Logo

Závodník: Jareš Ondřej

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 2021-06-0606.06.2021 Oblastní žebříček H16 8. Jareš Ondřej KUL0600 71:55 + 37:30
OB 2021-06-0505.06.2021 Mistrovství oblasti na klasické trati H16 Jareš Ondřej KUL0600 DNS
OB 2021-04-0101.04.2021 Ještědský žebříček mládeže - jaro 2021 H16 11 Jareš Ondřej KUL0600
OB 2020-10-0404.10.2020 Oblastní žebříček H14 14. Jareš Ondřej KUL0600 30:08 + 11:42
OB 2020-10-0303.10.2020 Mistrovství ČR na krátké trati T 76. Jareš Ondřej KUL0600 56:53 + 27:52
OB 2020-09-2727.09.2020 Oblastní žebříček H14 14. Jareš Ondřej KUL0600 44:42 + 21:31
OB 2020-09-0606.09.2020 Oblastní žebříček H14 31. Jareš Ondřej KUL0600 64:40 + 31:31
OB 2020-08-0202.08.2020 Sandstones | Pískovce - E3 H14A 7. Jareš Ondřej KUL0600 28:05 + 9:21
OB 2020-08-0101.08.2020 Sandstones | Pískovce - E2 H14A 8. Jareš Ondřej KUL0600 49:59 + 23:47
OB 2020-07-3131.07.2020 Sandstones | Pískovce - E1 H14A 10. Jareš Ondřej KUL0600 37:31 + 16:09
OB 2020-03-0101.03.2020 Ještědský žebříček mládeže - 2020 H14 15 Jareš Ondřej KUL0600
OB 2019-11-0909.11.2019 Oblastní žebříček H14 18. Jareš Ondřej KUL0600 44:06 + 20:20
OB 2019-10-2020.10.2019 Oblastní žebříček H14 22. Jareš Ondřej KUL0600 51:06 + 23:26
OB 2019-10-1919.10.2019 Oblastní žebříček H14 12. Jareš Ondřej KUL0600 60:56 + 21:08
OB 2019-09-2929.09.2019 Oblastní žebříček H14 14. Jareš Ondřej KUL0600 22:50 + 8:01
OB 2019-09-2929.09.2019 Oblastní žebříček H14 12. Jareš Ondřej KUL0600 16:58 + 5:43
OB 2019-09-2828.09.2019 Oblastní žebříček H14 15. Jareš Ondřej KUL0600 36:55 + 16:53
OB 2019-09-2828.09.2019 Veřejný závod H14 17. Jareš Ondřej KUL0600 19:23 + 7:03
OB 2019-09-1414.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, , WRE H14C 29. Jareš Ondřej KUL0600 14:23 + 4:53
OB 2019-09-0101.09.2019 SUDETY OPEN - E3 MODRA 22. Ondřej Jareš KUL0600 69:46 + 31:28
OB 2019-09-0101.09.2019 SUDETY OPEN - E4 MODRA 21. Ondřej Jareš KUL0600 51:57 + 20:51
OB 2019-08-3131.08.2019 SUDETY OPEN - E1 MODRA 10. Ondřej Jareš KUL0600 20:32 + 4:44
OB 2019-08-3131.08.2019 SUDETY OPEN - E2 MODRA 19. Ondřej Jareš KUL0600 24:10 + 6:40
OB 2019-08-3131.08.2019 Ještědský žebříček mládeže - podzim 2019 H14 15 Jareš Ondřej KUL0600
OB 2019-05-2626.05.2019 Oblastní žebříček H14 12. Jareš Ondřej KUL0600 43:05 + 20:09
OB 2019-04-0606.04.2019 Oblastní žebříček H14 11. Jares Ondrej KUL0600 92:32 + 43:31
OB 2019-03-2424.03.2019 Oblastní žebříček H14 29. Jareš Ondřej KUL0600 58:01 + 20:29
OB 2019-02-1616.02.2019 Ještědský žebříček mládeže - jaro 2019 H14 19 Jareš Ondřej KUL0600
