Logo

Závodník: Ouzká Eliška

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 2021-06-2727.06.2021 Sudety Open E3 MODRÁ 25. Ouzká Eliška BOR1051 74:09 + 29:38
OB 2021-06-2727.06.2021 Sudety Open E4 MODRÁ 10. Ouzká Eliška BOR1051 50:23 + 13:48
OB 2021-06-2626.06.2021 Sudety Open E2 MODRÁ 9. Ouzká Eliška BOR1051 43:06 + 11:51
OB 2021-06-2626.06.2021 Sudety Open E1 MODRÁ 12. Ouzká Eliška BOR1051 53:37 + 14:38
OB 2021-06-0606.06.2021 Oblastní žebříček D12 5. Ouzká Eliška BOR1051 31:58 + 12:12
OB 2021-06-0505.06.2021 Mistrovství oblasti na klasické trati D12 4. Ouzká Eliška BOR1051 28:06 + 7:02
OB 2021-05-3030.05.2021 Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček D12C 2. Ouzká Eliška BOR1051 20:55 + 5:32
OB 2021-04-0101.04.2021 Ještědský žebříček mládeže - jaro 2021 D12 4 Ouzká Eliška BOR1051
OB 2020-10-0404.10.2020 Oblastní žebříček D10 1. Ouzká Eliška BOR1051 10:53
OB 2020-09-2727.09.2020 Oblastní žebříček D10 3. Ouzká Eliška BOR1051 28:36 + 7:26
OB 2020-09-2626.09.2020 Oblastní žebříček D10 1. Ouzká Eliška BOR1051 23:56
OB 2020-09-2626.09.2020 Oblastní žebříček D10 1. Ouzká Eliška BOR1051 17:54
OB 2020-09-0606.09.2020 Oblastní žebříček D10 1. Ouzká Eliška BOR1051 16:06
OB 2020-06-1313.06.2020 Žákovská liga v OB DOK/BOR 2020 (2.závod 2020) D10 1. Ouzká Eliška BOR1051 27:33
OB 2020-05-3030.05.2020 Žákovská liga v OB DOK/BOR 2020 (1.závod 2020) D10 1. Ouzká Eliška BOR1051 20:45
OB 2020-03-0101.03.2020 Ještědský žebříček mládeže - 2020 D10 1 Ouzká Eliška BOR1051
OB 2019-11-0909.11.2019 Oblastní žebříček D10 Ouzká Eliška BOR1051 DISK
OB 2019-10-2020.10.2019 Oblastní žebříček D10 2. Ouzká Eliška BOR1051 27:10 + 4:55
OB 2019-10-1919.10.2019 Oblastní žebříček D10 2. Ouzká Eliška BOR1051 15:20 + 0:09
OB 2019-09-2929.09.2019 Oblastní žebříček D10 3. Ouzká Eliška BOR1051 10:03 + 0:39
OB 2019-09-2929.09.2019 Oblastní žebříček D10 1. Ouzká Eliška BOR1051 6:39
OB 2019-09-2828.09.2019 Oblastní žebříček D10 7. Ouzká Eliška BOR1051 26:37 + 6:54
OB 2019-08-3131.08.2019 Ještědský žebříček mládeže - podzim 2019 D10 2 Ouzká Eliška BOR1051
OB 2019-06-0202.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D10 5. Ouzká Eliška BOR1051 18:43 + 3:26
OB 2019-06-0101.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D10 1. Ouzká Eliška BOR1051 14:29
OB 2019-05-2626.05.2019 Oblastní žebříček D10 7. Ouzká Eliška BOR1051 24:18 + 4:51
OB 2019-05-1212.05.2019 Oblastní žebříček D10 7. Ouzká Eliška BOR1051 31:34 + 11:56
OB 2019-04-2828.04.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati D10 5. Ouzká Eliška BOR1051 27:35 + 3:10
OB 2019-03-3030.03.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati D10 6. Ouzká Eliška BOR1051 27:55 + 4:54
OB 2019-03-2424.03.2019 Oblastní žebříček D10 14. Ouzká Eliška BOR1051 19:23 + 7:16
OB 2019-03-1010.03.2019 Žákovská liga v OB DOK/BOR 2019 (2.závod 2019) D10 2. Ouzká Eliška BOR1051 18:49 + 4:17
OB 2019-02-1616.02.2019 Ještědský žebříček mládeže - jaro 2019 D10 5 Ouzká Eliška BOR1051
OB 2018-10-2828.10.2018 Oblastní žebříček D10 7. Ouzká Eliška BOR1051 19:45 + 4:59
OB 2018-10-2121.10.2018 Oblastní žebříček D10 10. Ouzká Eliška BOR1051 17:45 + 5:14
OB 2018-10-2020.10.2018 Oblastní žebříček D10 10. Ouzká Eliška BOR1051 24:33 + 7:45
OB 2018-10-0707.10.2018 Oblastní žebříček D10 Ouzká Eliška BOR1051 DISK
OB 2018-09-2323.09.2018 Oblastní žebříček D10 5. Ouzká Eliška BOR1051 17:56 + 3:40
OB 2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček D10 15. Ouzká Eliška BOR1051 27:19 + 11:03
