Logo

Závodník: Mišeková Lucie

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 2021-09-1212.09.2021 Oblastní žebříček D12 14. Mišeková Lucie KAM1050 30:47 + 7:11
OB 2021-09-1111.09.2021 Oblastní žebříček D12 18. Mišeková Lucie KAM1050 31:09 + 11:11
OB 2021-08-2929.08.2021 Interkompas 47 - E3 D12 10. Mišeková Lucie KAM1050 29:22 + 9:03
OB 2021-08-2828.08.2021 Interkompas 47 - E2 D12 18. Mišeková Lucie KAM1050 48:11 + 22:53
OB 2021-08-2727.08.2021 Interkompas 47 - E1 D12 8. Mišeková Lucie KAM1050 35:23 + 9:24
OB 2021-07-2525.07.2021 Bohemia Orienteering - E5 D12A 11. Mišeková Lucie KAM1050 46:57 + 19:50
OB 2021-07-2424.07.2021 Bohemia Orienteering - E4 D12A 11. Mišeková Lucie KAM1050 26:11 + 12:45
OB 2021-07-2323.07.2021 Bohemia Orienteering - E3 D12A 10. Mišeková Lucie KAM1050 30:12 + 12:35
OB 2021-07-2222.07.2021 Bohemia Orienteering - E2 D12A 13. Mišeková Lucie KAM1050 53:32 + 33:03
OB 2021-06-1313.06.2021 Oblastní žebříček D12 18. Mišeková Lucie KAM1050 23:53 + 12:16
OB 2021-05-2626.05.2021 (3. závod Žaket Pražského poháru žactva) Měřený trénink žactva D12 Mišeková Lucie KAM1050 DISK
OB 2021-05-1919.05.2021 (2. závod Žaket Pražského poháru žactva) Měřený trénink žactva, WOD D12 15. Lucie Mišeková KAM1050 45:08 + 27:48
OB 2021-05-0505.05.2021 Žaket Pražský pohár žactva D12 38 Mišeková Lucie KAM1050
OB 2021-03-0101.03.2021 Středočeský oblastní žebříček mládeže - podzim D12 6 Mišeková Lucie KAM1050
OB 2021-02-0101.02.2021 Středočeský oblastní žebříček mládeže - jaro D12 23 Mišeková Lucie KAM1050
OB 2020-10-0404.10.2020 Oblastní žebříček D12 22. Mišeková Lucie KAM1050 22:27 + 9:29
OB 2020-09-2727.09.2020 Oblastní žebříček D12 15. Mišeková Lucie KAM1050 30:33 + 11:35
OB 2020-09-2626.09.2020 Oblastní žebříček D12 13. Mišeková Lucie KAM1050 24:45 + 6:28
OB 2020-09-1313.09.2020 Oblastní žebříček D12 18. Mišeková Lucie KAM1050 43:33 + 15:49
OB 2020-09-1212.09.2020 Oblastní žebříček D12 10. Mišeková Lucie KAM1050 22:26 + 4:56
OB 2020-09-1010.09.2020 Podvečerní O-běh Folimankou B1 44. Mišeková Lucie KAM1050 52:31 + 28:56
OB 2020-08-3030.08.2020 West cup - E3 D12 4. Mišeková Lucie KAM1050 26:48 + 4:57
OB 2020-08-2929.08.2020 West cup - E2, mistrovství oblasti D12 6. Mišeková Lucie KAM1050 30:45 + 8:03
OB 2020-08-2828.08.2020 West cup - E1 D12 14. Mišeková Lucie KAM1050 41:55 + 20:11
OB 2020-08-2828.08.2020 West cup D12 9. Mišeková Lucie KAM1050 99:28 + 33:08
OB 2020-08-0202.08.2020 Sandstones | Pískovce - E3 D10 1. Mišeková Lucie KAM1050 16:01
OB 2020-08-0101.08.2020 Sandstones | Pískovce - E2 D10 1. Mišeková Lucie KAM1050 13:57
OB 2020-07-3131.07.2020 Sandstones | Pískovce - E1 D10 3. Mišeková Lucie KAM1050 31:40 + 3:03
OB 2020-07-1212.07.2020 H.S.H. Vysočina cup - E3 D10 1. Mišeková Lucie KAM1050 19:01
