Závodník: Bábková Amálie

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 27.09.2020 Oblastní žebříček D10C 4. Bábková Amálie PTE1051 28:00 + 5:46
OB 19.09.2020 Oblastní žebříček D10C 7. Bábková Amálie PTE1051 66:41 + 40:31
OB 12.09.2020 Oblastní žebříček D10C 4. Bábková Amálie PTE1051 25:46 + 7:34
OB 12.09.2020 Mistrovství oblasti ve sprintu D10C 5. Bábková Amálie PTE1051 14:45 + 3:34
OB 23.08.2020 Hanácky žebříček 2020 D10C 6 Bábková Amálie PTE1051
OB 27.06.2020 Oblastní žebříček D10C Bábková Amálie PTE1051 DISK
OB 14.12.2019 6. závod zimní ligy Hanácké oblasti D10 6. Bábková Amálie PTE1051 23:40 + 12:10
OB 07.12.2019 Mikulášský orienťák - 31.ročník D10 Bábková Amálie PTE1051 DISK
OB 16.11.2019 2. závod zimní ligy Hanácké oblasti D10 2. Bábková Amálie PTE1051 20:58 + 4:54
OB 02.11.2019 Oblastní žebříček HD10N 6. Bábková Amálie PTE1051 34:17 + 14:05
OB 26.10.2019 Oblastní žebříček HD10N 17. Bábková Amálie PTE1051 29:15 + 15:21
OB 12.10.2019 Oblastní žebříček D10C Bábková Amálie PTE1051 DISK
OB 28.09.2019 Oblastní žebříček D10N 11. Bábková Amálie PTE1051 51:52 + 14:23
OB 14.09.2019 Oblastní žebříček D10N 1. Bábková Amálie PTE1051 29:16
OB 08.06.2019 Oblastní žebříček HD10N 3. Bábková Amálie PTE1051 21:17 + 2:42
OB 02.06.2019 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček HD10N 11. Bábková Amálie PTE1051 26:26 + 7:49
OB 01.06.2019 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček HD10N 11. Bábková Amálie PTE1051 28:41 + 9:22
OB 11.05.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček, WRE D10C 6. Bábková Amálie PTE1051 19:03 + 6:11
OB 28.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu HD10N 7. Bábková Amálie PTE1051 9:28 + 1:20
OB 31.03.2019 Veřejný závod D10C 11. Bábková Amálie PTE1051 32:30 + 24:33
OB 30.03.2019 Oblastní žebříček HD10N 7. Bábková Amálie PTE1051 29:01 + 7:29
OB 11.03.2019 Hanácký žebříček jaro 2019 D10C 17 Bábková Amálie PTE1051
OB 10.11.2018 Oblastní žebříček HD10N 6. Bábková Amálie PTE1051 22:41 + 5:16
OB 03.11.2018 Oblastní žebříček DH10N 2. Bábková Amálie PTE1051 20:49 + 0:34
OB 27.10.2018 Oblastní žebříček HD10N 11. Bábková Amálie PTE1051 20:36 + 5:40
OB 06.10.2018 Oblastní žebříček HD10N 10. Bábková Amálie PTE1051 28:54 + 10:26
OB 12.05.2018 Oblastní žebříček DH10N 4. Bábková Amálie PTE1051 21:47 + 4:18
OB 06.05.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček HD10N 11. Bábková Amálie PTE1051 36:06 + 19:19
OB 05.05.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček HD10N 10. Bábková Amálie PTE1051 33:46 + 16:44
OB 28.04.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati HD10N 3. Bábková Amálie PTE1051 22:06 + 5:03
OB 07.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu HD10N 10. Bábková Amálie PTE1051 17:57 + 10:47
OB 27.05.2017 Oblastní žebříček D10N 9. Bábková Amálie PTE1051 50:57 + 31:22
OB 20.05.2017 Oblastní žebříček D10N 13. Bábková Amálie PTE1051 54:05 + 29:01
OB 08.04.2017 Oblastní žebříček HDR 39. Bábková Amálie PTE1051 30:28 + 10:43
OB 01.04.2017 Oblastní žebříček HDR 27. Bábková Amálie PTE1051 33:03 + 11:27
OB 11.11.2017 Oblastní žebříček HDR Bábková Amálie PTE1051
OB 09.09.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D10N Bábková Amálie PTE1051
OB 08.09.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D10N Bábková Amálie PTE1051
OB 04.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati HD10N Bábková Amálie PTE1051
OB 04.10.2020 Oblastní žebříček D10C Bábková Amálie PTE1051
OB 23.11.2019 3. závod zimní ligy Hanácké oblasti D10 Bábková Amálie PTE1051
OB 23.09.2020 Oblastní trénink - Okruhy Okruhy Bábková Amálie PTE1051
OB 17.10.2020 Oblastní žebříček D10C Bábková Amálie PTE1051