Logo

Závodník: Šindelka Antonín

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z rankingu
Výpis z rankingu veteránů
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
Ranking
Ranking veteránů
OB 2021-09-1818.09.2021 Orienťák s Nadějí Dlouhá 8. Antonín Šindelka DLP7200 34:33 + 7:49
OB 2021-09-1212.09.2021 Oblastní žebříček H45L 20. Šindelka Antonín DLP7200 69:01 + 16:03 052315231
OB 2021-09-1111.09.2021 Oblastní žebříček H45 18. Šindelka Antonín DLP7200 48:00 + 17:01 034653465
OB 2021-09-0909.09.2021 Podvečerní O-běh Folimankou 2021 A 24. Šindelka Antonín DLP7200 43:30 + 13:58
OB 2021-09-0808.09.2021 Veřejný závod H21 38. Šindelka Antonín DLP7200 26:27 + 7:14 050265026 057025702
OB 2021-07-1313.07.2021 1. BLL: Letní měřený trénink ve sprintu H 11. Šindelka Antonín DLP7200 19:13 + 6:07
OB 2021-06-2727.06.2021 Mistrovství oblasti na klasické trati H45L 8. Šindelka Antonín DLP7200 66:56 + 7:53 052235223
OB 2021-06-2626.06.2021 Oblastní žebříček H45 7. Šindelka Antonín DLP7200 44:59 + 9:03 044474447
OB 2021-06-2323.06.2021 Štafetové finále PPŽ (individuální trénink) T 42. Antonín Šindelka DLP7200 53:32 + 26:18
OB 2021-06-2020.06.2021 Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček H45B 12. Šindelka Antonín DLP7200 63:03 + 15:30 054635463
OB 2021-06-1919.06.2021 Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček H45B 13. Šindelka Antonín DLP7200 40:55 + 11:27 048844884
OB 2021-06-1616.06.2021 (6. závod Žaket Pražského poháru žactva) Měřený trénink žactva T 23. Antonín Šindelka DLP7200 23:20 + 6:59
OB 2021-06-0909.06.2021 (5. závod Žaket Pražského poháru žactva) Měřený trénink žactva T5 10. Antonín Šindelka DLP7200 37:28 + 9:20
OB 2021-06-0202.06.2021 (4. závod Žaket Pražského poháru žactva) Měřený trénink žactva T 11. Šindelka Antonín DLP7200 39:46 + 9:45
OB 2021-05-2727.05.2021 PZL - Krčské Podzámčí H45 6. Šindelka Antonín DLP7200 57:27 + 9:13
OB 2021-05-0909.05.2021 Za humny E Antonín Šindelka DLP7200 DISK
OB 2021-05-0101.05.2021 Veteránský žebříček Pražské a Středočeské oblasti - jaro 2021 H45 5 Šindelka Antonín DLP7200
OB 2021-04-2424.04.2021 Super krajská zdravotní procházka H45 6. Šindelka Antonín DLP7200 52:18 + 11:08
OB 2020-11-1515.11.2020 7. závod DL D 3. Antonín Šindelka DLP7200 46:34 + 4:53
OB 2020-09-1515.09.2020 Veteránský žebříček Pražské a Středočeské oblasti 2020 H45 13 Šindelka Antonín DLP7200
OB 2020-09-1313.09.2020 Oblastní žebříček H45L 19. Šindelka Antonín DLP7200 68:45 + 13:57
OB 2020-09-1212.09.2020 Oblastní žebříček H45 16. Šindelka Antonín DLP7200 44:06 + 12:26
OB 2020-09-1010.09.2020 Podvečerní O-běh Folimankou A1 17. Šindelka Antonín DLP7200 28:16 + 7:09
OB 2020-07-1919.07.2020 Rumcajsovy míle - E3 H45A 13. Šindelka Antonín DLP7200 44:37 + 6:56
OB 2020-07-1818.07.2020 Rumcajsovy míle - E1 H45A 7. Šindelka Antonín DLP7200 36:52 + 5:36
OB 2020-07-1818.07.2020 Rumcajsovy míle - E2 H45A 24. Šindelka Antonín DLP7200 21:16 + 5:31
OB 2020-06-2121.06.2020 Veřejný závod H45 3. Šindelka Antonín DLP7200 17:25 + 0:29
OB 2020-03-0808.03.2020 Opět na Kozla XIII B 8 Šindelka Antonín DLP7200