OB 2020-07-1111.07.2020 H.S.H. Vysočina cup - E2 D10 6. Mišeková Lucie KAM1050 18:48 + 2:52
OB 2020-07-1010.07.2020 H.S.H. Vysočina cup - E1 D10 7. Mišeková Lucie KAM1050 31:19 + 11:04
OB 2020-06-2020.06.2020 Mistrovství oblasti ve sprintu D12 2. Mišeková Lucie KAM1050 14:04 + 1:22
OB 2020-06-2020.06.2020 Mistrovství oblasti na krátké trati D12 9. Mišeková Lucie KAM1050 44:13 + 23:10
OB 2020-03-0808.03.2020 Opět na Kozla XIII D 9 Mišeková Lucie KAM1050
OB 2020-01-2424.01.2020 Středočeský oblastní žebříček mládeže - podzim D12 3 Mišeková Lucie KAM1050
OB 2019-12-0505.12.2019 Mikulášův kufr HOLÁTKA 2 5. Mišeková Lucie KAM1050 37:41 + 14:26
OB 2019-10-2020.10.2019 Oblastní žebříček D12 29. Mišeková Lucie KAM1050 19:14 + 7:05
OB 2019-10-1313.10.2019 Oblastní žebříček D12 11. Mišeková Lucie KAM1050 21:26 + 3:13
OB 2019-10-1212.10.2019 Oblastní žebříček D12 16. Mišeková Lucie KAM1050 39:57 + 14:48
OB 2019-09-2828.09.2019 Oblastní žebříček D12 7. Mišeková Lucie KAM1050 16:04 + 2:40
OB 2019-09-0808.09.2019 Žebříček B-Čechy západ D10C 2. Mišeková Lucie KAM1050 15:46 + 0:51
OB 2019-09-0707.09.2019 Žebříček B-Čechy západ D10C 2. Mišeková Lucie KAM1050 25:52 + 2:34
OB 2019-09-0101.09.2019 West cup - E3, oblastní žebříček D10 1. Mišeková Lucie KAM1050 39:45
OB 2019-08-3131.08.2019 West cup - E2, oblastní žebříček D10 1. Mišeková Lucie KAM1050 21:18
OB 2019-08-3030.08.2019 West cup - E1 D10 1. Mišeková Lucie KAM1050 35:17
OB 2019-08-3030.08.2019 West cup D10 1. Mišeková Lucie KAM1050 96:20
OB 2019-07-2828.07.2019 Bohemia orienteering - E5 D10 12. Mišeková Lucie KAM1050 34:27 + 13:41
OB 2019-07-2727.07.2019 Bohemia orienteering - E4 D10 8. Mišeková Lucie KAM1050 28:52 + 11:37
OB 2019-07-2626.07.2019 Bohemia orienteering - E3 D10 9. Mišeková Lucie KAM1050 30:12 + 12:38
OB 2019-07-2525.07.2019 Bohemia orienteering - E2 D10 Mišeková Lucie KAM1050 DISK
OB 2019-07-2424.07.2019 Bohemia orienteering - E1 D10 5. Mišeková Lucie KAM1050 30:47 + 11:46
OB 2019-06-0505.06.2019 4. Žaket Pražský pohár žactva D10 4. Mišeková Lucie KAM1050 13:26 + 4:55
OB 2019-06-0202.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D10 2. Mišeková Lucie KAM1050 16:48 + 1:31
OB 2019-06-0101.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D10 6. Mišeková Lucie KAM1050 16:45 + 2:16
OB 2019-05-2929.05.2019 3. závod DsM a Žaket Pražského poháru žactva D10 14. Mišeková Lucie KAM1050 37:41 + 23:29
OB 2019-05-2525.05.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati D10 3. Mišeková Lucie KAM1050 18:40 + 4:04
OB 2019-05-2222.05.2019 2. závod DsM a Žaket Pražský pohár žactva D10 4. Mišeková Lucie KAM1050 16:49 + 5:23
OB 2019-05-1515.05.2019 1. závod DsM a Žaket Pražského poháru žactva, WOD D10 2. Mišeková Lucie KAM1050 25:05 + 7:59
