Závodník: Svoboda Adam

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 15.09.2020 Manufaktura pražský žebříček 2020 H12 21 Svoboda Adam DKP0913
OB 13.09.2020 Oblastní žebříček H12 30. Svoboda Adam DKP0913 50:15 + 26:26
OB 12.09.2020 Oblastní žebříček H12 22. Svoboda Adam DKP0913 28:35 + 12:47
OB 31.10.2019 Noční bohnický orienťák 2019 T2A 5. Svoboda Adam DKP0913 19:07 + 4:40
OB 20.10.2019 Oblastní žebříček H10 2. Svoboda Adam DKP0913 9:39 + 0:11
OB 19.10.2019 Oblastní žebříček H10 17. Svoboda Adam DKP0913 21:07 + 6:22
OB 12.10.2019 Oblastní žebříček H10 10. Svoboda Adam DKP0913 27:16 + 8:55
OB 29.09.2019 Oblastní žebříček H10 5. Svoboda Adam DKP0913 26:46 + 5:25
OB 28.09.2019 Oblastní žebříček H10 2. Svoboda Adam DKP0913 12:20 + 1:15
OB 16.06.2019 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti H10 7. Svoboda Adam DKP0913 31:23 + 10:08
OB 15.06.2019 Žebříček B-Čechy západ H10 2. Svoboda Adam DKP0913 30:00 + 5:41
OB 12.06.2019 5. závod DsM a Žaket Pražského poháru žactva H10 4. Svoboda Adam DKP0913 15:10 + 2:43
OB 09.06.2019 Oblastní žebříček H10 8. Svoboda Adam DKP0913 24:33 + 8:34
OB 05.06.2019 4. Žaket Pražský pohár žactva H10 9. Svoboda Adam DKP0913 15:41 + 5:38
OB 02.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE H10 12. Svoboda Adam DKP0913 17:29 + 4:01
OB 01.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE H10 9. Svoboda Adam DKP0913 16:24 + 4:11
OB 29.05.2019 3. závod DsM a Žaket Pražského poháru žactva H10 9. Svoboda Adam DKP0913 26:31 + 7:01
OB 25.05.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati H10 6. Svoboda Adam DKP0913 20:05 + 4:03
OB 15.05.2019 1. závod DsM a Žaket Pražského poháru žactva, WOD H10 9. Svoboda Adam DKP0913 28:46 + 12:48
OB 01.05.2019 Oblastní žebříček H10 Svoboda Adam DKP0913 DISK
OB 28.04.2019 Oblastní žebříček H10 5. Svoboda Adam DKP0913 25:58 + 6:28
OB 07.04.2019 Oblastní žebříček H10 9. Svoboda Adam DKP0913 21:05 + 4:48
OB 06.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu H10 2. Svoboda Adam DKP0913 10:55 + 0:02
OB 24.03.2019 Oblastní žebříček H10F 2. Svoboda Adam DKP0913 14:09 + 1:22
OB 22.02.2019 Manufaktura Pražský žebříček - jaro 2019 H10 5 Svoboda Adam DKP0913
OB 22.02.2019 Žaket Pražský pohár žactva 2019 H10 5 Svoboda Adam DKP0913
OB 22.02.2019 Manufaktura Pražský žebříček - podzim 2019 H10 3 Svoboda Adam DKP0913
OB 04.11.2018 Oblastní žebříček H10L 5. Svoboda Adam DKP0913 26:33 + 6:42
OB 20.10.2018 Oblastní žebříček H10L 11. Svoboda Adam DKP0913 24:21 + 10:19
OB 07.10.2018 Oblastní žebříček H10L 4. Svoboda Adam DKP0913 15:09 + 3:56
OB 22.09.2018 Oblastní žebříček H10L 7. Svoboda Adam DKP0913 29:59 + 6:28
OB 09.03.2019 PRAGA MAGICA ABC Svoboda Adam DKP0913
OB 19.06.2019 Štafetové finále Žaket Pražského poháru žactva KLACKY/10/OPEN DH10F Svoboda Adam DKP0913
OB 16.09.2020 OB - štafety mládeže DH12 Svoboda Adam DKP0913 Přihlášen
OB 23.09.2020 Závod ve Hvězdě B Svoboda Adam DKP0913 Přihlášen
OB 26.09.2020 Oblastní žebříček H12 Svoboda Adam DKP0913 Přihlášen