313.09.2020 Oblastní žebříček D12 2. Stehlíková Tereza LPM0951 29:17 + 1:42
OB 2020-09-1212.09.2020 Mistrovství oblasti na krátké trati D12 3. Stehlíková Tereza LPM0951 25:04 + 6:48
OB 2020-08-3030.08.2020 West cup - E3 D12 11. Stehlíková Tereza LPM0951 31:49 + 9:58
OB 2020-08-2929.08.2020 West cup - E2, mistrovství oblasti D12 7. Stehlíková Tereza LPM0951 32:06 + 9:24
OB 2020-08-2828.08.2020 West cup - E1 D12 10. Stehlíková Tereza LPM0951 32:19 + 10:35
OB 2020-08-2828.08.2020 West cup D12 8. Stehlíková Tereza LPM0951 96:14 + 29:54
OB 2020-02-2121.02.2020 Západočeský žebříček - podzim 2020 D12 3 Stehlíková Tereza LPM0951
OB 2019-10-1919.10.2019 Oblastní žebříček D12 16. Stehlíková Tereza LPM0951 25:32 + 7:34
OB 2019-10-1313.10.2019 Oblastní žebříček D12 3. Stehlíková Tereza LPM0951 19:03 + 3:51
OB 2019-10-1212.10.2019 Oblastní žebříček D12 4. Stehlíková Tereza LPM0951 28:11 + 8:06
OB 2019-09-2929.09.2019 Oblastní žebříček D12 10. Stehlíková Tereza LPM0951 45:31 + 19:09
OB 2019-09-2828.09.2019 Oblastní žebříček D12 14. Stehlíková Tereza LPM0951 51:04 + 25:12
OB 2019-09-0808.09.2019 Žebříček B-Čechy západ D12C 19. Stehlíková Tereza LPM0951 22:42 + 6:43
OB 2019-09-0707.09.2019 Žebříček B-Čechy západ D12C 14. Stehlíková Tereza LPM0951 31:26 + 10:33
OB 2019-09-0101.09.2019 West cup - E3, oblastní žebříček D12 8. Stehlíková Tereza LPM0951 41:14 + 21:22
OB 2019-09-0101.09.2019 Oblastní soutěž - Západ 2019 - podzim D12 4 Stehlíková Tereza LPM0951
OB 2019-08-3131.08.2019 West cup - E2, oblastní žebříček D12 6. Stehlíková Tereza LPM0951 43:32 + 7:44
OB 2019-08-3030.08.2019 West cup - E1 D12 6. Stehlíková Tereza LPM0951 41:52 + 12:24
OB 2019-08-3030.08.2019 West cup D12 6. Stehlíková Tereza LPM0951 126:38 + 41:30
OB 2019-08-1111.08.2019 Orienteering Adventure - E5 D10 1. Stehlíková Tereza LPM0951 19:41
OB 2019-08-1010.08.2019 Orienteering Adventure - E4 D10 13. Stehlíková Tereza LPM0951 23:39 + 10:18
OB 2019-08-0909.08.2019 Orienteering Adventure - E3 D10 4. Stehlíková Tereza LPM0951 18:22 + 3:25
OB 2019-08-0808.08.2019 Orienteering Adventure - E2 D10 3. Stehlíková Tereza LPM0951 18:46 + 4:03
OB 2019-08-0707.08.2019 Orienteering Adventure - E1 D10 7. Stehlíková Tereza LPM0951 13:33 + 3:41
OB 2019-07-0707.07.2019 Třemošná 2019 - E3 D12 4. Stehlíková Tereza LPM0951 36:12 + 4:12
OB 2019-07-0606.07.2019 Třemošná 2019 - E2 D12 4. Stehlíková Tereza LPM0951 30:55 + 9:54
OB 2019-07-0505.07.2019 Třemošná 2019 - E1 D12 4. Stehlíková Tereza LPM0951 40:19 + 11:20
OB 2019-06-1616.06.2019 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti D12 24. Stehlíková Tereza LPM0951 45:54 + 21:08
OB 2019-06-1515.06.2019 Žebříček B-Čechy západ D12 24. Stehlíková Tereza LPM0951 59:29 + 26:14
OB 2019-06-0909.06.2019 Oblastní žebříček D10 1. Stehlíková Tereza LPM0951 21:35
OB 2019-06-0808.06.2019 Oblastní žebříček D10 1. Stehlíková Tereza LPM0951 19:07
OB 2019-06-0808.06.2019 Oblastní žebříček D10 1. Stehlíková Tereza LPM0951 17:04
OB 2019-06-0202.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D12 25. Stehlíková Tereza LPM0951 33:06 + 12:02
OB 2019-06-0101.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D12 31. Stehlíková Tereza LPM0951 33:20 + 14:52
