Logo

Závodník: Buďárková Laura

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 2021-06-2222.06.2021 Podkrkonošská liga žactva - 2. závod D12 7. Buďárková Laura STH1051 42:20 + 17:47
OB 2021-06-1313.06.2021 Oblastní žebříček D12C 11. Buďárková Laura STH1051 38:31 + 11:18
OB 2021-06-0505.06.2021 Oblastní žebříček D12C 13. Buďárková Laura STH1051 47:57 + 16:49
OB 2021-05-3030.05.2021 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D12C 20. Buďárková Laura STH1051 48:58 + 26:39
OB 2021-05-2929.05.2021 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D12C 11. Buďárková Laura STH1051 27:38 + 7:17
OB 2021-05-2323.05.2021 Měřený mapový trénink - krátká trať CTB D12 4. Buďárková Laura STH1051 24:45 + 4:02
OB 2021-05-1515.05.2021 Měřený mapový trénink žactva a dorostu Hajnice D12C 5. Laura Buďárková STH1051 29:43 + 4:30
OB 2021-05-0202.05.2021 Dvůr Orienteering Adventure zelená 36. Buďárková Laura STH1051 60:18 + 30:04
OB 2021-01-0101.01.2021 Východočeský pohár žactva a dorostu - jaro 2021 D12C 17 Buďárková Laura STH1051
OB 2020-10-0303.10.2020 Oblastní žebříček D10C 3. Buďárková Laura STH1051 18:01 + 0:41
OB 2020-09-0101.09.2020 Podkrkonošská liga žactva D10 - start 2 3. Laura Buďárková STH1051 12:15 + 2:47
OB 2020-07-1919.07.2020 Rumcajsovy míle - E3 D10 9. Buďárková Laura STH1051 45:51 + 27:13
OB 2020-07-1818.07.2020 Rumcajsovy míle - E1 D10 5. Buďárková Laura STH1051 29:19 + 8:22
OB 2020-07-1818.07.2020 Rumcajsovy míle - E2 D10 3. Buďárková Laura STH1051 15:24 + 1:42
OB 2020-06-2323.06.2020 Podkrkonošská liga žactva D10 2. Buďárková Laura STH1051 13:43 + 2:46
OB 2020-06-0909.06.2020 Podkrkonošská liga žactva D10 8. Buďárková Laura STH1051 33:33 + 11:51
LOB 2020-02-0909.02.2020 Mistrovství ČR na klasické trati D12 3. Buďárková Laura STH1051 34:06 + 7:55
LOB 2020-02-0808.02.2020 Mistrovství ČR ve sprintu D12 8. Buďárková Laura STH1051 32:00 + 11:41
OB 2020-01-0101.01.2020 Východočeský pohár 2020 D10C 34 Buďárková Laura STH1051
OB 2019-10-2626.10.2019 Oblastní žebříček D10C 29. Buďárková Laura STH1051 34:53 + 19:39
OB 2019-10-0101.10.2019 Podkrkonošská liga žactva D10 3. Buďárková Laura STH1051 27:00 + 5:34
OB 2019-09-2424.09.2019 Podkrkonošská liga žactva D10 10. Buďárková Laura STH1051 34:02 + 12:30
OB 2019-08-1818.08.2019 Rumcajsovy míle - nesoutěžní - E3 P 8. Buďárková Laura STH1051 46:02 + 7:52
OB 2019-06-1111.06.2019 Podkrkonošská liga žactva D10 2. Buďárková Laura STH1051 25:05 + 6:21
OB 2019-06-0808.06.2019 Oblastní žebříček D10C 13. Buďárková Laura STH1051 20:24 + 8:26
OB 2019-05-2828.05.2019 Podkrkonošská liga žactva D10 3. Buďárková Laura STH1051 25:57 + 3:03
OB 2019-05-2525.05.2019 Oblastní žebříček D10C 11. Buďárková Laura STH1051 14:48 + 5:30
OB 2019-05-2525.05.2019 Oblastní žebříček D10C 19. Buďárková Laura STH1051 20:03 + 9:44
OB 2019-05-0404.05.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati D10C 18. Buďárková Laura STH1051 35:38 + 16:34
