Závodník: Müllerová Markéta

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z rankingu
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
Ranking
OB 28.09.2019 Oblastní žebříček D21L 32. Müllerová Markéta LCE9453 54:38 + 19:17 039493949
OB 08.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, WRE D21B 4. Müllerová Markéta LCE9453 49:45 + 7:43 048874887
OB 07.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, WRE D21B 7. Müllerová Markéta LCE9453 81:34 + 16:25 043324332
OB 23.06.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) T5 52. Müllerová Markéta LCE9453 52:59 + 25:53
OB 15.06.2019 Žebříček B-Čechy západ D21B Müllerová Markéta LCE9453 DNS 000000
OB 02.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D21B 13. Müllerová Markéta LCE9453 49:50 + 19:11 034323432
OB 01.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D21C 2. Müllerová Markéta LCE9453 95:27 + 6:38 035333533
OB 25.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati D21C 20. Müllerová Markéta LCE9453 68:37 + 27:18 031003100
OB 20.10.2018 Oblastní žebříček D21K 2. Müllerová Markéta LCE9453 87:55 + 23:16
OB 09.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D21C 5. Müllerová Markéta LCE9453 68:29 + 5:30 045224522
OB 08.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D21B 20. Müllerová Markéta LCE9453 50:26 + 14:21 040094009
OB 15.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E3 D21C 15. Müllerová Markéta LCE9453 65:27 + 11:05 039263926
OB 14.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E2 D21C 13. Müllerová Markéta LCE9453 68:20 + 14:07 039733973
OB 13.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E1 D21C 21. Müllerová Markéta LCE9453 48:02 + 14:57 031613161
OB 17.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati D21K 7. Müllerová Markéta LCE9453 96:06 + 31:12 038143814
OB 10.06.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D21C 6. Müllerová Markéta LCE9453 89:38 + 13:52 040694069
OB 09.06.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D21B 12. Müllerová Markéta LCE9453 62:17 + 29:42 023742374
OB 06.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D21C 3. Müllerová Markéta LCE9453 64:13 + 3:29 049664966
OB 05.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D21C 2. Müllerová Markéta LCE9453 39:44 + 0:12 034633463
OB 21.04.2018 Žebříček B-Morava T4 25. Müllerová Markéta LCE9453 51:16 + 16:45
OB 01.04.2018 Velikonoce ve skalách - E3 D21B 10. Müllerová Markéta LCE9453 76:05 + 15:24 043444344
OB 30.03.2018 Velikonoce ve skalách D21B Müllerová Markéta LCE9453 DISK
OB 16.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E3 D21C 15. Müllerová Markéta LCE9453 61:01 + 9:12 041394139
OB 15.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E2 D21C 24. Müllerová Markéta LCE9453 117:18 + 41:28 025562556
OB 14.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E1 D21C 5. Müllerová Markéta LCE9453 39:02 + 4:32 046454645
OB 02.07.2017 Cena střední Moravy - E3 D21B 11. Müllerová Markéta LCE9453 80:30 + 26:11 027952795
OB 01.07.2017 Cena střední Moravy - E2 D21B 16. Müllerová Markéta LCE9453 68:14 + 21:44 027732773
OB 30.06.2017 Cena střední Moravy - E1 D21B 13. Müllerová Markéta LCE9453 62:15 + 21:19 026372637
OB 11.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE P3 25. Müllerová Markéta LCE9453 56:51 + 27:52
OB 10.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q) P3 17. Müllerová Markéta LCE9453 39:34 + 15:28
OB 04.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D21C 9. Müllerová Markéta LCE9453 100:42 + 19:19 043584358
OB 03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D21C 11. Müllerová Markéta LCE9453 58:32 + 20:49 028712871
OB 16.06.2019 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti D21C Müllerová Markéta LCE9453
OB 14.07.2017 H.S.H. Vysočina cup D21C Müllerová Markéta LCE9453
OB 07.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet (A), Česká liga klubů (A) MIX Müllerová Markéta LCE9453
OB 08.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, Česká liga klubů (A) MIX Müllerová Markéta LCE9453
OB 13.07.2018 H.S.H. Vysočina cup D21C Müllerová Markéta LCE9453
OB 13.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet MIX Müllerová Markéta LCE9453
OB 14.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva MIX Müllerová Markéta LCE9453
OB 17.07.2020 Grand prix Silesia D21A Müllerová Markéta LCE9453 Přihlášen
OB 17.07.2020 Grand prix Silesia - E1 D21A Müllerová Markéta LCE9453 Přihlášen
OB 18.07.2020 Grand prix Silesia - E2 D21A Müllerová Markéta LCE9453 Přihlášen
OB 18.07.2020 Grand prix Silesia - E3 D21A Müllerová Markéta LCE9453 Přihlášen
OB 19.07.2020 Grand prix Silesia - E4 D21A Müllerová Markéta LCE9453 Přihlášen
OB 14.08.2020 Tis 2020 D21B Müllerová Markéta LCE9453 Přihlášen
OB 14.08.2020 Tis 2020 - E1 D21B Müllerová Markéta LCE9453 Přihlášen
OB 15.08.2020 Tis 2020 - E2 D21B Müllerová Markéta LCE9453 Přihlášen
OB 16.08.2020 Tis 2020 - E3 D21B Müllerová Markéta LCE9453 Přihlášen