Logo

Závodník: Sláma Kryštof

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 2021-09-1212.09.2021 Oblastní žebříček H12 19. Sláma Kryštof KAM1000 34:30 + 13:30
OB 2021-09-1111.09.2021 Oblastní žebříček H12 30. Sláma Kryštof KAM1000 39:09 + 18:34
OB 2021-06-2020.06.2021 Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček H12C 15. Sláma Kryštof KAM1000 48:01 + 23:14
OB 2021-06-1616.06.2021 (6. závod Žaket Pražského poháru žactva) Měřený trénink žactva H12 18. Kryštof Sláma KAM1000 22:29 + 9:50
OB 2021-06-1313.06.2021 Oblastní žebříček H12 10. Sláma Kryštof KAM1000 17:44 + 4:10
OB 2021-06-0505.06.2021 Oblastní žebříček H12 13. Sláma Kryštof KAM1000 50:59 + 28:33
OB 2021-05-0505.05.2021 Žaket Pražský pohár žactva H12 44 Sláma Kryštof KAM1000
OB 2021-03-0101.03.2021 Středočeský oblastní žebříček mládeže - podzim H12 15 Sláma Kryštof KAM1000
OB 2021-02-0101.02.2021 Středočeský oblastní žebříček mládeže - jaro H12 13 Sláma Kryštof KAM1000
OB 2020-10-0404.10.2020 Oblastní žebříček H10 15. Sláma Kryštof KAM1000 23:30 + 13:18
OB 2020-09-2727.09.2020 Oblastní žebříček H10 7. Sláma Kryštof KAM1000 22:28 + 9:10
OB 2020-09-2626.09.2020 Oblastní žebříček H10 21. Sláma Kryštof KAM1000 47:57 + 27:34
OB 2020-01-2424.01.2020 Středočeský oblastní žebříček mládeže - podzim H10 24 Sláma Kryštof KAM1000
OB 2019-11-0303.11.2019 Oblastní žebříček H10 22. Sláma Kryštof KAM1000 25:00 + 10:02
OB 2019-10-2020.10.2019 Oblastní žebříček H10 16. Sláma Kryštof KAM1000 13:10 + 3:42
OB 2019-10-1919.10.2019 Oblastní žebříček H10 37. Sláma Kryštof KAM1000 32:07 + 17:22
OB 2019-10-1313.10.2019 Oblastní žebříček H10 15. Sláma Kryštof KAM1000 21:42 + 9:13
OB 2019-10-1212.10.2019 Oblastní žebříček H10 37. Sláma Kryštof KAM1000 50:31 + 32:10
OB 2019-09-2929.09.2019 Oblastní žebříček H10 15. Sláma Kryštof KAM1000 35:29 + 14:08
OB 2019-09-0808.09.2019 Žebříček B-Čechy západ H10C 22. Sláma Kryštof KAM1000 21:50 + 9:11
OB 2019-09-0707.09.2019 Žebříček B-Čechy západ H10C 25. Sláma Kryštof KAM1000 51:55 + 29:08
OB 2019-06-1212.06.2019 5. závod DsM a Žaket Pražského poháru žactva H10 33. Sláma Kryštof KAM1000 26:05 + 13:38
OB 2019-06-0909.06.2019 Oblastní žebříček H10 13. Sláma Kryštof KAM1000 27:06 + 11:07
OB 2019-06-0505.06.2019 4. Žaket Pražský pohár žactva H10 21. Sláma Kryštof KAM1000 19:49 + 9:46
OB 2019-05-2929.05.2019 3. závod DsM a Žaket Pražského poháru žactva H10 19. Sláma Kryštof KAM1000 44:17 + 24:47
OB 2019-05-2525.05.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati H10 20. Sláma Kryštof KAM1000 28:19 + 12:17
OB 2019-05-2222.05.2019 2. závod DsM a Žaket Pražský pohár žactva H10 25. Sláma Kryštof KAM1000 32:28 + 17:45
OB 2019-05-1515.05.2019 1. závod DsM a Žaket Pražského poháru žactva, WOD H10 16. Sláma Kryštof KAM1000 38:05 + 22:07
OB 2019-05-0808.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati H10 18. Sláma Kryštof KAM1000 32:28 + 13:00
