Logo

Závodník: Slehová Eliška

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 2021-05-1515.05.2021 Pohár Neznámého Pijana - měřený trénink D18 12. Eliška Slehová UOL0453 59:14 + 19:38
OB 2021-05-0808.05.2021 Tréninkový závod Hrabová D18 5. Eliška Slehová UOL0453 46:34 + 13:57
OB 2020-09-2727.09.2020 Oblastní žebříček D16C 11. Slehová Eliška UOL0453 60:30 + 19:12
OB 2020-08-2323.08.2020 Hanácky žebříček 2020 D16C 18 Slehová Eliška UOL0453
OB 2020-07-1111.07.2020 H.S.H. Vysočina cup - E2 D16B 23. Slehová Eliška UOL0453 69:05 + 27:43
OB 2020-07-1010.07.2020 H.S.H. Vysočina cup - E1 D16B 16. Slehová Eliška UOL0453 33:31 + 12:04
OB 2020-05-3030.05.2020 1. Valašská jarní liga D18 12. Eliška Slehová UOL0453 45:43 + 12:43
OB 2019-10-1919.10.2019 Oblastní žebříček D16C 2. Slehová Eliška UOL0453 27:37 + 0:12
OB 2019-08-2525.08.2019 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3 D16 47. Slehová Eliška UOL0453 70:07 + 40:05
OB 2019-08-2424.08.2019 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2 D16 26. Slehová Eliška UOL0453 56:25 + 20:14
OB 2019-07-1313.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E2 D16B 30. Slehová Eliška UOL0453 90:48 + 52:26
OB 2019-07-1212.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E1 D16B 17. Slehová Eliška UOL0453 27:55 + 9:31
OB 2019-06-1515.06.2019 Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D16B Slehová Eliška UOL0453 DISK
OB 2019-04-2828.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu D16 11. Slehová Eliška UOL0453 16:01 + 4:37
OB 2019-04-0606.04.2019 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16B 21. Slehová Eliška UOL0453 62:09 + 19:30
OB 2019-03-3131.03.2019 Žebříček B-Morava 2019 D16B 23 Slehová Eliška UOL0453
OB 2019-03-3030.03.2019 Oblastní žebříček D16C 9. Slehová Eliška UOL0453 50:05 + 14:01
OB 2019-03-1111.03.2019 Hanácký žebříček jaro 2019 D16C 13 Slehová Eliška UOL0453
OB 2019-03-1111.03.2019 Hanácký žebříček podzim 2019 D16C 7 Slehová Eliška UOL0453
OB 2018-11-1010.11.2018 Oblastní žebříček D16C 3. Slehová Eliška UOL0453 32:29 + 3:28
OB 2018-11-0303.11.2018 Oblastní žebříček D16C Slehová Eliška UOL0453 DISK
OB 2018-10-2020.10.2018 Oblastní žebříček D16C 2. Slehová Eliška UOL0453 65:08 + 8:12
OB 2018-10-0606.10.2018 Oblastní žebříček D16C 3. Slehová Eliška UOL0453 39:31 + 8:54
OB 2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček D14C 9. Slehová Eliška UOL0453 17:49 + 2:40
OB 2018-09-0909.09.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14B 27. Slehová Eliška UOL0453 43:55 + 15:48
OB 2018-09-0808.09.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14B 26. Slehová Eliška UOL0453 50:27 + 16:59
OB 2018-09-0101.09.2018 Hanácký žebříček podzim D14C 21 Slehová Eliška UOL0453
OB 2018-09-0101.09.2018 Hanácký žebříček podzim D16C 5 Slehová Eliška UOL0453
OB 2018-07-0101.07.2018 Cena střední Moravy - E3 D14A 9. Slehová Eliška UOL0453 20:19 + 3:35
OB 2018-06-3030.06.2018 Cena střední Moravy - E2 D14A 6. Slehová Eliška UOL0453 25:20 + 3:25
OB 2018-06-2929.06.2018 Cena střední Moravy - E1 D14A 7. Slehová Eliška UOL0453 21:38 + 4:02
OB 2018-06-1616.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati D14 9. Slehová Eliška UOL0453 39:04 + 4:33
OB 2018-06-0909.06.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava P 2. Slehová Eliška UOL0453 31:17 + 4:01
OB 2018-06-0202.06.2018 Oblastní žebříček D14C 12. Slehová Eliška UOL0453 35:19 + 15:02
OB 2018-05-1212.05.2018 Oblastní žebříček D14C 17. Slehová Eliška UOL0453 37:36 + 13:20
OB 2018-05-0606.05.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14C 1. Slehová Eliška UOL0453 25:19
