Závodník: Němec David

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 20.10.2019 Oblastní žebříček H16 2. Nemec David LPM0504 26:41 + 3:01
OB 19.10.2019 Oblastní žebříček H16 8. Němec David LPM0504 34:24 + 8:07
OB 13.10.2019 Oblastní žebříček H14 1. Němec David LPM0504 14:41
OB 12.10.2019 Oblastní žebříček H14 1. Němec David LPM0504 21:11
OB 12.10.2019 Mistrovství oblasti v nočním OB H14 2. Němec David LPM0504 34:02 + 1:37
OB 28.09.2019 Oblastní žebříček H14 1. Nemec David LPM0504 33:33
OB 14.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, , WRE H14C 9. Němec David LPM0504 11:10 + 1:40
OB 08.09.2019 Žebříček B-Čechy západ H14B 5. Němec David LPM0504 28:28 + 4:31
OB 07.09.2019 Žebříček B-Čechy západ H14B 10. Němec David LPM0504 53:53 + 10:55
OB 01.09.2019 Oblastní soutěž - Západ 2019 - podzim H14 9 Němec David LPM0504
OB 01.09.2019 Oblastní soutěž - Západ 2019 - podzim H16 7 Němec David LPM0504
OB 07.07.2019 Třemošná 2019 - E3 H14 1. Němec David LPM0504 47:48
OB 06.07.2019 Třemošná 2019 - E2 H14 2. Němec David LPM0504 35:35 + 3:32
OB 05.07.2019 Třemošná 2019 - E1 H14 2. Němec David LPM0504 33:51 + 0:01
OB 16.06.2019 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti H14B 11. Němec David LPM0504 51:07 + 11:34
OB 15.06.2019 Žebříček B-Čechy západ H14B 8. Němec David LPM0504 34:41 + 6:11
OB 09.06.2019 Oblastní žebříček H14 1. Němec David LPM0504 39:01
OB 08.06.2019 Oblastní žebříček H14 5. Němec David LPM0504 17:36 + 3:53
OB 08.06.2019 Oblastní žebříček H14 1. Němec David LPM0504 33:35
OB 02.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE H14B 9. Němec David LPM0504 24:57 + 5:49
OB 01.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE H14B 30. Němec David LPM0504 53:59 + 22:33
OB 26.05.2019 Oblastní žebříček H14 3. Němec David LPM0504 39:30 + 5:13
OB 25.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati H14 4. Němec David LPM0504 25:49 + 5:21
OB 20.05.2019 Žebříček B-Čechy západ 2019 H14B 8 Němec David LPM0504
OB 08.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati H14 8. Němec David LPM0504 33:30 + 8:27
OB 01.05.2019 Oblastní žebříček H14 1. Němec David LPM0504 25:45
OB 01.05.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu H14 2. Němec David LPM0504 17:41 + 1:45
OB 27.04.2019 Oblastní žebříček (Aprílový závod) H14 3. Němec David LPM0504 32:10 + 6:25
OB 07.04.2019 Oblastní žebříček H14 3. Němec David LPM0504 42:37 + 3:32
OB 06.04.2019 Oblastní žebříček H14 2. Němec David LPM0504 29:07 + 3:53
OB 01.04.2019 Oblastní soutěž - Západ 2019 - jaro H14 2 Němec David LPM0504
OB 06.10.2018 Oblastní žebříček (Šumavský kufr) H14 8. David Němec LPM0504 35:37 + 12:35
OB 09.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ H14B 29. Němec David LPM0504 58:30 + 21:26
OB 08.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ H14B 34. Němec David LPM0504 30:39 + 11:20
OB 02.09.2018 West cup - E3 H14 6. Němec David LPM0504 52:05 + 20:23
OB 01.09.2018 Oblastní žebříček, West cup - E2 H14 4. Němec David LPM0504 63:56 + 23:43
OB 31.08.2018 Oblastní žebříček, West cup - E1 H14 6. Němec David LPM0504 18:02 + 5:56
OB 10.06.2018 Žebříček B-Čechy západ H14B 35. Němec David LPM0504 29:46 + 11:11
OB 09.06.2018 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti na klasické trati H14B 37. Němec David LPM0504 70:05 + 31:53
OB 21.04.2018 Oblastní žebříček (Aprílový závod) H14 3. Němec David LPM0504 45:57 + 20:51
OB 07.04.2018 Oblastní žebříček H14 5. Němec David LPM0504 21:55 + 6:16
OB 07.04.2018 Oblastní žebříček H14 9. Němec David LPM0504 45:17 + 22:09
OB 01.04.2018 Sprintový žebříček ZČO 2018 H14 6 Němec David LPM0504
OB 01.04.2018 Oblastní soutěž - Západ 2018 H14 9 Němec David LPM0504
OB 26.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H14 Němec David ZCO0508
LOB 02.03.2019 Mistrovství ČR na klasické trati P Němec David LPM0504
OB 11.05.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček, WRE H14C Němec David ZCO0508
OB 26.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H14 Němec David LPM0504
OB 27.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H14 Němec David LPM0504
OB 31.08.2018 West cup H14 Němec David LPM0504
OB 13.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet H14 Němec David LPM0504
OB 14.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH14 Němec David LPM0504
OB 06.04.2019 Mistrovství oblasti štafet HD14 Němec David LPM0504
OB 11.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H14 Němec David LPM0504
OB 12.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) H14 Němec David LPM0504
OB 05.07.2019 Třemošná 2019 H14 Němec David LPM0504
OB 14.09.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) H14 Němec David LPM0504
OB 15.09.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) H14 Němec David LPM0504
OB 05.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet H14 Němec David LPM0504
OB 06.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH14 Němec David LPM0504