OB 2019-05-2626.05.2019 Oblastní žebříček D10 1. Stehlíková Tereza LPM0951 31:06
OB 2019-05-2525.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati D10 2. Stehlíková Tereza LPM0951 21:33 + 2:04
OB 2019-05-0101.05.2019 Oblastní žebříček D10 1. Stehlíková Tereza LPM0951 18:03
OB 2019-05-0101.05.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu D10 1. Stehlíková Tereza LPM0951 10:33
OB 2019-04-2727.04.2019 Oblastní žebříček (Aprílový závod) D10 1. Stehlíková Tereza LPM0951 18:38
OB 2019-04-0707.04.2019 Oblastní žebříček D10 1. Stehlíková Tereza LPM0951 21:06
OB 2019-04-0606.04.2019 Oblastní žebříček D10 1. Stehlíková Tereza LPM0951 19:31
OB 2019-04-0101.04.2019 Oblastní soutěž - Západ 2019 - jaro D10 1 Stehlíková Tereza LPM0951
OB 2018-10-0707.10.2018 Oblastní žebříček (Šumavský kufr) D10 1. Tereza Stehlíková LPM0951 19:33
OB 2018-10-0606.10.2018 Oblastní žebříček (Šumavský kufr) D10 1. Tereza Stehlíková LPM0951 24:29
OB 2018-09-2323.09.2018 Oblastní žebříček D10 2. StehlĂ­ková Tereza LPM0951 33:38 + 10:24
OB 2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček D10 4. StehlĂ­ková Tereza LPM0951 32:18 + 10:08
OB 2018-09-0202.09.2018 West cup - E3 D10 3. Stehlíková Tereza LPM0951 30:36 + 7:27
OB 2018-09-0101.09.2018 Oblastní žebříček, West cup - E2 D10 3. Stehlíková Tereza LPM0951 22:43 + 6:34
OB 2018-08-3131.08.2018 Oblastní žebříček, West cup - E1 D10 Stehlíková Tereza LPM0951 DISK
OB 2018-06-1010.06.2018 Žebříček B-Čechy západ D10C 11. Stehlíková Tereza LPM0951 24:32 + 9:05
OB 2018-06-0909.06.2018 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti na klasické trati D10C 11. Stehlíková Tereza LPM0951 39:46 + 17:58
OB 2018-05-2626.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D10 10. Stehlíková Tereza LPM0951 24:58 + 9:59
OB 2018-05-1313.05.2018 Oblastní žebříček D10 2. Stehlíková Tereza LPM0951 32:44 + 8:39
OB 2018-05-1212.05.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati D10 2. Stehlíková Tereza LPM0951 21:46 + 7:45
OB 2018-04-2929.04.2018 Oblastní žebříček, Jarní trojúhelník - E3 D10 12. Stehlíková Tereza LPM0951 47:20 + 27:57
OB 2018-04-2828.04.2018 Oblastní žebříček, Jarní trojúhelník - E2 D10 8. Stehlíková Tereza LPM0951 43:19 + 20:31
OB 2018-04-2727.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu, Jarní trojúhelník - E1 D10 4. Stehlíková Tereza LPM0951 21:07 + 6:41
OB 2018-04-2727.04.2018 Jarní trojúhelník D10 7. Stehlíková Tereza LPM0951 111:46 + 50:54
OB 2018-04-0808.04.2018 Oblastní žebříček D10 4. Stehlíková Tereza LPM0951 42:36 + 13:03
OB 2018-04-0707.04.2018 Oblastní žebříček D10 Stehlíková Tereza LPM0951 DISK
OB 2018-04-0707.04.2018 Oblastní žebříček D10 3. Stehlíková Tereza LPM0951 30:34 + 6:35
OB 2018-04-0101.04.2018 Sprintový žebříček ZČO 2018 D10 6 Stehlíková Tereza LPM0951
OB 2018-04-0101.04.2018 Oblastní soutěž - Západ 2018 D10 2 Stehlíková Tereza LPM0951
OB 2017-10-0101.10.2017 Oblastní žebříček D10 4. Stehlikova Tereza LPM0951 39:02 + 21:24
OB 2017-09-3030.09.2017 Oblastní žebříček D10 3. Stehlikova Tereza LPM0951 43:08 + 27:28
