Závodník: Robotka Libor

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z funkcí na závodech
Výpis z rankingu
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
Ranking
OB 20.10.2018 Oblastní žebříček H55 6. Robotka Libor PBM5303 30:57 + 2:57
OB 28.09.2018 Oblastní žebříček H55 15. Robotka Libor PBM5303 72:59 + 21:02
OB 23.09.2018 Oblastní žebříček H55 1. Robotka Libor PBM5303 35:42
OB 22.09.2018 Oblastní žebříček H55 3. Robotka Libor PBM5303 49:51 + 5:58
OB 16.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE H65B 2. Robotka Libor PBM5303 72:30 + 3:08
OB 15.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) H65 24. Robotka Libor PBM5303 63:58 + 20:51
OB 09.09.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček H60B 8. Robotka Libor PBM5303 43:33 + 11:48
OB 08.09.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček H60B 7. Robotka Libor PBM5303 65:57 + 11:17
OB 02.09.2018 West cup - E3 H65 5. Robotka Libor PBM5303 39:37 + 4:05
OB 01.09.2018 Oblastní žebříček, West cup - E2 H65 2. Robotka Libor PBM5303 38:24 + 0:57
OB 31.08.2018 Oblastní žebříček, West cup - E1 H65 4. Robotka Libor PBM5303 15:16 + 0:44
OB 01.07.2018 Cena střední Moravy - E3 H55B 15. Robotka Libor PBM5303 53:01 + 14:17
OB 30.06.2018 Cena střední Moravy - E2 H55B 10. Robotka Libor PBM5303 51:53 + 11:48
OB 29.06.2018 Cena střední Moravy - E1 H55B 6. Robotka Libor PBM5303 35:30 + 5:38
OB 24.06.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE H65A 16. Robotka Libor PBM5303 52:14 + 19:54
OB 23.06.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) H65 11. Robotka Libor PBM5303 37:44 + 9:24
OB 10.06.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H60B 7. Robotka Libor PBM5303 72:28 + 19:13
OB 09.06.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H60B 6. Robotka Libor PBM5303 42:00 + 6:49
OB 02.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati H55 19. Robotka Libor PBM5303 63:10 + 20:56
OB 26.05.2018 Oblastní žebříček H55 3. Robotka Libor PBM5303 42:29 + 4:13
OB 20.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H65C 3. Robotka Libor PBM5303 27:06 + 1:12
OB 19.05.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu H65 6. Robotka Libor PBM5303 17:11 + 3:39
OB 06.05.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H60B 2. Robotka Libor PBM5303 43:49 + 4:34
OB 05.05.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H60B 5. Robotka Libor PBM5303 61:18 + 13:06
OB 21.04.2018 Žebříček B-Morava H60B 9. Robotka Libor PBM5303 64:20 + 18:58
OB 14.04.2018 Oblastní žebříček H55 9. Robotka Libor PBM5303 38:28 + 10:09
OB 08.04.2018 Oblastní žebříček H55 6. Robotka Libor PBM5303 17:39 + 3:08
OB 08.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu H55 8. Robotka Libor PBM5303 15:00 + 2:43
OB 08.04.2018 Jihomoravská liga dospělých a veteránů 2018 H55 4 Robotka Libor PBM5303
OB 01.04.2018 Velikonoce ve skalách - E3 H65 19. Robotka Libor PBM5303 59:58 + 17:22
OB 31.03.2018 Velikonoce ve skalách - E2 H65 17. Robotka Libor PBM5303 44:25 + 12:12
OB 30.03.2018 Velikonoce ve skalách - E1 H65 20. Robotka Libor PBM5303 60:44 + 19:39
OB 30.03.2018 Velikonoce ve skalách H65 18. Robotka Libor PBM5303 165:07 + 45:28
OB 24.03.2018 Oblastní žebříček H55C 8. Robotka Libor PBM5303 55:13 + 11:02
OB 20.01.2018 Radostická krátká H 24. Robotka Libor PBM5303 53:54 + 22:07
OB 02.12.2017 3. závod Zimní ligy Hanácké oblasti H50 2. Robotka Libor PBM5303 48:48 + 7:54
OB 25.11.2017 2. závod zimní ligy Hanácké oblasti H50 7. Robotka Libor PBM5303 43:07 + 5:44
