Závodník: Bídová Markéta

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 20.10.2018 Oblastní žebříček D18C Bídová Markéta UOL0352 DISK
OB 16.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE D16C 14. Bídová Markéta UOL0352 52:54 + 9:52
OB 15.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D16A 18. Bídová Markéta UOL0352 60:54 + 21:47
OB 09.09.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16B 3. Bídová Markéta UOL0352 36:52 + 1:44
OB 08.09.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16B 6. Bídová Markéta UOL0352 60:24 + 14:54
OB 15.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E3 D16B 17. Bídová Markéta UOL0352 55:25 + 20:27
OB 14.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E2 D16B Bídová Markéta UOL0352 DISK
OB 13.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E1 D16B 17. Bídová Markéta UOL0352 32:05 + 12:16
OB 24.06.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE D16C 17. Bídová Markéta UOL0352 32:50 + 8:09
OB 23.06.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D16A 23. Bídová Markéta UOL0352 48:21 + 19:43
OB 16.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati D16 3. Bídová Markéta UOL0352 46:00 + 2:04
OB 10.06.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava P 2. Bídová Markéta UOL0352 27:19 + 1:00
OB 09.06.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava T 9. Bídová Markéta UOL0352 56:20 + 19:36
OB 02.06.2018 Oblastní žebříček D16C 5. Bídová Markéta UOL0352 47:52 + 4:49
OB 26.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D16A 64. Bídová Markéta UOL0352 20:08 + 8:57
OB 12.05.2018 Oblastní žebříček D16C 11. Bídová Markéta UOL0352 54:43 + 23:44
OB 06.05.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16C 1. Bídová Markéta UOL0352 42:23
OB 05.05.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16C 1. Bídová Markéta UOL0352 66:34
OB 28.04.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati D16C 3. Bídová Markéta UOL0352 38:41 + 7:33
OB 07.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu D16 10. Bídová Markéta UOL0352 21:37 + 8:21
OB 01.04.2018 Hanácký žebříček jaro D16C 2 Bídová Markéta UOL0352
OB 20.01.2018 Radostická krátká K 16. Bídová Markéta UOL0352 47:40 + 19:19
OB 09.12.2017 MIKULÁŠSKÝ ORIENŤÁK - 29. ročník D18 6. Bídová Markéta UOL0352 46:43 + 13:31
OB 11.11.2017 Oblastní žebříček D14C 7. Bídová Markéta UOL0352 38:44 + 7:19
OB 04.11.2017 Oblastní žebříček D14C 17. Bídová Markéta UOL0352 39:49 + 16:58
OB 21.10.2017 Oblastní žebříček D14C 13. Bídová Markéta UOL0352 60:10 + 34:18
OB 01.09.2017 Hanácký žebříček podzim 2017 D14C 16 Bídová Markéta UOL0352
OB 29.10.2017 Oblastní žebříček D14C Bídová Markéta UOL0352
OB 24.03.2018 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C) D18 Bídová Markéta UOL0352
OB 07.04.2018 Mistrovství oblasti sprintových štafet DH15-99 Bídová Markéta UOL0352
OB 22.04.2018 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C), mistrovství oblasti MIX Bídová Markéta UOL0352
OB 26.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Bídová Markéta UOL0352
OB 27.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Bídová Markéta UOL0352
OB 02.06.2018 Oblastní závod štafet D15-99 Bídová Markéta UOL0352
OB 13.07.2018 H.S.H. Vysočina cup D16B Bídová Markéta UOL0352
OB 16.09.2018 M CR - pouze pro export výsledků pro WRE D16C Bídová Markéta UOL0352
OB 22.09.2018 Oblastní závod štafet D15-99 Bídová Markéta UOL0352
OB 28.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet OPEN Bídová Markéta UOL0352
OB 29.09.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Bídová Markéta UOL0352
OB 30.09.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D18 Bídová Markéta UOL0352
OB 27.10.2018 Oblastní žebříček D16C Bídová Markéta UOL0352 Přihlášen
OB 13.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D18 Bídová Markéta UOL0352
OB 14.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH18 Bídová Markéta UOL0352