OB 2018-05-0505.05.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14C 2. Slehová Eliška UOL0453 38:20 + 1:32
OB 2018-04-2828.04.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati D14C 10. Slehová Eliška UOL0453 31:25 + 5:58
OB 2018-04-0707.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu D14 7. Slehová Eliška UOL0453 10:58 + 1:30
OB 2018-04-0101.04.2018 Hanácký žebříček jaro D14C 2 Slehová Eliška UOL0453
OB 2018-03-2424.03.2018 Oblastní žebříček D14C 8. Slehová Eliška UOL0453 33:07 + 6:10
OB 2017-11-0404.11.2017 Oblastní žebříček D14C 9. Slehová Eliška UOL0453 31:47 + 8:56
OB 2017-10-2121.10.2017 Oblastní žebříček D14C 6. Slehová Eliška UOL0453 38:55 + 13:03
OB 2017-10-1414.10.2017 Oblastní žebříček D14C 8. Slehová Eliška UOL0453 26:47 + 7:35
OB 2017-10-1414.10.2017 Oblastní žebříček D14C 6. Slehová Eliška UOL0453 12:59 + 3:01
OB 2017-09-3030.09.2017 Oblastní žebříček D14C 14. Slehová Eliška UOL0453 32:09 + 12:40
OB 2017-09-2828.09.2017 Oblastní žebříček D14C 15. Slehová Eliška UOL0453 38:31 + 17:38
OB 2017-09-1616.09.2017 Oblastní žebříček D14C 16. Slehová Eliška UOL0453 69:12 + 31:44
OB 2017-09-0101.09.2017 Hanácký žebříček podzim 2017 D14C 9 Slehová Eliška UOL0453
OB 2017-06-0303.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14C 8. Slehová Eliška UOL0453 83:01 + 36:59
OB 2017-05-2727.05.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati D14 16. Slehová Eliška UOL0453 85:44 + 56:07
OB 2017-04-0101.04.2017 Hanácký žebříček jaro 2017 D14C 20 Slehová Eliška UOL0453
OB 2017-10-2929.10.2017 Oblastní žebříček D14C Slehová Eliška UOL0453
OB 2019-04-1313.04.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati D16 Slehová Eliška UOL0453
OB 2019-06-2222.06.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D16 Slehová Eliška UOL0453
OB 2019-07-1414.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E3 D16B Slehová Eliška UOL0453
OB 2019-08-2323.08.2019 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E1 D16 Slehová Eliška UOL0453
OB 2020-07-1212.07.2020 H.S.H. Vysočina cup - E3 D16B Slehová Eliška UOL0453
OB 2020-09-1919.09.2020 Oblastní žebříček D16C Slehová Eliška UOL0453
OB 2020-10-0404.10.2020 Oblastní žebříček D16C Slehová Eliška UOL0453
OB 2017-09-2828.09.2017 Oblastní závod štafet D14 Slehová Eliška UOL0453
OB 2018-04-0707.04.2018 Mistrovství oblasti sprintových štafet DH14 Slehová Eliška UOL0453
OB 2018-04-2222.04.2018 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C), mistrovství oblasti MIX Slehová Eliška UOL0453
OB 2018-06-0202.06.2018 Oblastní závod štafet D15-99 Slehová Eliška UOL0453
OB 2018-06-2929.06.2018 Cena střední Moravy D14A Slehová Eliška UOL0453
OB 2018-09-2222.09.2018 Oblastní závod štafet D15-99 Slehová Eliška UOL0453
OB 2018-09-2929.09.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Slehová Eliška UOL0453
OB 2018-09-3030.09.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D18 Slehová Eliška UOL0453
OB 2019-08-2323.08.2019 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji D16 Slehová Eliška UOL0453
OB 2019-07-1212.07.2019 H.S.H Vysočina cup D16B Slehová Eliška UOL0453
OB 2019-09-1414.09.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D18 Slehová Eliška UOL0453
OB 2019-09-1515.09.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D18 Slehová Eliška UOL0453
OB 2019-10-1919.10.2019 Veřejný závod štafet D15-99 Slehová Eliška UOL0453
OB 2020-07-1010.07.2020 H.S.H. Vysočina cup D16B Slehová Eliška UOL0453
OB 2020-09-0505.09.2020 Mistrovství oblasti na krátké trati D16 Slehová Eliška UOL0453
OB 2020-09-2323.09.2020 Oblastní trénink - Okruhy Okruhy Slehová Eliška UOL0453
OB 2021-01-3131.01.2021 Zimní liga Hanácké oblasti - měřený trénink D18 Slehová Eliška UOL0453