OB 2020-02-2323.02.2020 Dřínovský háj po dvaceti letech B 3. Antonín Šindelka DLP7200 66:21 + 2:33
OB 2020-01-1212.01.2020 Zimní hradubická liga - městský sprint HE 29. Šindelka Antonín DLP7200 25:39 + 6:08
OB 2020-01-0505.01.2020 PZL Na Plazech C 2. Antonín Šindelka DLP7200 65:24 + 0:04
OB 2019-12-2222.12.2019 Vánoční sprint 2019 HE 83. Šindelka Antonín DLP7200 32:28 + 15:32
OB 2019-12-0505.12.2019 Mikulášův kufr ČERTÍCI 2. Šindelka Antonín DLP7200 39:40 + 7:49
OB 2019-12-0303.12.2019 Orienťák pro Madlenku Dlouhá 70. Šindelka Antonín DLP7200 57:41 + 20:34
OB 2019-11-0303.11.2019 Oblastní žebříček H45L 1. Šindelka Antonín DLP7200 55:53 054145414
OB 2019-10-3131.10.2019 Noční bohnický orienťák 2019 T4A 7. Šindelka Antonín DLP7200 28:34 + 2:50
OB 2019-10-2020.10.2019 Oblastní žebříček H45 1. Sindelka Antonín DLP7200 31:47 048654865
OB 2019-10-1919.10.2019 Oblastní žebříček H45 6. Šindelka Antonín DLP7200 33:20 + 4:07 052795279
OB 2019-09-2626.09.2019 Podvečerní O-běh Folimankou T3B 14. Šindelka Antonín DLP7200 21:34 + 5:00
OB 2019-07-1414.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E3 H45B 8. Šindelka Antonín DLP7200 54:15 + 8:31 052555255
OB 2019-07-1313.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E2 H45B 4. Šindelka Antonín DLP7200 61:29 + 3:14 061156115
OB 2019-07-1212.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E1 H45B 6. Šindelka Antonín DLP7200 31:05 + 2:33 059525952
OB 2019-05-2222.05.2019 2. závod DsM a Žaket Pražský pohár žactva T3 3. Šindelka Antonín DLP7200 33:20 + 1:41
OB 2019-05-0101.05.2019 Oblastní žebříček H45 10. Šindelka Antonín DLP7200 13:27 + 1:23 051035103
OB 2019-04-0707.04.2019 Oblastní žebříček H21L 35. Šindelka Antonín DLP7200 60:35 + 20:35 037883788 041504150
OB 2019-03-3131.03.2019 Oblastní žebříček H21L 45. Šindelka Antonín DLP7200 45:55 + 12:22 052545254 056655665
OB 2019-03-2424.03.2019 Oblastní žebříček H21L 27. Šindelka Antonín DLP7200 112:45 + 33:43 048104810 052955295
OB 2019-02-2222.02.2019 Veteránský žebříček Pražské a Středočeské oblasti - jaro 2019 H45 82 Šindelka Antonín DLP7200
OB 2019-02-2222.02.2019 Veteránský žebříček Pražské a Středočeské oblasti - podzim 2019 H45 32 Šindelka Antonín DLP7200
OB 2018-11-2525.11.2018 PZL v Nymburku T7 25. Šindelka Antonín DLP7200 62:50 + 17:04
OB 2018-11-0404.11.2018 Oblastní žebříček H21L 53. Šindelka Antonín DLP7200 62:29 + 23:50 036763676 038403840
OB 2018-11-0101.11.2018 Noční bohnický orienťák 2018 T6 20. Šindelka Antonín DLP7200 38:53 + 10:32
OB 2018-10-2121.10.2018 Oblastní žebříček H35L 10. Šindelka Antonín DLP7200 79:23 + 9:05 050095009
OB 2018-10-2020.10.2018 Oblastní žebříček H35 4. Šindelka Antonín DLP7200 43:25 + 3:08 053665366
OB 2018-09-2626.09.2018 Podvečerní O-běh Folimankou T3A 26. Šindelka Antonín DLP7200 28:42 + 10:22
OB 2018-09-2323.09.2018 Oblastní žebříček H35L 8. Šindelka Antonín DLP7200 74:57 + 11:02 051135113
OB 2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček H35 2. Šindelka Antonín DLP7200 37:26 + 3:32 051495149
OB 2018-09-0101.09.2018 Veteránský žebříček Pražské a Středočeské oblasti - podzim 2018 H35 3 Šindelka Antonín DLP7200
