Závodník: Zurynková Lenka

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 20.10.2019 Oblastní žebříček D10 10. Zurynková Lenka TJN0957 42:13 + 19:58
OB 29.09.2019 Oblastní žebříček D10 5. Zurynková Lenka TJN0957 12:15 + 2:51
OB 29.09.2019 Rumburská LILIE 2E mikrosprint D10 7. Zurynková Lenka TJN0957 15:03 + 5:01
OB 29.09.2019 Oblastní žebříček D10 2. Zurynková Lenka TJN0957 7:00 + 0:21
OB 14.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, , WRE D10C 11. Zurynková Lenka TJN0957 19:35 + 8:47
OB 31.08.2019 Ještědský žebříček mládeže - podzim 2019 D10 7 Zurynková Lenka TJN0957
OB 03.08.2019 Veřejný závod D10 5. Zurynková Lenka TJN0957 22:28 + 5:54
OB 02.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D10 12. Zurynková Lenka TJN0957 23:39 + 8:22
OB 26.05.2019 Oblastní žebříček D10 13. Zurynková Lenka TJN0957 37:25 + 17:58
OB 12.05.2019 Oblastní žebříček D10 10. Zurynková Lenka TJN0957 34:39 + 15:01
OB 28.04.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati D10 19. Zurynková Lenka TJN0957 44:09 + 19:44
OB 07.04.2019 Oblastní žebříček D10 9. Zurynková Lenka TJN0957 28:35 + 11:20
OB 30.03.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati D10 11. Zurynková Lenka TJN0957 37:05 + 14:04
OB 16.02.2019 Ještědský žebříček mládeže - jaro 2019 D10 13 Zurynková Lenka TJN0957
OB 28.10.2018 Oblastní žebříček D10 17. Zurynková Lenka EKP0952 26:16 + 11:30
OB 21.10.2018 Oblastní žebříček D10 23. Zurynková Lenka EKP0952 24:43 + 12:12
OB 20.10.2018 Oblastní žebříček D10 7. Zurynková Lenka EKP0952 23:35 + 6:47
OB 23.09.2018 Oblastní žebříček D10 16. Zurynková Lenka EKP0952 22:56 + 8:40
OB 22.09.2018 Oblastní žebříček D10L 3. Zurynková Lenka EKP0952 19:51 + 3:33
OB 09.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D12C 39. Zurynková Lenka EKP0952 60:20 + 35:40
OB 08.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D12C 50. Zurynková Lenka EKP0952 63:25 + 43:44
OB 04.08.2018 Veřejný závod (LokoTour Bedřichov) HDR 21. Zurynková Lenka EKP0952 39:38 + 22:33
OB 17.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati D10L 5. Zurynková Lenka EKP0952 30:11 + 8:42
OB 03.06.2018 Oblastní žebříček D10L 9. Zurynková Lenka EKP0952 33:22 + 13:31
OB 08.04.2018 Oblastní žebříček D10L 14. Zurynková Lenka EKP0952 34:42 + 15:06
OB 15.10.2017 Oblastní žebříček D10L 16. Zurynková Lenka EKP0952 37:27 + 15:43
OB 30.09.2017 Oblastní žebříček D10L 13. Zurynková Lenka EKP0952 35:04 + 14:04
OB 15.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 - E2 P 22. Zurynková Lenka EKP0952 43:55 + 21:29
OB 05.08.2016 Rumcajsovy míle - E1 P 37. Zurynková Lenka EKP0952 64:58 + 43:50
OB 05.08.2016 Rumcajsovy míle P Zurynková Lenka EKP0952 DISK
OB 12.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati P 73. Zurynková Lenka EKP0952 66:56 + 41:54
OB 21.05.2016 Oblastní žebříček (SAXBO) P 48. Zurynková Lenka EKP0952 58:57 + 36:10
OB 24.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati HDR 48. Zurynková Lenka EKP0952 34:01 + 19:41
OB 16.04.2016 Oblastní žebříček HDR 59. Zurynková Lenka EKP0952 36:16 + 19:09
MTBO 23.06.2018 Český pohár MTBO – 9. kolo Open Zurynková Lenka EKP0952
OB 14.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 P Zurynková Lenka EKP0952
OB 22.10.2017 Oblastní žebříček D10L Zurynková Lenka EKP0952
OB 15.09.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D12 Zurynková Lenka TJN0957
OB 21.09.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) T2 Zurynková Lenka TJN0957
OB 22.09.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) T2 Zurynková Lenka TJN0957
OB 29.09.2019 Rumburská LILIE 3E sprint v zeleném městě Krásná Lípa D10 Zurynková Lenka TJN0957
OB 30.05.2020 Žákovská liga v OB DOK/BOR 2020 (1.závod 2020) D12 Zurynková Lenka TJN0957 Přihlášen
OB 06.06.2020 Běhej s mapou - Vrchbělá (odpoledne) D12 Zurynková Lenka TJN0957 Přihlášen