OB 21.10.2017 Oblastní žebříček H45 17. Robotka Libor PBM5303 75:28 + 26:28
OB 14.10.2017 Oblastní žebříček H45 19. Robotka Libor PBM5303 74:47 + 25:03
OB 30.09.2017 Oblastní žebříček H55 4. Robotka Libor PBM5303 39:58 + 7:42
OB 24.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE H60B 17. Robotka Libor PBM5303 91:50 + 34:29
OB 23.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace, WRE-Q) H60 23. Robotka Libor PBM5303 55:42 + 16:22
OB 16.09.2017 Oblastní žebříček H55 6. Robotka Libor PBM5303 49:49 + 12:03
OB 03.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E3 H55B 29. Robotka Libor PBM5303 59:29 + 21:06
OB 02.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E2 H55B 21. Robotka Libor PBM5303 59:57 + 11:58
OB 01.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E1 H55B 18. Robotka Libor PBM5303 50:42 + 11:24
OB 27.08.2017 Oblastní žebříček H55 3. Robotka Libor PBM5303 48:13 + 3:13
OB 26.08.2017 Oblastní žebříček H55 2. Robotka Libor PBM5303 43:43 + 3:19
OB 16.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E3 H60B 12. Robotka Libor PBM5303 51:28 + 13:50
OB 15.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E2 H60B 8. Robotka Libor PBM5303 58:00 + 11:28
OB 14.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E1 H60B 12. Robotka Libor PBM5303 47:31 + 16:36
OB 02.07.2017 Cena střední Moravy - E3 H55B 13. Robotka Libor PBM5303 48:45 + 13:06
OB 01.07.2017 Cena střední Moravy - E2 H55B 11. Robotka Libor PBM5303 52:57 + 14:06
OB 30.06.2017 Cena střední Moravy - E1 H55B 15. Robotka Libor PBM5303 36:19 + 13:21
OB 24.06.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati H45 14. Robotka Libor PBM5303 68:31 + 14:28
OB 18.06.2017 Žebříček B-Čechy H60B 11. Robotka Libor PBM5303 49:06 + 13:00
OB 17.06.2017 Žebříček B-Čechy H60B 18. Robotka Libor PBM5303 61:44 + 22:05
OB 27.05.2017 Oblastní žebříček H45 12. Robotka Libor PBM5303 94:32 + 38:18
OB 20.05.2017 Oblastní žebříček H45 13. Robotka Libor PBM5303 67:28 + 21:50
OB 14.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H60B 6. Robotka Libor PBM5303 42:02 + 10:48
OB 13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H60B 5. Robotka Libor PBM5303 51:45 + 8:36
OB 07.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (kvalifikace, WRE-Q), oblastní žebříček H60 6. Robotka Libor PBM5303 14:43 + 2:02
OB 29.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati H55 4. Robotka Libor PBM5303 26:14 + 2:08
OB 22.04.2017 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy) H60B 6. Robotka Libor PBM5303 51:53 + 9:08
OB 16.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 - E3 H60 12. Robotka Libor PBM5303 56:56 + 17:08
OB 15.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 - E2 H60 17. Robotka Libor PBM5303 65:43 + 24:10
OB 14.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 - E1 H60 18. Robotka Libor PBM5303 58:24 + 23:41
OB 08.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu H55 4. Robotka Libor PBM5303 15:58 + 1:45
OB 01.04.2017 Oblastní žebříček H45 17. Robotka Libor PBM5303 72:10 + 26:36
OB 01.04.2017 Jihomoravská liga dospělých a veteránů 2017 H45 11 Robotka Libor PBM5303
OB 01.04.2017 Jihomoravská liga dospělých a veteránů 2017 H55 8 Robotka Libor PBM5303
OB 25.03.2017 Oblastní žebříček H55C 4. Robotka Libor PBM5303 65:03 + 7:33
OB 21.01.2017 Radostický sprint H 21. Robotka Libor PBM5303 57:14 + 27:28
OB 19.11.2016 2. závod zimní ligy Hanácké oblasti 2016/2017 H35 16. Robotka Libor PBM5303 48:47 + 15:22