OB 2018-10-2020.10.2018 Oblastní žebříček H12 Jareš Ondřej KUL0600 DISK
OB 2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček H12 16. Jareš Ondřej KUL0600 42:15 + 25:55
OB 2018-09-0808.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ H12C 36. Jareš Ondřej KUL0600 36:01 + 18:15
OB 2018-09-0101.09.2018 Ještědský žebříček mládeže - podzim 2018 H12 33 Jareš Ondřej KUL0600
OB 2018-06-1717.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati H12 13. Jareš Ondřej KUL0600 29:17 + 13:00
OB 2018-04-2222.04.2018 Oblastní žebříček (Saxbo) H12 33. Jareš Ondřej KUL0600 68:36 + 44:52
OB 2018-04-2121.04.2018 Veřejný závod (Saxbo) H12 16. Jareš Ondřej KUL0600 46:38 + 21:58
OB 2018-04-0808.04.2018 Oblastní žebříček H12 40. Jareš Ondřej KUL0600 81:26 + 65:43
OB 2018-03-0101.03.2018 Ještědský žebříček mládeže - jaro 2018 H12 35 Jareš Ondřej KUL0600
OB 2019-09-2929.09.2019 Rumburská LILIE 2E mikrosprint H14 Jareš Ondřej KUL0600
OB 2020-09-2626.09.2020 Oblastní žebříček H14 Jareš Ondřej KUL0600
OB 2020-09-2626.09.2020 Oblastní žebříček H14 Jareš Ondřej KUL0600
OB 2021-05-2323.05.2021 Orientační běh v Lovosicích střední Jareš Ondřej KUL0600
OB 2019-08-3131.08.2019 SUDETY OPEN MODRÁ Jareš Ondřej KUL0600
OB 2019-09-2929.09.2019 Rumburská LILIE 3E sprint v zeleném městě Krásná Lípa H14 Jareš Ondřej KUL0600
OB 2019-09-1515.09.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) H14 Jareš Ondřej KUL0600
OB 2020-07-3131.07.2020 Sandstones | Pískovce H14A Jareš Ondřej KUL0600
OB 2020-09-2626.09.2020 Rumburská LILIE 2E mikrosprint H14 Jareš Ondřej KUL0600
OB 2020-10-1010.10.2020 Oblastní žebříček H14 Jareš Ondřej KUL0600
OB 2021-07-2121.07.2021 Bohemia Orienteering H16A Jareš Ondřej KUL0600 Přihlášen
OB 2021-07-2121.07.2021 Bohemia Orienteering - E1 H16A Jareš Ondřej KUL0600 Přihlášen
OB 2021-07-2222.07.2021 Bohemia Orienteering - E2 H16A Jareš Ondřej KUL0600 Přihlášen
OB 2021-07-2323.07.2021 Bohemia Orienteering - E3 H16A Jareš Ondřej KUL0600 Přihlášen
OB 2021-07-2424.07.2021 Bohemia Orienteering - E4 H16A Jareš Ondřej KUL0600 Přihlášen
OB 2021-07-2525.07.2021 Bohemia Orienteering - E5 H16A Jareš Ondřej KUL0600 Přihlášen
OB 2021-01-0303.01.2021 BOR CUP 1.závod L Jareš Ondřej KUL0600
OB 2021-04-0202.04.2021 Velikonoce ve skalách H16 Jareš Ondřej KUL0600
OB 2021-04-0202.04.2021 Velikonoce ve skalách - E1 H16 Jareš Ondřej KUL0600
OB 2021-04-0303.04.2021 Velikonoce ve skalách - E2 H16 Jareš Ondřej KUL0600
OB 2021-04-0404.04.2021 Velikonoce ve skalách - E3 H16 Jareš Ondřej KUL0600