OB 2019-05-0101.05.2019 Oblastní žebříček H10 23. Sláma Kryštof KAM1000 14:27 + 6:20
OB 2019-04-2828.04.2019 Oblastní žebříček H10 13. Sláma Kryštof KAM1000 34:09 + 14:39
OB 2019-04-0707.04.2019 Oblastní žebříček H10 23. Sláma Kryštof KAM1000 30:27 + 14:10
OB 2019-04-0606.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu H10 17. Sláma Kryštof KAM1000 19:23 + 8:30
OB 2019-03-3131.03.2019 Oblastní žebříček H10 22. Sláma Kryštof KAM1000 37:11 + 20:07
OB 2019-03-2424.03.2019 Oblastní žebříček H10F 9. Sláma Kryštof KAM1000 24:07 + 11:20
OB 2019-02-2626.02.2019 Středočeský oblastní žebříček mládeže - jaro 2019 H10 6 Sláma Kryštof KAM1000
OB 2019-02-2626.02.2019 Středočeský oblastní žebříček mládeže - podzim 2019 H10 6 Sláma Kryštof KAM1000
OB 2019-02-2222.02.2019 Žaket Pražský pohár žactva 2019 H10 17 Sláma Kryštof KAM1000
OB 2018-11-0404.11.2018 Oblastní žebříček H10L 24. Sláma Kryštof KAM1000 51:40 + 31:49
OB 2018-10-2121.10.2018 Oblastní žebříček H10L 13. Sláma Kryštof KAM1000 33:30 + 14:55
OB 2018-10-2020.10.2018 Oblastní žebříček H10L 21. Sláma Kryštof KAM1000 31:33 + 17:31
OB 2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček H10L 20. Sláma Kryštof KAM1000 50:32 + 27:01
OB 2018-06-0202.06.2018 Oblastní žebříček H10L 22. Sláma Kryštof KAM1000 41:41 + 23:57
OB 2018-05-2323.05.2018 2. Pražský pohár žactva H10L 18. Sláma Kryštof KAM1000 38:30 + 20:11
OB 2018-05-1313.05.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati H10L 24. Sláma Kryštof KAM1000 45:57 + 26:54
OB 2018-05-0606.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ H10L Sláma Kryštof KAM1000 DISK
OB 2018-05-0505.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ H10L 8. Sláma Kryštof KAM1000 30:34 + 14:32
OB 2017-10-2222.10.2017 Oblastní žebříček H10L 9. Sláma Kryštof KAM1000 20:54 + 5:10
OB 2017-10-2121.10.2017 Oblastní žebříček H10L 6. Sláma Kryštof KAM1000 33:12 + 7:41
OB 2017-09-3030.09.2017 Oblastní žebříček H10L 9. Sláma Kryštof KAM1000 24:48 + 6:29
OB 2017-04-2222.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati H10L 16. Sláma Kryštof KAM1000 35:14 + 17:13
OB 2017-04-0808.04.2017 Oblastní žebříček H10L 15. Sláma Kryštof KAM1000 45:05 + 24:51
OB 2017-10-0101.10.2017 Oblastní žebříček HDR Sláma Kryštof KAM1000
OB 2018-09-1919.09.2018 Závod po fáborcích při žákovských štafetách H10L Sláma Kryštof KAM1000
OB 2019-06-1919.06.2019 Štafetové finále Žaket Pražského poháru žactva KLACKY/10/OPEN DH12 Sláma Kryštof KAM1000
OB 2019-09-1818.09.2019 OB - štafety mládeže DH10 Sláma Kryštof KAM1000
OB 2020-09-1616.09.2020 OB - štafety mládeže DH10 Sláma Kryštof KAM1000
OB 2020-10-1111.10.2020 Oblastní žebříček H10 Sláma Kryštof KAM1000
OB 2020-10-2424.10.2020 Oblastní žebříček H10 Sláma Kryštof KAM1000
OB 2021-06-2323.06.2021 Štafetové finále Žaket PPŽ (Klacky 11 open) DH12 Sláma Kryštof KAM1000
OB 2021-09-1515.09.2021 OB - štafety mládeže HD12 Sláma Kryštof KAM1000 Přihlášen