Závodník: Šmahel Tadeáš

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 04.11.2018 Oblastní žebříček H10 37. Šmahel Tadeáš OPI1000 45:14 + 25:14
OB 21.10.2018 Veřejný závod H10 5. Šmahel Tadeáš OPI1000 23:55 + 6:02
OB 20.10.2018 Oblastní žebříček H10 10. Šmahel Tadeáš OPI1000 36:08 + 19:50
OB 07.10.2018 Oblastní žebříček (Šumavský kufr) H10 9. Tadeáš Šmahel OPI1000 38:17 + 15:34
OB 06.10.2018 Oblastní žebříček (Šumavský kufr) H10 7. Tadeáš Šmahel OPI1000 27:22 + 11:07
OB 23.09.2018 Oblastní žebříček H10 Šmahel Tadeáš OPI1000 DISK
OB 22.09.2018 Oblastní žebříček H10 2. Šmahel Tadeáš OPI1000 32:40 + 13:33
OB 09.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ H12C 31. Šmahel Tadeáš OPI1000 56:29 + 35:28
OB 08.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ H12C 40. Šmahel Tadeáš OPI1000 40:18 + 22:32
OB 26.08.2018 Oblastní žebříček H10 7. Šmahel Tadeáš OPI1000 51:52 + 27:33
OB 25.08.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati H10 Šmahel Tadeáš OPI1000 DISK
OB 15.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E3 H10 26. Šmahel Tadeáš OPI1000 45:50 + 31:00
OB 14.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E2 H10 30. Šmahel Tadeáš OPI1000 70:46 + 52:34
OB 13.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E1 H10 15. Šmahel Tadeáš OPI1000 19:50 + 7:27
OB 10.06.2018 Žebříček B-Čechy západ H10C 22. Šmahel Tadeáš OPI1000 32:41 + 16:36
OB 09.06.2018 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti na klasické trati H10C 21. Šmahel Tadeáš OPI1000 49:38 + 28:37
OB 20.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H10C 14. Šmahel Tadeáš OPI1000 21:27 + 9:11
OB 19.05.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu H10C 25. Šmahel Tadeáš OPI1000 37:49 + 27:02
OB 13.05.2018 Oblastní žebříček H10 3. Šmahel Tadeáš OPI1000 34:27 + 12:21
OB 06.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ H10 16. Šmahel Tadeáš OPI1000 38:28 + 22:11
OB 05.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ H10 12. Šmahel Tadeáš OPI1000 31:04 + 15:29
OB 28.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu H10 2. Šmahel Tadeáš OPI1000 9:57 + 2:12
OB 21.04.2018 Oblastní žebříček H10 2. Šmahel Tadeáš OPI1000 42:53 + 27:04
OB 01.03.2018 Jihočeský žebříček 2018 H10 3 Šmahel Tadeáš OPI1000
OB 27.01.2018 Zimní Cvrčkov - Sněhulákův kufr 4. závod C Šmahel Tadeáš OPI1000 DISK
OB 15.10.2017 Veřejný závod H10 11. Šmahel Tadeáš OPI1000 32:21 + 20:05
OB 14.10.2017 Oblastní žebříček H10 15. Šmahel Tadeáš OPI1000 52:25 + 30:51
OB 24.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE D3 Šmahel Tadeáš OPI1000 DISK
OB 23.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace, WRE-Q) D3 53. Šmahel Lukáš OPI1000 101:20 + 77:16
OB 10.09.2017 Žebříček B-Čechy H10N 8. Šmahel Tadeáš OPI1000 43:38 + 19:35
OB 09.09.2017 Žebříček B-Čechy H10N 5. Šmahel Tadeáš OPI1000 38:28 + 17:52
OB 27.08.2017 Oblastní žebříček HF 3. Smahel Tadeás OPI1000 28:36 + 10:59
OB 26.08.2017 Oblastní žebříček HF 3. Ĺ mahel Tadeáš OPI1000 10:53 + 1:07
OB 16.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E3 H10N 11. Šmahel Tadeáš OPI1000 38:03 + 20:27
OB 15.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E2 H10N 9. Šmahel Tadeáš OPI1000 29:31 + 9:10
OB 14.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E1 H10N 13. Šmahel Tadeáš OPI1000 27:25 + 15:41
OB 25.06.2017 Oblastní žebříček HD10L 11. Šmahel Tadeáš OPI1000 54:48 + 29:31
OB 28.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati HF 3. Šmahel Tadeáš OPI1000 36:15 + 3:31
OB 27.05.2017 Oblastní žebříček H10N 4. Šmahel Tadeáš OPI1000 45:25 + 3:49
OB 07.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (kvalifikace, WRE-Q), oblastní žebříček H10C 19. Šmahel Tadeáš OPI1000 24:23 + 16:03
OB 23.04.2017 Oblastní žebříček HF 2. Šmahel Tadeáš OPI1000 31:44 + 10:37
OB 15.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu H10 Šmahel Tadeáš OPI1000 DISK
OB 01.04.2017 Jihočeský žebříček 2017 H10 4 Šmahel Tadeáš OPI1000
OB 14.04.2018 Oblastní žebříček H10C Šmahel Tadeáš OPI1000
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček (Šumavský kufr - 16. ročník) HDR Šmahel Tadeáš 7UX1000
OB 04.09.2016 Oblastní žebříček (Šumavský kufr - 16. ročník) HDR Šmahel Tadeáš 7UX1000
OB 09.10.2016 Oblastní žebříček HDR Šmahel Tadeáš 7UX1000
OB 15.10.2016 Oblastní žebříček (Vodňanský kapr) HDR Šmahel Tadeáš 7UX1000
OB 16.10.2016 Veřejný závod (Vodňanský kapr) HDR Šmahel Tadeáš 7UX1000
OB 15.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati HF Šmahel Tadeáš OPI1000
OB 22.04.2017 3. závod "Dětská liga Táborska" A - fáborky Šmahel Tadeáš OPI1000
OB 14.07.2017 H.S.H. Vysočina cup H10N Šmahel Tadeáš OPI1000
OB 17.03.2018 Sněhulákův kufr C Šmahel Tadeáš OPI1000
OB 07.04.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati H10 Šmahel Tadeáš OPI1000
OB 28.04.2018 Mistrovství oblasti štafet MIX14 Šmahel Tadeáš OPI1000
OB 13.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet DH12 Šmahel Tadeáš JCO1000
OB 14.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH14 Šmahel Tadeáš JCO1000