Závodník: Vltavská Eliška

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 17.10.2020 Saxbo (závod v Německu) D12 (Damen bis 12) 15. Vltavská Eliška SJC0850 37:35 + 14:37
OB 03.10.2020 Oblastní žebříček D12C 16. Vltavská Eliška SJC0850 25:32 + 6:46
OB 28.09.2020 Oblastní žebříček D12C 13. Vltavská Eliška SJC0850 32:18 + 11:47
OB 22.09.2020 Podkrkonošská liga žactva D12 9. Vltavská Eliška SJC0850 23:50 + 7:02
OB 20.09.2020 Oblastní žebříček D12C 27. Vltavská Eliška SJC0850 38:07 + 24:43
OB 15.09.2020 Podkrkonošská liga žactva D12 10. Vltavská Eliška SJC0850 26:22 + 7:09
OB 13.09.2020 Oblastní žebříček D12C 18. Vltavská Eliška SJC0850 37:14 + 11:21
OB 12.09.2020 Oblastní žebříček D12C 22. Vltavská Eliška SJC0850 38:59 + 16:19
OB 05.09.2020 Oblastní žebříček D12C 21. Vltavská Eliška SJC0850 43:29 + 15:58
OB 01.09.2020 Podkrkonošská liga žactva D12 - start 1 10. Eliška Vltavská SJC0850 15:04 + 6:48
OB 01.09.2020 Podkrkonošská liga žactva D12 - start 2 13. Eliška #2 Vltavská SJC0850 16:01 + 8:11
OB 23.08.2020 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3 D12 10. Vltavská Eliška SJC0850 23:53 + 6:24
OB 22.08.2020 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2 D12 25. Vltavská Eliška SJC0850 29:21 + 12:51
OB 21.08.2020 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E1 D12 26. Vltavská Eliška SJC0850 23:23 + 11:56
OB 23.06.2020 Podkrkonošská liga žactva D12 4. Vltavská Eliška SJC0850 22:07 + 3:25
OB 09.06.2020 Podkrkonošská liga žactva D12 7. Vltavská Eliška SJC0850 37:58 + 12:36
OB 06.06.2020 Běhej s mapou - Vrchbělá (odpoledne) D12 11. Vltavská Eliška SJC0850 20:37 + 7:45
OB 20.02.2020 Mistrovství SJC v halovém OB D12 Vltavská Eliška SJC0850 DISK
OB 01.01.2020 Východočeský pohár 2020 D12C 21 Vltavská Eliška SJC0850
OB 02.11.2019 Oblastní žebříček D12C 10. Vltavská Eliška SJC0850 29:03 + 6:01
OB 26.10.2019 Oblastní žebříček D12C 23. Vltavská Eliška SJC0850 36:17 + 12:38
OB 19.10.2019 Oblastní žebříček D12C 29. Vltavská Eliška SJC0850 48:58 + 26:52
OB 12.10.2019 Oblastní žebříček D12C 21. Vltavská Eliška SJC0850 31:04 + 11:16
OB 01.10.2019 Podkrkonošská liga žactva D12 5. Vltavská Eliška SJC0850 24:31 + 7:34
OB 28.09.2019 Oblastní žebříček D12C 30. Vltavská Eliška SJC0850 40:50 + 19:16
OB 24.09.2019 Podkrkonošská liga žactva D12 9. Vltavská Eliška SJC0850 29:26 + 9:35
OB 14.09.2019 Oblastní žebříček D12C 21. Vltavská Eliška SJC0850 41:49 + 20:20
OB 25.08.2019 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3 D12 27. Vltavská Eliška SJC0850 33:27 + 16:41
OB 24.08.2019 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2 D12 21. Vltavská Eliška SJC0850 33:54 + 14:48
OB 23.08.2019 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E1 D12 12. Vltavská Eliška SJC0850 26:31 + 9:34
OB 18.08.2019 Rumcajsovy míle - E3 D12 17. Vltavská Eliška SJC0850 39:55 + 18:13
OB 17.08.2019 Rumcajsovy míle - E2 D12 24. Vltavská Eliška SJC0850 57:29 + 25:27
OB 16.08.2019 Rumcajsovy míle - E1 D12 10. Vltavská Eliška SJC0850 31:57 + 9:12
OB 25.06.2019 Podkrkonošská liga žactva D12 3. Vltavská Eliška SJC0850 27:11 + 2:29
