Logo

Závodník: Šunka Hubert

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 2021-11-0707.11.2021 Oblastní žebříček H10 7. Šunka Hubert LOU1200 21:09 + 6:51
OB 2021-11-0606.11.2021 Oblastní žebříček H10 9. Šunka Hubert LOU1200 22:46 + 6:55
OB 2021-09-2828.09.2021 Oblastní žebříček H10 9. Šunka Hubert LOU1200 24:31 + 5:33
OB 2021-09-1212.09.2021 Oblastní žebříček H10 11. Šunka Hubert LOU1200 21:59 + 7:24
OB 2021-09-0505.09.2021 Oblastní žebříček H10C 4. Šunka Hubert LOU1200 16:48 + 3:37
OB 2021-09-0404.09.2021 Oblastní žebříček H10C 7. Šunka Hubert LOU1200 29:31 + 12:40
OB 2021-08-2929.08.2021 Oblastní žebříček, West cup - E3 H10 3. Šunka Hubert LOU1200 35:55 + 7:18
OB 2021-08-2828.08.2021 Oblastní žebříček, West cup - E2 H10 Šunka Hubert LOU1200 DISK
OB 2021-08-2727.08.2021 West cup H10 Šunka Hubert LOU1200 DISK
OB 2021-08-2727.08.2021 West cup - E1 H10 1. Šunka Hubert LOU1200 31:06
OB 2021-06-1919.06.2021 Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček H10C 11. Šunka Hubert LOU1200 26:20 + 8:35
OB 2021-06-1616.06.2021 (6. závod Žaket Pražského poháru žactva) Měřený trénink žactva H10 9. Hubert Šunka LOU1200 17:54 + 8:53
OB 2021-06-1313.06.2021 Mistrovství oblasti na klasické trati H10 5. Šunka Hubert LOU1200 28:51 + 11:42
OB 2021-06-0202.06.2021 (4. závod Žaket Pražského poháru žactva) Měřený trénink žactva H10 8. Šunka Hubert LOU1200 22:22 + 6:08
OB 2021-05-2626.05.2021 (3. závod Žaket Pražského poháru žactva) Měřený trénink žactva H10 10. Šunka Hubert LOU1200 38:19 + 15:03
OB 2021-05-0505.05.2021 Žaket Pražský pohár žactva H10 11 Šunka Hubert LOU1200
OB 2021-04-1717.04.2021 1. Jarní jihomoravská liga (aneb měřený mapový trénink) H10 13. Hubert Šunka LOU1200 34:33 + 21:15
OB 2021-03-0101.03.2021 Středočeský oblastní žebříček mládeže - podzim H10 7 Šunka Hubert LOU1200
OB 2021-02-0101.02.2021 Středočeský oblastní žebříček mládeže - jaro H10 12 Šunka Hubert LOU1200
OB 2020-09-2828.09.2020 Veteraniáda ČR na krátké trati, oblastní žebříček H10C 3. Šunka Hubert LOU1200 18:11 + 1:02
OB 2020-09-1313.09.2020 Oblastní žebříček H10 21. Šunka Hubert LOU1200 55:13 + 27:41
OB 2020-09-1212.09.2020 Oblastní žebříček H10 37. Šunka Hubert LOU1200 42:25 + 25:17
OB 2020-09-0606.09.2020 Oblastní žebříček H10L 6. Šunka Hubert LOU1200 26:53 + 7:10
OB 2020-08-3030.08.2020 West cup - E3 HD10F 21. Šunka Hubert LOU1200 59:45 + 32:51
OB 2020-08-2929.08.2020 West cup - E2, mistrovství oblasti HD10F 3. Šunka Hubert LOU1200 19:31 + 1:43
OB 2020-08-2828.08.2020 West cup - E1 HD10F 7. Šunka Hubert LOU1200 32:16 + 8:09
OB 2020-08-2828.08.2020 West cup HD10F 7. Šunka Hubert LOU1200 111:32 + 42:42
OB 2020-01-2424.01.2020 Středočeský oblastní žebříček mládeže - podzim H10 10 Šunka Hubert LOU1200
OB 2019-10-2626.10.2019 Oblastní žebříček HD10N 11. Šunka Hubert LOU1200 23:38 + 9:44
OB 2019-10-1313.10.2019 Oblastní žebříček H10F 13. Šunka Hubert LOU1200 34:07 + 19:54
OB 2019-10-1212.10.2019 Oblastní žebříček H10F 11. Šunka Hubert LOU1200 41:55 + 12:55
OB 2019-09-0808.09.2019 Žebříček B-Čechy západ H10L 15. Šunka Hubert LOU1200 41:04 + 26:27
OB 2019-08-0404.08.2019 Veřejný závod H10L 7. Šunka Hubert LOU1200 36:12 + 15:06
OB 2019-08-0303.08.2019 Veřejný závod H10L 5. Šunka Hubert LOU1200 26:37 + 10:29
OB 2019-06-3030.06.2019 Cena střední Moravy - E3 HD10N 8. Šunka Hubert LOU1200 27:22 + 11:22
OB 2019-06-2929.06.2019 Cena střední Moravy - E2 HD10N 7. Šunka Hubert LOU1200 34:21 + 10:03
