Závodník: Sláma Kryštof

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 03.11.2019 Oblastní žebříček H10 22. Sláma Kryštof KAM1000 25:00 + 10:02
OB 20.10.2019 Oblastní žebříček H10 16. Sláma Kryštof KAM1000 13:10 + 3:42
OB 19.10.2019 Oblastní žebříček H10 37. Sláma Kryštof KAM1000 32:07 + 17:22
OB 13.10.2019 Oblastní žebříček H10 15. Sláma Kryštof KAM1000 21:42 + 9:13
OB 12.10.2019 Oblastní žebříček H10 37. Sláma Kryštof KAM1000 50:31 + 32:10
OB 29.09.2019 Oblastní žebříček H10 15. Sláma Kryštof KAM1000 35:29 + 14:08
OB 08.09.2019 Žebříček B-Čechy západ H10C 22. Sláma Kryštof KAM1000 21:50 + 9:11
OB 07.09.2019 Žebříček B-Čechy západ H10C 25. Sláma Kryštof KAM1000 51:55 + 29:08
OB 12.06.2019 5. závod DsM a Žaket Pražského poháru žactva H10 33. Sláma Kryštof KAM1000 26:05 + 13:38
OB 09.06.2019 Oblastní žebříček H10 13. Sláma Kryštof KAM1000 27:06 + 11:07
OB 05.06.2019 4. Žaket Pražský pohár žactva H10 21. Sláma Kryštof KAM1000 19:49 + 9:46
OB 29.05.2019 3. závod DsM a Žaket Pražského poháru žactva H10 19. Sláma Kryštof KAM1000 44:17 + 24:47
OB 25.05.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati H10 20. Sláma Kryštof KAM1000 28:19 + 12:17
OB 22.05.2019 2. závod DsM a Žaket Pražský pohár žactva H10 25. Sláma Kryštof KAM1000 32:28 + 17:45
OB 15.05.2019 1. závod DsM a Žaket Pražského poháru žactva, WOD H10 16. Sláma Kryštof KAM1000 38:05 + 22:07
OB 08.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati H10 18. Sláma Kryštof KAM1000 32:28 + 13:00
OB 01.05.2019 Oblastní žebříček H10 23. Sláma Kryštof KAM1000 14:27 + 6:20
OB 28.04.2019 Oblastní žebříček H10 13. Sláma Kryštof KAM1000 34:09 + 14:39
OB 07.04.2019 Oblastní žebříček H10 23. Sláma Kryštof KAM1000 30:27 + 14:10
OB 06.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu H10 17. Sláma Kryštof KAM1000 19:23 + 8:30
OB 31.03.2019 Oblastní žebříček H10 22. Sláma Kryštof KAM1000 37:11 + 20:07
OB 24.03.2019 Oblastní žebříček H10F 9. Sláma Kryštof KAM1000 24:07 + 11:20
OB 26.02.2019 Středočeský oblastní žebříček mládeže - jaro 2019 H10 6 Sláma Kryštof KAM1000
OB 26.02.2019 Středočeský oblastní žebříček mládeže - podzim 2019 H10 6 Sláma Kryštof KAM1000
OB 22.02.2019 Žaket Pražský pohár žactva 2019 H10 17 Sláma Kryštof KAM1000
OB 04.11.2018 Oblastní žebříček H10L 24. Sláma Kryštof KAM1000 51:40 + 31:49
OB 21.10.2018 Oblastní žebříček H10L 13. Sláma Kryštof KAM1000 33:30 + 14:55
OB 20.10.2018 Oblastní žebříček H10L 21. Sláma Kryštof KAM1000 31:33 + 17:31
OB 22.09.2018 Oblastní žebříček H10L 20. Sláma Kryštof KAM1000 50:32 + 27:01
OB 02.06.2018 Oblastní žebříček H10L 22. Sláma Kryštof KAM1000 41:41 + 23:57
OB 23.05.2018 2. Pražský pohár žactva H10L 18. Sláma Kryštof KAM1000 38:30 + 20:11
OB 13.05.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati H10L 24. Sláma Kryštof KAM1000 45:57 + 26:54
OB 06.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ H10L Sláma Kryštof KAM1000 DISK
OB 05.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ H10L 8. Sláma Kryštof KAM1000 30:34 + 14:32
OB 22.10.2017 Oblastní žebříček H10L 9. Sláma Kryštof KAM1000 20:54 + 5:10
OB 21.10.2017 Oblastní žebříček H10L 6. Sláma Kryštof KAM1000 33:12 + 7:41
OB 30.09.2017 Oblastní žebříček H10L 9. Sláma Kryštof KAM1000 24:48 + 6:29
OB 22.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati H10L 16. Sláma Kryštof KAM1000 35:14 + 17:13
OB 08.04.2017 Oblastní žebříček H10L 15. Sláma Kryštof KAM1000 45:05 + 24:51
OB 27.09.2020 Oblastní žebříček H10 Sláma Kryštof KAM1000 11:12:00 Startovka
OB 26.09.2020 Oblastní žebříček H10 Sláma Kryštof KAM1000 11:20:00 Startovka
OB 01.10.2017 Oblastní žebříček HDR Sláma Kryštof KAM1000
OB 19.09.2018 Závod po fáborcích při žákovských štafetách H10L Sláma Kryštof KAM1000
OB 19.06.2019 Štafetové finále Žaket Pražského poháru žactva KLACKY/10/OPEN DH12 Sláma Kryštof KAM1000
OB 18.09.2019 OB - štafety mládeže DH10 Sláma Kryštof KAM1000
OB 16.09.2020 OB - štafety mládeže DH10 Sláma Kryštof KAM1000