Logo

Závodník: Kamenická Tereza Ester

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 2020-10-0404.10.2020 Oblastní žebříček D12 2. Kamenická Tereza Ester OSN0888 31:54 + 4:12
OB 2020-09-2828.09.2020 Veteraniáda ČR na krátké trati, oblastní žebříček D14C 12. Kamenická Tereza Ester OSN0888 38:50 + 13:29
OB 2020-09-1919.09.2020 Oblastní žebříček D12 5. Kamenická Tereza Ester OSN0888 32:43 + 9:21
OB 2020-09-1212.09.2020 Oblastní žebříček D12 4. Kamenická Tereza Ester OSN0888 25:44 + 3:53
OB 2020-09-0505.09.2020 Oblastní žebříček D12 3. Kamenická Tereza Ester OSN0888 12:44 + 1:13
OB 2020-09-0505.09.2020 Oblastní žebříček D12 3. Kamenická Tereza Ester OSN0888 20:19 + 4:10
OB 2020-08-3030.08.2020 West cup - E3 D12 7. Kamenická Tereza Ester OSN0888 28:43 + 6:52
OB 2020-08-2929.08.2020 West cup - E2, mistrovství oblasti D12 5. Kamenická Tereza Ester OSN0888 30:02 + 7:20
OB 2020-08-2828.08.2020 West cup - E1 D12 3. Kamenická Tereza Ester OSN0888 23:52 + 2:08
OB 2020-08-2828.08.2020 West cup D12 4. Kamenická Tereza Ester OSN0888 82:37 + 16:17
OB 2020-08-2323.08.2020 Helfenburk 2020 - E4 D12 2. Kamenická Tereza Ester OSN0888 26:16 + 2:49
OB 2020-08-2222.08.2020 Helfenburk 2020 - E2 D12 3. Kamenická Tereza Ester OSN0888 15:21 + 2:14
OB 2020-08-2222.08.2020 Helfenburk 2020 - E3 D12 3. Kamenická Tereza Ester OSN0888 10:44 + 2:05
OB 2020-08-2121.08.2020 Helfenburk 2020 - E1 D12 3. Kamenická Tereza Ester OSN0888 27:32 + 5:57
OB 2020-07-1010.07.2020 H.S.H. Vysočina cup - E1 D12B 8. Kamenická Tereza Ester OSN0888 29:28 + 7:29
OB 2020-06-2020.06.2020 Mistrovství oblasti na krátké trati D12 5. Kamenická Tereza Ester OSN0888 34:16 + 13:13
OB 2020-06-1313.06.2020 Mistrovství oblasti na klasické trati D12 5. Kamenická Tereza Ester OSN0888 36:10 + 16:54
OB 2020-06-0606.06.2020 4. Jihomoravská letní liga D12 7. Kamenická Tereza Ester OSN0888 36:41 + 15:22
OB 2020-05-0101.05.2020 Jihomoravská letní liga D12 11 Kamenická Tereza Ester OSN0888
OB 2020-04-1818.04.2020 2.DL - V podhradí C 1. Kamenická Tereza Ester OSN0888 31:32
OB 2020-01-0101.01.2020 Liga Vysočiny podzim 2020 D12 2 Kamenická Tereza Ester OSN0888
OB 2020-01-0101.01.2020 Liga Vysočiny celoroční 2020 D12 3 Kamenická Tereza Ester OSN0888
OB 2019-10-1212.10.2019 Oblastní žebříček D12 3. Kamenická Tereza Ester OSN0888 25:46 + 3:23
OB 2019-09-2828.09.2019 Oblastní žebříček D12 5. Kamenická Tereza Ester OSN0888 23:09 + 3:49
OB 2019-09-1414.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, , WRE D12C 16. Kamenická Tereza Ester OSN0888 11:03 + 2:30
OB 2019-09-0808.09.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D12C 25. Kamenická Tereza Ester OSN0888 41:33 + 14:18
OB 2019-09-0707.09.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D12C 30. Kamenická Tereza Ester OSN0888 37:02 + 13:59
OB 2019-09-0101.09.2019 Interkompas 45 - E3 D12 19. Kamenická Tereza Ester OSN0888 37:43 + 12:55
OB 2019-09-0101.09.2019 Liga Vysočiny podzim 2019 D12 5 Kamenická Tereza Ester OSN0888
OB 2019-08-3131.08.2019 Interkompas 45 - E2 D12 11. Kamenická Tereza Ester OSN0888 30:33 + 6:33
OB 2019-08-3030.08.2019 Interkompas 45 - E1 D12 15. Kamenická Tereza Ester OSN0888 24:42 + 7:19
OB 2019-08-3030.08.2019 Interkompas 45 D12 14. Kamenická Tereza Ester OSN0888 92:58 + 23:25
OB 2019-07-1414.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E3 D12B 19. Kamenická Tereza Ester OSN0888 25:51 + 7:09
OB 2019-07-1313.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E2 D12B 26. Kamenická Tereza Ester OSN0888 59:12 + 30:22
