Logo

Závodník: Müller Matěj

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 2020-09-0505.09.2020 Oblastní žebříček P 15. Müller Matěj KOR0302 32:59 + 10:04
OB 2019-11-0202.11.2019 Oblastní žebříček H16C 29. Müller Matěj KOR0302 129:01 + 85:01
OB 2019-10-2626.10.2019 Oblastní žebříček P 23. Müller Matěj KOR0302 36:37 + 9:45
OB 2019-10-1919.10.2019 Oblastní žebříček P 18. Müller Matěj KOR0302 35:26 + 12:29
OB 2019-10-1212.10.2019 Oblastní žebříček H16C 22. Müller Matěj KOR0302 69:15 + 42:22
OB 2019-09-2828.09.2019 Oblastní žebříček H16C Müller Matěj KOR0302 DISK
OB 2019-09-0707.09.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček H16B 32. Müller Matěj KOR0302 147:43 + 94:51
OB 2019-06-0808.06.2019 Oblastní žebříček H16C 21. Müller Matěj KOR0302 24:04 + 11:22
OB 2019-05-2525.05.2019 Oblastní žebříček H16C 29. Müller Matěj KOR0302 22:03 + 10:57
OB 2019-05-2525.05.2019 Oblastní žebříček H16C 27. Müller Matěj KOR0302 32:02 + 18:14
OB 2019-04-1414.04.2019 INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H16C 22. Müller Matěj KOR0302 59:13 + 34:27
OB 2019-04-0606.04.2019 Oblastní žebříček H16C 33. Müller Matěj KOR0302 97:34 + 65:52
OB 2019-04-0606.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu H16C 33. Müller Matěj KOR0302 28:38 + 16:52
OB 2019-03-3030.03.2019 Oblastní žebříček H16C 41. Müller Matěj KOR0302 120:26 + 83:27
OB 2019-01-0101.01.2019 Východočeský pohár dorostu a dospělých 2019 H16C 44 Müller Matěj KOR0302
OB 2018-11-0303.11.2018 Oblastní žebříček H16C 16. Müller Matěj KOR0302 72:48 + 36:27
OB 2018-10-2020.10.2018 Oblastní žebříček H16C Müller Matěj KOR0302 DISK
OB 2018-06-1616.06.2018 Oblastní žebříček H16C 19. Müller Matěj KOR0302 128:31 + 89:47
OB 2018-06-0202.06.2018 Oblastní žebříček H16C 19. Müller Matěj KOR0302 33:04 + 21:45
OB 2018-05-1212.05.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati H16C 29. Müller Matěj KOR0302 138:19 + 92:24
OB 2018-05-0808.05.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati H16C 27. Müller Matěj KOR0302 84:46 + 59:53
OB 2018-05-0505.05.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček H16B 22. Müller Matěj KOR0302 150:28 + 86:19
OB 2018-04-2828.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu H16C 24. Müller Matěj KOR0302 36:00 + 18:48
OB 2018-04-2828.04.2018 Oblastní žebříček H16C 26. Müller Matěj KOR0302 111:50 + 71:53
OB 2018-04-1414.04.2018 Oblastní žebříček H16C Müller Matěj KOR0302 DISK
OB 2018-04-0707.04.2018 Oblastní žebříček H16C 25. Müller Matěj KOR0302 66:42 + 39:26
OB 2018-03-2525.03.2018 Oblastní žebříček (Jarní pohár) P 30. Müller Matěj KOR0302 36:09 + 16:49
OB 2018-01-0202.01.2018 Východočeský pohár dorostu a dospělých 2018 H16C 40 Müller Matěj KOR0302
OB 2017-11-0404.11.2017 Oblastní žebříček H14D 4. Müller Matěj KOR0302 37:51 + 8:28
OB 2017-10-2121.10.2017 Oblastní žebříček H14D 7. Müller Matěj KOR0302 56:13 + 29:36
OB 2017-10-1515.10.2017 Oblastní žebříček H14D 9. Müller Matěj KOR0302 56:14 + 18:28
OB 2017-10-1414.10.2017 Oblastní žebříček H14D 7. Müller Matěj KOR0302 47:12 + 9:41
OB 2017-10-0707.10.2017 Oblastní žebříček H14D 6. Müller Matěj KOR0302 54:52 + 23:07