OB 2019-06-2828.06.2019 Cena střední Moravy - E1 HD10N 6. Šunka Hubert LOU1200 12:10 + 4:16
OB 2019-06-0909.06.2019 Oblastní žebříček H10F 10. Šunka Hubert LOU1200 40:39 + 18:33
OB 2019-05-0808.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati H10F 6. Šunka Hubert LOU1200 23:25 + 4:37
OB 2019-04-0707.04.2019 Oblastní žebříček TF 3. Šunka Hubert LOU1200 20:52 + 1:19
OB 2019-04-0606.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu Z1 Šunka Hubert LOU1200 DISK
OB 2019-03-3131.03.2019 Oblastní žebříček TF 24. Šunka Hubert LOU1200 33:14 + 11:45
OB 2018-09-2323.09.2018 Oblastní žebříček HDR 36. Šunka Hubert LOU1200 48:29 + 23:41
OB 2018-09-0909.09.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček HDR 8. Šunka Hubert LOU1200 29:51 + 4:47
OB 2018-09-0808.09.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček HDR 11. Šunka Hubert LOU1200 31:15 + 9:52
OB 2018-09-0202.09.2018 West cup - E3 HDR 15. Šunka Hubert LOU1200 39:10 + 16:13
OB 2018-09-0101.09.2018 Oblastní žebříček, West cup - E2 HDR 3. Šunka Hubert LOU1200 23:23 + 0:23
OB 2018-08-3131.08.2018 Oblastní žebříček, West cup - E1 HDR 2. Šunka Hubert LOU1200 11:52 + 0:10
OB 2018-08-0505.08.2018 Rumpál - E3 HDR 8. Šunka Hubert LOU1200 25:59 + 5:43
OB 2018-08-0404.08.2018 Rumpál - E2 HDR 10. Šunka Hubert LOU1200 33:48 + 8:48
OB 2018-08-0303.08.2018 Rumpál - E1 HDR 18. Šunka Hubert LOU1200 38:31 + 22:59
OB 2018-06-0202.06.2018 Oblastní žebříček HDR 25. Šunka Hubert LOU1200 38:56 + 14:18
OB 2018-04-1414.04.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati HDR 40. Šunka Hubert LOU1200 56:57 + 20:04
OB 2018-04-0808.04.2018 Oblastní žebříček HDR 35. Sunka Hubert LOU1200 28:05 + 9:01
OB 2017-10-2121.10.2017 Oblastní žebříček HDR Šunka Hubert LOU1200
OB 2017-10-2222.10.2017 Oblastní žebříček HDR Šunka Hubert LOU1200
OB 2017-10-2929.10.2017 Oblastní žebříček HDR Šunka Hubert LOU1200
OB 2019-03-2424.03.2019 Oblastní žebříček TF Šunka Hubert LOU1200
OB 2020-09-2020.09.2020 Oblastní žebříček H10C Šunka Hubert LOU1200
OB 2021-06-2020.06.2021 Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček H10C Šunka Hubert LOU1200
OB 2021-08-1515.08.2021 Rumcajsovy míle - E3 H10 Šunka Hubert LOU1200
OB 2021-08-1414.08.2021 Rumcajsovy míle - E2 H10 Šunka Hubert LOU1200
OB 2021-08-1313.08.2021 Rumcajsovy míle - E1 H10 Šunka Hubert LOU1200
OB 2021-10-0202.10.2021 Oblastní žebříček H10 Šunka Hubert LOU1200
OB 2017-08-2525.08.2017 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji HDR Šunka Hubert LOU1200
OB 2017-09-0101.09.2017 West cup HDR Šunka Hubert LOU1200
OB 2017-09-0101.09.2017 West cup - E1 HDR Šunka Hubert LOU1200
OB 2017-09-0202.09.2017 West cup - E2, oblastní žebříček HDR Šunka Hubert LOU1200
OB 2017-09-0303.09.2017 West cup - E3, oblastní žebříček HDR Šunka Hubert LOU1200
OB 2018-08-0303.08.2018 Rumpál HDR Šunka Hubert LOU1200
OB 2018-08-3131.08.2018 West cup HDR Šunka Hubert LOU1200
OB 2019-06-2828.06.2019 Cena střední Moravy HD10N Šunka Hubert LOU1200
OB 2020-09-1616.09.2020 OB - štafety mládeže DH10 Šunka Hubert LOU1200
OB 2021-06-2323.06.2021 Štafetové finále Žaket PPŽ (Klacky 11 open) DH10 Šunka Hubert LOU1200
OB 2021-08-1313.08.2021 Rumcajsovy míle H10 Šunka Hubert LOU1200
OB 2021-09-1515.09.2021 OB - štafety mládeže HD10 Šunka Hubert LOU1200
OB 2022-01-0808.01.2022 PZL - Mrazivá divočina B 1100 Šunka Hubert LOU1200