OB 2019-07-1212.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E1 D12B 10. Kamenická Tereza Ester OSN0888 25:20 + 5:15
OB 2019-07-0707.07.2019 Třemošná 2019 - E3 D12 2. Kamenická Tereza Ester OSN0888 33:49 + 1:49
OB 2019-07-0606.07.2019 Třemošná 2019 - E2 D12 2. Kamenická Tereza Ester OSN0888 25:45 + 4:44
OB 2019-07-0505.07.2019 Třemošná 2019 - E1 D12 2. Kamenická Tereza Ester OSN0888 32:30 + 3:31
OB 2019-06-1616.06.2019 Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ D12C 24. Kamenická Tereza Ester OSN0888 32:08 + 13:35
OB 2019-06-0808.06.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati D12 17. Kamenická Tereza Ester OSN0888 35:51 + 16:55
OB 2019-06-0202.06.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D12C 24. Kamenická Tereza Ester OSN0888 40:21 + 22:23
OB 2019-06-0101.06.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D12C 15. Kamenická Tereza Ester OSN0888 27:07 + 7:58
OB 2019-05-2525.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati D12 6. Kamenická Tereza Ester OSN0888 24:59 + 8:37
OB 2019-05-0404.05.2019 Oblastní žebříček D12 14. Kamenická Tereza Ester OSN0888 34:40 + 15:06
OB 2019-05-0404.05.2019 Oblastní žebříček D12 11. Kamenická Tereza Ester OSN0888 21:16 + 6:15
OB 2019-04-2828.04.2019 Oblastní žebříček D12 15. Kamenická Tereza OSN0888 43:33 + 18:38
OB 2019-04-1313.04.2019 Oblastní žebříček D12 16. Kamenická Tereza Ester OSN0888 38:00 + 19:12
OB 2019-04-1313.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu D12 9. Kamenická Tereza Ester OSN0888 14:59 + 3:30
OB 2019-04-0606.04.2019 Oblastní žebříček D12 17. Kamenická Tereza Ester OSN0888 50:10 + 23:46
OB 2019-04-0101.04.2019 Liga Vysočiny jaro 2019 D12 10 Kamenická Tereza Ester OSN0888
OB 2019-03-3030.03.2019 Oblastní žebříček D12 17. Kamenická Tereza Ester OSN0888 35:13 + 20:12
OB 2019-03-2424.03.2019 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D12C 29. Kamenická Tereza Ester OSN0888 41:02 + 18:36
OB 2018-10-0707.10.2018 Oblastní žebříček D10 18. Kamenická Tereza Ester OSN0888 15:20 + 4:29
OB 2018-10-0606.10.2018 Veřejný závod D10 8. Kamenická Tereza Ester OSN0888 18:38 + 3:58
OB 2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček D10 9. Kamenická Tereza Ester OSN0888 40:26 + 18:45
OB 2018-09-1616.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE T4 74. Kamenická Tereza Ester OSN0888 136:17 + 89:40
OB 2018-09-1515.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) T4 89. Kamenická Tereza Ester OSN0888 80:56 + 50:32
OB 2018-09-0909.09.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D10C 6. Kamenická Tereza Ester OSN0888 25:25 + 8:42
OB 2018-09-0808.09.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D10C 5. Kamenická Tereza Ester OSN0888 27:17 + 8:04
OB 2018-09-0101.09.2018 Liga Vysočiny podzim 2018 D10 9 Kamenická Tereza Ester OSN0888
OB 2018-07-1515.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E3 D10 5. Kamenická Tereza Ester OSN0888 25:35 + 3:09
OB 2018-07-1414.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E2 D10 10. Kamenická Tereza Ester OSN0888 30:34 + 6:36
OB 2018-07-1313.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E1 D10 1. Kamenická Tereza Ester OSN0888 14:21
OB 2018-06-2323.06.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) P 35. Kamenická Tereza Ester OSN0888 66:39 + 37:43
OB 2018-06-1616.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati D10 7. Kamenická Tereza Ester OSN0888 33:15 + 12:18
OB 2018-06-1010.06.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D10C 5. Kamenická Tereza OSN0888 29:34 + 12:01
OB 2018-06-0909.06.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D10C 6. Kamenická Tereza OSN0888 42:14 + 8:56
