Logo

Závodník: Pokorná Elen

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 2021-09-1212.09.2021 Oblastní žebříček D10 29. Pokorná Elen KAM1151 61:05 + 45:08
OB 2021-09-1111.09.2021 Oblastní žebříček D10 21. Pokorná Elen KAM1151 33:07 + 20:23
OB 2021-06-2626.06.2021 Oblastní žebříček D10 13. Pokorná Elen KAM1151 60:50 + 31:08
OB 2021-06-1616.06.2021 (6. závod Žaket Pražského poháru žactva) Měřený trénink žactva D10 21. Elen Pokorná KAM1151 28:08 + 21:07
OB 2021-06-1313.06.2021 Oblastní žebříček D10 16. Pokorná Elen KAM1151 42:20 + 28:56
OB 2021-06-0505.06.2021 Oblastní žebříček D10 15. Pokorná Elen KAM1151 37:13 + 23:07
OB 2021-03-0101.03.2021 Středočeský oblastní žebříček mládeže - podzim D10 16 Pokorná Elen KAM1151
OB 2021-02-0101.02.2021 Středočeský oblastní žebříček mládeže - jaro D10 14 Pokorná Elen KAM1151
OB 2020-09-2626.09.2020 Oblastní žebříček D10 19. Pokorná Elen KAM1151 72:29 + 51:40
OB 2020-09-1212.09.2020 Oblastní žebříček D10 25. Pokorná Elen KAM1151 34:01 + 16:42
OB 2020-01-2424.01.2020 Středočeský oblastní žebříček mládeže - podzim D10 15 Pokorná Elen KAM1151
OB 2019-10-2020.10.2019 Oblastní žebříček D10F 9. Pokorná Elen KAM1151 15:40 + 6:18
OB 2019-10-1212.10.2019 Oblastní žebříček D10F 9. Pokorná Elen KAM1151 41:24 + 5:24
OB 2019-09-1818.09.2019 Závod jednotlivců na tréninkových tratích při závodě štafet mládeže HD10L 4. Pokorná Elen KAM1151 24:13 + 3:39
OB 2019-09-0808.09.2019 Žebříček B-Čechy západ D10L 7. Pokorná Elen KAM1151 26:25 + 8:43
OB 2019-09-0707.09.2019 Žebříček B-Čechy západ D10L 12. Pokorná Elen KAM1151 46:54 + 22:02
OB 2019-05-2525.05.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati D10F 31. Pokorná Elen KAM1151 57:35 + 35:24
OB 2019-05-0808.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati D10F 10. Pokorná Elen KAM1151 31:09 + 12:10
OB 2019-04-2828.04.2019 Oblastní žebříček D10F 13. Pokorná Elen KAM1151 28:50 + 9:26
OB 2019-04-0606.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu Z1 52. Pokorná Elen KAM1151 19:41 + 11:36
OB 2019-03-2424.03.2019 Oblastní žebříček D10F 29. Pokorná Elen KAM1151 46:30 + 30:40
OB 2018-10-2020.10.2018 Oblastní žebříček HDR 62. Pokorná Elen KAM1151 38:07 + 15:21
OB 2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček HDR 55. Pokorná Elen KAM1151 43:14 + 22:04
OB 2018-06-0202.06.2018 Oblastní žebříček HDR 77. Pokorná Elen KAM1151 79:18 + 54:40
OB 2018-04-1414.04.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati HDR 74. Pokorná Elen KAM1151 77:43 + 40:50
OB 2017-10-2222.10.2017 Oblastní žebříček HDR 51. Pokorná Elen KAM1151 39:48 + 20:50
OB 2017-10-2121.10.2017 Oblastní žebříček HDR 66. Pokorná Elen KAM1151 54:15 + 32:08
OB 2017-09-3030.09.2017 Oblastní žebříček HDR 32. Pokorná Elen KAM1151 28:24 + 13:35
OB 2017-05-2727.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati HDR 34. Pokorná Elen KAM1151 40:07 + 22:27
OB 2017-04-2222.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati HDR 35. Pokorná Elen KAM1151 39:16 + 20:05
OB 2018-04-2222.04.2018 Veřejný závod HDR Pokorná Elen KAM1151
OB 2019-04-0707.04.2019 Oblastní žebříček D10F Pokorná Elen KAM1151
OB 2020-09-1616.09.2020 OB - štafety mládeže DH10 Pokorná Elen KAM1151
OB 2020-10-1111.10.2020 Oblastní žebříček D10 Pokorná Elen KAM1151
OB 2021-06-2323.06.2021 Štafetové finále Žaket PPŽ (Klacky 11 open) DH10 Pokorná Elen KAM1151