OB 2018-07-1515.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E3 H40B 17. Šindelka Antonín DLP7200 59:29 + 13:26 051435143
OB 2018-07-1414.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E2 H40B 8. Šindelka Antonín DLP7200 61:25 + 7:33 062956295
OB 2018-07-1313.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E1 H40B 27. Šindelka Antonín DLP7200 49:21 + 18:48 034603460
OB 2018-06-2424.06.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE H35A 16. Šindelka Antonín DLP7200 49:25 + 17:11 034633463
OB 2018-06-2323.06.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) H35 14. Šindelka Antonín DLP7200 43:40 + 7:24 060516051
OB 2018-06-1313.06.2018 5. závod Žaket Pražský pohár žactva T5 24. Šindelka Antonín DLP7200 28:39 + 5:03
OB 2018-06-1010.06.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček H40B 15. Šindelka Antonín DLP7200 42:48 + 14:12 033183318
OB 2018-06-0909.06.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček H40B 4. Šindelka Antonín DLP7200 63:12 + 9:30 053585358
OB 2018-06-0606.06.2018 4.závod Žaket Pražského poháru žactva T5B 9. Šindelka Antonín DLP7200 40:18 + 4:17
OB 2018-05-3030.05.2018 3. závod Žaket Pražský pohár žactva T5 52. Antonín Šindelka DLP7200 44:45 + 12:19
OB 2018-05-2626.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H35 26. Šindelka Antonín DLP7200 22:13 + 4:56 049614961
OB 2018-05-2323.05.2018 2. Pražský pohár žactva T5 14. Šindelka Antonín DLP7200 37:18 + 7:52
OB 2018-05-2020.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H35C 24. Šindelka Antonín DLP7200 42:29 + 15:49 034413441
OB 2018-05-1919.05.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu H40 11. Šindelka Antonín DLP7200 17:33 + 3:11 061486148
OB 2018-05-1616.05.2018 1. závod Žaket pražský pohár žactva T5 16. Šindelka Antonín DLP7200 42:15 + 8:31
OB 2018-05-0606.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ H40B 15. Šindelka Antonín DLP7200 70:05 + 12:11 056455645
OB 2018-05-0505.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ H40B 22. Šindelka Antonín DLP7200 41:41 + 12:08 037583758
OB 2018-04-2828.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu H35C 4. Šindelka Antonín DLP7200 20:18 + 2:02 057305730
OB 2018-04-2828.04.2018 Oblastní žebříček H35C 6. Šindelka Antonín DLP7200 48:20 + 5:55 054905490
OB 2018-04-2121.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu H35 12. Šindelka Antonín DLP7200 19:07 + 1:59 049364936
OB 2018-04-1515.04.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A H35 13. Šindelka Antonín DLP7200 18:17 + 2:58 049314931
OB 2018-04-1414.04.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati H35 8. Šindelka Antonín DLP7200 48:02 + 6:19 052435243
OB 2018-03-2525.03.2018 Oblastní žebříček H35L 16. Sindelka AntonĂ­n DLP7200 45:31 + 10:10 040344034
OB 2018-03-2424.03.2018 Oblastní žebříček H35 7. Sindelka Antonín DLP7200 16:46 + 1:09 050205020
OB 2018-03-2424.03.2018 Oblastní žebříček H35 1. Sindelka Antonín DLP7200 34:09 054845484
OB 2018-03-1515.03.2018 Veteránský žebříček Pražské a Středočeské oblasti - jaro 2018 H35 23 Šindelka Antonín DLP7200
