Závodník: Studničná Lenka

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z rankingu
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
Ranking
OB 09.06.2019 Oblastní žebříček D21L 19. Studničná Lenka FSP8650 54:20 + 18:15 048864886
OB 02.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D21B 10. Studničná Lenka FSP8650 48:38 + 17:59 036423642
OB 01.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D21B 10. Studničná Lenka FSP8650 95:58 + 16:58 051675167
OB 29.05.2019 3. závod DsM a Žaket Pražského poháru žactva T5 37. Studničná Lenka FSP8650 49:39 + 15:56
OB 25.05.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati D21L 17. Studničná Lenka FSP8650 110:06 + 38:19 041364136
OB 22.05.2019 2. závod DsM a Žaket Pražský pohár žactva T5 60. Studničná Lenka FSP8650 43:36 + 12:34
OB 18.05.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu D21A 39. Studničná Lenka FSP8650 22:19 + 7:24 046544654
OB 12.05.2019 Oblastní žebříček D21L 22. Studničná Lenka FSP8650 68:46 + 25:47 038683868
OB 11.05.2019 Veřejný závod D21L Studničná Lenka FSP8650 DISK 000000
OB 08.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati D21L 44. Studničná Lenka FSP8650 63:41 + 25:55 032813281
OB 01.05.2019 Oblastní žebříček D21L 55. Studničná Lenka FSP8650 18:09 + 5:31 052575257
OB 28.04.2019 Oblastní žebříček D21L 22. Studničná Lenka FSP8650 78:58 + 27:34 047024702
OB 14.04.2019 INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D21B 12. Studničná Lenka FSP8650 43:33 + 11:24 039973997
OB 07.04.2019 Oblastní žebříček D21L 38. Studničná Lenka FSP8650 57:32 + 25:47 020412041
OB 06.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu D21L 32. Studničná Lenka FSP8650 19:25 + 5:16 056755675
OB 31.03.2019 Oblastní žebříček D21L 25. Studničná Lenka FSP8650 47:23 + 15:23 044994499
OB 30.03.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu D21 5. Studničná Lenka FSP8650 15:35 + 2:15 045894589
OB 24.03.2019 Oblastní žebříček D21L 22. Studničná Lenka FSP8650 78:11 + 23:49 053145314
OB 01.04.2017 Oblastní žebříček D21L Studničná Lenka 7QX8650
OB 25.06.2017 Oblastní žebříček T Studničná Lenka 7QX8650
OB 25.06.2017 Oblastní žebříček D21L Studničná Lenka 7QX8650
OB 14.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E1 D21B Studničná Lenka 7QX8650
OB 16.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E3 D21B Studničná Lenka 7QX8650
OB 11.08.2017 Rumcajsovy míle - E1 D21B Studničná Lenka 7QX8650
OB 12.08.2017 Rumcajsovy míle - E2 D21B Studničná Lenka 7QX8650
OB 13.08.2017 Rumcajsovy míle - E3 D21B Studničná Lenka 7QX8650
OB 23.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace, WRE-Q) T4A Studničná Lenka 7QX8650
OB 24.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE T4B Studničná Lenka 7QX8650
OB 01.10.2017 Oblastní žebříček D21L Studničná Lenka 7QX8650
OB 21.10.2017 Oblastní žebříček D21L Studničná Lenka 7QX8650
OB 22.10.2017 Oblastní žebříček D21L Studničná Lenka 7QX8650
OB 05.11.2017 Oblastní žebříček D21L Studničná Lenka 7QX8650
OB 08.04.2018 Oblastní žebříček D21L Studničná Lenka 7QX8650
OB 14.04.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati D21L Studničná Lenka 7QX8650
OB 22.04.2018 Veřejný závod D21 Studničná Lenka 7QX8650
OB 22.04.2018 Oblastní žebříček D21L Studničná Lenka 7QX8650
OB 28.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu D21C Studničná Lenka 7QX8650
OB 28.04.2018 Oblastní žebříček D21C Studničná Lenka 7QX8650
OB 06.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D21B Studničná Lenka 7QX8650