OB 11.06.2019 Podkrkonošská liga žactva D12 10. Vltavská Eliška SJC0850 39:44 + 16:24
OB 08.06.2019 Oblastní žebříček D12C 23. Vltavská Eliška SJC0850 19:54 + 8:27
OB 28.05.2019 Podkrkonošská liga žactva D12 8. Vltavská Eliška SJC0850 27:25 + 8:37
OB 25.05.2019 Oblastní žebříček D12C 20. Vltavská Eliška SJC0850 18:48 + 6:01
OB 25.05.2019 Oblastní žebříček D12C 14. Vltavská Eliška SJC0850 14:54 + 3:54
OB 04.05.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati D12C 24. Vltavská Eliška SJC0850 28:48 + 10:26
OB 01.05.2019 Oblastní žebříček D12C 22. Vltavská Eliška SJC0850 40:59 + 17:12
OB 27.04.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati D12C 18. Vltavská Eliška SJC0850 24:58 + 9:07
OB 14.04.2019 INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D12C 24. Vltavská Eliška SJC0850 28:20 + 8:07
OB 06.04.2019 Oblastní žebříček D12C 16. Vltavská Eliška SJC0850 36:03 + 11:26
OB 30.03.2019 Oblastní žebříček D12C 16. Vltavská Eliška SJC0850 29:49 + 11:31
OB 24.03.2019 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D12C 28. Vltavská Eliška SJC0850 38:48 + 16:22
OB 01.01.2019 Východočeský pohár žactva - jaro 2019 D12C 24 Vltavská Eliška SJC0850
OB 01.01.2019 Východočeský pohár žactva - podzim 2019 D12C 27 Vltavská Eliška SJC0850
OB 22.12.2018 Vánoční sprint 2018 DK 9. Vltavská Eliška SJC0850 16:51 + 6:35
OB 03.11.2018 Oblastní žebříček D10C 19. Vltavská Eliška SJC0850 23:18 + 7:17
OB 27.10.2018 Oblastní žebříček D10C 16. Vltavská Eliška SJC0850 21:41 + 6:50
OB 21.10.2018 Oblastní žebříček D10 13. Vltavská Eliška SJC0850 19:00 + 6:29
OB 13.10.2018 Oblastní žebříček D10C 17. Vltavská Eliška SJC0850 34:13 + 15:09
OB 09.10.2018 Podkrkonošská liga žactva D10 5. Vltavská Eliška SJC0850 17:16 + 3:07
OB 07.10.2018 Oblastní žebříček D10 39. Vltavská Eliška SJC0850 23:01 + 12:10
OB 06.10.2018 Oblastní žebříček D10C 17. Vltavská Eliška SJC0850 34:30 + 11:33
OB 29.09.2018 Oblastní žebříček D10C 7. Vltavská Eliška SJC0850 28:09 + 8:54
OB 18.09.2018 Podkrkonošská liga žactva D10 5. Vltavská Eliška SJC0850 19:56 + 4:49
OB 11.09.2018 Podkrkonošské ligy žactva D10 8. Vltavská Eliška SJC0850 33:01 + 11:05
OB 26.08.2018 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3 D10 20. Vltavská Eliška SJC0850 41:55 + 21:36
OB 25.08.2018 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2 D10 10. Vltavská Eliška SJC0850 31:06 + 8:43
OB 24.08.2018 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E1 D10 17. Vltavská Eliška SJC0850 16:20 + 4:31
OB 12.08.2018 Rumcajsovy míle - E3 D10 6. Vltavská Eliška SJC0850 13:59 + 2:26
OB 11.08.2018 Rumcajsovy míle - E1 D10 17. Vltavská Eliška SJC0850 18:23 + 8:24
OB 11.08.2018 Rumcajsovy míle - E2 D10 7. Vltavská Eliška SJC0850 10:50 + 2:19
OB 26.06.2018 Podkrkonošská liga žactva D10 5. Vltavská Eliška SJC0850 26:43 + 5:28
OB 16.06.2018 Oblastní žebříček D10C 14. Vltavská Eliška SJC0850 23:15 + 7:56
OB 02.06.2018 Oblastní žebříček D10C 13. Vltavská Eliška SJC0850 16:31 + 7:26
OB 29.05.2018 2.závod Podkrkonošské ligy žactva D10 15. Vltavská Eliška SJC0850 58:25 + 38:52