OB 05.11.2016 Oblastní žebříček H45C 18. Robotka Libor PBM5303 68:56 + 17:00
OB 29.10.2016 Oblastní žebříček H45C 12. Robotka Libor PBM5303 71:45 + 19:03
OB 28.10.2016 Oblastní žebříček H45C 13. Robotka Libor PBM5303 64:07 + 21:29
OB 22.10.2016 Oblastní žebříček H45 13. Robotka Libor PBM5303 68:54 + 28:38
OB 15.10.2016 Oblastní žebříček H45 3. Robotka Libor PBM5303 60:49 + 8:36
OB 02.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (finále) H60A 20. Robotka Libor PBM5303 76:24 + 22:25
OB 01.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (kvalifikace) H60 11. Robotka Libor PBM5303 52:43 + 7:34
OB 24.09.2016 Oblastní žebříček H45 20. Robotka Libor PBM5303 65:01 + 13:36
OB 17.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H45C 26. Robotka Libor PBM5303 19:36 + 6:18
OB 11.09.2016 Žebříček B-Morava H55B 19. Robotka Libor PBM5303 45:03 + 14:08
OB 10.09.2016 Žebříček B-Morava H55B 17. Robotka Libor PBM5303 66:07 + 20:12
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček H55C 8. Robotka Libor PBM5303 46:02 + 12:37
OB 28.08.2016 Cena východních Čech - E3 H60 9. Robotka Libor PBM5303 55:44 + 9:29
OB 27.08.2016 Cena východních Čech - E2 H60 4. Robotka Libor PBM5303 42:36 + 4:39
OB 26.08.2016 Cena východních Čech - E1 H60 4. Robotka Libor PBM5303 39:30 + 6:04
OB 26.08.2016 Cena východních Čech H60 5. Robotka Libor PBM5303 137:50 + 10:00
OB 14.08.2016 Česká Kanada 2016 - E5 H60 5. Robotka Libor PBM5303 38:49 + 3:41
OB 13.08.2016 Česká Kanada 2016 - E4 H60 13. Robotka Libor PBM5303 61:34 + 10:33
OB 12.08.2016 Česká Kanada 2016 - E3 H60 5. Robotka Libor PBM5303 29:07 + 4:21
OB 11.08.2016 Česká Kanada 2016 - E2 H60 6. Robotka Libor PBM5303 52:16 + 9:24
OB 10.08.2016 Česká Kanada 2016 - E1 H60 13. Robotka Libor PBM5303 37:00 + 8:50
OB 06.07.2016 Cena střední Moravy 2016 - E4 H55B 10. Robotka Libor PBM5303 58:58 + 20:55
OB 05.07.2016 Cena střední Moravy 2016 - E3 H55B 7. Robotka Libor PBM5303 43:00 + 5:57
OB 03.07.2016 Cena střední Moravy 2016 - E2 H55B 12. Robotka Libor PBM5303 63:01 + 23:05
OB 02.07.2016 Cena střední Moravy 2016 - E1 H55B 5. Robotka Libor PBM5303 26:09 + 3:55
OB 26.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (finále) H60A 14. Robotka Libor PBM5303 52:52 + 19:23
OB 25.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (kvalifikace) H60 14. Robotka Libor PBM5303 39:26 + 8:42
OB 11.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati H45 26. Robotka Libor PBM5303 81:23 + 32:04
OB 04.06.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H45 28. Robotka Libor PBM5303 21:32 + 6:35
OB 28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H55B 20. Robotka Libor PBM5303 41:10 + 15:29
OB 07.05.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček H60 13. Robotka Libor PBM5303 19:32 + 5:34
OB 23.04.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H60B 4. Robotka Libor PBM5303 53:38 + 8:52
OB 17.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu H45C 10. Robotka Libor PBM5303 24:12 + 6:21
OB 17.04.2016 Oblastní žebříček H45C 10. Robotka Libor PBM5303 43:05 + 19:12
OB 16.04.2016 Oblastní žebříček H45 12. Robotka Libor PBM5303 50:01 + 16:10
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu H21C 46. Robotka Libor PBM5303 23:12 + 9:40 028502850
OB 02.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati H45 9. Robotka Libor PBM5303 57:55 + 17:55
OB 27.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 - E3 H60 21. Robotka Libor PBM5303 76:02 + 30:22