OB 05.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D21B Studničná Lenka 7QX8650
OB 12.05.2018 Oblastní žebříček D21L Studničná Lenka 7QX8650
OB 12.05.2018 Oblastní žebříček D21L Studničná Lenka 7QX8650
OB 19.05.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu D21B Studničná Lenka 7QX8650
OB 20.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D21B Studničná Lenka 7QX8650
OB 02.06.2018 Oblastní žebříček D21L Studničná Lenka 7QX8650
OB 09.06.2018 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti na klasické trati D21B Studničná Lenka 7QX8650
OB 10.06.2018 Žebříček B-Čechy západ D21A Studničná Lenka 7QX8650
OB 29.06.2018 Cena střední Moravy - E1 D21B Studničná Lenka 7QX8650
OB 30.06.2018 Cena střední Moravy - E2 D21B Studničná Lenka 7QX8650
OB 01.07.2018 Cena střední Moravy - E3 D21B Studničná Lenka 7QX8650
OB 13.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E1 D21B Studničná Lenka 7QX8650
OB 14.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E2 D21B Studničná Lenka 7QX8650
OB 15.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E3 D21B Studničná Lenka 7QX8650
OB 27.07.2018 Šumperský divočák - E1 D21K Studničná Lenka 7QX8650
OB 28.07.2018 Šumperský divočák - E2 D21K Studničná Lenka 7QX8650
OB 29.07.2018 Šumperský divočák - E3 D21K Studničná Lenka 7QX8650
OB 11.08.2018 Rumcajsovy míle - E1 D21B Studničná Lenka 7QX8650
OB 11.08.2018 Rumcajsovy míle - E2 D21B Studničná Lenka 7QX8650
OB 12.08.2018 Rumcajsovy míle - E3 D21B Studničná Lenka 7QX8650
OB 01.09.2018 Cena východních Čech - E2 D21B Studničná Lenka 7QX8650
OB 31.08.2018 Cena východních Čech - E1 D21B Studničná Lenka 7QX8650
OB 02.09.2018 Cena východních Čech - E3 D21B Studničná Lenka 7QX8650
OB 22.09.2018 Oblastní žebříček D21L Studničná Lenka 7QX8650
OB 23.09.2018 Oblastní žebříček D21L Studničná Lenka 7QX8650
OB 28.09.2018 Oblastní žebříček D21C Studničná Lenka 7QX8650
OB 20.10.2018 Oblastní žebříček D21L Studničná Lenka 7QX8650
OB 21.10.2018 Oblastní žebříček D21L Studničná Lenka 7QX8650
OB 28.10.2018 Oblastní žebříček D21L Studničná Lenka 7QX8650
OB 03.11.2018 Oblastní žebříček D21C Studničná Lenka 7QX8650
OB 04.11.2018 Oblastní žebříček D21L Studničná Lenka 7QX8650
OB 26.08.2016 West cup D21B Studničná Lenka 7QX8650
OB 26.08.2016 West cup - E1 D21B Studničná Lenka 7QX8650
OB 27.08.2016 West cup - E2, oblastní žebříček D21B Studničná Lenka 7QX8650
OB 28.08.2016 West cup - E3, oblastní žebříček D21B Studničná Lenka 7QX8650
OB 03.09.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati D21K Studničná Lenka 7QX8650
OB 22.10.2016 Oblastní žebříček D21K Studničná Lenka 7QX8650
OB 23.10.2016 Oblastní žebříček D21L Studničná Lenka 7QX8650
OB 05.11.2016 Oblastní žebříček D21D Studničná Lenka 7QX8650
OB 05.03.2017 Praga Magica ABC Studničná Lenka 7QX8650
OB 08.04.2017 Oblastní žebříček D21L Studničná Lenka 7QX8650
OB 22.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati D21L Studničná Lenka 7QX8650
OB 04.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D21B Studničná Lenka 7QX8650
OB 03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D21B Studničná Lenka 7QX8650
OB 31.05.2017 3. závod Pražského poháru žactva T3 Studničná Lenka 7QX8650
OB 17.06.2017 Žebříček B-Čechy D21B Studničná Lenka 7QX8650
OB 18.06.2017 Žebříček B-Čechy D21B Studničná Lenka 7QX8650
OB 14.06.2017 5. závod Žaket Pražského poháru žactva T3 Studničná Lenka 7QX8650
OB 21.06.2017 KLACKY [8] OPEN - závod JEDNOTLIVCŮ pod záštitou radní Ireny Ropkové T Studničná Lenka 7QX8650
