Závodník: Svatá Lucie

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 15.09.2020 Manufaktura pražský žebříček 2020 D12 31 Svatá Lucie PGP0952
OB 13.09.2020 Oblastní žebříček D12 43. Svatá Lucie PGP0952 83:19 + 55:35
OB 12.09.2020 Oblastní žebříček D12 41. Svatá Lucie PGP0952 49:15 + 31:45
OB 10.09.2020 Podvečerní O-běh Folimankou C Svatá Lucie PGP0952 DISK
OB 03.11.2019 Oblastní žebříček D10 10. Svatá Lucie PGP0952 20:21 + 5:12
OB 31.10.2019 Noční bohnický orienťák 2019 T2A 34. Svatá Lucie PGP0952 30:27 + 16:00
OB 20.10.2019 Oblastní žebříček D10 33. Svatá Lucie PGP0952 36:58 + 25:47
OB 19.10.2019 Oblastní žebříček D10 17. Svatá Lucie PGP0952 26:12 + 9:32
OB 13.10.2019 Oblastní žebříček D10 12. Svatá Lucie PGP0952 24:28 + 10:07
OB 12.10.2019 Oblastní žebříček D10 20. Svatá Lucie PGP0952 43:35 + 24:04
OB 29.09.2019 Oblastní žebříček D10 23. Svatá Lucie PGP0952 49:57 + 25:28
OB 28.09.2019 Oblastní žebříček D10 2. Svatá Lucie PGP0952 13:43 + 0:31
OB 26.09.2019 Podvečerní O-běh Folimankou T2 32. Svatá Lucie PGP0952 31:14 + 16:46
OB 14.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E3 D10 13. Svatá Lucie PGP0952 26:18 + 9:32
OB 13.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E2 D10 9. Svatá Lucie PGP0952 29:08 + 9:40
OB 12.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E1 D10 11. Svatá Lucie PGP0952 30:21 + 12:11
OB 09.06.2019 Oblastní žebříček D10 23. Svatá Lucie PGP0952 35:51 + 19:45
OB 08.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati D10 24. Svatá Lucie PGP0952 36:51 + 21:55
OB 01.05.2019 Oblastní žebříček D10 15. Svatá Lucie PGP0952 13:18 + 4:41
OB 28.04.2019 Oblastní žebříček D10 20. Svatá Lucie PGP0952 53:25 + 30:20
OB 06.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu D10 20. Svatá Lucie PGP0952 15:42 + 8:12
OB 31.03.2019 Oblastní žebříček D10 15. Svatá Lucie PGP0952 42:59 + 23:50
OB 24.03.2019 Oblastní žebříček D10 Svatá Lucie PGP0952 DISK
OB 22.02.2019 Manufaktura Pražský žebříček - jaro 2019 D10 8 Svatá Lucie PGP0952
OB 22.02.2019 Manufaktura Pražský žebříček - podzim 2019 D10 5 Svatá Lucie PGP0952
OB 21.10.2018 Oblastní žebříček D10 18. Svatá Lucie PGP0952 31:40 + 14:34
OB 20.10.2018 Oblastní žebříček D10 31. Svatá Lucie PGP0952 46:32 + 30:03
OB 23.09.2018 Oblastní žebříček D10 23. Svatá Lucie PGP0952 71:29 + 48:54
OB 22.09.2018 Oblastní žebříček D10 Svatá Lucie PGP0952 DISK
OB 01.09.2018 Pražský žebříček - podzim 2018 D10 23 Svatá Lucie PGP0952
OB 12.08.2018 Rumcajsovy míle - E3 D10 21. Svatá Lucie PGP0952 25:08 + 13:35
OB 11.08.2018 Rumcajsovy míle - E1 D10 21. Svatá Lucie PGP0952 20:17 + 10:18
OB 11.08.2018 Rumcajsovy míle - E2 D10 22. Svatá Lucie PGP0952 17:00 + 8:29
OB 13.05.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati D10 12. Svatá Lucie PGP0952 35:08 + 14:53
OB 06.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D10L 2. Svatá Lucie PGP0952 28:44 + 0:55
OB 05.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D10 18. Svatá Lucie PGP0952 34:32 + 17:04
OB 22.04.2018 Oblastní žebříček D10 17. Svatá Lucie PGP0952 26:10 + 15:51
OB 08.04.2018 Oblastní žebříček HDR 26. Svatá Lucie PGP0952 26:08 + 7:04
OB 15.03.2018 Pražský žebříček - jaro 2018 D10 18 Svatá Lucie PGP0952
OB 22.10.2017 Oblastní žebříček D10L 3. Svatá Lucie PGP0952 22:12 + 0:42
OB 21.10.2017 Oblastní žebříček D10L 15. Svatá Lucie PGP0952 50:38 + 22:17
OB 27.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati D10L 19. Svatá Lucie PGP0952 37:19 + 22:52
OB 24.05.2017 2. závod Pražského poháru žactva - WOD D10L 19. Svatá Lucie PGP0952 31:20 + 19:29
OB 17.05.2017 1. závod Pražského poháru žactva HDR 22. Svatá Lucie PGP0952 21:56 + 10:06
MTBO 17.06.2017 Český pohár MTBO – 7. kolo MW11A Lucie Svatá PGP0952
OB 25.05.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati D10 Svatá Lucie PGP0952
OB 11.08.2018 Rumcajsovy míle D10 Svatá Lucie PGP0952
OB 13.04.2019 Mistrovství oblasti štafet DH12 Svatá Lucie PGP0952
OB 12.07.2019 H.S.H Vysočina cup D10 Svatá Lucie PGP0952
OB 13.12.2019 Kufrování sv. Lucie Z Svatá Lucie PGP0952
OB 11.10.2020 Oblastní žebříček D12 Svatá Lucie PGP0952