OB 2019-05-0808.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati D10 5. Mišeková Lucie KAM1050 20:36 + 5:40
OB 2019-05-0101.05.2019 Oblastní žebříček D10 2. Mišeková Lucie KAM1050 8:52 + 0:15
OB 2019-04-2828.04.2019 Oblastní žebříček D10 Mišeková Lucie KAM1050 DISK
OB 2019-04-0707.04.2019 Oblastní žebříček D10 1. Mišeková Lucie KAM1050 17:15
OB 2019-04-0606.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu D10 1. Mišeková Lucie KAM1050 7:30
OB 2019-03-3131.03.2019 Oblastní žebříček D10 2. Mišeková Lucie KAM1050 20:10 + 1:01
OB 2019-03-2424.03.2019 Oblastní žebříček D10 4. Mišeková Lucie KAM1050 16:02 + 3:55
OB 2019-02-2626.02.2019 Středočeský oblastní žebříček mládeže - jaro 2019 D10 1 Mišeková Lucie KAM1050
OB 2019-02-2626.02.2019 Středočeský oblastní žebříček mládeže - podzim 2019 D12 6 Mišeková Lucie KAM1050
OB 2019-02-2222.02.2019 Žaket Pražský pohár žactva 2019 D10 3 Mišeková Lucie KAM1050
OB 2018-11-0404.11.2018 Oblastní žebříček D10 4. Mišeková Lucie KAM1050 32:32 + 10:05
OB 2018-10-2121.10.2018 Oblastní žebříček D10 4. Mišeková Lucie KAM1050 20:33 + 3:27
OB 2018-10-2020.10.2018 Oblastní žebříček D10 9. Mišeková Lucie KAM1050 22:52 + 6:23
OB 2018-10-0707.10.2018 Oblastní žebříček D10 14. Mišeková Lucie KAM1050 14:46 + 3:55
OB 2018-10-0606.10.2018 Veřejný závod D10 7. Mišeková Lucie KAM1050 18:34 + 3:54
OB 2018-09-2323.09.2018 Oblastní žebříček D10 6. Mišeková Lucie KAM1050 32:25 + 9:50
OB 2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček D10 6. Mišeková Lucie KAM1050 22:38 + 4:46
OB 2018-09-0909.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D12C 36. Mišeková Lucie KAM1050 54:29 + 29:49
OB 2018-09-0808.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D12C 38. Mišeková Lucie KAM1050 40:26 + 20:45
OB 2018-09-0202.09.2018 West cup - E3 D10 6. Mišeková Lucie KAM1050 43:49 + 20:40
OB 2018-09-0101.09.2018 Oblastní žebříček, West cup - E2 D10 Mišeková Lucie KAM1050 DISK
OB 2018-08-3131.08.2018 Oblastní žebříček, West cup - E1 D10 5. Mišeková Lucie KAM1050 13:20 + 5:24
OB 2018-08-0505.08.2018 Rumpál - E3 D10 4. Mišeková Lucie KAM1050 25:10 + 9:37
OB 2018-08-0404.08.2018 Rumpál - E2 D10 2. Mišeková Lucie KAM1050 19:27 + 0:55
OB 2018-08-0303.08.2018 Rumpál - E1 D10 1. Mišeková Lucie KAM1050 12:08
OB 2018-07-1515.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E3 D10 23. Mišeková Lucie KAM1050 51:23 + 28:57
OB 2018-07-1414.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E2 D10 11. Mišeková Lucie KAM1050 32:07 + 8:09
OB 2018-07-1313.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E1 D10 10. Mišeková Lucie KAM1050 20:02 + 5:41
OB 2018-06-1313.06.2018 5. závod Žaket Pražský pohár žactva D10 14. Mišeková Lucie KAM1050 16:07 + 6:00
OB 2018-06-1010.06.2018 Žebříček B-Čechy západ D10C 17. Mišeková Lucie KAM1050 34:46 + 19:19
