Závodník: Zurynková Lenka

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 13.12.2020 Běhej s mapou - WINTER EDITION DĚTI Zurynková Lenka TJN0957 DISK
OB 17.10.2020 Saxbo (závod v Německu) D12 (Damen bis 12) Zurynková Lenka TJN0957 DNS
OB 04.10.2020 Oblastní žebříček D12 26. Zurynková Lenka TJN0957 23:57 + 10:59
OB 26.09.2020 Oblastní žebříček D12 11. Zurynková Lenka TJN0957 36:21 + 16:09
OB 06.09.2020 Oblastní žebříček D12 21. Zurynková Lenka TJN0957 28:23 + 10:24
OB 27.06.2020 Běhej s mapou - Tanvald D12 17. Zurynková Lenka TJN0957 34:52 + 16:11
OB 06.06.2020 Běhej s mapou - Vrchbělá (odpoledne) D12 9. Zurynková Lenka TJN0957 18:10 + 5:18
OB 30.05.2020 Žákovská liga v OB DOK/BOR 2020 (1.závod 2020) D12 4. Zurynková Lenka TJN0957 39:12 + 9:54
OB 01.03.2020 Ještědský žebříček mládeže - 2020 D12 17 Zurynková Lenka TJN0957
OB 20.10.2019 Oblastní žebříček D10 10. Zurynková Lenka TJN0957 42:13 + 19:58
OB 29.09.2019 Oblastní žebříček D10 5. Zurynková Lenka TJN0957 12:15 + 2:51
OB 29.09.2019 Rumburská LILIE 2E mikrosprint D10 7. Zurynková Lenka TJN0957 15:03 + 5:01
OB 29.09.2019 Oblastní žebříček D10 2. Zurynková Lenka TJN0957 7:00 + 0:21
OB 14.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, , WRE D10C 11. Zurynková Lenka TJN0957 19:35 + 8:47
OB 31.08.2019 Ještědský žebříček mládeže - podzim 2019 D10 7 Zurynková Lenka TJN0957
OB 03.08.2019 Veřejný závod D10 5. Zurynková Lenka TJN0957 22:28 + 5:54
OB 02.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D10 12. Zurynková Lenka TJN0957 23:39 + 8:22
OB 26.05.2019 Oblastní žebříček D10 13. Zurynková Lenka TJN0957 37:25 + 17:58
OB 12.05.2019 Oblastní žebříček D10 10. Zurynková Lenka TJN0957 34:39 + 15:01
OB 28.04.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati D10 19. Zurynková Lenka TJN0957 44:09 + 19:44
OB 07.04.2019 Oblastní žebříček D10 9. Zurynková Lenka TJN0957 28:35 + 11:20
OB 30.03.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati D10 11. Zurynková Lenka TJN0957 37:05 + 14:04
OB 16.02.2019 Ještědský žebříček mládeže - jaro 2019 D10 13 Zurynková Lenka TJN0957
OB 28.10.2018 Oblastní žebříček D10 17. Zurynková Lenka EKP0952 26:16 + 11:30
OB 21.10.2018 Oblastní žebříček D10 23. Zurynková Lenka EKP0952 24:43 + 12:12
OB 20.10.2018 Oblastní žebříček D10 7. Zurynková Lenka EKP0952 23:35 + 6:47
OB 23.09.2018 Oblastní žebříček D10 16. Zurynková Lenka EKP0952 22:56 + 8:40
OB 22.09.2018 Oblastní žebříček D10L 3. Zurynková Lenka EKP0952 19:51 + 3:33
OB 09.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D12C 39. Zurynková Lenka EKP0952 60:20 + 35:40
OB 08.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D12C 50. Zurynková Lenka EKP0952 63:25 + 43:44
OB 04.08.2018 Veřejný závod (LokoTour Bedřichov) HDR 21. Zurynková Lenka EKP0952 39:38 + 22:33
OB 17.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati D10L 5. Zurynková Lenka EKP0952 30:11 + 8:42
OB 03.06.2018 Oblastní žebříček D10L 9. Zurynková Lenka EKP0952 33:22 + 13:31
OB 08.04.2018 Oblastní žebříček D10L 14. Zurynková Lenka EKP0952 34:42 + 15:06
OB 15.10.2017 Oblastní žebříček D10L 16. Zurynková Lenka EKP0952 37:27 + 15:43
OB 30.09.2017 Oblastní žebříček D10L 13. Zurynková Lenka EKP0952 35:04 + 14:04
OB 15.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 - E2 P 22. Zurynková Lenka EKP0952 43:55 + 21:29
OB 05.08.2016 Rumcajsovy míle - E1 P 37. Zurynková Lenka EKP0952 64:58 + 43:50
OB 05.08.2016 Rumcajsovy míle P Zurynková Lenka EKP0952 DISK
OB 12.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati P 73. Zurynková Lenka EKP0952 66:56 + 41:54
OB 21.05.2016 Oblastní žebříček (SAXBO) P 48. Zurynková Lenka EKP0952 58:57 + 36:10
OB 24.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati HDR 48. Zurynková Lenka EKP0952 34:01 + 19:41
OB 16.04.2016 Oblastní žebříček HDR 59. Zurynková Lenka EKP0952 36:16 + 19:09
MTBO 23.06.2018 Český pohár MTBO – 9. kolo Open Zurynková Lenka EKP0952
OB 21.08.2020 Helfenburk 2020 - E1 D12 Zurynková Lenka TJN0957
OB 22.08.2020 Helfenburk 2020 - E2 D12 Zurynková Lenka TJN0957
OB 22.08.2020 Helfenburk 2020 - E3 D12 Zurynková Lenka TJN0957
OB 23.08.2020 Helfenburk 2020 - E4 D12 Zurynková Lenka TJN0957
OB 26.09.2020 Oblastní žebříček D12 Zurynková Lenka TJN0957
OB 14.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 P Zurynková Lenka EKP0952
OB 22.10.2017 Oblastní žebříček D10L Zurynková Lenka EKP0952
OB 15.09.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D12 Zurynková Lenka TJN0957
OB 21.09.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) T2 Zurynková Lenka TJN0957
OB 22.09.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) T2 Zurynková Lenka TJN0957
OB 29.09.2019 Rumburská LILIE 3E sprint v zeleném městě Krásná Lípa D10 Zurynková Lenka TJN0957
OB 21.08.2020 Helfenburk 2020 D12 Zurynková Lenka TJN0957
OB 11.09.2020 Soustředění SCD JO D12 Zurynková Lenka TJN0957
OB 26.09.2020 Rumburská LILIE 2E mikrosprint D12 Zurynková Lenka TJN0957
OB 03.01.2021 BOR CUP 1.závod K Zurynková Lenka TJN0957