Závodník: Hlavsová Tereza

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 13.09.2020 Oblastní žebříček D12C 20. Hlavsová Tereza SHK0857 38:26 + 12:33
OB 12.09.2020 Oblastní žebříček D12C 25. Hlavsová Tereza SHK0857 41:10 + 18:30
OB 05.09.2020 Oblastní žebříček D12C 27. Hlavsová Tereza SHK0857 48:07 + 20:36
OB 08.03.2020 Zimní hradubická liga - krátká trať DK 13. Hlavsová Tereza SHK0857 45:55 + 22:44
OB 23.02.2020 Zimní hradubická liga - krátká trať DK 13. Hlavsová Tereza SHK0857 32:50 + 12:23
OB 09.02.2020 Zimní hradubická liga - krátká trať DK 9. Hlavsová Tereza SHK0857 40:48 + 16:00
OB 26.01.2020 Zimní hradubická liga OB, delší sprint s volným pořadím kontrol DK 17. Tereza Hlavsová SHK0857 29:40 + 10:41
OB 12.01.2020 Zimní hradubická liga - městský sprint DK 2. Hlavsová Tereza SHK0857 16:04 + 1:36
OB 01.01.2020 Východočeský pohár 2020 D12C 27 Hlavsová Tereza SHK0857
OB 22.12.2019 Vánoční sprint 2019 DK Hlavsová Tereza SHK0857 DNS
OB 02.11.2019 Oblastní žebříček D12C 27. Hlavsová Tereza SHK0857 41:53 + 18:51
OB 26.10.2019 Oblastní žebříček D12C 28. Hlavsová Tereza SHK0857 43:17 + 19:38
OB 19.10.2019 Oblastní žebříček D12C 31. Hlavsová Tereza SHK0857 51:28 + 29:22
OB 12.10.2019 Oblastní žebříček D12C 30. Hlavsová Tereza SHK0857 37:25 + 17:37
OB 28.09.2019 Oblastní žebříček D12C 33. Hlavsová Tereza SHK0857 43:37 + 22:03
OB 14.09.2019 Oblastní žebříček D12C 27. Hlavsová Tereza SHK0857 52:33 + 31:04
OB 08.09.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D12C Hlavsová Tereza SHK0857 DISK
OB 04.05.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati D12D 1. Hlavsová Tereza SHK0857 28:59
OB 27.04.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati D12D 3. Hlavsová Tereza SHK0857 21:15 + 5:07
OB 14.04.2019 INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D12D 7. Hlavsová Tereza SHK0857 24:40 + 6:51
OB 06.04.2019 Oblastní žebříček D12D 2. Hlavsová Tereza SHK0857 35:17 + 1:11
OB 30.03.2019 Oblastní žebříček D12D 6. Hlavsová Tereza SHK0857 40:15 + 9:37
OB 24.03.2019 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D12D 9. Hlavsová Tereza SHK0857 38:58 + 14:58
OB 17.02.2019 Zimní hradubická liga - OB, kratší klasika DK 15. Hlavsová Tereza SHK0857 52:30 + 24:04
OB 01.01.2019 Východočeský pohár žactva - jaro 2019 D12D 3 Hlavsová Tereza SHK0857
OB 01.01.2019 Východočeský pohár žactva - podzim 2019 D12C 32 Hlavsová Tereza SHK0857
OB 03.11.2018 Oblastní žebříček D10C 29. Hlavsová Tereza SHK0857 31:44 + 15:43
OB 27.10.2018 Oblastní žebříček D10N 6. Hlavsová Tereza SHK0857 24:12 + 5:51
OB 20.10.2018 Oblastní žebříček D10N 11. Hlavsová Tereza SHK0857 37:59 + 15:36
OB 06.10.2018 Oblastní žebříček D10N 16. Hlavsová Tereza SHK0857 48:28 + 26:08
OB 22.09.2018 Oblastní žebříček D10N 9. Hlavsová Tereza SHK0857 96:19 + 59:14
OB 16.06.2018 Oblastní žebříček HDR 17. Hlavsová Tereza SHK0857 32:28 + 10:41
OB 02.06.2018 Oblastní žebříček HDR 30. Hlavsová Tereza SHK0857 30:33 + 19:05
OB 28.04.2018 Oblastní žebříček HDR 51. Hlavsová Tereza SHK0857 48:14 + 26:59
OB 14.04.2018 Oblastní žebříček HDR 26. Hlausová Tereza SHK0857 32:54 + 12:38
OB 11.02.2018 Zimní hradubická liga DK 39. Hlavsová Tereza SHK0857 74:50 + 53:04
OB 02.01.2018 Východočeský pohár žactva - podzim 2018 D10C 39 Hlavsová Tereza SHK0857
OB 04.11.2017 Oblastní žebříček HDR Hlavsová Tereza SHK0857
OB 28.09.2020 Oblastní žebříček D12C Hlavsová Tereza SHK0857 11:08:00 Startovka
OB 14.12.2019 Vá-Noční Orienťák P Hlavsová Tereza SHK0857