OB 2018-06-0606.06.2018 4.závod Žaket Pražského poháru žactva D10 9. Mišeková Lucie KAM1050 20:08 + 7:45
OB 2018-06-0202.06.2018 Oblastní žebříček D10 8. Mišeková Lucie KAM1050 22:21 + 5:24
OB 2018-05-3030.05.2018 3. závod Žaket Pražský pohár žactva D10 21. Lucie Mišeková KAM1050 26:56 + 13:59
OB 2018-05-2323.05.2018 2. Pražský pohár žactva D10 14. Mišeková Lucie KAM1050 25:24 + 9:56
OB 2018-05-1616.05.2018 1. závod Žaket pražský pohár žactva D10 13. Mišeková Lucie KAM1050 16:33 + 6:29
OB 2018-05-1616.05.2018 Žaket Pražský pohár žactva 2018 D10 15 Mišeková Lucie KAM1050
OB 2018-04-2222.04.2018 Veřejný závod D10 4. Mišeková Lucie KAM1050 12:04 + 2:35
OB 2018-04-2222.04.2018 Oblastní žebříček D10 3. Mišeková Lucie KAM1050 12:03 + 1:44
OB 2018-04-2121.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu D10 9. Mišeková Lucie KAM1050 20:36 + 9:50
OB 2018-04-1515.04.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A D10 3. Mišeková Lucie KAM1050 15:53 + 3:29
OB 2018-04-1414.04.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati D10 9. Mišeková Lucie KAM1050 38:24 + 14:54
OB 2018-04-0808.04.2018 Oblastní žebříček D10 8. Miseková Lucie KAM1050 24:30 + 8:04
OB 2018-03-2525.03.2018 Oblastní žebříček D10 11. Miseková Lucie KAM1050 33:18 + 14:27
OB 2018-03-2424.03.2018 Oblastní žebříček D10 6. Miseková Lucie KAM1050 15:00 + 4:22
OB 2018-03-2424.03.2018 Oblastní žebříček D10 7. Miseková Lucie KAM1050 31:25 + 14:35
OB 2018-03-1717.03.2018 Veřejný závod (Jarní skály) D10 6. Mišeková Lucie KAM1050 32:09 + 8:41
LOB 2018-02-2525.02.2018 Český pohár, ŽA, ŽB - krátká trať D12 9. Mišeková Lucie KAM1050 49:10 + 26:21
LOB 2018-02-2424.02.2018 Mistrovství ČR na klasické trati D12 3. Mišeková Lucie KAM1050 36:19 + 3:34
LOB 2018-01-2121.01.2018 Český pohár, ŽA, ŽB - klasická trať D12 5. Mišeková Lucie KAM1050 61:08 + 30:21
LOB 2018-01-2020.01.2018 Mistrovství ČR ve sprintu Open Mišeková Lucie KAM1050 DISK
LOB 2018-01-2020.01.2018 Mistrovství ČR na krátké trati D12 4. Mišeková Lucie KAM1050 15:18 + 2:06
OB 2018-01-0404.01.2018 Středočeský oblastní žebříček mládeže - jaro D10 2 Mišeková Lucie KAM1050
OB 2018-01-0404.01.2018 Středočeský oblastní žebříček mládeže - podzim D10 1 Mišeková Lucie KAM1050
OB 2017-11-0505.11.2017 Oblastní žebříček D10 20. Mišeková Lucie KAM1050 28:41 + 13:02
OB 2017-10-2222.10.2017 Oblastní žebříček D10 15. Mišeková Lucie KAM1050 25:02 + 7:36
OB 2017-10-2121.10.2017 Oblastní žebříček D10 33. Mišeková Lucie KAM1050 32:25 + 18:33
OB 2017-10-1515.10.2017 Veřejný závod D10 9. Mišeková Lucie KAM1050 25:03 + 11:38
OB 2017-10-1414.10.2017 Oblastní žebříček D10 14. Mišeková Lucie KAM1050 45:21 + 24:58
OB 2017-10-0101.10.2017 Oblastní žebříček D10 3. Miseková Lucie KAM1050 9:37 + 1:22
