Závodník: Jareš Ondřej

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 04.10.2020 Oblastní žebříček H14 14. Jareš Ondřej KUL0600 30:08 + 11:42
OB 03.10.2020 Mistrovství ČR na krátké trati T 76. Jareš Ondřej KUL0600 56:53 + 27:52
OB 27.09.2020 Oblastní žebříček H14 14. Jareš Ondřej KUL0600 44:42 + 21:31
OB 06.09.2020 Oblastní žebříček H14 31. Jareš Ondřej KUL0600 64:40 + 31:31
OB 02.08.2020 Sandstones | Pískovce - E3 H14A 7. Jareš Ondřej KUL0600 28:05 + 9:21
OB 01.08.2020 Sandstones | Pískovce - E2 H14A 8. Jareš Ondřej KUL0600 49:59 + 23:47
OB 31.07.2020 Sandstones | Pískovce - E1 H14A 10. Jareš Ondřej KUL0600 37:31 + 16:09
OB 01.03.2020 Ještědský žebříček mládeže - 2020 H14 15 Jareš Ondřej KUL0600
OB 09.11.2019 Oblastní žebříček H14 18. Jareš Ondřej KUL0600 44:06 + 20:20
OB 20.10.2019 Oblastní žebříček H14 22. Jareš Ondřej KUL0600 51:06 + 23:26
OB 19.10.2019 Oblastní žebříček H14 12. Jareš Ondřej KUL0600 60:56 + 21:08
OB 29.09.2019 Oblastní žebříček H14 14. Jareš Ondřej KUL0600 22:50 + 8:01
OB 29.09.2019 Oblastní žebříček H14 12. Jareš Ondřej KUL0600 16:58 + 5:43
OB 28.09.2019 Oblastní žebříček H14 15. Jareš Ondřej KUL0600 36:55 + 16:53
OB 28.09.2019 Veřejný závod H14 17. Jareš Ondřej KUL0600 19:23 + 7:03
OB 14.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, , WRE H14C 29. Jareš Ondřej KUL0600 14:23 + 4:53
OB 01.09.2019 SUDETY OPEN - E3 MODRA 22. Ondřej Jareš KUL0600 69:46 + 31:28
OB 01.09.2019 SUDETY OPEN - E4 MODRA 21. Ondřej Jareš KUL0600 51:57 + 20:51
OB 31.08.2019 SUDETY OPEN - E1 MODRA 10. Ondřej Jareš KUL0600 20:32 + 4:44
OB 31.08.2019 SUDETY OPEN - E2 MODRA 19. Ondřej Jareš KUL0600 24:10 + 6:40
OB 31.08.2019 Ještědský žebříček mládeže - podzim 2019 H14 15 Jareš Ondřej KUL0600
OB 26.05.2019 Oblastní žebříček H14 12. Jareš Ondřej KUL0600 43:05 + 20:09
OB 06.04.2019 Oblastní žebříček H14 11. Jares Ondrej KUL0600 92:32 + 43:31
OB 24.03.2019 Oblastní žebříček H14 29. Jareš Ondřej KUL0600 58:01 + 20:29
OB 16.02.2019 Ještědský žebříček mládeže - jaro 2019 H14 19 Jareš Ondřej KUL0600
OB 20.10.2018 Oblastní žebříček H12 Jareš Ondřej KUL0600 DISK
OB 22.09.2018 Oblastní žebříček H12 16. Jareš Ondřej KUL0600 42:15 + 25:55
OB 08.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ H12C 36. Jareš Ondřej KUL0600 36:01 + 18:15
OB 01.09.2018 Ještědský žebříček mládeže - podzim 2018 H12 33 Jareš Ondřej KUL0600
OB 17.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati H12 13. Jareš Ondřej KUL0600 29:17 + 13:00
OB 22.04.2018 Oblastní žebříček (Saxbo) H12 33. Jareš Ondřej KUL0600 68:36 + 44:52
OB 21.04.2018 Veřejný závod (Saxbo) H12 16. Jareš Ondřej KUL0600 46:38 + 21:58
OB 08.04.2018 Oblastní žebříček H12 40. Jareš Ondřej KUL0600 81:26 + 65:43
OB 01.03.2018 Ještědský žebříček mládeže - jaro 2018 H12 35 Jareš Ondřej KUL0600
OB 29.09.2019 Rumburská LILIE 2E mikrosprint H14 Jareš Ondřej KUL0600
OB 26.09.2020 Oblastní žebříček H14 Jareš Ondřej KUL0600
OB 26.09.2020 Oblastní žebříček H14 Jareš Ondřej KUL0600
OB 31.08.2019 SUDETY OPEN MODRÁ Jareš Ondřej KUL0600
OB 29.09.2019 Rumburská LILIE 3E sprint v zeleném městě Krásná Lípa H14 Jareš Ondřej KUL0600
OB 15.09.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) H14 Jareš Ondřej KUL0600
OB 31.07.2020 Sandstones | Pískovce H14A Jareš Ondřej KUL0600
OB 26.09.2020 Rumburská LILIE 2E mikrosprint H14 Jareš Ondřej KUL0600
OB 10.10.2020 Oblastní žebříček H14 Jareš Ondřej KUL0600
OB 21.07.2021 Bohemia Orienteering H16A Jareš Ondřej KUL0600 Přihlášen
OB 21.07.2021 Bohemia Orienteering - E1 H16A Jareš Ondřej KUL0600 Přihlášen
OB 22.07.2021 Bohemia Orienteering - E2 H16A Jareš Ondřej KUL0600 Přihlášen
OB 23.07.2021 Bohemia Orienteering - E3 H16A Jareš Ondřej KUL0600 Přihlášen
OB 24.07.2021 Bohemia Orienteering - E4 H16A Jareš Ondřej KUL0600 Přihlášen
OB 25.07.2021 Bohemia Orienteering - E5 H16A Jareš Ondřej KUL0600 Přihlášen
OB 12.12.2020 Tour de Prague C Jareš Ondřej KUL0600 Přihlášen