Logo

Závodník: Svatá Lucie

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 2021-06-1313.06.2021 Oblastní žebříček D12 21. Svatá Lucie PGP0952 25:03 + 13:26
OB 2021-06-0101.06.2021 Pražský žebříček - jaro 2021 D12 17 Svatá Lucie PGP0952
OB 2021-05-1515.05.2021 Májové brdské proběhnutí (měřený mapový trénink) D12 15. Lucie Svatá PGP0952 52:58 + 34:22
OB 2020-12-0505.12.2020 PZL - Branické Benátky D 8. Svatá Lucie PGP0952 23:03 + 7:39
OB 2020-09-1515.09.2020 Manufaktura pražský žebříček 2020 D12 31 Svatá Lucie PGP0952
OB 2020-09-1313.09.2020 Oblastní žebříček D12 43. Svatá Lucie PGP0952 83:19 + 55:35
OB 2020-09-1212.09.2020 Oblastní žebříček D12 41. Svatá Lucie PGP0952 49:15 + 31:45
OB 2020-09-1010.09.2020 Podvečerní O-běh Folimankou C Svatá Lucie PGP0952 DISK
OB 2019-11-0303.11.2019 Oblastní žebříček D10 10. Svatá Lucie PGP0952 20:21 + 5:12
OB 2019-10-3131.10.2019 Noční bohnický orienťák 2019 T2A 34. Svatá Lucie PGP0952 30:27 + 16:00
OB 2019-10-2020.10.2019 Oblastní žebříček D10 33. Svatá Lucie PGP0952 36:58 + 25:47
OB 2019-10-1919.10.2019 Oblastní žebříček D10 17. Svatá Lucie PGP0952 26:12 + 9:32
OB 2019-10-1313.10.2019 Oblastní žebříček D10 12. Svatá Lucie PGP0952 24:28 + 10:07
OB 2019-10-1212.10.2019 Oblastní žebříček D10 20. Svatá Lucie PGP0952 43:35 + 24:04
OB 2019-09-2929.09.2019 Oblastní žebříček D10 23. Svatá Lucie PGP0952 49:57 + 25:28
OB 2019-09-2828.09.2019 Oblastní žebříček D10 2. Svatá Lucie PGP0952 13:43 + 0:31
OB 2019-09-2626.09.2019 Podvečerní O-běh Folimankou T2 32. Svatá Lucie PGP0952 31:14 + 16:46
OB 2019-07-1414.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E3 D10 13. Svatá Lucie PGP0952 26:18 + 9:32
OB 2019-07-1313.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E2 D10 9. Svatá Lucie PGP0952 29:08 + 9:40
OB 2019-07-1212.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E1 D10 11. Svatá Lucie PGP0952 30:21 + 12:11
OB 2019-06-0909.06.2019 Oblastní žebříček D10 23. Svatá Lucie PGP0952 35:51 + 19:45
OB 2019-05-0808.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati D10 24. Svatá Lucie PGP0952 36:51 + 21:55
OB 2019-05-0101.05.2019 Oblastní žebříček D10 15. Svatá Lucie PGP0952 13:18 + 4:41
OB 2019-04-2828.04.2019 Oblastní žebříček D10 20. Svatá Lucie PGP0952 53:25 + 30:20
OB 2019-04-0606.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu D10 20. Svatá Lucie PGP0952 15:42 + 8:12
OB 2019-03-3131.03.2019 Oblastní žebříček D10 15. Svatá Lucie PGP0952 42:59 + 23:50
OB 2019-03-2424.03.2019 Oblastní žebříček D10 Svatá Lucie PGP0952 DISK
OB 2019-02-2222.02.2019 Manufaktura Pražský žebříček - jaro 2019 D10 8 Svatá Lucie PGP0952
OB 2019-02-2222.02.2019 Manufaktura Pražský žebříček - podzim 2019 D10 5 Svatá Lucie PGP0952
OB 2018-10-2121.10.2018 Oblastní žebříček D10 18. Svatá Lucie PGP0952 31:40 + 14:34
OB 2018-10-2020.10.2018 Oblastní žebříček D10 31. Svatá Lucie PGP0952 46:32 + 30:03
