Závodník: Mišeková Lucie

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 27.09.2020 Oblastní žebříček D12 15. Mišeková Lucie KAM1050 30:33 + 11:35
OB 26.09.2020 Oblastní žebříček D12 13. Mišeková Lucie KAM1050 24:45 + 6:28
OB 13.09.2020 Oblastní žebříček D12 18. Mišeková Lucie KAM1050 43:33 + 15:49
OB 12.09.2020 Oblastní žebříček D12 10. Mišeková Lucie KAM1050 22:26 + 4:56
OB 10.09.2020 Podvečerní O-běh Folimankou B1 44. Mišeková Lucie KAM1050 52:31 + 28:56
OB 30.08.2020 West cup - E3 D12 4. Mišeková Lucie KAM1050 26:48 + 4:57
OB 29.08.2020 West cup - E2, mistrovství oblasti D12 6. Mišeková Lucie KAM1050 30:45 + 8:03
OB 28.08.2020 West cup - E1 D12 14. Mišeková Lucie KAM1050 41:55 + 20:11
OB 28.08.2020 West cup D12 9. Mišeková Lucie KAM1050 99:28 + 33:08
OB 02.08.2020 Sandstones | Pískovce - E3 D10 1. Mišeková Lucie KAM1050 16:01
OB 01.08.2020 Sandstones | Pískovce - E2 D10 1. Mišeková Lucie KAM1050 13:57
OB 31.07.2020 Sandstones | Pískovce - E1 D10 3. Mišeková Lucie KAM1050 31:40 + 3:03
OB 12.07.2020 H.S.H. Vysočina cup - E3 D10 1. Mišeková Lucie KAM1050 19:01
OB 11.07.2020 H.S.H. Vysočina cup - E2 D10 6. Mišeková Lucie KAM1050 18:48 + 2:52
OB 10.07.2020 H.S.H. Vysočina cup - E1 D10 7. Mišeková Lucie KAM1050 31:19 + 11:04
OB 20.06.2020 Mistrovství oblasti ve sprintu D12 2. Mišeková Lucie KAM1050 14:04 + 1:22
OB 20.06.2020 Mistrovství oblasti na krátké trati D12 9. Mišeková Lucie KAM1050 44:13 + 23:10
OB 08.03.2020 Opět na Kozla XIII D 9 Mišeková Lucie KAM1050
OB 24.01.2020 Středočeský oblastní žebříček mládeže - podzim D12 3 Mišeková Lucie KAM1050
OB 05.12.2019 Mikulášův kufr HOLÁTKA 2 5. Mišeková Lucie KAM1050 37:41 + 14:26
OB 20.10.2019 Oblastní žebříček D12 29. Mišeková Lucie KAM1050 19:14 + 7:05
OB 13.10.2019 Oblastní žebříček D12 11. Mišeková Lucie KAM1050 21:26 + 3:13
OB 12.10.2019 Oblastní žebříček D12 16. Mišeková Lucie KAM1050 39:57 + 14:48
OB 28.09.2019 Oblastní žebříček D12 7. Mišeková Lucie KAM1050 16:04 + 2:40
OB 08.09.2019 Žebříček B-Čechy západ D10C 2. Mišeková Lucie KAM1050 15:46 + 0:51
OB 07.09.2019 Žebříček B-Čechy západ D10C 2. Mišeková Lucie KAM1050 25:52 + 2:34
OB 01.09.2019 West cup - E3, oblastní žebříček D10 1. Mišeková Lucie KAM1050 39:45
OB 31.08.2019 West cup - E2, oblastní žebříček D10 1. Mišeková Lucie KAM1050 21:18
OB 30.08.2019 West cup - E1 D10 1. Mišeková Lucie KAM1050 35:17
OB 30.08.2019 West cup D10 1. Mišeková Lucie KAM1050 96:20
OB 28.07.2019 Bohemia orienteering - E5 D10 12. Mišeková Lucie KAM1050 34:27 + 13:41
OB 27.07.2019 Bohemia orienteering - E4 D10 8. Mišeková Lucie KAM1050 28:52 + 11:37
OB 26.07.2019 Bohemia orienteering - E3 D10 9. Mišeková Lucie KAM1050 30:12 + 12:38
OB 25.07.2019 Bohemia orienteering - E2 D10 Mišeková Lucie KAM1050 DISK
OB 24.07.2019 Bohemia orienteering - E1 D10 5. Mišeková Lucie KAM1050 30:47 + 11:46
OB 05.06.2019 4. Žaket Pražský pohár žactva D10 4. Mišeková Lucie KAM1050 13:26 + 4:55