OB 2018-05-2020.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D10C 12. Kamenická Tereza Ester OSN0888 23:28 + 10:25
OB 2018-05-1919.05.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu D10C 9. Kamenická Tereza Ester OSN0888 20:40 + 9:45
OB 2018-05-1212.05.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati D10 3. Kamenická Tereza Ester OSN0888 29:06 + 2:14
OB 2018-05-0606.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D10 14. Kamenická Tereza Ester OSN0888 37:58 + 21:17
OB 2018-05-0505.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D10 15. Kamenická Tereza Ester OSN0888 31:40 + 14:12
OB 2018-04-2828.04.2018 Oblastní žebříček D10 2. Kamenická Tereza Ester OSN0888 35:46 + 1:14
OB 2018-04-2121.04.2018 Oblastní žebříček D10 5. Kamenická Tereza Ester OSN0888 29:22 + 4:26
OB 2018-04-1414.04.2018 Oblastní žebříček D10 2. Kamenická Tereza Ester OSN0888 28:38 + 8:41
OB 2018-04-0808.04.2018 Oblastní žebříček D10 4. Kamenická Tereza Ester OSN0888 27:57 + 12:21
OB 2018-04-0808.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu D10 10. Kamenická Tereza Ester OSN0888 36:02 + 20:42
OB 2018-04-0101.04.2018 Liga Vysočiny jaro 2018 D10 1 Kamenická Tereza Ester OSN0888
OB 2018-03-2525.03.2018 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D10C 12. Kamenická Tereza Ester OSN0888 25:14 + 8:24
OB 2017-11-1111.11.2017 Oblastní žebříček D10C 14. Kamenická Tereza Ester OSN0888 36:12 + 16:38
OB 2017-11-0404.11.2017 Oblastní žebříček D10C 23. Kamenická Tereza Ester OSN0888 25:36 + 9:50
OB 2017-10-2828.10.2017 Oblastní žebříček D10 5. Kamenická Tereza OSN0888 38:53 + 24:01
OB 2017-10-2121.10.2017 Oblastní žebříček D10C 23. Kamenická Tereza Ester OSN0888 36:24 + 19:29
OB 2017-10-1414.10.2017 Oblastní žebříček D10 13. Kamenická Tereza Ester OSN0888 17:21 + 4:00
OB 2017-09-2424.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE D3 34. Kamenická Tereza Ester OSN0888 165:07 + 138:50
OB 2017-09-2323.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace, WRE-Q) D3 43. Kamenická Tereza Ester OSN0888 62:05 + 38:01
OB 2017-09-1010.09.2017 Žebříček B-Čechy D10C 12. Kamenická Tereza Ester OSN0888 48:34 + 19:52
OB 2017-09-0909.09.2017 Žebříček B-Čechy D10C 19. Kamenická Tereza Ester OSN0888 40:13 + 19:12
OB 2017-09-0101.09.2017 Liga Vysočiny podzim 2017 D10 7 Kamenická Tereza Ester OSN0888
OB 2017-06-1717.06.2017 Žebříček B-Čechy D10C 25. Kamenická Tereza Ester OSN0888 48:21 + 27:43
OB 2017-06-0404.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10C 22. Kamenická Tereza Ester OSN0888 49:16 + 26:10
OB 2017-06-0303.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10C 19. Kamenická Tereza Ester OSN0888 41:22 + 25:13
OB 2017-05-2727.05.2017 Oblastní žebříček D10 8. Kamenická Tereza Ester OSN0888 25:50 + 10:29
OB 2017-05-2727.05.2017 Oblastní žebříček D10 10. Kamenická Tereza Ester OSN0888 21:13 + 11:23
OB 2017-05-1414.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava P 26. Kamenická Tereza Ester OSN0888 64:22 + 28:24
OB 2017-05-1313.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D10C 4. Kamenická Tereza Ester OSN0888 23:05 + 4:35
OB 2017-04-2222.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D10 8. Kamenická Tereza Ester OSN0888 13:01 + 6:21
OB 2017-04-2222.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati D10 8. Kamenická Tereza Ester OSN0888 34:59 + 19:45
OB 2017-04-0101.04.2017 Oblastní žebříček D10 8. Kamenická Tereza Ester OSN0888 41:36 + 21:28
OB 2017-04-0101.04.2017 Liga Vysočiny jaro 2017 D10 6 Kamenická Tereza Ester OSN0888
