Závodník: Sláma Marek

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 03.11.2019 Oblastní žebříček H10F 8. Sláma Marek KAM1201 28:31 + 6:32
OB 20.10.2019 Oblastní žebříček H10F 2. Sláma Marek KAM1201 11:45 + 0:44
OB 19.10.2019 Oblastní žebříček H10F 9. Sláma Marek KAM1201 34:02 + 13:31
OB 13.10.2019 Oblastní žebříček H10F 6. Sláma Marek KAM1201 24:22 + 10:09
OB 12.10.2019 Oblastní žebříček H10F 19. Sláma Marek KAM1201 54:39 + 25:39
OB 29.09.2019 Oblastní žebříček H10F 17. Sláma Marek KAM1201 32:38 + 13:12
OB 18.09.2019 Závod jednotlivců na tréninkových tratích při závodě štafet mládeže HD10L 2. Sláma Marek KAM1201 23:36 + 3:02
OB 08.09.2019 Žebříček B-Čechy západ H10L 8. Sláma Marek KAM1201 24:19 + 9:42
OB 07.09.2019 Žebříček B-Čechy západ H10L 13. Sláma Marek KAM1201 41:29 + 14:45
OB 12.06.2019 5. závod DsM a Žaket Pražského poháru žactva HD10F Sláma Marek KAM1201 DISK
OB 09.06.2019 Oblastní žebříček H10F 13. Sláma Marek KAM1201 76:11 + 54:05
OB 05.06.2019 4. Žaket Pražský pohár žactva H10F Sláma Marek KAM1201 DISK
OB 29.05.2019 3. závod DsM a Žaket Pražského poháru žactva H10F 10. Sláma Marek KAM1201 28:56 + 7:55
OB 25.05.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati H10F 22. Sláma Marek KAM1201 51:14 + 32:53
OB 22.05.2019 2. závod DsM a Žaket Pražský pohár žactva H10F 8. Sláma Marek KAM1201 26:09 + 8:19
OB 15.05.2019 1. závod DsM a Žaket Pražského poháru žactva, WOD H10F Sláma Marek KAM1201 DISK
OB 08.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati H10F 20. Sláma Marek KAM1201 36:26 + 17:38
OB 01.05.2019 Oblastní žebříček H10F Sláma Marek KAM1201 DISK
OB 28.04.2019 Oblastní žebříček H10F 20. Sláma Marek KAM1201 32:41 + 17:26
OB 07.04.2019 Oblastní žebříček H10F 23. Sláma Marek KAM1201 53:46 + 37:42
OB 06.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu Z1 50. Sláma Marek KAM1201 19:18 + 11:13
OB 31.03.2019 Oblastní žebříček H10F 27. Sláma Marek KAM1201 39:27 + 21:44
OB 24.03.2019 Oblastní žebříček H10F 16. Sláma Marek KAM1201 28:12 + 15:25
OB 04.11.2018 Oblastní žebříček TF 21. Sláma Marek KAM1201 63:46 + 29:03
OB 21.10.2018 Oblastní žebříček HDR 41. Sláma Marek KAM1201 47:56 + 24:22
OB 20.10.2018 Oblastní žebříček HDR 62. Sláma Marek KAM1201 38:07 + 15:21
OB 02.06.2018 Oblastní žebříček HDR 76. Sláma Marek KAM1201 79:14 + 54:36
OB 23.05.2018 2. Pražský pohár žactva HDR 13. Sláma Marek KAM1201 37:54 + 16:20
OB 06.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ HDR 15. Sláma Marek KAM1201 50:42 + 21:10
OB 05.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ HDR 31. Sláma Marek KAM1201 52:03 + 28:26
OB 08.04.2018 Oblastní žebříček HDR 76. Sláma Marek KAM1201 37:43 + 18:39
OB 19.06.2019 Štafetové finále Žaket Pražského poháru žactva KLACKY/10/OPEN DH10F Sláma Marek KAM1201