Logo

Závodník: Placek Nikolas

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z funkcí na závodech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 2020-10-0404.10.2020 Mistrovství oblasti ve sprintu H10 7. Placek Nikolas MLA1200 13:39 + 4:21
OB 2020-10-0303.10.2020 Oblastní žebříček H10 8. Placek Nikolas MLA1200 27:54 + 8:17
OB 2020-09-1919.09.2020 Oblastní žebříček H10 5. Placek Nikolas MLA1200 15:34 + 7:01
OB 2020-09-1919.09.2020 Oblastní žebříček H10 4. Placek Nikolas MLA1200 22:17 + 4:56
OB 2020-08-3030.08.2020 West cup - E3 H10 7. Placek Nikolas MLA1200 49:05 + 30:45
OB 2020-08-2929.08.2020 West cup - E2, mistrovství oblasti H10 14. Placek Nikolas MLA1200 73:11 + 56:23
OB 2020-08-2828.08.2020 West cup - E1 H10 8. Placek Nikolas MLA1200 67:34 + 46:27
OB 2020-08-2828.08.2020 West cup H10 7. Placek Nikolas MLA1200 189:50 + 128:46
OB 2020-08-2323.08.2020 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3 H10 21. Placek Nikolas MLA1200 41:57 + 29:37
OB 2020-08-2222.08.2020 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2 H10 17. Placek Nikolas MLA1200 26:41 + 13:33
OB 2020-08-2121.08.2020 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E1 H10 20. Placek Nikolas MLA1200 39:25 + 26:35
OB 2020-07-1212.07.2020 H.S.H. Vysočina cup - E3 H10 5. Placek Nikolas MLA1200 24:10 + 8:27
OB 2020-07-1111.07.2020 H.S.H. Vysočina cup - E2 H10 8. Placek Nikolas MLA1200 24:35 + 10:04
OB 2020-07-1010.07.2020 H.S.H. Vysočina cup - E1 H10 14. Placek Nikolas MLA1200 48:27 + 29:14
OB 2020-02-2121.02.2020 Západočeský žebříček - podzim 2020 H10 7 Placek Nikolas MLA1200
LOB 2020-02-1515.02.2020 Mistrovství ČR a Akademické MČR na krátké trati H12 22. Placek Nikolas MLA1200 90:53 + 61:55
OB 2019-10-2020.10.2019 Oblastní žebříček H10 7. Placek Nikolas MLA1200 34:10 + 20:17
OB 2019-10-1919.10.2019 Oblastní žebříček H10 19. Placek Nikolas MLA1200 22:28 + 7:43
OB 2019-10-1313.10.2019 Oblastní žebříček H10 12. Placek Nikolas MLA1200 48:33 + 35:52
OB 2019-10-1212.10.2019 Oblastní žebříček H10 8. Placek Nikolas MLA1200 51:18 + 26:08
OB 2019-09-2929.09.2019 Oblastní žebříček H10 8. Placek Nikolas MLA1200 47:08 + 28:34
OB 2019-09-2828.09.2019 Oblastní žebříček H10 6. Placek Nikolas MLA1200 37:07 + 13:41
OB 2019-09-0808.09.2019 Žebříček B-Čechy západ H10C 28. Placek Nikolas MLA1200 26:38 + 13:59
OB 2019-09-0707.09.2019 Žebříček B-Čechy západ H10C 24. Placek Nikolas MLA1200 49:53 + 27:06
OB 2019-09-0101.09.2019 West cup - E3, oblastní žebříček H10 7. Placek Nikolas MLA1200 37:01 + 15:24
OB 2019-09-0101.09.2019 Oblastní soutěž - Západ 2019 - podzim H10 7 Placek Nikolas MLA1200
OB 2019-08-3131.08.2019 West cup - E2, oblastní žebříček H10 8. Placek Nikolas MLA1200 28:48 + 7:38