OB 2017-09-3030.09.2017 Oblastní žebříček D10 12. Mišeková Lucie KAM1050 18:08 + 6:17
OB 2017-09-1616.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D10 18. Mišeková Lucie KAM1050 17:31 + 6:32
OB 2017-09-1010.09.2017 Žebříček B-Čechy D10N 6. Mišeková Lucie KAM1050 35:06 + 12:05
OB 2017-09-0909.09.2017 Žebříček B-Čechy D10N Mišeková Lucie KAM1050 DISK
OB 2017-09-0303.09.2017 West cup - E3, oblastní žebříček D10 13. Mišeková Lucie KAM1050 34:59 + 16:23
OB 2017-09-0202.09.2017 West cup - E2, oblastní žebříček D10 11. Mišeková Lucie KAM1050 34:00 + 12:53
OB 2017-09-0101.09.2017 West cup - E1 D10 7. Mišeková Lucie KAM1050 18:09 + 6:26
OB 2017-09-0101.09.2017 Pražský žebříček DH10 - podzim 2017 D10 10 Mišeková Lucie KAM1050
OB 2017-09-0101.09.2017 Středočeský oblastní žebříček mládeže - podzim D10 6 Mišeková Lucie KAM1050
OB 2017-08-0606.08.2017 Advanta cup 2017 - E3 D10 12. Mišeková Lucie KAM1050 25:20 + 8:54
OB 2017-08-0505.08.2017 Advanta cup 2017 - E2 D10 13. Mišeková Lucie KAM1050 31:42 + 15:54
OB 2017-08-0404.08.2017 Advanta cup 2017 - E1 D10 6. Mišeková Lucie KAM1050 20:49 + 4:29
OB 2017-06-0707.06.2017 PPŽ Rohožník D10 12. Lucie Miseková KAM1050 22:16 + 6:56
OB 2017-05-2424.05.2017 2. závod Pražského poháru žactva - WOD D10 17. Mišeková Lucie KAM1050 24:09 + 10:18
OB 2017-05-2121.05.2017 Oblastní žebříček Linie 7. Miseková Lucie KAM1050 17:24 + 3:55
OB 2017-05-2020.05.2017 Oblastní žebříček Linie 9. Miseková Lucie KAM1050 26:10 + 9:19
OB 2017-05-1717.05.2017 1. závod Pražského poháru žactva D10 11. Mišeková Lucie KAM1050 37:29 + 14:59
OB 2017-05-1414.05.2017 Žebříček B-Čechy D10L 4. Mišeková Lucie KAM1050 28:59 + 5:05
OB 2017-05-1313.05.2017 Žebříček B-Čechy D10L 25. Mišeková Lucie KAM1050 56:36 + 32:11
OB 2017-05-0808.05.2017 Oblastní žebříček D10 17. Mišeková Lucie KAM1050 46:20 + 24:14
OB 2017-05-0101.05.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E4 D10L 5. Mišeková Lucie KAM1050 39:53 + 17:18
OB 2017-04-3030.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E3, oblastní žebříček D10L 9. Mišeková Lucie KAM1050 51:09 + 28:17
OB 2017-04-2929.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E1, oblastní žebříček D10L 7. Mišeková Lucie KAM1050 35:23 + 11:24
OB 2017-04-2929.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E2, oblastní žebříček D10L 8. Mišeková Lucie KAM1050 52:17 + 26:09
OB 2017-04-0808.04.2017 Oblastní žebříček D10 22. Mišeková Lucie KAM1050 49:09 + 35:39
OB 2017-04-0202.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D10 16. Mišeková Lucie KAM1050 19:48 + 10:17
OB 2017-04-0101.04.2017 Oblastní žebříček D10L 11. Mišeková Lucie KAM1050 44:05 + 17:26
OB 2017-04-0101.04.2017 Pražský žebříček DH10 - jaro 2017 D10 31 Mišeková Lucie KAM1050