OB 26.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 - E2 H60 Robotka Libor PBM5303 DISK
OB 25.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 - E1 H60 14. Robotka Libor PBM5303 45:11 + 11:39
OB 14.11.2015 1. závod zimní ligy - O pohár hanáckého krasu H35 18. Robotka Libor PBM5303 31:57 + 10:47
OB 31.10.2015 Oblastní žebříček H55C 11. Robotka Libor PBM5303 46:30 + 7:03
OB 28.10.2015 Oblastní žebříček H55C 6. Robotka Libor PBM5303 35:10 + 4:44
OB 17.10.2015 Oblastní žebříček H45 3. Robotka Libor PBM5303 63:10 + 16:22
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček H21D 11. Robotka Libor PBM5303 85:45 + 16:31 020902090
OB 27.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) H60B 5. Robotka Libor PBM5303 53:02 + 6:47
OB 26.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) H60 26. Robotka Libor PBM5303 65:36 + 15:28
OB 19.09.2015 Oblastní žebříček H45 15. Robotka Libor PBM5303 71:15 + 24:00
OB 12.09.2015 Oblastní žebříček H21C 11. Robotka Libor PBM5303 33:29 + 9:20 046224622
OB 06.09.2015 Žebříček B-Morava H55B 1. Robotka Libor PBM5303 23:31
OB 05.09.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H55B 12. Robotka Libor PBM5303 62:47 + 15:32
OB 16.08.2015 Grand Prix Silesia - E5 H55A 4. Robotka Libor PBM5303 42:57 + 4:57
OB 15.08.2015 Grand Prix Silesia - E3 H55A 8. Robotka Libor PBM5303 38:46 + 11:24
OB 15.08.2015 Grand Prix Silesia - E4 H55A 6. Robotka Libor PBM5303 30:37 + 8:21
OB 14.08.2015 Grand Prix Silesia - E2 H55A 10. Robotka Libor PBM5303 74:04 + 24:58
OB 13.08.2015 Grand Prix Silesia - E1 H55A 6. Robotka Libor PBM5303 42:15 + 8:29
OB 19.07.2015 Advanta cup - E5 H55A 12. Robotka Libor PBM5303 55:25 + 14:40
OB 18.07.2015 Advanta cup - E4 H55A 12. Robotka Libor PBM5303 73:06 + 25:33
OB 17.07.2015 Advanta cup - E2 H55A Robotka Libor PBM5303 DISK
OB 17.07.2015 Advanta cup - E3 H55A 23. Robotka Libor PBM5303 63:03 + 23:55
OB 16.07.2015 Advanta cup - E1 H55A 14. Robotka Libor PBM5303 14:40 + 3:21
OB 12.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E3 H60B 13. Robotka Libor PBM5303 70:25 + 19:55
OB 11.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E2 H60B 16. Robotka Libor PBM5303 66:52 + 18:11
OB 10.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E1 H60B 6. Robotka Libor PBM5303 32:00 + 4:59
OB 06.07.2015 Cena střední Moravy - E4 H55B 9. Robotka Libor PBM5303 50:02 + 12:18
OB 05.07.2015 Cena střední Moravy - E3 H55B 12. Robotka Libor PBM5303 49:25 + 11:09
OB 04.07.2015 Cena střední Moravy - E2 H55B 12. Robotka Libor PBM5303 65:44 + 19:26
OB 03.07.2015 Cena střední Moravy - E1 H55B 8. Robotka Libor PBM5303 22:44 + 5:08
OB 13.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati H45 9. Robotka Libor PBM5303 69:38 + 20:11
OB 07.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H60B 7. Robotka Libor PBM5303 42:43 + 14:40
OB 06.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H60B 3. Robotka Libor PBM5303 66:09 + 7:28
OB 24.05.2015 Oblastní žebříček H35 16. Robotka Libor PBM5303 50:41 + 15:26
OB 23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček H60 9. Robotka Libor PBM5303 18:36 + 3:54
OB 17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H55B 11. Robotka Libor PBM5303 29:29 + 7:57
OB 16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H55B 10. Robotka Libor PBM5303 59:20 + 14:21
OB 08.05.2015 Oblastní žebříček H35 14. Robotka Libor PBM5303 26:26 + 8:10
OB 02.05.2015 Oblastní žebříček H45 9. Robotka Libor PBM5303 68:36 + 23:00
OB 25.04.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati H35 6. Robotka Libor PBM5303 55:22 + 16:28