OB 2019-08-3030.08.2019 West cup - E1 H10 11. Placek Nikolas MLA1200 109:49 + 85:57
OB 2019-08-3030.08.2019 West cup H10 9. Placek Nikolas MLA1200 175:38 + 106:32
OB 2019-07-0707.07.2019 Třemošná 2019 - E3 H10 Placek Nikolas MLA1200 DISK
OB 2019-07-0606.07.2019 Třemošná 2019 - E2 H10 9. Placek Nikolas MLA1200 32:06 + 18:24
OB 2019-07-0505.07.2019 Třemošná 2019 - E1 H10 9. Placek Nikolas MLA1200 37:59 + 22:03
OB 2019-06-1616.06.2019 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti HD10L 9. Placek Nikolas MLA1200 34:08 + 16:41
OB 2019-06-1515.06.2019 Žebříček B-Čechy západ HD10L Placek Nikolas MLA1200 DISK
OB 2019-06-0909.06.2019 Oblastní žebříček HD10F 14. Placek Nikolas MLA1200 98:32 + 64:44
OB 2019-06-0808.06.2019 Oblastní žebříček ZF 5. Placek Nikolas MLA1200 33:04 + 18:39
OB 2019-06-0808.06.2019 Oblastní žebříček HD10F 2. Placek Nikolas MLA1200 24:31 + 0:35
OB 2019-05-2626.05.2019 Oblastní žebříček HD10F 1. Placek Nikolas MLA1200 26:44
OB 2019-05-2525.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati ZF 7. Placek Nikolas MLA1200 44:29 + 19:17
OB 2019-05-0101.05.2019 Oblastní žebříček HD10L 3. Placek Nikolas MLA1200 30:47 + 12:28
OB 2019-04-2828.04.2019 Oblastní žebříček (Ašský štít, 56. roč.) HD10F 9. Placek Nikolas MLA1200 112:17 + 67:42
OB 2019-04-2727.04.2019 Oblastní žebříček (Aprílový závod) HD10F 1. Placek Nikolas MLA1200 42:11
OB 2019-04-0707.04.2019 Oblastní žebříček HD10F 6. Placek Nikolas MLA1200 34:47 + 11:45
OB 2019-04-0606.04.2019 Oblastní žebříček HD10F 6. Placek Nikolas MLA1200 34:53 + 11:14
OB 2018-09-0202.09.2018 West cup - E3 HDR 5. Placek Nikolas MLA1200 30:36 + 7:39
OB 2018-09-0101.09.2018 Oblastní žebříček, West cup - E2 HDR 4. Placek Nikolas MLA1200 24:01 + 1:01
OB 2018-08-3131.08.2018 Oblastní žebříček, West cup - E1 HDR 23. Placek Nikolas MLA1200 20:17 + 8:35
OB 2018-07-1515.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E3 HDR 24. Placek Nikolas MLA1200 27:22 + 9:13
OB 2018-07-1414.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E2 HDR 28. Placek Nikolas MLA1200 20:59 + 9:27
OB 2018-07-1313.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E1 HDR 39. Placek Nikolas MLA1200 15:59 + 6:52
OB 2018-06-0909.06.2018 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti na klasické trati HDR 15. Placek Nikolas MLA1200 50:31 + 17:36
OB 2018-05-1212.05.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati HDR 13. Placek Nikolas MLA1200 34:19 + 10:09
OB 2018-04-2929.04.2018 Oblastní žebříček, Jarní trojúhelník - E3 HDR 8. Placek Nikolas MLA1200 40:47 + 14:52
OB 2018-04-2828.04.2018 Oblastní žebříček, Jarní trojúhelník - E2 HDR 24. Placek Nikolas MLA1200 57:02 + 30:16
OB 2018-04-2727.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu, Jarní trojúhelník - E1 HDR 22. Placek Nikolas MLA1200 57:12 + 31:12