OB 2017-03-1919.03.2017 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D10C 16. Kamenická Tereza Ester OSN0888 35:10 + 14:19
OB 2016-12-0404.12.2016 Liga Vysočiny - test D10 4 Kamenická Tereza Ester OSN0888
OB 2016-11-0505.11.2016 Oblastní žebříček D10C 28. Kamenická Tereza Ester OSN0888 33:44 + 18:43
OB 2016-10-2222.10.2016 Oblastní žebříček D10 5. Kamenická Tereza Ester OSN0888 30:12 + 11:45
OB 2016-10-1515.10.2016 Oblastní žebříček D10 4. Kamenická Tereza Ester OSN0888 18:44 + 3:49
OB 2016-09-2424.09.2016 Oblastní žebříček D10 15. Kamenická Tereza Ester OSN0888 35:40 + 16:24
OB 2016-09-1717.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D10C 9. Kamenická Tereza Ester OSN0888 14:31 + 6:45
OB 2016-09-1111.09.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10C 13. Kamenická Tereza Ester OSN0888 26:18 + 10:36
OB 2016-09-1010.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10C 11. Kamenická Tereza Ester OSN0888 42:05 + 13:53
OB 2016-09-0303.09.2016 Oblastní žebříček D10 5. Kamenická Tereza Ester OSN0888 40:26 + 15:37
OB 2016-06-2626.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (finále) P2 6. Kamenická Tereza Ester OSN0888 29:18 + 12:10
OB 2016-06-2525.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (kvalifikace) P2 9. Kamenická Tereza Ester OSN0888 44:05 + 13:54
OB 2016-06-1818.06.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček DH10N 23. Kamenická Tereza Ester OSN0888 35:51 + 14:27
OB 2016-06-1111.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati D10N 4. Kamenická Tereza Ester OSN0888 32:37 + 10:23
OB 2016-06-0404.06.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček HDR 27. Kamenická Tereza Ester OSN0888 18:12 + 9:43
OB 2016-05-2121.05.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati HDR 13. Kamenická Tereza Ester OSN0888 28:35 + 9:33
OB 2016-05-1515.05.2016 Žebříček B-Čechy TF 4. Kamenická Tereza Ester OSN0888 31:05 + 5:39
OB 2016-05-1414.05.2016 Žebříček B-Čechy TF 21. Kamenická Tereza Ester OSN0888 45:13 + 14:31
OB 2016-05-0101.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy HDR 5. Kamenická Tereza Ester OSN0888 25:36 + 3:10
OB 2016-04-3030.04.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy HDR 7. Kamenická Tereza Ester OSN0888 28:42 + 3:04
OB 2016-04-2323.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu HDR 13. Kamenická Tereza Ester OSN0888 14:12 + 6:12
OB 2016-04-2323.04.2016 Oblastní žebříček HDR 4. Kamenická Tereza Ester OSN0888 22:53 + 8:42
OB 2016-04-0909.04.2016 Oblastní žebříček HDR 14. Kamenická Tereza Ester OSN0888 26:28 + 7:53
OB 2016-04-0202.04.2016 Oblastní žebříček HDR 6. Kamenická Tereza Ester OSN0888 19:18 + 5:16
OB 2016-03-2020.03.2016 Oblastní žebříček (Jarní pohár) HDR 5. Kamenická Tereza OSN0888 30:29 + 7:43
OB 2015-10-2424.10.2015 Oblastní žebříček HDR 17. Kamenická Tereza Ester OSN0888 22:29 + 8:20
OB 2015-09-1919.09.2015 Oblastní žebříček D10 MS Kamenická Tereza Ester OSN0888 32:37 + 15:54
OB 2015-09-1212.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček HDR 7. Kamenická Tereza Ester OSN0888 10:29 + 2:11
OB 2015-07-1212.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E3 HDR 11. Kamenická Tereza Ester OSN0888 25:04 + 8:41
OB 2015-07-1111.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E2 HDR 30. Kamenická Tereza Ester OSN0888 28:44 + 11:26
OB 2015-07-1010.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E1 HDR 28. Kamenická Tereza Ester OSN0888 20:24 + 8:21
OB 2015-06-1313.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati HDR 2. Kamenická Tereza Ester OSN0888 21:05 + 4:21