OB 02.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D10 2. Mišeková Lucie KAM1050 16:48 + 1:31
OB 01.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D10 6. Mišeková Lucie KAM1050 16:45 + 2:16
OB 29.05.2019 3. závod DsM a Žaket Pražského poháru žactva D10 14. Mišeková Lucie KAM1050 37:41 + 23:29
OB 25.05.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati D10 3. Mišeková Lucie KAM1050 18:40 + 4:04
OB 22.05.2019 2. závod DsM a Žaket Pražský pohár žactva D10 4. Mišeková Lucie KAM1050 16:49 + 5:23
OB 15.05.2019 1. závod DsM a Žaket Pražského poháru žactva, WOD D10 2. Mišeková Lucie KAM1050 25:05 + 7:59
OB 08.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati D10 5. Mišeková Lucie KAM1050 20:36 + 5:40
OB 01.05.2019 Oblastní žebříček D10 2. Mišeková Lucie KAM1050 8:52 + 0:15
OB 28.04.2019 Oblastní žebříček D10 Mišeková Lucie KAM1050 DISK
OB 07.04.2019 Oblastní žebříček D10 1. Mišeková Lucie KAM1050 17:15
OB 06.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu D10 1. Mišeková Lucie KAM1050 7:30
OB 31.03.2019 Oblastní žebříček D10 2. Mišeková Lucie KAM1050 20:10 + 1:01
OB 24.03.2019 Oblastní žebříček D10 4. Mišeková Lucie KAM1050 16:02 + 3:55
OB 26.02.2019 Středočeský oblastní žebříček mládeže - jaro 2019 D10 1 Mišeková Lucie KAM1050
OB 26.02.2019 Středočeský oblastní žebříček mládeže - podzim 2019 D12 6 Mišeková Lucie KAM1050
OB 22.02.2019 Žaket Pražský pohár žactva 2019 D10 3 Mišeková Lucie KAM1050
OB 04.11.2018 Oblastní žebříček D10 4. Mišeková Lucie KAM1050 32:32 + 10:05
OB 21.10.2018 Oblastní žebříček D10 4. Mišeková Lucie KAM1050 20:33 + 3:27
OB 20.10.2018 Oblastní žebříček D10 9. Mišeková Lucie KAM1050 22:52 + 6:23
OB 07.10.2018 Oblastní žebříček D10 14. Mišeková Lucie KAM1050 14:46 + 3:55
OB 06.10.2018 Veřejný závod D10 7. Mišeková Lucie KAM1050 18:34 + 3:54
OB 23.09.2018 Oblastní žebříček D10 6. Mišeková Lucie KAM1050 32:25 + 9:50
OB 22.09.2018 Oblastní žebříček D10 6. Mišeková Lucie KAM1050 22:38 + 4:46
OB 09.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D12C 36. Mišeková Lucie KAM1050 54:29 + 29:49
OB 08.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D12C 38. Mišeková Lucie KAM1050 40:26 + 20:45
OB 02.09.2018 West cup - E3 D10 6. Mišeková Lucie KAM1050 43:49 + 20:40
OB 01.09.2018 Oblastní žebříček, West cup - E2 D10 Mišeková Lucie KAM1050 DISK
OB 31.08.2018 Oblastní žebříček, West cup - E1 D10 5. Mišeková Lucie KAM1050 13:20 + 5:24
OB 05.08.2018 Rumpál - E3 D10 4. Mišeková Lucie KAM1050 25:10 + 9:37
OB 04.08.2018 Rumpál - E2 D10 2. Mišeková Lucie KAM1050 19:27 + 0:55
OB 03.08.2018 Rumpál - E1 D10 1. Mišeková Lucie KAM1050 12:08
OB 15.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E3 D10 23. Mišeková Lucie KAM1050 51:23 + 28:57
OB 14.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E2 D10 11. Mišeková Lucie KAM1050 32:07 + 8:09