OB 2017-10-2222.10.2017 Oblastní žebříček H35 10. Šindelka Antonín RBK7215 47:31 + 11:23 044124412
OB 2017-10-2121.10.2017 Oblastní žebříček H35 10. Šindelka Antonín RBK7215 32:47 + 7:44 043324332
OB 2017-06-1414.06.2017 5. závod Žaket Pražského poháru žactva T5A 13. Šindelka Antonín RBK7215 45:59 + 11:09
OB 2017-06-0707.06.2017 PPŽ Rohožník T5 28. Antonín Sindelka RBK7215 33:24 + 9:19
OB 2017-05-3131.05.2017 3. závod Pražského poháru žactva T5 18. Šindelka Antonín RBK7215 29:52 + 2:48
OB 2017-05-2727.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati H35L 1. Šindelka Antonín RBK7215 67:39 059005900
OB 2017-05-2424.05.2017 2. závod Pražského poháru žactva - WOD T5 3. Šindelka Antonín RBK7215 40:23 + 1:05
OB 2017-05-1717.05.2017 1. závod Pražského poháru žactva T5 24. Šindelka Antonín RBK7215 37:28 + 11:57
OB 2017-05-0707.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (kvalifikace, WRE-Q), oblastní žebříček H40 32. Šindelka Antonín RBK7215 23:13 + 10:48 013501350
OB 2017-04-0202.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu H35 1. Šindelka Antonín RBK7215 13:47 056665666
OB 2017-04-0101.04.2017 Oblastní žebříček H35 3. Šindelka Antonín RBK7215 37:01 + 1:22 055505550
OB 2016-05-2121.05.2016 Oblastní žebříček H35 8. Šindelka Antonín RBK7215 78:58 + 13:57
OB 2016-04-2323.04.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček P 2. Šindelka Antonín RBK7215 31:51 + 1:30
OB 2015-09-1212.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H35 25. Šindelka Antonín RBK7215 22:25 + 4:53
OB 2015-06-1313.06.2015 Oblastní žebříček H35C 2. Šindelka Antonín RBK7215 33:51 + 2:04
OB 2015-04-1111.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu H35 7. Šindelka Antonín RBK7215 22:05 + 2:14
OB 2014-10-1818.10.2014 Oblastní žebříček H35C 6. Šindelka Antonín RBK7215 18:21 + 2:33
OB 2014-10-1818.10.2014 Oblastní žebříček H35C 2. Šindelka Antonín RBK7215 11:59 + 0:35
OB 2014-08-1212.08.2014 Veřejný závod H35 5. Šindelka Antonín RBK7215 16:51 + 2:59
OB 2014-08-1010.08.2014 Rumpál - E3 H35 5. Šindelka Antonín RBK7215 36:57 + 4:07
OB 2014-08-0909.08.2014 Rumpál - E2 H35 3. Šindelka Antonín RBK7215 73:52 + 9:55
OB 2014-08-0808.08.2014 Rumpál - E1 H35 4. Šindelka Antonín RBK7215 19:20 + 1:16
OB 2014-04-1212.04.2014 Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček (Mistrovství Moravy) H35B 17. Šindelka Antonín RBK7215 104:32 + 26:12
OB 2014-04-0505.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati H35C 2. Šindelka Antonín RBK7215 33:36 + 2:26
OB 2014-03-2929.03.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu H35C 2. Šindelka Antonín RBK7215 14:09 + 0:12
OB 2014-03-2929.03.2014 Oblastní žebříček H35C 1. Šindelka Antonín RBK7215 9:55
OB 2013-06-0101.06.2013 Žebříček B - Čechy, Oblastní žebříček H35C 3. Šindelka Antonín RBK7215 75:16 + 3:29
OB 2014-08-0808.08.2014 Rumpál H35 Šindelka Antonín RBK7215
OB 2015-09-1212.09.2015 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet H21 Šindelka Antonín RBK7215
OB 2015-09-1313.09.2015 Český pohár štafet H21 Šindelka Antonín RBK7215