OB 2018-09-2323.09.2018 Oblastní žebříček D10 23. Svatá Lucie PGP0952 71:29 + 48:54
OB 2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček D10 Svatá Lucie PGP0952 DISK
OB 2018-09-0101.09.2018 Pražský žebříček - podzim 2018 D10 23 Svatá Lucie PGP0952
OB 2018-08-1212.08.2018 Rumcajsovy míle - E3 D10 21. Svatá Lucie PGP0952 25:08 + 13:35
OB 2018-08-1111.08.2018 Rumcajsovy míle - E1 D10 21. Svatá Lucie PGP0952 20:17 + 10:18
OB 2018-08-1111.08.2018 Rumcajsovy míle - E2 D10 22. Svatá Lucie PGP0952 17:00 + 8:29
OB 2018-05-1313.05.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati D10 12. Svatá Lucie PGP0952 35:08 + 14:53
OB 2018-05-0606.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D10L 2. Svatá Lucie PGP0952 28:44 + 0:55
OB 2018-05-0505.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D10 18. Svatá Lucie PGP0952 34:32 + 17:04
OB 2018-04-2222.04.2018 Oblastní žebříček D10 17. Svatá Lucie PGP0952 26:10 + 15:51
OB 2018-04-0808.04.2018 Oblastní žebříček HDR 26. Svatá Lucie PGP0952 26:08 + 7:04
OB 2018-03-1515.03.2018 Pražský žebříček - jaro 2018 D10 18 Svatá Lucie PGP0952
OB 2017-10-2222.10.2017 Oblastní žebříček D10L 3. Svatá Lucie PGP0952 22:12 + 0:42
OB 2017-10-2121.10.2017 Oblastní žebříček D10L 15. Svatá Lucie PGP0952 50:38 + 22:17
OB 2017-05-2727.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati D10L 19. Svatá Lucie PGP0952 37:19 + 22:52
OB 2017-05-2424.05.2017 2. závod Pražského poháru žactva - WOD D10L 19. Svatá Lucie PGP0952 31:20 + 19:29
OB 2017-05-1717.05.2017 1. závod Pražského poháru žactva HDR 22. Svatá Lucie PGP0952 21:56 + 10:06
MTBO 2017-06-1717.06.2017 Český pohár MTBO – 7. kolo MW11A Lucie Svatá PGP0952
OB 2019-05-2525.05.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati D10 Svatá Lucie PGP0952
OB 2018-08-1111.08.2018 Rumcajsovy míle D10 Svatá Lucie PGP0952
OB 2019-04-1313.04.2019 Mistrovství oblasti štafet DH12 Svatá Lucie PGP0952
OB 2019-07-1212.07.2019 H.S.H Vysočina cup D10 Svatá Lucie PGP0952
OB 2019-12-1313.12.2019 Kufrování sv. Lucie Z Svatá Lucie PGP0952
OB 2020-10-1111.10.2020 Oblastní žebříček D12 Svatá Lucie PGP0952
OB 2021-08-0606.08.2021 Orienteering Adventure D12 Svatá Lucie PGP0952 Přihlášen
OB 2021-08-0606.08.2021 Orienteering Adventure - E1 D12 Svatá Lucie PGP0952 Přihlášen
OB 2021-08-0606.08.2021 Orienteering Adventure - E2 D12 Svatá Lucie PGP0952 Přihlášen
OB 2021-08-0707.08.2021 Orienteering Adventure - E3 D12 Svatá Lucie PGP0952 Přihlášen
OB 2021-08-0707.08.2021 Orienteering Adventure - E4 D12 Svatá Lucie PGP0952 Přihlášen
OB 2021-08-0808.08.2021 Orienteering Adventure - E5 D12 Svatá Lucie PGP0952 Přihlášen
OB 2021-06-2626.06.2021 Oblastní žebříček D12 Svatá Lucie PGP0952 Přihlášen
OB 2021-06-2727.06.2021 Mistrovství oblasti na klasické trati D12 Svatá Lucie PGP0952 Přihlášen