OB 2017-04-0101.04.2017 Středočeský oblastní žebříček mládeže - jaro D10 15 Mišeková Lucie KAM1050
OB 2017-04-0101.04.2017 Pražský pohár žactva 2017 - děti DH10 D10 15 Mišeková Lucie KAM1050
OB 2017-03-2626.03.2017 Slánský jarní orienťák D 5. Mišeková Lucie KAM1050 32:10 + 9:54
OB 2016-11-0505.11.2016 Oblastní žebříček D10N 20. Mišeková Lucie KAM1050 43:24 + 24:55
OB 2016-10-2323.10.2016 Oblastní žebříček D10L 17. Mišeková Lucie KAM1050 35:20 + 17:01
OB 2016-10-2222.10.2016 Oblastní žebříček D10L 18. Mišeková Lucie KAM1050 39:56 + 19:02
OB 2016-09-2525.09.2016 Oblastní žebříček D10L 12. Mišeková Lucie KAM1050 35:30 + 15:04
OB 2016-09-2424.09.2016 Oblastní žebříček D10L 12. Mišeková Lucie KAM1050 36:59 + 12:02
OB 2016-09-2121.09.2016 Závod po fáborkách při žákovských štafetách D10L 5. Mišeková Lucie KAM1050 39:37 + 11:38
OB 2016-09-0404.09.2016 Oblastní žebříček D10L 7. Mišeková Lucie KAM1050 29:05 + 12:15
OB 2016-09-0303.09.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati D10L 5. Miseková Lucie KAM1050 31:34 + 8:26
OB 2016-08-2828.08.2016 West cup - E3, oblastní žebříček HD10L 11. Mišeková Lucie KAM1050 31:06 + 15:16
OB 2016-08-2727.08.2016 West cup - E2, oblastní žebříček HD10L 10. Mišeková Lucie KAM1050 36:21 + 19:10
OB 2016-08-2626.08.2016 West cup - E1 HD10L 10. Mišeková Lucie KAM1050 58:19 + 33:16
OB 2016-06-1919.06.2016 Žebříček B-Čechy D10N 12. Mišeková Lucie KAM1050 58:57 + 27:39
OB 2016-06-1818.06.2016 Žebříček B-Čechy, mistrovství oblasti na klasické trati D10N 10. Mišeková Lucie KAM1050 65:39 + 36:41
OB 2016-06-1515.06.2016 Pražský pohár žactva D10L 18. Mišeková Lucie KAM1050 53:12 + 33:40
OB 2016-06-0808.06.2016 5. závod Žaket pražského poháru žactva D10L 27. Mišeková Lucie KAM1050 59:27 + 39:41
OB 2016-06-0101.06.2016 4.závod pražského poháru žactva (PPŽ) D10L 10. Mišeková Lucie KAM1050 25:52 + 8:13
OB 2016-05-2525.05.2016 3. závod Pražského poháru žactva D10L 7. Mišeková Lucie KAM1050 26:37 + 10:26
OB 2016-05-2222.05.2016 Jarní trojúhelník - E3, oblastní žebříček D10L 11. Miseková Lucie KAM1050 62:10 + 35:10
OB 2016-05-2121.05.2016 Jarní trojúhelník - E2, mistrovství oblasti na krátké trati D10L 8. Miseková Lucie KAM1050 63:45 + 33:41
OB 2016-05-2020.05.2016 Jarní trojúhelník - E1 D10L 4. Miseková Lucie KAM1050 48:20 + 16:25
OB 2016-05-1818.05.2016 2. závod Žaket pražský pohár žactva D10L 22. Mišeková Lucie KAM1050 34:10 + 19:46
OB 2016-05-1515.05.2016 Žebříček B-Čechy D10L 15. Mišeková Lucie KAM1050 42:45 + 20:59
OB 2016-05-1414.05.2016 Žebříček B-Čechy D10L 20. Mišeková Lucie KAM1050 107:26 + 78:11
OB 2016-05-1111.05.2016 1. závod Žaket pražský pohár žactva - World orienteering day 2016 HD10L 17. Mišeková Lucie KAM1050 21:14 + 8:45
OB 2016-05-0808.05.2016 Oblastní žebříček Linie 11. Lucie Miseková KAM1050 68:43 + 49:53