OB 13.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E1 D10 10. Mišeková Lucie KAM1050 20:02 + 5:41
OB 13.06.2018 5. závod Žaket Pražský pohár žactva D10 14. Mišeková Lucie KAM1050 16:07 + 6:00
OB 10.06.2018 Žebříček B-Čechy západ D10C 17. Mišeková Lucie KAM1050 34:46 + 19:19
OB 06.06.2018 4.závod Žaket Pražského poháru žactva D10 9. Mišeková Lucie KAM1050 20:08 + 7:45
OB 02.06.2018 Oblastní žebříček D10 8. Mišeková Lucie KAM1050 22:21 + 5:24
OB 30.05.2018 3. závod Žaket Pražský pohár žactva D10 21. Lucie Mišeková KAM1050 26:56 + 13:59
OB 23.05.2018 2. Pražský pohár žactva D10 14. Mišeková Lucie KAM1050 25:24 + 9:56
OB 16.05.2018 1. závod Žaket pražský pohár žactva D10 13. Mišeková Lucie KAM1050 16:33 + 6:29
OB 16.05.2018 Žaket Pražský pohár žactva 2018 D10 15 Mišeková Lucie KAM1050
OB 22.04.2018 Veřejný závod D10 4. Mišeková Lucie KAM1050 12:04 + 2:35
OB 22.04.2018 Oblastní žebříček D10 3. Mišeková Lucie KAM1050 12:03 + 1:44
OB 21.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu D10 9. Mišeková Lucie KAM1050 20:36 + 9:50
OB 15.04.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A D10 3. Mišeková Lucie KAM1050 15:53 + 3:29
OB 14.04.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati D10 9. Mišeková Lucie KAM1050 38:24 + 14:54
OB 08.04.2018 Oblastní žebříček D10 8. Miseková Lucie KAM1050 24:30 + 8:04
OB 25.03.2018 Oblastní žebříček D10 11. Miseková Lucie KAM1050 33:18 + 14:27
OB 24.03.2018 Oblastní žebříček D10 6. Miseková Lucie KAM1050 15:00 + 4:22
OB 24.03.2018 Oblastní žebříček D10 7. Miseková Lucie KAM1050 31:25 + 14:35
OB 17.03.2018 Veřejný závod (Jarní skály) D10 6. Mišeková Lucie KAM1050 32:09 + 8:41
LOB 25.02.2018 Český pohár, ŽA, ŽB - krátká trať D12 9. Mišeková Lucie KAM1050 49:10 + 26:21
LOB 24.02.2018 Mistrovství ČR na klasické trati D12 3. Mišeková Lucie KAM1050 36:19 + 3:34
LOB 21.01.2018 Český pohár, ŽA, ŽB - klasická trať D12 5. Mišeková Lucie KAM1050 61:08 + 30:21
LOB 20.01.2018 Mistrovství ČR ve sprintu Open Mišeková Lucie KAM1050 DISK
LOB 20.01.2018 Mistrovství ČR na krátké trati D12 4. Mišeková Lucie KAM1050 15:18 + 2:06
OB 04.01.2018 Středočeský oblastní žebříček mládeže - jaro D10 2 Mišeková Lucie KAM1050
OB 04.01.2018 Středočeský oblastní žebříček mládeže - podzim D10 1 Mišeková Lucie KAM1050
OB 05.11.2017 Oblastní žebříček D10 20. Mišeková Lucie KAM1050 28:41 + 13:02
OB 22.10.2017 Oblastní žebříček D10 15. Mišeková Lucie KAM1050 25:02 + 7:36
OB 21.10.2017 Oblastní žebříček D10 33. Mišeková Lucie KAM1050 32:25 + 18:33
OB 15.10.2017 Veřejný závod D10 9. Mišeková Lucie KAM1050 25:03 + 11:38
OB 14.10.2017 Oblastní žebříček D10 14. Mišeková Lucie KAM1050 45:21 + 24:58
OB 01.10.2017 Oblastní žebříček D10 3. Miseková Lucie KAM1050 9:37 + 1:22
OB 30.09.2017 Oblastní žebříček D10 12. Mišeková Lucie KAM1050 18:08 + 6:17
OB 16.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D10 18. Mišeková Lucie KAM1050 17:31 + 6:32