OB 2019-05-0101.05.2019 Oblastní žebříček D10C 6. Buďárková Laura STH1051 28:53 + 5:24
OB 2019-04-2828.04.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati D10 10. Buďárková Laura STH1051 36:01 + 11:36
OB 2019-04-0606.04.2019 Oblastní žebříček D10C 18. Buďárková Laura STH1051 51:06 + 31:58
OB 2019-04-0606.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu D10C 11. Buďárková Laura STH1051 19:30 + 7:17
OB 2019-03-2424.03.2019 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D10C 19. Buďárková Laura STH1051 37:04 + 20:31
OB 2019-01-0101.01.2019 Východočeský pohár žactva - jaro 2019 D10C 19 Buďárková Laura STH1051
OB 2019-01-0101.01.2019 Východočeský pohár žactva - podzim 2019 D10C 40 Buďárková Laura STH1051
OB 2018-11-0303.11.2018 Oblastní žebříček D10N 4. Buďárková Laura STH1051 22:23 + 1:32
OB 2018-10-2828.10.2018 Oblastní žebříček D10L 2. Buďárková Laura STH1051 21:28 + 2:48
OB 2018-10-1313.10.2018 Oblastní žebříček D10N 6. Buďárková Laura STH1051 33:38 + 8:14
OB 2018-10-0606.10.2018 Oblastní žebříček D10N 2. Buďárková Laura STH1051 26:33 + 4:13
OB 2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček D10N 4. Buďárková Laura STH1051 47:39 + 10:34
OB 2018-08-1212.08.2018 Rumcajsovy míle - E3 D10N Buďárková Laura STH1051 15:06 + 2:16
OB 2018-08-1111.08.2018 Rumcajsovy míle - E1 D10N Buďárková Laura STH1051 20:40 + 7:04
OB 2018-08-1111.08.2018 Rumcajsovy míle - E2 D10N Buďárková Laura STH1051 19:20 + 6:40
OB 2018-06-2626.06.2018 Podkrkonošská liga žactva D10 10. Buďárková Laura STH1051 41:42 + 20:27
OB 2018-06-1616.06.2018 Oblastní žebříček D10N 13. Buďárková Laura STH1051 31:16 + 14:26
OB 2018-05-2929.05.2018 2.závod Podkrkonošské ligy žactva D10 14. Buďárková Laura STH1051 48:18 + 28:45
OB 2018-09-1111.09.2018 Podkrkonošské ligy žactva D10 Buďárková Laura STH1051
OB 2018-10-2727.10.2018 Oblastní žebříček D10N Buďárková Laura STH1051
OB 2019-06-2525.06.2019 Podkrkonošská liga žactva D10 Buďárková Laura STH1051
OB 2021-06-1515.06.2021 Podkrkonošská liga žactva - 1. závod D12 Buďárková Laura STH1051
OB 2021-06-2626.06.2021 Mistrovství oblasti na klasické trati D12C ODP Buďárková Laura STH1051
OB 2018-05-1515.05.2018 Podkrkonošská liga, Okresní přebor škol okresu Trutnov D10 Buďárková Laura STH1051
OB 2018-08-1111.08.2018 Rumcajsovy míle D10N Buďárková Laura STH1051
OB 2019-05-1414.05.2019 PLŽ - Podkrkonošská liga žactva D10 Buďárková Laura STH1051
OB 2019-06-0808.06.2019 Mistrovství oblasti štafet D12 Buďárková Laura STH1051
OB 2019-08-1616.08.2019 Rumcajsovy míle - nesoutěžní P Buďárková Laura STH1051
OB 2019-09-1010.09.2019 Podkrkonošská liga žáků D10 Buďárková Laura STH1051
LOB 2020-02-0808.02.2020 Mistrovství ČR štafet D14 Buďárková Laura STH1051
OB 2020-06-1616.06.2020 Podkrkonošská liga žactva D10 Buďárková Laura STH1051
OB 2020-07-1818.07.2020 Rumcajsovy míle D10 Buďárková Laura STH1051