OB 2016-05-0707.05.2016 Oblastní žebříček Linie 14. Lucie Miseková KAM1050 48:34 + 19:07
OB 2016-04-2424.04.2016 Oblastní žebříček D10L 19. Mišeková Lucie KAM1050 47:47 + 32:01
OB 2016-04-2323.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati HDR 34. Mišeková Lucie KAM1050 32:18 + 15:47
OB 2017-05-2727.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati D10 Mišeková Lucie KAM1050
OB 2019-05-1111.05.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček, WRE D12C Mišeková Lucie STC1050
OB 2021-06-0202.06.2021 (4. závod Žaket Pražského poháru žactva) Měřený trénink žactva D12 F Mišeková Lucie KAM1050
OB 2021-06-0505.06.2021 Oblastní žebříček D12 12-13 Mišeková Lucie KAM1050
OB 2021-07-2121.07.2021 Bohemia Orienteering - E1 D12A Mišeková Lucie KAM1050
OB 2021-09-2828.09.2021 Oblastní žebříček D12 Mišeková Lucie KAM1050 11:10:00 Startovka
OB 2016-05-2020.05.2016 Jarní trojúhelník D10L Mišeková Lucie KAM1050
OB 2016-08-2626.08.2016 West cup HD10L Mišeková Lucie KAM1050
OB 2016-06-2222.06.2016 Klacky [7] OPEN - firemní a žákovské štafety MIX Linie Mišeková Lucie KAM1050
OB 2017-08-0404.08.2017 Advanta cup 2017 D10 Mišeková Lucie KAM1050
OB 2017-04-2929.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 D10L Mišeková Lucie KAM1050
OB 2017-05-2828.05.2017 Oblastní žebříček D10 Mišeková Lucie KAM1050
OB 2017-06-0303.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10C Mišeková Lucie KAM1050
OB 2017-09-0101.09.2017 West cup D10 Mišeková Lucie KAM1050
OB 2017-10-2121.10.2017 Oblastní žebříček D10 Mišeková Lucie KAM1050
OB 2017-12-0505.12.2017 Mikulášův kufr HOLÁTKA 1 Mišeková Lucie KAM1050
OB 2018-07-1313.07.2018 H.S.H. Vysočina cup D10 Mišeková Lucie KAM1050
OB 2018-08-3131.08.2018 West cup D10 Mišeková Lucie KAM1050
OB 2018-08-0303.08.2018 Rumpál D10 Mišeková Lucie KAM1050
OB 2018-06-2020.06.2018 KLACKY [9] OPEN - závod ŠTAFET DH10 Mišeková Lucie KAM1050
OB 2018-10-0505.10.2018 Petřín OPEN Krátká Mišeková Lucie KAM1050
OB 2018-09-1919.09.2018 Žákovské štafety DH10 Mišeková Lucie KAM1050
OB 2018-12-0404.12.2018 Mikulášův kufr HOLÁTKA 1 Mišeková Lucie KAM1050
LOB 2019-01-2727.01.2019 Český pohár, ŽA, ŽB, Akademické M ČR - klasická trať D12 Mišeková Lucie KAM1050
OB 2019-07-2424.07.2019 Bohemia orienteering D10 Mišeková Lucie KAM1050
OB 2019-03-1010.03.2019 Hostivické sprintování D Mišeková Lucie KAM1050
OB 2019-04-1313.04.2019 Mistrovství oblasti štafet DH12 Mišeková Lucie KAM1050
OB 2019-05-1111.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D12 Mišeková Lucie STC1050
OB 2019-05-1212.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D12 Mišeková Lucie STC1050
OB 2019-06-1919.06.2019 Štafetové finále Žaket Pražského poháru žactva KLACKY/10/OPEN DH12 Mišeková Lucie KAM1050