OB 18.04.2015 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy), oblastní žebříček H55B 12. Robotka Libor PBM5303 50:29 + 13:33
OB 11.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu H35 22. Robotka Libor PBM5303 31:27 + 11:36
OB 05.04.2015 Velikonoce ve skalách/Prague Easter E3 H60 20. Robotka Libor PBM5303 58:58 + 18:36
OB 04.04.2015 Velikonoce ve skalách/Prague Easter E2 H60 23. Robotka Libor PBM5303 69:58 + 19:51
OB 03.04.2015 Velikonoce ve skalách/Prague Easter E1 H60 19. Robotka Libor PBM5303 60:20 + 14:13
OB 28.03.2015 Oblastní žebříček H45 7. Robotka Libor PBM5303 59:23 + 12:28
OB 01.11.2014 Oblastní žebříček (Poslední kufr) H45C 15. Robotka Libor PBM5303 36:40 + 9:04
OB 28.10.2014 Oblastní žebříček H45C 15. Robotka Libor PBM5303 76:20 + 21:40
OB 25.10.2014 Oblastní žebříček H45 13. Robotka Libor PBM5303 55:27 + 13:19
OB 18.10.2014 Oblastní žebříček H45 16. Robotka Libor PBM5303 59:23 + 17:34
OB 28.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A H60B 4. Robotka Libor PBM5303 56:26 + 5:02
OB 27.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) H60 37. Robotka Libor PBM5303 58:51 + 18:29
OB 20.09.2014 Oblastní žebříček H45 17. Robotka Libor PBM5303 65:46 + 24:04
OB 13.09.2014 Oblastní žebříček H45C 24. Robotka Libor PBM5303 71:01 + 21:03
OB 15.08.2014 WUOC Tour 2014 - E3 T 5. Robotka Libor PBM5303 41:05 + 14:57
OB 12.08.2014 Veřejný závod H45 11. Robotka Libor PBM5303 18:52 + 3:19
OB 10.08.2014 Rumpál - E3 H55 2. Robotka Libor PBM5303 31:45 + 3:43
OB 09.08.2014 Rumpál - E2 H55 7. Robotka Libor PBM5303 65:07 + 22:06
OB 08.08.2014 Rumpál - E1 H55 2. Robotka Libor PBM5303 18:27 + 2:56
OB 20.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E3 H60B 10. Robotka Libor PBM5303 61:15 + 14:13
OB 19.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E2 H60B 18. Robotka Libor PBM5303 68:06 + 25:16
OB 18.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E1 H60B 8. Robotka Libor PBM5303 36:38 + 4:06
OB 06.07.2014 Oblastní žebříček, Sedmihoří 2014 - E3 H60 11. Robotka Libor PBM5303 54:24 + 8:47
OB 05.07.2014 Oblastní žebříček, Sedmihoří 2014 - E2 H60 12. Robotka Libor PBM5303 52:11 + 13:39
OB 04.07.2014 Sedmihoří 2014 - E1 H60 1. Robotka Libor PBM5303 28:27
OB 22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A H60A Robotka Libor PBM5303 DISK
OB 21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) H60 14. Robotka Libor PBM5303 45:56 + 9:39
OB 14.06.2014 Oblastní žebříček H45 7. Robotka Libor PBM5303 59:57 + 11:54
OB 08.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava H60B 3. Robotka Libor PBM5303 36:53 + 3:34
OB 07.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček H60B 3. Robotka Libor PBM5303 59:06 + 1:01
OB 31.05.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati, Oblastní žebřiček H55 2. Robotka Libor PBM5303 40:45 + 0:36
OB 17.05.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati H35 14. Robotka Libor PBM5303 47:39 + 14:42
OB 11.05.2014 Žebříček B-Čechy, Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček H55C 2. Robotka Libor PBM5303 32:56 + 0:54
OB 08.05.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Oblastní žebříček H60 8. Robotka Libor PBM5303 17:14 + 3:40
OB 03.05.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati H45 11. Robotka Libor PBM5303 50:23 + 14:38
OB 20.04.2014 Velikonoce ve skalách - E3 H60 25. Robotka Libor PBM5303 63:32 + 22:07
OB 19.04.2014 Velikonoce ve skalách - E2 H60 15. Robotka Libor PBM5303 60:58 + 13:23