OB 10.09.2017 Žebříček B-Čechy D10N 6. Mišeková Lucie KAM1050 35:06 + 12:05
OB 09.09.2017 Žebříček B-Čechy D10N Mišeková Lucie KAM1050 DISK
OB 03.09.2017 West cup - E3, oblastní žebříček D10 13. Mišeková Lucie KAM1050 34:59 + 16:23
OB 02.09.2017 West cup - E2, oblastní žebříček D10 11. Mišeková Lucie KAM1050 34:00 + 12:53
OB 01.09.2017 West cup - E1 D10 7. Mišeková Lucie KAM1050 18:09 + 6:26
OB 01.09.2017 Pražský žebříček DH10 - podzim 2017 D10 10 Mišeková Lucie KAM1050
OB 01.09.2017 Středočeský oblastní žebříček mládeže - podzim D10 6 Mišeková Lucie KAM1050
OB 06.08.2017 Advanta cup 2017 - E3 D10 12. Mišeková Lucie KAM1050 25:20 + 8:54
OB 05.08.2017 Advanta cup 2017 - E2 D10 13. Mišeková Lucie KAM1050 31:42 + 15:54
OB 04.08.2017 Advanta cup 2017 - E1 D10 6. Mišeková Lucie KAM1050 20:49 + 4:29
OB 07.06.2017 PPŽ Rohožník D10 12. Lucie Miseková KAM1050 22:16 + 6:56
OB 24.05.2017 2. závod Pražského poháru žactva - WOD D10 17. Mišeková Lucie KAM1050 24:09 + 10:18
OB 21.05.2017 Oblastní žebříček Linie 7. Miseková Lucie KAM1050 17:24 + 3:55
OB 20.05.2017 Oblastní žebříček Linie 9. Miseková Lucie KAM1050 26:10 + 9:19
OB 17.05.2017 1. závod Pražského poháru žactva D10 11. Mišeková Lucie KAM1050 37:29 + 14:59
OB 14.05.2017 Žebříček B-Čechy D10L 4. Mišeková Lucie KAM1050 28:59 + 5:05
OB 13.05.2017 Žebříček B-Čechy D10L 25. Mišeková Lucie KAM1050 56:36 + 32:11
OB 08.05.2017 Oblastní žebříček D10 17. Mišeková Lucie KAM1050 46:20 + 24:14
OB 01.05.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E4 D10L 5. Mišeková Lucie KAM1050 39:53 + 17:18
OB 30.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E3, oblastní žebříček D10L 9. Mišeková Lucie KAM1050 51:09 + 28:17
OB 29.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E1, oblastní žebříček D10L 7. Mišeková Lucie KAM1050 35:23 + 11:24
OB 29.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E2, oblastní žebříček D10L 8. Mišeková Lucie KAM1050 52:17 + 26:09
OB 08.04.2017 Oblastní žebříček D10 22. Mišeková Lucie KAM1050 49:09 + 35:39
OB 02.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D10 16. Mišeková Lucie KAM1050 19:48 + 10:17
OB 01.04.2017 Oblastní žebříček D10L 11. Mišeková Lucie KAM1050 44:05 + 17:26
OB 01.04.2017 Pražský žebříček DH10 - jaro 2017 D10 31 Mišeková Lucie KAM1050
OB 01.04.2017 Středočeský oblastní žebříček mládeže - jaro D10 15 Mišeková Lucie KAM1050
OB 01.04.2017 Pražský pohár žactva 2017 - děti DH10 D10 15 Mišeková Lucie KAM1050
OB 26.03.2017 Slánský jarní orienťák D 5. Mišeková Lucie KAM1050 32:10 + 9:54
OB 05.11.2016 Oblastní žebříček D10N 20. Mišeková Lucie KAM1050 43:24 + 24:55
OB 23.10.2016 Oblastní žebříček D10L 17. Mišeková Lucie KAM1050 35:20 + 17:01
OB 22.10.2016 Oblastní žebříček D10L 18. Mišeková Lucie KAM1050 39:56 + 19:02
OB 25.09.2016 Oblastní žebříček D10L 12. Mišeková Lucie KAM1050 35:30 + 15:04