OB 2018-04-2727.04.2018 Jarní trojúhelník HDR 8. Placek Nikolas MLA1200 155:01 + 70:41
OB 2018-04-2222.04.2018 Oblastní žebříček (Ašský štít, 55.ročník) HDR 10. Placek Nikolas MLA1200 37:48 + 12:04
OB 2018-04-0808.04.2018 Oblastní žebříček HDR 4. Placek Nikolas MLA1200 38:21 + 6:42
OB 2018-04-0707.04.2018 Oblastní žebříček HDR 8. Placek Nikolas MLA1200 19:37 + 9:04
OB 2018-03-2424.03.2018 Oblastní žebříček HDR Placek Nikolas MLA1200
OB 2018-03-2525.03.2018 Oblastní žebříček HDR Placek Nikolas MLA1200
OB 2018-07-1313.07.2018 H.S.H. Vysočina cup HDR Placek Nikolas MLA1200
OB 2018-08-3131.08.2018 West cup HDR Placek Nikolas MLA1200
OB 2019-07-2424.07.2019 Bohemia orienteering T10 Placek Nikolas MLA1200
OB 2019-07-2424.07.2019 Bohemia orienteering - E1 T10 Placek Nikolas MLA1200
OB 2019-07-2525.07.2019 Bohemia orienteering - E2 T10 Placek Nikolas MLA1200
OB 2019-07-2626.07.2019 Bohemia orienteering - E3 T10 Placek Nikolas MLA1200
OB 2019-07-2727.07.2019 Bohemia orienteering - E4 T10 Placek Nikolas MLA1200
OB 2019-07-2828.07.2019 Bohemia orienteering - E5 T10 Placek Nikolas MLA1200
OB 2019-07-0505.07.2019 Třemošná 2019 H10 Placek Nikolas MLA1200
LOB 2020-01-1818.01.2020 Mistrovství ČR ve sprintu H12 Placek Nikolas MLA1200
OB 2020-07-1010.07.2020 H.S.H. Vysočina cup H10 Placek Nikolas MLA1200
OB 2020-08-2121.08.2020 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji H10 Placek Nikolas MLA1200
OB 2020-10-1010.10.2020 Oblastní žebříček H10 Placek Nikolas MLA1200
OB 2020-10-1111.10.2020 Oblastní žebříček H10 Placek Nikolas MLA1200
OB 2020-10-1111.10.2020 Oblastní žebříček H10 Placek Nikolas MLA1200
OB 2021-07-0303.07.2021 WOC Tour 2021 H10 Placek Nikolas MLA1200
OB 2021-07-0404.07.2021 WOC Tour 2021 - E1 H10 Placek Nikolas MLA1200
OB 2021-07-0505.07.2021 WOC Tour 2021 - E2 H10 Placek Nikolas MLA1200
OB 2021-07-0606.07.2021 WOC Tour 2021 - E3 H10 Placek Nikolas MLA1200
OB 2021-07-0707.07.2021 WOC Tour 2021 - E4 H10 Placek Nikolas MLA1200
OB 2021-07-0808.07.2021 WOC Tour 2021 - E5 H10 Placek Nikolas MLA1200
OB 2021-07-0909.07.2021 WOC Tour 2021 - E6 H10 Placek Nikolas MLA1200
OB 2021-06-2525.06.2021 Jarní trojúhelník H10C Placek Nikolas MLA1200 Přihlášen
OB 2021-06-2525.06.2021 Mistrovství oblasti ve sprintu, Jarní trojúhelník - E1 H10C Placek Nikolas MLA1200 Přihlášen
OB 2021-06-2626.06.2021 Oblastní žebříček, Jarní trojúhelník - E2 H10C Placek Nikolas MLA1200 Přihlášen
OB 2021-06-2727.06.2021 Oblastní žebříček, Jarní trojúhelník - E3 H10C Placek Nikolas MLA1200 Přihlášen
OB 2021-05-0808.05.2021 MLOK OPEN 2021 (mapový měřený trénink ZČO) H10 (11:30) Placek Nikolas MLA1200
OB 2021-05-1515.05.2021 Individuální měřený trénink ZČO H10 10:00-10:30 Placek Nikolas MLA1200 Přihlášen