Závodník: Kubíček Vavřinec

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 08.05.2019 OLM Opava, 4. závod H12 6. Kubíček Vavřinec UOL0801 27:29 + 13:57
OB 28.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu H12 13. Kubíček Vavřinec UOL0801 13:28 + 3:45
OB 13.04.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati H12 14. Kubíček Vavřinec UOL0801 34:35 + 12:11
OB 01.04.2019 OLM Opava H12 8 Kubíček Vavřinec UOL0801
OB 31.03.2019 Veřejný závod H12C 5. Kubíček Vavřinec UOL0801 18:51 + 8:24
OB 16.03.2019 Předjarní kotár D 36. Kubíček Vavřinec UOL0801 92:59 + 52:11
OB 11.03.2019 Hanácký žebříček jaro 2019 H12C 17 Kubíček Vavřinec UOL0801
OB 08.12.2018 4. závod zimní ligy Hanácké oblasti H10 3. Kubíček Vavřinec UOL0801 28:29 + 11:25
OB 10.11.2018 Oblastní žebříček H10C 15. Kubíček Vavřinec UOL0801 20:17 + 7:32
OB 03.11.2018 Oblastní žebříček H10C 9. Kubíček Vavřinec UOL0801 23:07 + 8:21
OB 20.10.2018 Oblastní žebříček H10C 3. Kubíček Vavřinec UOL0801 13:08 + 0:36
OB 06.10.2018 Oblastní žebříček H10C 4. Kubíček Vavřinec UOL0801 15:09 + 1:34
OB 22.09.2018 Oblastní žebříček H10C 11. Kubíček Vavřinec UOL0801 16:35 + 5:24
OB 09.09.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H10C 19. Kubíček Vavřinec UOL0801 34:28 + 20:16
OB 08.09.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H10C 11. Kubíček Vavřinec UOL0801 22:29 + 6:32
OB 01.09.2018 Hanácký žebříček podzim H10C 8 Kubíček Vavřinec UOL0801
OB 15.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E3 H10 23. Kubíček Vavřinec UOL0801 38:54 + 24:04
OB 14.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E2 H10 25. Kubíček Vavřinec UOL0801 50:08 + 31:56
OB 13.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E1 H10 18. Kubíček Vavřinec UOL0801 22:00 + 9:37
OB 01.07.2018 Cena střední Moravy - E3 H10C 6. Kubíček Vavřinec UOL0801 13:10 + 3:15
OB 30.06.2018 Cena střední Moravy - E2 H10C 5. Kubíček Vavřinec UOL0801 24:25 + 11:56
OB 29.06.2018 Cena střední Moravy - E1 H10C 11. Kubíček Vavřinec UOL0801 34:55 + 17:01
OB 16.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati H10C 16. Kubíček Vavřinec UOL0801 77:27 + 57:38
OB 02.06.2018 Oblastní žebříček H10C 7. Kubíček Vavřinec UOL0801 16:39 + 3:08
OB 12.05.2018 Oblastní žebříček H10C Kubíček Vavřinec UOL0801 DISK
OB 06.05.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H10C 10. Kubíček Vavřinec UOL0801 22:59 + 8:29
OB 05.05.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H10C 17. Kubíček Vavřinec UOL0801 35:47 + 19:02
OB 28.04.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati H10C 5. Kubíček Vavřinec UOL0801 17:50 + 3:13
OB 07.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu H10C 8. Kubíček Vavřinec UOL0801 8:42 + 3:32
OB 01.04.2018 Hanácký žebříček jaro H10C 7 Kubíček Vavřinec UOL0801
OB 11.11.2017 Oblastní žebříček H10C 5. Kubíček Vavřinec UOL0801 33:42 + 15:11
OB 04.11.2017 Oblastní žebříček H10C 15. Kubíček Vavřinec UOL0801 34:16 + 15:59
OB 21.10.2017 Oblastní žebříček H10C 7. Kubíček Vavřinec UOL0801 29:29 + 10:17
OB 14.10.2017 Oblastní žebříček H10C 13. Kubíček Vavřinec UOL0801 21:29 + 6:34
OB 14.10.2017 Oblastní žebříček H10C 15. Kubíček Vavřinec UOL0801 10:11 + 4:00
OB 30.09.2017 Oblastní žebříček H10C 9. Kubíček Vavřinec UOL0801 14:42 + 4:30
OB 28.09.2017 Oblastní žebříček H10C 11. Kubíček Vavřinec UOL0801 31:08 + 15:59
OB 16.09.2017 Oblastní žebříček H10C 18. Kubíček Vavřinec UOL0801 44:11 + 22:01
OB 01.09.2017 Hanácký žebříček podzim 2017 H10C 4 Kubíček Vavřinec UOL0801
OB 29.10.2017 Oblastní žebříček H10C Kubíček Vavřinec UOL0801
OB 11.05.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček, WRE H12C Kubíček Vavřinec HAN0803
OB 25.05.2019 Oblastní žebříček H12C Kubíček Vavřinec UOL0801 11:40:00 Startovka
OB 22.04.2018 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C), mistrovství oblasti MIX Kubíček Vavřinec UOL0801
OB 02.06.2018 Oblastní závod štafet DH12 Kubíček Vavřinec UOL0801
OB 29.06.2018 Cena střední Moravy H10C Kubíček Vavřinec UOL0801
OB 13.07.2018 H.S.H. Vysočina cup H10 Kubíček Vavřinec UOL0801
OB 22.09.2018 Oblastní závod štafet DH12 Kubíček Vavřinec UOL0801
OB 23.03.2019 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C) DH12 Kubíček Vavřinec UOL0801
OB 07.04.2019 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C), mistrovství oblasti DH12 Kubíček Vavřinec UOL0801
OB 28.04.2019 Mistrovství oblasti sprintových štafet DH14 Kubíček Vavřinec UOL0801
OB 12.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) H12 Kubíček Vavřinec UOL0801