OB 12.05.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati D10C 10. Vltavská Eliška SJC0850 33:23 + 15:11
OB 08.05.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati D10C 15. Vltavská Eliška SJC0850 29:23 + 12:14
OB 05.05.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D10C 13. Vltavská Eliška SJC0850 50:58 + 24:10
OB 21.04.2018 Oblastní žebříček D10C 15. Vltavská Eliška SJC0850 52:55 + 28:18
OB 14.04.2018 Oblastní žebříček D10C 7. Vltavská Eliška SJC0850 20:03 + 5:52
OB 07.04.2018 Oblastní žebříček D10C 9. Vltavská Eliška SJC0850 25:22 + 9:17
OB 25.03.2018 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D10C 13. Vltavská Eliška SJC0850 25:41 + 8:51
OB 02.01.2018 Východočeský pohár žactva - jaro 2018 D10C 15 Vltavská Eliška SJC0850
OB 02.01.2018 Východočeský pohár žactva - podzim 2018 D10C 16 Vltavská Eliška SJC0850
OB 04.11.2017 Oblastní žebříček D10N 4. Vltavská Eliška SJC0850 20:07 + 2:06
OB 22.10.2017 Oblastní žebříček D10L 4. Vltavská Eliška SJC0850 19:02 + 3:58
OB 21.10.2017 Oblastní žebříček D10N 13. Vltavská Eliška SJC0850 43:45 + 22:10
OB 15.10.2017 Oblastní žebříček D10N 6. Vltavská Eliška SJC0850 15:58 + 3:22
OB 19.09.2017 PLŽ - 6.kolo HOR D10 12. Vltavská Eliška SJC0850 37:32 + 18:29
OB 12.09.2017 PLŽ - 5.kolo SJC D10 Vltavská Eliška SJC0850 DISK
OB 27.08.2017 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3 D10L 14. Vltavská Eliška SJC0850 22:16 + 6:56
OB 26.08.2017 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2 D10L 3. Vltavská Eliška SJC0850 16:20 + 1:31
OB 25.08.2017 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E1 D10L 1. Vltavská Eliška SJC0850 21:59
OB 13.08.2017 Rumcajsovy míle - E3 D10N 7. Vltavská Eliška SJC0850 34:01 + 7:49
OB 12.08.2017 Rumcajsovy míle - E2 D10N 11. Vltavská Eliška SJC0850 20:27 + 6:20
OB 11.08.2017 Rumcajsovy míle - E1 D10N 12. Vltavská Eliška SJC0850 33:38 + 10:30
OB 24.06.2017 Oblastní žebříček D10N 7. Vltavská Eliška SJC0850 31:27 + 11:04
OB 30.05.2017 PLŽ - 3.kolo JIL D10 4. Vltavská Eliška SJC0850 24:22 + 7:16
OB 27.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati D10N 7. Vltavská Eliška SJC0850 27:06 + 10:34
OB 13.05.2017 Žebříček B-Čechy D10L Vltavská Eliška SJC0850 DISK
OB 08.05.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati D10N 11. Vltavská Eliška SJC0850 18:11 + 7:07
OB 22.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D10N 4. Vltavská Eliška SJC0850 16:02 + 1:58
OB 22.04.2017 Oblastní žebříček D10N 5. Vltavská Eliška SJC0850 24:25 + 5:56
OB 08.04.2017 Oblastní žebříček D10N Vltavská Eliška SJC0850 DISK
OB 25.03.2017 Oblastní žebříček D10N 15. Vltavská Eliška SJC0850 29:30 + 9:36
OB 19.03.2017 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D10N 12. Vltavská Eliška SJC0850 35:29 + 18:30
OB 26.09.2017 PLŽ - 7.kolo STH D10 Vltavská Eliška SJC0850
OB 29.10.2017 Oblastní žebříček D10N Vltavská Eliška SJC0850
OB 28.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu D10C Vltavská Eliška SJC0850
OB 28.04.2018 Oblastní žebříček D10C Vltavská Eliška SJC0850
OB 21.02.2019 Mistrovství SJC v halovém OB D12 Vltavská Eliška SJC0850