OB 2015-06-0606.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček HDR 11. Kamenická Tereza Ester OSN0888 36:36 + 11:11
OB 2015-05-1717.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy HDR 8. Kamenická Tereza Ester OSN0888 36:10 + 12:31
OB 2015-05-1616.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy HDR 7. Kamenická Tereza Ester OSN0888 27:35 + 5:23
OB 2015-05-0303.05.2015 Žebříček B-Čechy HDR 4. Kamenická Tereza Ester OSN0888 30:57 + 8:39
OB 2015-05-0202.05.2015 Žebříček B-Čechy HDR 4. Kamenická Tereza Ester OSN0888 27:18 + 5:39
OB 2015-04-2525.04.2015 Oblastní žebříček HDR 10. Kamenická Tereza Ester OSN0888 20:45 + 9:19
OB 2015-04-1818.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu HDR 3. Kamenická Tereza Ester OSN0888 8:21 + 0:50
OB 2015-04-1818.04.2015 Oblastní žebříček HDR 11. Kamenická Tereza Ester OSN0888 25:32 + 7:58
OB 2015-04-1111.04.2015 Oblastní žebříček HDR 11. Kamenická Tereza Ester OSN0888 24:48 + 4:57
OB 2015-03-2828.03.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati HDR 3. Kamenická Tereza Ester OSN0888 18:47 + 1:08
OB 2015-03-2828.03.2015 Oblastní žebříček HDR 1. Kamenická Tereza Ester OSN0888 8:45
OB 2014-09-2020.09.2014 Oblastní žebříček HDR 5. Kamenická Tereza Ester OSN0888 31:49 + 8:04
OB 2014-09-0707.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček HDR Kamenická Tereza Ester OSN0888 DISK
OB 2014-09-0606.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček HDR 26. Kamenická Tereza Ester OSN0888 30:05 + 11:42
OB 2014-06-0707.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček HDR 26. Kamenická Tereza Ester OSN0888 22:37 + 8:08
OB 2014-05-3131.05.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati, Oblastní žebřiček HDR 12. Kamenická Tereza Ester OSN0888 24:20 + 9:04
OB 2014-05-1111.05.2014 Žebříček B-Čechy, Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček HDR 23. Kamenická Tereza Ester OSN0888 27:33 + 14:51
OB 2014-05-1010.05.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček HDR 17. Kamenická Tereza Ester OSN0888 29:00 + 11:52
OB 2014-05-0808.05.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Oblastní žebříček HDR 6. Kamenická Tereza Ester OSN0888 13:10 + 3:55
OB 2014-04-2626.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati HDR 15. Kamenická Tereza Ester OSN0888 25:35 + 8:02
OB 2014-04-2626.04.2014 Oblastní žebříček HDR 2. Kamenická Tereza Ester OSN0888 6:52 + 1:51
OB 2014-04-1212.04.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu HDR 15. Kamenická Tereza Ester OSN0888 15:54 + 5:59
OB 2014-04-1212.04.2014 Oblastní žebříček HDR 12. Kamenická Tereza Ester OSN0888 18:48 + 4:27
OB 2014-04-0505.04.2014 Oblastní žebříček HDR 14. Kamenická Tereza Ester OSN0888 21:20 + 7:29
OB 2013-10-2626.10.2013 Oblastní žebříček HDR 11. Kamenická Tereza Ester OSN0888 21:47 + 4:33
OB 2013-10-0505.10.2013 Oblastní žebříček HDR 7. Kamenická Tereza Ester OSN0888 23:53 + 7:27
OB 2013-08-3131.08.2013 Cena východních Čech - E2 HDR 6. Kamenická Tereza Ester OSN0888 23:49 + 5:12
OB 2013-06-0909.06.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati HDR 14. Kamenická Tereza Ester OSN0888 26:46 + 14:04
OB 2013-06-0202.06.2013 Žebříček B - Čechy, Oblastní žebříček HDR 9. Kamenická Tereza Ester OSN0888 22:42 + 7:54
OB 2013-06-0101.06.2013 Žebříček B - Čechy, Oblastní žebříček HDR 3. Kamenická Tereza Ester OSN0888 30:47 + 5:28
OB 2013-05-1212.05.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava HDR 15. Kamenická Tereza Ester OSN0888 32:19 + 12:38
