Logo

Závodník: Komín Matyáš

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 2020-10-0404.10.2020 Mistrovství oblasti ve sprintu H12 6. Komín Matyáš DKL0901 20:31 + 5:15
OB 2020-09-2626.09.2020 Oblastní žebříček H12 30. Komín Matyáš DKL0901 37:43 + 17:08
OB 2020-09-1313.09.2020 Oblastní žebříček H12 35. Komín Matyáš DKL0901 53:43 + 29:54
OB 2020-09-1212.09.2020 Oblastní žebříček H12 25. Komín Matyáš DKL0901 32:11 + 16:23
OB 2020-09-0505.09.2020 Oblastní žebříček H12C 32. Komín Matyáš DKL0901 51:17 + 24:54
OB 2020-06-2121.06.2020 Veřejný závod H12 3. Komín Matyáš DKL0901 11:58 + 4:00
OB 2020-06-0606.06.2020 Běhej s mapou - Vrchbělá (dopoledne) H12 4. Komín Matyáš DKL0901 17:49 + 4:09
OB 2020-01-2424.01.2020 Středočeský oblastní žebříček mládeže - podzim H12 8 Komín Matyáš DKL0901
OB 2020-01-0505.01.2020 PZL Na Plazech D 8. Matyáš Komín DKL0901 55:01 + 14:26
OB 2019-11-0303.11.2019 Oblastní žebříček H10 19. Komín Matyáš DKL0901 24:36 + 9:38
OB 2019-10-1212.10.2019 Oblastní žebříček H10 4. Komín Matyáš DKL0901 24:47 + 6:26
OB 2019-09-2929.09.2019 Oblastní žebříček H10 6. Komín Matyáš DKL0901 9:20 + 2:41
OB 2019-09-2929.09.2019 Rumburská LILIE 2E mikrosprint H10 4. Komín Matyáš DKL0901 8:46 + 1:02
OB 2019-09-2929.09.2019 Oblastní žebříček H10 4. Komín Matyáš DKL0901 6:31 + 0:43
OB 2019-09-2828.09.2019 Oblastní žebříček H10 Komín Matyáš DKL0901 DISK
OB 2019-08-0404.08.2019 Veřejný závod H10 8. Komín Matyáš DKL0901 28:19 + 7:58
OB 2019-08-0303.08.2019 Veřejný závod H10 6. Komín Matyáš DKL0901 17:16 + 4:39
OB 2019-06-2323.06.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) T3 47. Komín Matyáš DKL0901 55:45 + 32:26
OB 2019-06-1515.06.2019 Žebříček B-Čechy západ H10 Komín Matyáš DKL0901 DISK
OB 2019-06-1212.06.2019 5. závod DsM a Žaket Pražského poháru žactva H10 29. Komín Matyáš DKL0901 25:10 + 12:43
OB 2019-06-0909.06.2019 Oblastní žebříček H10 11. Komín Matyáš DKL0901 26:36 + 10:37
OB 2019-06-0202.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE H10 23. Komín Matyáš DKL0901 24:06 + 10:38
OB 2019-05-2929.05.2019 3. závod DsM a Žaket Pražského poháru žactva H10 12. Komín Matyáš DKL0901 32:01 + 12:31
OB 2019-05-2525.05.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati H10 7. Komín Matyáš DKL0901 20:39 + 4:37
OB 2019-05-2222.05.2019 2. závod DsM a Žaket Pražský pohár žactva H10 3. Komín Matyáš DKL0901 17:06 + 2:23
OB 2019-05-1515.05.2019 1. závod DsM a Žaket Pražského poháru žactva, WOD H10 6. Komín Matyáš DKL0901 24:49 + 8:51
OB 2019-05-0808.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati H10 8. Komín Matyáš DKL0901 27:48 + 8:20
OB 2019-04-1414.04.2019 INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H10C 18. Komín Matyáš DKL0901 20:25 + 6:40
OB 2019-04-0606.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu H10 15. Komín Matyáš DKL0901 16:26 + 5:33
OB 2019-03-3131.03.2019 Oblastní žebříček H10 10. Komín Matyáš DKL0901 24:00 + 6:56
OB 2019-02-2626.02.2019 Středočeský oblastní žebříček mládeže - jaro 2019 H10 9 Komín Matyáš DKL0901
OB 2019-02-2626.02.2019 Středočeský oblastní žebříček mládeže - podzim 2019 H10 19 Komín Matyáš DKL0901
OB 2019-02-2222.02.2019 Žaket Pražský pohár žactva 2019 H10 8 Komín Matyáš DKL0901
OB 2018-10-2020.10.2018 Oblastní žebříček H10 38. Komín Matyáš DKL0901 43:47 + 26:36
OB 2018-10-0707.10.2018 Oblastní žebříček H10 27. Komín Matyáš DKL0901 13:07 + 3:49
OB 2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček H10 4. Komín Matyáš DKL0901 22:44 + 5:43