OB 07.09.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D12C Vltavská Eliška SJC0850
OB 08.09.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D12C Vltavská Eliška SJC0850
MTBO 27.09.2020 Český pohár MTBO – 11. kolo Open Vltavská Eliška SJC0850
MTBO 27.09.2020 Český pohár MTBO – 12. kolo W14 Vltavská Eliška SJC0850
OB 19.08.2016 Pěkné prázdniny (s OB v Českém ráji) HDR Vltavská Eliška SJC0850
OB 19.08.2016 Pěkné prázdniny (s OB v Českém ráji) - E1 HDR Vltavská Eliška SJC0850
OB 20.08.2016 Pěkné prázdniny (s OB v Českém ráji) - E2 HDR Vltavská Eliška SJC0850
OB 21.08.2016 Pěkné prázdniny (s OB v Českém ráji) - E3 HDR Vltavská Eliška SJC0850
OB 05.08.2016 Rumcajsovy míle HDR Vltavská Eliška SJC0850
OB 05.08.2016 Rumcajsovy míle - E1 HDR Vltavská Eliška SJC0850
OB 06.08.2016 Rumcajsovy míle - E2 HDR Vltavská Eliška SJC0850
OB 06.08.2016 Rumcajsovy míle - E3 HDR Vltavská Eliška SJC0850
OB 07.08.2016 Rumcajsovy míle - E4 HDR Vltavská Eliška SJC0850
OB 24.09.2016 Oblastní žebříček D10N Vltavská Eliška SJC0850
OB 27.09.2016 7.závod Podkrkonošské ligy žáků D10 Vltavská Eliška SJC0850
OB 08.10.2016 Oblastní žebříček D10N Vltavská Eliška SJC0850
OB 15.10.2016 Oblastní žebříček D10N Vltavská Eliška SJC0850
OB 05.11.2016 Oblastní žebříček D10N Vltavská Eliška SJC0850
OB 25.04.2017 PLŽ - 1.kolo NPA D10 Vltavská Eliška SJC0850
OB 16.05.2017 PLŽ - 2.kolo LTU D10 Vltavská Eliška SJC0850
OB 25.08.2017 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji D10L Vltavská Eliška SJC0850
OB 21.06.2017 KLACKY [8] OPEN - závod ŠTAFET pod záštitou radní Ireny Ropkové HD10 Vltavská Eliška SJC0850
OB 27.06.2017 PLŽ - 4.kolo VRL D10 Vltavská Eliška SJC0850
OB 11.08.2017 Rumcajsovy míle D10N Vltavská Eliška SJC0850
OB 02.06.2018 Mistrovství oblasti štafet D12 Vltavská Eliška SJC0850
OB 24.08.2018 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji D10 Vltavská Eliška SJC0850
OB 12.06.2018 Podkrkonošská liga - PLŽ VRL D10 Vltavská Eliška SJC0850
OB 11.08.2018 Rumcajsovy míle D10 Vltavská Eliška SJC0850
OB 20.06.2018 KLACKY [9] OPEN - závod ŠTAFET DH12 Vltavská Eliška SJC0850
OB 14.05.2019 PLŽ - Podkrkonošská liga žactva D12 Vltavská Eliška SJC0850
OB 23.08.2019 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji D12 Vltavská Eliška SJC0850
OB 08.06.2019 Mistrovství oblasti štafet D12 Vltavská Eliška SJC0850
OB 10.04.2020 Velikonoce ve skalách D12 Vltavská Eliška SJC0850
OB 10.04.2020 Velikonoce ve skalách - E1 D12 Vltavská Eliška SJC0850
OB 11.04.2020 Velikonoce ve skalách - E2 D12 Vltavská Eliška SJC0850
OB 12.04.2020 Velikonoce ve skalách - E3 D12 Vltavská Eliška SJC0850
OB 22.03.2020 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D12C Vltavská Eliška SJC0850
OB 28.03.2020 Oblastní žebříček D12C Vltavská Eliška SJC0850
OB 16.06.2020 Podkrkonošská liga žactva D12 Vltavská Eliška SJC0850
OB 21.08.2020 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji D12 Vltavská Eliška SJC0850
OB 10.10.2020 Oblastní žebříček D12C Vltavská Eliška SJC0850
OB 17.10.2020 Oblastní žebříček D12C Vltavská Eliška SJC0850