OB 2015-10-1111.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DOSPĚLÍ Šindelka Antonín RBK7215
OB 2016-02-2727.02.2016 Chodovská tvrz + divočina PZL Šindelka Antonín RBK7215
OB 2016-05-1414.05.2016 Žebříček B-Čechy H35B Šindelka Antonín RBK7215
OB 2017-11-1717.11.2017 SMIK - 24.Mistrovství světa ve SMIKu H Šindelka Antonín RBK7215
OB 2017-12-0505.12.2017 Mikulášův kufr ČERTÍCI Šindelka Antonín RBK7215
OB 2018-01-1313.01.2018 PZL - Dva břehy B Šindelka Antonín RBK7215
OB 2018-03-1010.03.2018 Praga Magica ABC Šindelka Antonín DLP7200
OB 2018-03-1111.03.2018 Hostivické sprintování Dospělí Šindelka Antonín DLP7200
OB 2018-03-1818.03.2018 Jarní sprint A - redukovaná mapa Šindelka Antonín DLP7200
OB 2018-05-2626.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H105 Šindelka Antonín DLP7200
OB 2018-07-1313.07.2018 H.S.H. Vysočina cup H40B Šindelka Antonín DLP7200
OB 2018-06-2020.06.2018 KLACKY [9] OPEN - závod ŠTAFET DH21 Šindelka Antonín DLP7200
OB 2018-10-0505.10.2018 Petřín OPEN Dlouhá Šindelka Antonín DLP7200
OB 2018-09-1919.09.2018 Žákovské štafety OPEN Šindelka Antonín DLP7200
OB 2018-11-1717.11.2018 SMIK - 25.Mistrovství světa ve SMIKu H Šindelka Antonín DLP7200
OB 2018-12-0404.12.2018 Mikulášův kufr ČERTÍCI Šindelka Antonín DLP7200
OB 2018-12-2323.12.2018 Večerník Praha A Šindelka Antonín DLP7200
OB 2019-01-1919.01.2019 PZL Veltruský park B Šindelka Antonín DLP7200
OB 2019-03-0909.03.2019 PRAGA MAGICA ABC Šindelka Antonín DLP7200
OB 2019-03-1717.03.2019 Jarní sprint B Šindelka Antonín DLP7200
OB 2019-07-1212.07.2019 H.S.H Vysočina cup H45B Šindelka Antonín DLP7200
OB 2019-09-1818.09.2019 OB - štafety mládeže OPEN Šindelka Antonín DLP7200
OB 2019-11-1717.11.2019 SMIK - 26.Mistrovství světa ve SMIKu H Šindelka Antonín DLP7200
OB 2019-12-3131.12.2019 Silvestrovský orienťáček T Šindelka Antonín DLP7200
OB 2020-01-3030.01.2020 Mosty VI UNI Šindelka Antonín DLP7200
OB 2020-02-0909.02.2020 Únor v Úvalech B Šindelka Antonín DLP7200
OB 2020-03-0707.03.2020 Trojmezí PZL Šindelka Antonín DLP7200
OB 2020-03-1515.03.2020 Praga Magica ABC Šindelka Antonín DLP7200
OB 2020-07-1818.07.2020 Rumcajsovy míle H45A Šindelka Antonín DLP7200
OB 2020-09-1616.09.2020 OB - štafety mládeže OPEN Šindelka Antonín DLP7200
OB 2020-10-1111.10.2020 Oblastní žebříček H45 Šindelka Antonín DLP7200
OB 2020-10-2424.10.2020 Oblastní žebříček H45L Šindelka Antonín DLP7200
OB 2020-10-2525.10.2020 Oblastní žebříček H45 Šindelka Antonín DLP7200
OB 2020-12-1212.12.2020 Tour de Prague (11:00-13:00) D Šindelka Antonín DLP7200
OB 2020-12-1919.12.2020 Vá+Noční Orienťák T (PZL - A) Šindelka Antonín DLP7200
OB 2020-12-3131.12.2020 Čertův žaket Delší Šindelka Antonín DLP7200
OB 2021-01-2828.01.2021 Mosty VII UNI Šindelka Antonín DLP7200
OB 2021-03-0707.03.2021 Velká cena Líšné B Šindelka Antonín DLP7200
OB 2021-05-1515.05.2021 Májové brdské proběhnutí (měřený mapový trénink) T4 2B Šindelka Antonín DLP7200
OB 2021-05-2222.05.2021 Houpačka - Mezi vlnami H45 1130-1200 Šindelka Antonín DLP7200
OB 2021-09-0505.09.2021 O pohár svaté Ludmily (veřejný závod) Závodně - tréninková Šindelka Antonín DLP7200