OB 2018-06-1010.06.2018 Žebříček B-Čechy západ H10C 14. Komín Matyáš DKL0901 25:40 + 9:35
OB 2018-06-0909.06.2018 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti na klasické trati H10C 16. Komín Matyáš DKL0901 41:03 + 20:02
OB 2018-06-0202.06.2018 Oblastní žebříček H10C 9. Komín Matyáš DKL0901 14:01 + 3:59
OB 2018-05-1919.05.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu H10C 15. Komín Matyáš DKL0901 20:00 + 9:13
OB 2018-05-1616.05.2018 1. závod Žaket pražský pohár žactva H10 23. Komín Matyáš DKL0901 20:27 + 11:47
OB 2018-05-1616.05.2018 Žaket Pražský pohár žactva 2018 H10 40 Komín Matyáš DKL0901
OB 2018-05-0808.05.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati H10C Komín Matyáš DKL0901 DISK
OB 2018-05-0606.05.2018 Žebříček B-Čechy východ H10C 6. Komín Matyáš DKL0901 40:36 + 18:17
OB 2018-05-0505.05.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček H10C 18. Komín Matyáš DKL0901 43:57 + 19:08
OB 2018-04-2828.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu H10C 10. Komín Matyáš DKL0901 14:25 + 4:17
OB 2018-04-2222.04.2018 Oblastní žebříček H10L 7. Komín Matyáš DKL0901 13:40 + 3:02
OB 2018-04-2121.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu H10 17. Komín Matyáš DKL0901 29:03 + 17:28
OB 2018-04-0707.04.2018 Oblastní žebříček HDR 4. Komín Matyáš DKL0901 17:22 + 2:03
OB 2018-01-0404.01.2018 Středočeský oblastní žebříček mládeže - jaro H10 25 Komín Matyáš DKL0901
OB 2018-01-0404.01.2018 Středočeský oblastní žebříček mládeže - podzim H10 16 Komín Matyáš DKL0901
OB 2018-11-0404.11.2018 Oblastní žebříček H10 Komín Matyáš DKL0901
OB 2018-03-1111.03.2018 Hostivické sprintování Děti Komín Matyáš DKL0901
OB 2018-06-2020.06.2018 KLACKY [9] OPEN - závod ŠTAFET DH10L Komín Matyáš DKL0901
OB 2018-09-1919.09.2018 Žákovské štafety DH10 Komín Matyáš DKL0901
OB 2019-01-1919.01.2019 PZL Veltruský park D Komín Matyáš DKL0901
OB 2019-03-1010.03.2019 Hostivické sprintování D Komín Matyáš DKL0901
OB 2019-06-1919.06.2019 Štafetové finále Žaket Pražského poháru žactva KLACKY/10/OPEN DH10F Komín Matyáš DKL0901
MTBO 2019-09-0707.09.2019 Mistrovství ČR v MTBO ve sprintu, Český pohár MTBO – 13. kolo WM11 Komín Matyáš DKL0901
MTBO 2019-09-0808.09.2019 Český pohár MTBO – 14. kolo WM11 Komín Matyáš DKL0901
MTBO 2019-09-0707.09.2019 Mistrovství ČR v MTBO štafet MW33 Komín Matyáš DKL0901
OB 2019-09-2929.09.2019 Rumburská LILIE 3E sprint v zeleném městě Krásná Lípa H10 Komín Matyáš DKL0901
OB 2020-04-1010.04.2020 Velikonoce ve skalách H12 Komín Matyáš DKL0901
OB 2020-04-1010.04.2020 Velikonoce ve skalách - E1 H12 Komín Matyáš DKL0901
OB 2020-04-1111.04.2020 Velikonoce ve skalách - E2 H12 Komín Matyáš DKL0901
OB 2020-04-1212.04.2020 Velikonoce ve skalách - E3 H12 Komín Matyáš DKL0901
OB 2020-09-1616.09.2020 OB - štafety mládeže DH12 Komín Matyáš DKL0901
OB 2021-07-0303.07.2021 WOC Tour 2021 H12A Komín Matyáš DKL0901
OB 2021-07-0404.07.2021 WOC Tour 2021 - E1 H12A Komín Matyáš DKL0901 Přihlášen
OB 2021-07-0505.07.2021 WOC Tour 2021 - E2 H12A Komín Matyáš DKL0901 Přihlášen
OB 2021-07-0606.07.2021 WOC Tour 2021 - E3 H12A Komín Matyáš DKL0901 Přihlášen
OB 2021-07-0707.07.2021 WOC Tour 2021 - E4 H12A Komín Matyáš DKL0901 Přihlášen
OB 2021-07-0808.07.2021 WOC Tour 2021 - E5 H12A Komín Matyáš DKL0901 Přihlášen
OB 2021-07-0909.07.2021 WOC Tour 2021 - E6 H12A Komín Matyáš DKL0901 Přihlášen
OB 2020-10-1111.10.2020 Oblastní žebříček H12 Komín Matyáš DKL0901