OB 2017-09-0303.09.2017 West cup - E3, oblastní žebříček D10 12. Stehlíková Tereza LPM0951 29:54 + 11:18
OB 2017-09-0202.09.2017 West cup - E2, oblastní žebříček D10 12. Stehlíková Tereza LPM0951 36:36 + 15:29
OB 2017-09-0101.09.2017 West cup - E1 D10 13. Stehlíková Tereza LPM0951 22:50 + 11:07
OB 2017-07-3030.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E5 T10 14. Stehlíková Tereza LPM0951 35:40 + 11:31
OB 2017-07-2929.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E4 T10 18. Stehlíková Tereza LPM0951 32:53 + 9:19
OB 2017-07-2828.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E3 T10 26. Stehlíková Tereza LPM0951 35:43 + 16:22
OB 2017-07-2727.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E2 T10 25. Stehlíková Tereza LPM0951 41:47 + 16:22
OB 2017-07-2626.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E1 T10 8. Stehlíková Tereza LPM0951 32:23 + 9:19
OB 2017-06-2525.06.2017 Oblastní žebříček D10 6. Stehlíková Tereza LPM0951 46:52 + 24:50
OB 2017-06-2424.06.2017 Oblastní žebříček D10 7. Stehlíková Tereza LPM0951 74:38 + 45:50
OB 2017-06-2424.06.2017 Oblastní žebříček D10 7. Stehlíková Tereza LPM0951 35:00 + 22:20
OB 2017-05-2828.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati HD10L 9. Stehlíková Tereza LPM0951 34:32 + 10:02
OB 2017-05-2727.05.2017 Oblastní žebříček HD10L 2. Stehlíková Tereza LPM0951 26:10 + 3:14
OB 2017-04-2929.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E1, oblastní žebříček D10L 6. Stehlíková Tereza LPM0951 35:06 + 11:07
OB 2017-04-2929.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E2, oblastní žebříček D10L 4. Stehlíková Tereza LPM0951 45:55 + 19:47
OB 2017-04-0909.04.2017 Oblastní žebříček Linie 2. Stehlíková Tereza LPM0951 35:32 + 6:52
OB 2017-04-0808.04.2017 Oblastní žebříček D10 7. Stehlíková Tereza LPM0951 26:24 + 16:11
OB 2017-04-0808.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati Linie 7. Stehlíková Tereza LPM0951 20:41 + 4:55
OB 2017-04-0202.04.2017 Oblastní žebříček LINIE StehlĂ­ková Tereza LPM0951 DISK
OB 2017-04-0101.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu LINIE 6. StehlĂ­ková Tereza LPM0951 20:21 + 9:41
OB 2017-04-0101.04.2017 Oblastní žebříček LINIE 5. StehlĂ­ková Tereza LPM0951 25:49 + 9:54
OB 2017-04-0101.04.2017 Sprintový žebříček ZČO 2017 D10 9 Stehlíková Tereza LPM0951
OB 2017-04-0101.04.2017 Oblastní soutěž - Západ 2017 D10 7 Stehlíková Tereza LPM0951
OB 2017-03-1212.03.2017 Oblastní žebříček LINIE 3. Stehlíková Tereza LPM0951 17:05 + 2:27
OB 2016-09-0404.09.2016 Oblastní žebříček (Šumavský kufr - 16. ročník) DL Stehlíková Tereza LPM0951 DISK
OB 2016-09-0303.09.2016 Oblastní žebříček (Šumavský kufr - 16. ročník) DL 4. Stehlíková Tereza LPM0951 36:45 + 12:57
OB 2016-08-2828.08.2016 West cup - E3, oblastní žebříček HD10L 6. Stehlíková Tereza LPM0951 23:32 + 7:42
OB 2016-08-2727.08.2016 West cup - E2, oblastní žebříček HD10L 5. Stehlíková Tereza LPM0951 27:30 + 10:19
OB 2016-08-2626.08.2016 West cup - E1 HD10L 5. Stehlíková Tereza LPM0951 47:53 + 22:50
OB 2016-07-3131.07.2016 Eduard 2016 - E3 D10L 5. Stehlíková Tereza LPM0951 46:49 + 15:25
OB 2016-07-3030.07.2016 Eduard 2016 - E2 D10L Stehlíková Tereza LPM0951 DISK