OB 18.04.2014 Velikonoce ve skalách - E1 H60 17. Robotka Libor PBM5303 40:14 + 7:39
OB 12.04.2014 Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček (Mistrovství Moravy) H60B 8. Robotka Libor PBM5303 61:38 + 10:20
OB 05.04.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu H45 9. Robotka Libor PBM5303 18:40 + 4:57
OB 05.04.2014 Oblastní žebříček H45 6. Robotka Libor PBM5303 40:10 + 11:46
OB 29.03.2014 Oblastní žebříček H35 21. Robotka Libor PBM5303 76:33 + 27:58
OB 28.10.2013 Oblastní žebříček H45C 16. Robotka Libor PBM5303 62:48 + 16:38
OB 26.10.2013 Oblastní žebříček H45 10. Robotka Libor PBM5303 65:24 + 8:31
OB 19.10.2013 Oblastní žebříček H35 6. Robotka Libor PBM5303 72:34 + 9:28
OB 12.10.2013 Oblastní žebříček H21C 26. Robotka Libor PBM5303 69:53 + 34:29 00444444
OB 05.10.2013 Oblastní žebříček H45 4. Robotka Libor PBM5303 57:03 + 7:10
OB 22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), ČP, ŽA H60A 18. Robotka Libor PBM5303 65:21 + 16:25
OB 21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) H60 13. Robotka Libor PBM5303 50:48 + 10:27
OB 15.09.2013 Žebříček B - Morava H50B 10. Libor Robotka PBM5303 51:35 + 15:44
OB 14.09.2013 Žebříček B - Morava H50B 7. Libor Robotka PBM5303 78:54 + 13:49
OB 07.09.2013 Oblastní žebříček H45 11. Robotka Libor PBM5303 72:07 + 21:30
OB 01.09.2013 Sklárna - E4, Oblastní žebříček H55 12. Robotka Libor PBM5303 81:50 + 20:11
OB 31.08.2013 Sklárna - E2, Oblastní žebříček H55 5. Robotka Libor PBM5303 34:20 + 5:12
OB 31.08.2013 Sklárna - E3 H55 9. Robotka Libor PBM5303 20:57 + 4:21
OB 30.08.2013 Sklárna - E1 H55 2. Robotka Libor PBM5303 36:10 + 3:58
OB 04.08.2013 Cena střední Moravy - E3 H45C 4. Robotka Libor PBM5303 37:57 + 6:29
OB 03.08.2013 Cena střední Moravy - E2 H45C 7. Robotka Libor PBM5303 53:59 + 13:03
OB 02.08.2013 Cena střední Moravy - E1 H45C 6. Robotka Libor PBM5303 16:02 + 3:07
OB 21.07.2013 Grand prix Silesia - E4 H60 5. Robotka Libor PBM5303 51:45 + 9:53
OB 20.07.2013 Grand prix Silesia - E2 H60 1. Robotka Libor PBM5303 30:25
OB 20.07.2013 Grand prix Silesia - E3 H60 4. Robotka Libor PBM5303 18:11 + 4:33
OB 19.07.2013 Grand prix Silesia - E1 H60 3. Robotka Libor PBM5303 36:42 + 4:30
OB 15.06.2013 Oblastní žebříček H45 14. Robotka Libor PBM5303 70:52 + 20:16
OB 02.06.2013 Žebříček B - Čechy, Oblastní žebříček H50B 14. Robotka Libor PBM5303 35:54 + 9:38
OB 01.06.2013 Žebříček B - Čechy, Oblastní žebříček H50B 13. Robotka Libor PBM5303 71:32 + 19:44
OB 25.05.2013 Oblastní žebříček H21C 20. Robotka Libor PBM5303 26:34 + 8:42 037013701
OB 19.05.2013 Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček (O pohár ředitele ČEZ Distribuční služby) H50B 12. Robotka Libor PBM5303 42:23 + 10:37
OB 18.05.2013 Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček (O pohár ředitele ČEZ Distribuční služby) H50B 16. Robotka Libor PBM5303 50:42 + 12:20
OB 12.05.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava H50B 21. Robotka Libor PBM5303 35:47 + 9:03
OB 11.05.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček H50B 23. Robotka Libor PBM5303 73:04 + 20:21
OB 04.05.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati H45 5. Robotka Libor PBM5303 69:06 + 14:26
OB 01.05.2013 Oblastní žebříček H45 11. Robotka Libor PBM5303 67:11 + 20:02
OB 28.04.2013 Oblastní žebříček H45 11. Robotka Libor PBM5303 72:45 + 15:58
OB 20.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati, Oblastní žebříček H21 Robotka Libor PBM5303 DISK 000000