OB 2018-09-0101.09.2018 Ještědský žebříček mládeže - podzim 2018 D10 5 Ouzká Eliška BOR1051
OB 2018-06-1717.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati D10 Ouzká Eliška BOR1051 DISK
OB 2018-06-0303.06.2018 Oblastní žebříček D10 3. Ouzká Eliška BOR1051 22:05 + 2:37
OB 2018-06-0202.06.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati D10 5. Ouzká Eliška BOR1051 26:48 + 4:11
OB 2018-05-1212.05.2018 Oblastní žebříček D10L 2. Ouzká Eliška BOR1051 20:58 + 2:36
OB 2018-05-1212.05.2018 Oblastní žebříček D10 3. Ouzká Eliška BOR1051 23:43 + 3:20
OB 2018-04-2222.04.2018 Oblastní žebříček (Saxbo) D10L 1. Ouzká Eliška BOR1051 21:44
OB 2018-04-0808.04.2018 Oblastní žebříček D10L 3. Ouzká Eliška BOR1051 22:33 + 2:57
OB 2018-04-0707.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu D10L 3. Ouzká Eliška BOR1051 12:41 + 1:46
OB 2018-03-0101.03.2018 Ještědský žebříček mládeže - jaro 2018 D10 20 Ouzká Eliška BOR1051
OB 2017-10-2222.10.2017 Oblastní žebříček D10L 2. Ouzká Eliška BOR1051 16:07 + 1:03
OB 2017-10-2121.10.2017 Oblastní žebříček D10L 3. Ouzká Eliška BOR1051 24:39 + 7:58
OB 2017-10-1515.10.2017 Oblastní žebříček D10L 18. Ouzká Eliška BOR1051 44:33 + 22:49
OB 2017-10-0101.10.2017 Oblastní žebříček D10L 4. Ouzká Eliška BOR1051 24:40 + 1:30
OB 2017-09-3030.09.2017 Oblastní žebříček D10L 5. Ouzká Eliška BOR1051 26:08 + 5:08
OB 2017-06-2525.06.2017 Oblastní žebříček D10L 5. Ouzká Eliška BOR1051 16:22 + 2:18
OB 2017-06-2525.06.2017 Oblastní žebříček D10L Ouzká Eliška BOR1051 DISK
OB 2017-06-1010.06.2017 3. závod jarní dětské ligy v OB D10L 1. Ouzká Eliška BOR1051 18:54
OB 2017-05-2727.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati D10L 9. Ouzká Eliška BOR1051 35:48 + 9:47
OB 2017-05-2020.05.2017 2. závod jarní dětské ligy v OB D10L 2. Ouzká Eliška BOR1051 33:23 + 1:26
OB 2017-05-0606.05.2017 1. Závod jarní dětské ligy v OB D10L 2. Ouzká Eliška BOR1051 20:06 + 1:37
OB 2017-04-2323.04.2017 Oblastní žebříček D10L 7. Ouzká Eliška BOR1051 31:52 + 10:25
OB 2017-04-2222.04.2017 Oblastní žebříček D10L 2. Ouzká Eliška BOR1051 21:40 + 3:36
OB 2017-04-0101.04.2017 Oblastní žebříček HDR 45. Ouzká Eliška BOR1051 41:35 + 20:53
OB 2017-03-0404.03.2017 3.závod „Žákovské ligy DOK/BOR 2017“ HDR 7. Ouzká Eliška BOR1051 33:43 + 7:29
OB 2019-02-2323.02.2019 Žákovská liga v OB DOK/BOR 2019 (1.závod 2019) D10 Ouzká Eliška BOR1051
OB 2019-09-2929.09.2019 Rumburská LILIE 2E mikrosprint D10 Ouzká Eliška BOR1051
OB 2017-10-2929.10.2017 Oblastní žebříček D10L Ouzká Eliška BOR1051
OB 2018-06-0202.06.2018 Mistrovství oblasti štafet DH10L Ouzká Eliška BOR1051
OB 2019-09-2929.09.2019 Rumburská LILIE 3E sprint v zeleném městě Krásná Lípa D10 Ouzká Eliška BOR1051
OB 2020-09-1111.09.2020 Soustředění SCD JO D12 Ouzká Eliška BOR1051
OB 2020-09-2626.09.2020 Rumburská LILIE 2E mikrosprint D10 Ouzká Eliška BOR1051
OB 2021-08-1313.08.2021 Rumcajsovy míle D12 Ouzká Eliška BOR1051 Přihlášen
OB 2021-08-1313.08.2021 Rumcajsovy míle - E1 D12 Ouzká Eliška BOR1051 Přihlášen
OB 2021-08-1414.08.2021 Rumcajsovy míle - E2 D12 Ouzká Eliška BOR1051 Přihlášen
OB 2021-08-1515.08.2021 Rumcajsovy míle - E3 D12 Ouzká Eliška BOR1051 Přihlášen
OB 2021-06-2626.06.2021 Sudety Open 2021 MODRÁ Ouzká Eliška BOR1051
OB 2021-06-1313.06.2021 Ve stopách RUMBURSKÉ LILIE´20 - KT T4 červená Ouzká Eliška BOR1051
OB 2021-06-1313.06.2021 Ve stopách RUMBURSKÉ LILIE´20 - sprint T4 červená Ouzká Eliška BOR1051