OB 24.09.2016 Oblastní žebříček D10L 12. Mišeková Lucie KAM1050 36:59 + 12:02
OB 21.09.2016 Závod po fáborkách při žákovských štafetách D10L 5. Mišeková Lucie KAM1050 39:37 + 11:38
OB 04.09.2016 Oblastní žebříček D10L 7. Mišeková Lucie KAM1050 29:05 + 12:15
OB 03.09.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati D10L 5. Miseková Lucie KAM1050 31:34 + 8:26
OB 28.08.2016 West cup - E3, oblastní žebříček HD10L 11. Mišeková Lucie KAM1050 31:06 + 15:16
OB 27.08.2016 West cup - E2, oblastní žebříček HD10L 10. Mišeková Lucie KAM1050 36:21 + 19:10
OB 26.08.2016 West cup - E1 HD10L 10. Mišeková Lucie KAM1050 58:19 + 33:16
OB 19.06.2016 Žebříček B-Čechy D10N 12. Mišeková Lucie KAM1050 58:57 + 27:39
OB 18.06.2016 Žebříček B-Čechy, mistrovství oblasti na klasické trati D10N 10. Mišeková Lucie KAM1050 65:39 + 36:41
OB 15.06.2016 Pražský pohár žactva D10L 18. Mišeková Lucie KAM1050 53:12 + 33:40
OB 08.06.2016 5. závod Žaket pražského poháru žactva D10L 27. Mišeková Lucie KAM1050 59:27 + 39:41
OB 01.06.2016 4.závod pražského poháru žactva (PPŽ) D10L 10. Mišeková Lucie KAM1050 25:52 + 8:13
OB 25.05.2016 3. závod Pražského poháru žactva D10L 7. Mišeková Lucie KAM1050 26:37 + 10:26
OB 22.05.2016 Jarní trojúhelník - E3, oblastní žebříček D10L 11. Miseková Lucie KAM1050 62:10 + 35:10
OB 21.05.2016 Jarní trojúhelník - E2, mistrovství oblasti na krátké trati D10L 8. Miseková Lucie KAM1050 63:45 + 33:41
OB 20.05.2016 Jarní trojúhelník - E1 D10L 4. Miseková Lucie KAM1050 48:20 + 16:25
OB 18.05.2016 2. závod Žaket pražský pohár žactva D10L 22. Mišeková Lucie KAM1050 34:10 + 19:46
OB 15.05.2016 Žebříček B-Čechy D10L 15. Mišeková Lucie KAM1050 42:45 + 20:59
OB 14.05.2016 Žebříček B-Čechy D10L 20. Mišeková Lucie KAM1050 107:26 + 78:11
OB 11.05.2016 1. závod Žaket pražský pohár žactva - World orienteering day 2016 HD10L 17. Mišeková Lucie KAM1050 21:14 + 8:45
OB 08.05.2016 Oblastní žebříček Linie 11. Lucie Miseková KAM1050 68:43 + 49:53
OB 07.05.2016 Oblastní žebříček Linie 14. Lucie Miseková KAM1050 48:34 + 19:07
OB 24.04.2016 Oblastní žebříček D10L 19. Mišeková Lucie KAM1050 47:47 + 32:01
OB 23.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati HDR 34. Mišeková Lucie KAM1050 32:18 + 15:47
OB 27.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati D10 Mišeková Lucie KAM1050
OB 11.05.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček, WRE D12C Mišeková Lucie STC1050
OB 20.05.2016 Jarní trojúhelník D10L Mišeková Lucie KAM1050
OB 26.08.2016 West cup HD10L Mišeková Lucie KAM1050
OB 22.06.2016 Klacky [7] OPEN - firemní a žákovské štafety MIX Linie Mišeková Lucie KAM1050
OB 04.08.2017 Advanta cup 2017 D10 Mišeková Lucie KAM1050
OB 29.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 D10L Mišeková Lucie KAM1050
OB 28.05.2017 Oblastní žebříček D10 Mišeková Lucie KAM1050
OB 03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10C Mišeková Lucie KAM1050