OB 2013-05-1111.05.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček HDR 24. Kamenická Tereza Ester OSN0888 29:47 + 13:12
OB 2013-05-0101.05.2013 Oblastní žebříček HDR 19. Kamenická Tereza Ester OSN0888 36:16 + 19:31
OB 2013-04-2020.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati, Oblastní žebříček HDR 8. Kamenická Tereza Ester OSN0888 22:42 + 8:43
OB 2013-04-2020.04.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu, Oblastní žebříček HDR 22. Kamenická Tereza Ester OSN0888 20:33 + 10:13
OB 2019-05-1111.05.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček, WRE D12C Kamenická Tereza Ester OSN0888
OB 2019-06-2222.06.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) T3 Kamenická Tereza Ester OSN0888
OB 2019-06-2323.06.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) T3 Kamenická Tereza Ester OSN0888
OB 2013-04-0606.04.2013 Oblastní žebříček HDR Kamenická Tereza Ester OSN0888
OB 2013-04-2828.04.2013 Oblastní žebříček HDR Kamenická Tereza Ester OSN0888
OB 2014-05-0303.05.2014 Oblastní žebříček HDR Kamenická Tereza Ester OSN0888
OB 2014-05-1717.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy HDR Kamenická Tereza Ester OSN0888
OB 2014-05-1818.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy HDR Kamenická Tereza Ester OSN0888
OB 2014-10-0404.10.2014 Oblastní žebříček HDR Kamenická Tereza Ester OSN0888
OB 2015-06-0707.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček HDR Kamenická Tereza Ester OSN0888
OB 2015-07-1010.07.2015 H.S.H. Vysočina cup HDR Kamenická Tereza Ester OSN0888
OB 2017-10-0808.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, Česká liga klubů (A) MIX žáci Kamenická Tereza Ester OSN0888
OB 2018-07-1313.07.2018 H.S.H. Vysočina cup D10 Kamenická Tereza Ester OSN0888
OB 2019-07-0505.07.2019 Třemošná 2019 D12 Kamenická Tereza Ester OSN0888
OB 2019-07-1212.07.2019 H.S.H Vysočina cup D12B Kamenická Tereza Ester OSN0888
OB 2019-09-2121.09.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) T3 Kamenická Tereza Ester OSN0888
OB 2019-09-2222.09.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) T3 Kamenická Tereza Ester OSN0888
OB 2019-09-1414.09.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D12 Kamenická Tereza Ester OSN0888
OB 2019-09-1515.09.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D12 Kamenická Tereza Ester OSN0888
OB 2019-10-0505.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D12 Kamenická Tereza Ester OSN0888
OB 2019-10-0606.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH14 Kamenická Tereza Ester OSN0888
OB 2020-03-2222.03.2020 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D12C Kamenická Tereza Ester OSN0888
OB 2020-08-2121.08.2020 Helfenburk 2020 D12 Kamenická Tereza Ester OSN0888
OB 2020-07-1010.07.2020 H.S.H. Vysočina cup D12B Kamenická Tereza Ester OSN0888
OB 2021-07-0303.07.2021 WOC Tour 2021 D14A Kamenická Tereza Ester OSN0888 Přihlášen
OB 2021-07-0404.07.2021 WOC Tour 2021 - E1 D14A Kamenická Tereza Ester OSN0888 Přihlášen
OB 2021-07-0505.07.2021 WOC Tour 2021 - E2 D14A Kamenická Tereza Ester OSN0888 Přihlášen
OB 2021-07-0606.07.2021 WOC Tour 2021 - E3 D14A Kamenická Tereza Ester OSN0888 Přihlášen
OB 2021-07-0707.07.2021 WOC Tour 2021 - E4 D14A Kamenická Tereza Ester OSN0888 Přihlášen
OB 2021-07-0808.07.2021 WOC Tour 2021 - E5 D14A Kamenická Tereza Ester OSN0888 Přihlášen
OB 2021-07-0909.07.2021 WOC Tour 2021 - E6 D14A Kamenická Tereza Ester OSN0888 Přihlášen
OB 2020-10-1010.10.2020 Oblastní žebříček D12 Kamenická Tereza Ester OSN0888
OB 2020-10-2424.10.2020 Oblastní žebříček D12 Kamenická Tereza Ester OSN0888