OB 2016-07-2929.07.2016 Eduard 2016 - E1 D10L 1. Stehlíková Tereza LPM0951 25:58
OB 2016-06-1111.06.2016 Oblastní žebříček HDR 24. Stehlíková Tereza LPM0951 44:06 + 19:10
OB 2016-05-0808.05.2016 Oblastní žebříček HDR 20. Tereza Stehlíková LPM0951 42:36 + 19:58
OB 2016-05-0707.05.2016 Oblastní žebříček HDR 35. Tereza Stehlíková LPM0951 56:10 + 28:09
OB 2016-04-0909.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu HDR 10. Stehlíková Tereza LPM0951 23:45 + 8:05
OB 2016-04-0202.04.2016 Oblastní žebříček HDR 44. Stehlíková Tereza LPM0951 45:26 + 22:08
OB 2019-05-0808.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati D10 Stehlíková Tereza LPM0951
OB 2020-10-0303.10.2020 Oblastní žebříček D12 Stehlíková Tereza LPM0951
OB 2016-04-0909.04.2016 Mistrovství oblasti štafet Linie Stehlíková Tereza LPM0951
OB 2016-07-2929.07.2016 Eduard 2016 D10L Stehlíková Tereza LPM0951
OB 2016-08-2626.08.2016 West cup HD10L Stehlíková Tereza LPM0951
OB 2017-03-1111.03.2017 Mistrovství oblasti štafet Linie Stehlíková Tereza LPM0951
OB 2017-04-2929.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 D10L Stehlíková Tereza LPM0951
OB 2017-09-0101.09.2017 West cup D10 Stehlíková Tereza LPM0951
OB 2018-03-2424.03.2018 Oblastní žebříček D10 Stehlíková Tereza LPM0951
OB 2018-03-2424.03.2018 Oblastní žebříček D10 Stehlíková Tereza LPM0951
OB 2018-03-2525.03.2018 Oblastní žebříček D10 Stehlíková Tereza LPM0951
OB 2018-08-3131.08.2018 West cup D10 Stehlíková Tereza LPM0951
OB 2019-04-0606.04.2019 Mistrovství oblasti štafet HD12 Stehlíková Tereza LPM0951
OB 2019-07-0505.07.2019 Třemošná 2019 D12 Stehlíková Tereza LPM0951
OB 2019-08-0707.08.2019 Orienteering Adventure D10 Stehlíková Tereza LPM0951
OB 2019-10-0505.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D12 Stehlíková Tereza LPM0951
OB 2019-10-0606.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH14 Stehlíková Tereza LPM0951
OB 2021-07-0303.07.2021 WOC Tour 2021 D12A Stehlíková Tereza LPM0951
OB 2021-07-0404.07.2021 WOC Tour 2021 - E1 D12A Stehlíková Tereza LPM0951
OB 2021-07-0505.07.2021 WOC Tour 2021 - E2 D12A Stehlíková Tereza LPM0951
OB 2021-07-0606.07.2021 WOC Tour 2021 - E3 D12A Stehlíková Tereza LPM0951
OB 2021-07-0707.07.2021 WOC Tour 2021 - E4 D12A Stehlíková Tereza LPM0951
OB 2021-07-0808.07.2021 WOC Tour 2021 - E5 D12A Stehlíková Tereza LPM0951
OB 2021-07-0909.07.2021 WOC Tour 2021 - E6 D12A Stehlíková Tereza LPM0951
OB 2020-10-1111.10.2020 Utkání oblastních žákovských výběrů DH14 Stehlíková Tereza LPM0951
OB 2021-05-0808.05.2021 MLOK OPEN 2021 (mapový měřený trénink ZČO) D12 (11:30) Stehlíková Tereza LPM0951
OB 2021-05-1515.05.2021 Individuální měřený trénink ZČO D12 10:30-11:00 Stehlíková Tereza LPM0951
OB 2021-06-2525.06.2021 Jarní trojúhelník D12B Stehlíková Tereza LPM0951
OB 2021-07-1616.07.2021 H.S.H. Vysočina cup D12B Stehlíková Tereza LPM0951
OB 2021-07-1616.07.2021 H.S.H. Vysočina cup - E1 D12B Stehlíková Tereza LPM0951
OB 2021-07-1717.07.2021 H.S.H. Vysočina cup - E2 D12B Stehlíková Tereza LPM0951
OB 2021-07-1818.07.2021 H.S.H. Vysočina cup - E3 D12B Stehlíková Tereza LPM0951