OB 01.09.2017 West cup D10 Mišeková Lucie KAM1050
OB 21.10.2017 Oblastní žebříček D10 Mišeková Lucie KAM1050
OB 05.12.2017 Mikulášův kufr HOLÁTKA 1 Mišeková Lucie KAM1050
OB 13.07.2018 H.S.H. Vysočina cup D10 Mišeková Lucie KAM1050
OB 31.08.2018 West cup D10 Mišeková Lucie KAM1050
OB 03.08.2018 Rumpál D10 Mišeková Lucie KAM1050
OB 20.06.2018 KLACKY [9] OPEN - závod ŠTAFET DH10 Mišeková Lucie KAM1050
OB 05.10.2018 Petřín OPEN Krátká Mišeková Lucie KAM1050
OB 19.09.2018 Žákovské štafety DH10 Mišeková Lucie KAM1050
OB 04.12.2018 Mikulášův kufr HOLÁTKA 1 Mišeková Lucie KAM1050
LOB 27.01.2019 Český pohár, ŽA, ŽB, Akademické M ČR - klasická trať D12 Mišeková Lucie KAM1050
OB 24.07.2019 Bohemia orienteering D10 Mišeková Lucie KAM1050
OB 10.03.2019 Hostivické sprintování D Mišeková Lucie KAM1050
OB 13.04.2019 Mistrovství oblasti štafet DH12 Mišeková Lucie KAM1050
OB 11.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D12 Mišeková Lucie STC1050
OB 12.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D12 Mišeková Lucie STC1050
OB 19.06.2019 Štafetové finále Žaket Pražského poháru žactva KLACKY/10/OPEN DH12 Mišeková Lucie KAM1050
OB 21.09.2019 Orienteering Unlimited 2019, E1 D-10 Mišeková Lucie KAM1050
OB 22.09.2019 Orienteering Unlimited 2019, E2 D-10 Mišeková Lucie KAM1050
OB 18.09.2019 OB - štafety mládeže DH10 Mišeková Lucie KAM1050
OB 05.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D12 Mišeková Lucie STC1050
OB 06.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH14 Mišeková Lucie STC1050
LOB 18.01.2020 Mistrovství ČR ve sprintu D12 Mišeková Lucie KAM1050
LOB 18.01.2020 Český pohár, ŽA, ŽB - krátká trať D12 Mišeková Lucie KAM1050
LOB 19.01.2020 Mistrovství ČR na klasické trati D12 Mišeková Lucie KAM1050
OB 04.04.2020 Mistrovství oblasti ve sprintu D12 Mišeková Lucie KAM1050
OB 22.03.2020 Hostivické sprintování T2 Mišeková Lucie KAM1050
OB 31.07.2020 Sandstones | Pískovce D10 Mišeková Lucie KAM1050
OB 23.05.2020 Trénink klasika A Mišeková Lucie KAM1050
OB 10.07.2020 H.S.H. Vysočina cup D10 Mišeková Lucie KAM1050
OB 28.10.2020 Veřejný závod D12 Mišeková Lucie KAM1050 Přihlášen
OB 11.10.2020 Oblastní žebříček D12 Mišeková Lucie KAM1050 Přihlášen
OB 24.10.2020 Oblastní žebříček D12 Mišeková Lucie KAM1050 Přihlášen
OB 16.09.2020 OB - štafety mládeže DH12 Mišeková Lucie KAM1050
OB 03.07.2021 WOC Tour 2021 D12A Mišeková Lucie KAM1050 Přihlášen
OB 04.07.2021 WOC Tour 2021 - E1 D12A Mišeková Lucie KAM1050 Přihlášen
OB 05.07.2021 WOC Tour 2021 - E2 D12A Mišeková Lucie KAM1050 Přihlášen
OB 06.07.2021 WOC Tour 2021 - E3 D12A Mišeková Lucie KAM1050 Přihlášen
OB 07.07.2021 WOC Tour 2021 - E4 D12A Mišeková Lucie KAM1050 Přihlášen
OB 08.07.2021 WOC Tour 2021 - E5 D12A Mišeková Lucie KAM1050 Přihlášen
OB 09.07.2021 WOC Tour 2021 - E6 D12A Mišeková Lucie KAM1050 Přihlášen
OB 04.10.2020 Oblastní žebříček D12 Mišeková Lucie KAM1050 Přihlášen