OB 2019-09-2121.09.2019 Orienteering Unlimited 2019, E1 D-10 Mišeková Lucie KAM1050
OB 2019-09-2222.09.2019 Orienteering Unlimited 2019, E2 D-10 Mišeková Lucie KAM1050
OB 2019-09-1818.09.2019 OB - štafety mládeže DH10 Mišeková Lucie KAM1050
OB 2019-10-0505.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D12 Mišeková Lucie STC1050
OB 2019-10-0606.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH14 Mišeková Lucie STC1050
LOB 2020-01-1818.01.2020 Mistrovství ČR ve sprintu D12 Mišeková Lucie KAM1050
LOB 2020-01-1818.01.2020 Český pohár, ŽA, ŽB - krátká trať D12 Mišeková Lucie KAM1050
LOB 2020-01-1919.01.2020 Mistrovství ČR na klasické trati D12 Mišeková Lucie KAM1050
OB 2020-04-0404.04.2020 Mistrovství oblasti ve sprintu D12 Mišeková Lucie KAM1050
OB 2020-03-2222.03.2020 Hostivické sprintování T2 Mišeková Lucie KAM1050
OB 2020-07-3131.07.2020 Sandstones | Pískovce D10 Mišeková Lucie KAM1050
OB 2020-05-2323.05.2020 Trénink klasika A Mišeková Lucie KAM1050
OB 2020-07-1010.07.2020 H.S.H. Vysočina cup D10 Mišeková Lucie KAM1050
OB 2020-10-2828.10.2020 Veřejný závod D12 Mišeková Lucie KAM1050
OB 2020-10-1111.10.2020 Oblastní žebříček D12 Mišeková Lucie KAM1050
OB 2020-10-2424.10.2020 Oblastní žebříček D12 Mišeková Lucie KAM1050
OB 2020-09-1616.09.2020 OB - štafety mládeže DH12 Mišeková Lucie KAM1050
OB 2021-07-0303.07.2021 WOC Tour 2021 D12A Mišeková Lucie KAM1050
OB 2021-07-0404.07.2021 WOC Tour 2021 - E1 D12A Mišeková Lucie KAM1050
OB 2021-07-0505.07.2021 WOC Tour 2021 - E2 D12A Mišeková Lucie KAM1050
OB 2021-07-0606.07.2021 WOC Tour 2021 - E3 D12A Mišeková Lucie KAM1050
OB 2021-07-0707.07.2021 WOC Tour 2021 - E4 D12A Mišeková Lucie KAM1050
OB 2021-07-0808.07.2021 WOC Tour 2021 - E5 D12A Mišeková Lucie KAM1050
OB 2021-07-0909.07.2021 WOC Tour 2021 - E6 D12A Mišeková Lucie KAM1050
OB 2020-10-2525.10.2020 Oblastní žebříček D12 Mišeková Lucie KAM1050
OB 2020-10-1111.10.2020 Utkání oblastních žákovských výběrů DH14 Mišeková Lucie KAM1050
OB 2020-11-1414.11.2020 Oblastní žebříček D12 Mišeková Lucie KAM1050
OB 2020-11-1515.11.2020 Oblastní žebříček D12 Mišeková Lucie KAM1050
OB 2021-07-2121.07.2021 Bohemia Orienteering D12A Mišeková Lucie KAM1050
OB 2021-05-1212.05.2021 (1. závod Žaket Pražského poháru žactva) Měřený trénink žactva D12 Mišeková Lucie KAM1050
OB 2021-08-2727.08.2021 Interkompas 47 D12 Mišeková Lucie KAM1050
OB 2021-05-2222.05.2021 Houpačka - Mezi vlnami D12 1130-1200 Mišeková Lucie KAM1050
OB 2021-09-1515.09.2021 OB - štafety mládeže HD12 Mišeková Lucie KAM1050
OB 2021-09-1818.09.2021 Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva DH14 Mišeková Lucie KAM1050
OB 2021-10-0202.10.2021 Oblastní žebříček D12 Mišeková Lucie KAM1050 Přihlášen
OB 2021-10-0303.10.2021 Oblastní žebříček D12 Mišeková Lucie KAM1050 Přihlášen