OB 23.03.2013 Oblastní žebříček (První jarní kufr) H45C Robotka Libor PBM5303 DISK
OB 29.10.2017 Oblastní žebříček H45C Robotka Libor PBM5303
OB 28.04.2018 Oblastní žebříček H55 Robotka Libor PBM5303
OB 12.05.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati H55 Robotka Libor PBM5303
OB 29.03.2013 Velikonoce ve skalách H60 Robotka Libor PBM5303
OB 29.03.2013 Velikonoce ve skalách - E1 H60 Robotka Libor PBM5303
OB 30.03.2013 Velikonoce ve skalách - E2 H60 Robotka Libor PBM5303
OB 31.03.2013 Velikonoce ve skalách - E3 H60 Robotka Libor PBM5303
OB 06.04.2013 Oblastní žebříček H45 Robotka Libor PBM5303
OB 20.04.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu, Oblastní žebříček H21 Robotka Libor PBM5303
OB 19.07.2013 Grand prix Silesia H60 Robotka Libor PBM5303
OB 02.08.2013 Cena střední Moravy H45C Robotka Libor PBM5303
OB 30.08.2013 Sklárna H55 Robotka Libor PBM5303
OB 02.11.2013 Oblastní žebříček (Poslední kufr) H45C Robotka Libor PBM5303
OB 18.04.2014 Velikonoce ve skalách H60 Robotka Libor PBM5303
OB 13.06.2014 Mistrovství oblasti štafet H105 Robotka Libor PBM5303
OB 18.07.2014 H.S.H. Vysočina cup H60B Robotka Libor PBM5303
OB 04.07.2014 Sedmihoří 2014 H60 Robotka Libor PBM5303
OB 08.08.2014 Rumpál H55 Robotka Libor PBM5303
OB 04.10.2014 Oblastní žebříček H45 Robotka Libor PBM5303
OB 08.11.2014 RBK cup open B Robotka Libor PBM5303
OB 17.01.2015 Radostický sprint H Robotka Libor PBM5303
OB 03.04.2015 Velikonoce ve skalách/Prague Easter H60 Robotka Libor PBM5303
OB 19.04.2015 Český pohár štafet, mistrovství oblasti štafet H135 Robotka Libor PBM5303
OB 08.05.2015 Oblastní žebříček H35 Robotka Libor PBM5303
OB 03.07.2015 Cena střední Moravy H55B Robotka Libor PBM5303
OB 10.07.2015 H.S.H. Vysočina cup H60B Robotka Libor PBM5303
OB 16.07.2015 Advanta cup H55A Robotka Libor PBM5303
OB 13.08.2015 Grand Prix Silesia H55A Robotka Libor PBM5303
OB 10.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet H180 Robotka Libor PBM5303
OB 11.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva HD225 Robotka Libor PBM5303
OB 21.11.2015 RBK cup open 2015 B - ženy, veteránky, veteráni Robotka Libor PBM5303
OB 25.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 H60 Robotka Libor PBM5303
OB 29.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H55B Robotka Libor PBM5303
OB 04.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet H135 Robotka Libor PBM5303
OB 05.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů H135 Robotka Libor PBM5303
OB 02.07.2016 Cena střední Moravy 2016 H55B Robotka Libor PBM5303
OB 10.08.2016 Česká Kanada 2016 H60 Robotka Libor PBM5303
OB 18.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů MIX Robotka Libor PBM5303
OB 17.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet MIX Robotka Libor PBM5303
OB 12.11.2016 RBK cup open 2016 B - ženy,veteráni,veteránky Robotka Libor PBM5303
OB 14.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 H60 Robotka Libor PBM5303
OB 10.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q) H60 Robotka Libor PBM5303
OB 30.06.2017 Cena střední Moravy H55B Robotka Libor PBM5303
OB 14.07.2017 H.S.H. Vysočina cup H60B Robotka Libor PBM5303
OB 01.09.2017 Cena východních Čech 2017 H55B Robotka Libor PBM5303
OB 29.06.2018 Cena střední Moravy H55B Robotka Libor PBM5303
OB 27.06.2018 Mistrovství oblasti štafet H105 Robotka Libor PBM5303
OB 31.08.2018 West cup H65 Robotka Libor PBM5303
OB 27.10.2018 Oblastní žebříček H55C Robotka Libor PBM5303 Přihlášen