OB 14.07.2017 H.S.H. Vysočina cup D21B Studničná Lenka 7QX8650
OB 15.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E2 D21B Studničná Lenka 7QX8650
OB 11.08.2017 Rumcajsovy míle D21B Studničná Lenka 7QX8650
OB 04.08.2017 Advanta cup 2017 D21B Studničná Lenka 7QX8650
OB 04.08.2017 Advanta cup 2017 - E1 D21B Studničná Lenka 7QX8650
OB 05.08.2017 Advanta cup 2017 - E2 D21B Studničná Lenka 7QX8650
OB 06.08.2017 Advanta cup 2017 - E3 D21B Studničná Lenka 7QX8650
OB 01.09.2017 Cena východních Čech 2017 D21B Studničná Lenka 7QX8650
OB 01.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E1 D21B Studničná Lenka 7QX8650
OB 02.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E2 D21B Studničná Lenka 7QX8650
OB 03.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E3 D21B Studničná Lenka 7QX8650
OB 26.08.2017 Oblastní žebříček D21 Studničná Lenka 7QX8650
OB 27.08.2017 Oblastní žebříček D21 Studničná Lenka 7QX8650
OB 30.09.2017 Oblastní žebříček D21L Studničná Lenka 7QX8650
OB 29.10.2017 Oblastní žebříček D21L Studničná Lenka 7QX8650
OB 10.03.2018 Praga Magica ABC Studničná Lenka 7QX8650
OB 24.03.2018 Oblastní žebříček D21 Studničná Lenka 7QX8650
OB 24.03.2018 Oblastní žebříček D21 Studničná Lenka 7QX8650
OB 13.05.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati D21L Studničná Lenka 7QX8650
OB 23.05.2018 2. Pražský pohár žactva T5 Studničná Lenka 7QX8650
OB 30.05.2018 3. závod Žaket Pražský pohár žactva T5 Studničná Lenka 7QX8650
OB 11.08.2018 Rumcajsovy míle D21B Studničná Lenka 7QX8650
OB 13.07.2018 H.S.H. Vysočina cup D21B Studničná Lenka 7QX8650
OB 29.06.2018 Cena střední Moravy D21B Studničná Lenka 7QX8650
OB 20.06.2018 KLACKY [9] OPEN - závod JEDNOTLIVCŮ T4 Studničná Lenka 7QX8650
OB 06.07.2018 Veteran cup open D21A Studničná Lenka 7QX8650
OB 06.07.2018 Veteran cup open - E1 D21A Studničná Lenka 7QX8650
OB 07.07.2018 Veteran cup open - E2 D21A Studničná Lenka 7QX8650
OB 08.07.2018 Veteran cup open - E3 D21A Studničná Lenka 7QX8650
OB 27.07.2018 Šumperský divočák D21K Studničná Lenka 7QX8650
OB 31.08.2018 Cena východních Čech D21B Studničná Lenka 7QX8650
OB 26.09.2018 Podvečerní O-běh Folimankou T3 Studničná Lenka 7QX8650
OB 24.07.2019 Bohemia orienteering D21B Studničná Lenka FSP8650 Přihlášen
OB 24.07.2019 Bohemia orienteering - E1 D21B Studničná Lenka FSP8650 Přihlášen
OB 25.07.2019 Bohemia orienteering - E2 D21B Studničná Lenka FSP8650 Přihlášen
OB 26.07.2019 Bohemia orienteering - E3 D21B Studničná Lenka FSP8650 Přihlášen
OB 27.07.2019 Bohemia orienteering - E4 D21B Studničná Lenka FSP8650 Přihlášen
OB 28.07.2019 Bohemia orienteering - E5 D21B Studničná Lenka FSP8650 Přihlášen
OB 13.04.2019 Mistrovství oblasti štafet MIX Studničná Lenka FSP8650
OB 16.08.2019 Rumcajsovy míle D21B Studničná Lenka FSP8650 Přihlášen
OB 05.07.2019 Třemošná 2019 D21 Studničná Lenka FSP8650 Přihlášen
OB 05.07.2019 Třemošná 2019 - E1 D21 Studničná Lenka FSP8650 Přihlášen
OB 06.07.2019 Třemošná 2019 - E2 D21 Studničná Lenka FSP8650 Přihlášen
OB 07.07.2019 Třemošná 2019 - E3 D21 Studničná Lenka FSP8650 Přihlášen
OB 23.08.2019 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji D21B Studničná Lenka FSP8650 Přihlášen
OB 12.07.2019 H.S.H Vysočina cup D21B Studničná Lenka FSP8650 Přihlášen
OB 12.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E1 D21B Studničná Lenka FSP8650 Přihlášen
OB 13.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E2 D21B Studničná Lenka FSP8650 Přihlášen
OB 14.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E3 D21B Studničná Lenka FSP8650 Přihlášen