OB 2017-09-3030.09.2017 Oblastní žebříček H14D 4. Müller Matěj KOR0302 55:45 + 15:57
OB 2017-05-2727.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati H14D 9. Müller Matěj KOR0302 116:55 + 68:05
OB 2017-05-0808.05.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati H14D 4. Müller Matěj KOR0302 48:49 + 8:39
OB 2017-04-2222.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu H14D 7. Müller Matěj KOR0302 22:40 + 6:03
OB 2017-04-2222.04.2017 Oblastní žebříček H14D 11. Müller Matěj KOR0302 56:11 + 17:09
OB 2017-04-0101.04.2017 Oblastní žebříček H14D 7. Müller Matěj KOR0302 33:07 + 10:21
OB 2017-04-0101.04.2017 Oblastní žebříček H14D Müller Matěj KOR0302 DISK
OB 2017-03-2525.03.2017 Oblastní žebříček H14D 10. Müller Matěj KOR0302 56:05 + 25:30
OB 2017-03-1919.03.2017 Oblastní žebříček (Jarní pohár) H14D 8. Müller Matěj KOR0302 60:12 + 24:15
OB 2017-01-0404.01.2017 Východočeský pohár žactva - jaro 2017 H14D 9 Müller Matěj KOR0302
OB 2017-01-0404.01.2017 Východočeský pohár žactva - podzim 2017 H14D 6 Müller Matěj KOR0302
OB 2017-06-2424.06.2017 Oblastní žebříček H14D Müller Matěj KOR0302
OB 2017-10-2929.10.2017 Oblastní žebříček H14D Müller Matěj KOR0302
OB 2018-09-2929.09.2018 Oblastní žebříček H16C Müller Matěj KOR0302
OB 2020-09-1212.09.2020 Oblastní žebříček P Müller Matěj KOR0302
OB 2020-09-2727.09.2020 Oblastní žebříček P Müller Matěj KOR0302
OB 2020-09-2828.09.2020 Oblastní žebříček P Müller Matěj KOR0302
OB 2016-04-1616.04.2016 Oblastní žebříček H14D Müller Matěj KOR0302
OB 2016-04-2323.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati H14D Müller Matěj KOR0302
OB 2016-05-0707.05.2016 Oblastní žebříček H14D Müller Matěj KOR0302
OB 2016-05-2121.05.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati H14D Müller Matěj KOR0302
OB 2016-05-2828.05.2016 Oblastní žebříček H14D Müller Matěj KOR0302
OB 2016-07-0101.07.2016 Veteran cup H14 Müller Matěj KOR0302
OB 2016-07-0101.07.2016 Veteran cup - E1 H14 Müller Matěj KOR0302
OB 2016-07-0202.07.2016 Veteran cup - E2 H14 Müller Matěj KOR0302
OB 2016-07-0303.07.2016 Veteran cup - E3 H14 Müller Matěj KOR0302
OB 2016-08-1010.08.2016 Česká Kanada 2016 H14B Müller Matěj KOR0302
OB 2016-08-1010.08.2016 Česká Kanada 2016 - E1 H14B Müller Matěj KOR0302
OB 2016-08-1111.08.2016 Česká Kanada 2016 - E2 H14B Müller Matěj KOR0302
OB 2016-08-1212.08.2016 Česká Kanada 2016 - E3 H14B Müller Matěj KOR0302
OB 2016-08-1313.08.2016 Česká Kanada 2016 - E4 H14B Müller Matěj KOR0302
OB 2016-08-1414.08.2016 Česká Kanada 2016 - E5 H14B Müller Matěj KOR0302
OB 2016-09-0303.09.2016 Oblastní žebříček H14D Müller Matěj KOR0302
OB 2016-09-2424.09.2016 Oblastní žebříček H14D Müller Matěj KOR0302
OB 2016-10-0808.10.2016 Oblastní žebříček H14D Müller Matěj KOR0302
OB 2016-10-1515.10.2016 Oblastní žebříček H14D Müller Matěj KOR0302
OB 2016-10-1616.10.2016 Oblastní žebříček H14D Müller Matěj KOR0302
OB 2016-10-2222.10.2016 Oblastní žebříček H14D Müller Matěj KOR0302
OB 2016-11-0505.11.2016 Oblastní žebříček H14D Müller Matěj KOR0302
OB 2017-09-1616.09.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H14 Müller Matěj KOR0302
OB 2019-06-0808.06.2019 Mistrovství oblasti štafet H18 Müller Matěj KOR0302