Logo

Závodník: Luterová Laura

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 2021-09-1111.09.2021 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D12C 13. Luterová Laura PLU1051 48:07 + 18:59
OB 2021-09-0505.09.2021 Oblastní žebříček D12C 16. Luterová Laura PLU1051 46:50 + 27:44
OB 2021-09-0404.09.2021 Oblastní žebříček D12C 10. Luterová Laura PLU1051 26:11 + 8:02
OB 2021-08-2929.08.2021 Interkompas 47 - E3 D12 33. Luterová Laura PLU1051 59:43 + 39:24
OB 2021-08-2828.08.2021 Interkompas 47 - E2 D12 27. Luterová Laura PLU1051 64:59 + 39:41
OB 2021-08-2727.08.2021 Interkompas 47 - E1 D12 19. Luterová Laura PLU1051 53:39 + 27:40
OB 2021-08-0808.08.2021 Orienteering Adventure - E5 D12 Luterová Laura PLU1051 DISK
OB 2021-08-0707.08.2021 Orienteering Adventure - E3 D12 7. Luterová Laura PLU1051 29:11 + 12:15
OB 2021-08-0707.08.2021 Orienteering Adventure - E4 D12 6. Luterová Laura PLU1051 20:05 + 8:40
OB 2021-08-0606.08.2021 Orienteering Adventure - E1 D12 9. Luterová Laura PLU1051 42:40 + 29:13
OB 2021-08-0606.08.2021 Orienteering Adventure - E2 D12 7. Luterová Laura PLU1051 24:16 + 12:31
OB 2021-06-1919.06.2021 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D12C 17. Luterová Laura PLU1051 46:27 + 21:40
OB 2021-06-1313.06.2021 Mistrovství oblasti ve sprintu D12 Luterová Laura PLU1051 DISK
OB 2021-06-1212.06.2021 Mistrovství oblasti na krátké trati D12 5. Luterová Laura PLU1051 33:22 + 8:07
OB 2021-06-0505.06.2021 Mistrovství oblasti na klasické trati D12 2. Luterová Laura PLU1051 30:42 + 0:47
OB 2021-05-1515.05.2021 Pohár Neznámého Pijana - měřený trénink D14 15. Laura Luterová PLU1051 54:54 + 22:59
OB 2021-05-0808.05.2021 Tréninkový závod Hrabová D14 Laura Luterová PLU1051 DISK
OB 2021-05-0101.05.2021 Hanácký žebříček jaro 2021 D12C 5 Luterová Laura PLU1051
OB 2020-10-0404.10.2020 Oblastní žebříček D10C 3. Luterová Laura PLU1051 25:14 + 6:56
OB 2020-09-2727.09.2020 Oblastní žebříček D10C 3. Luterová Laura PLU1051 23:19 + 1:05
OB 2020-09-1212.09.2020 Oblastní žebříček D10C 6. Luterová Laura PLU1051 35:54 + 17:42
OB 2020-09-1212.09.2020 Mistrovství oblasti ve sprintu D10C 6. Luterová Laura PLU1051 16:41 + 5:30
OB 2020-09-0505.09.2020 Mistrovství oblasti na krátké trati D10C 5. Luterová Laura PLU1051 20:37 + 6:45
OB 2020-08-2323.08.2020 Hanácky žebříček 2020 D10C 4 Luterová Laura PLU1051
OB 2020-07-1919.07.2020 Rumcajsovy míle - E3 D10 6. Luterová Laura PLU1051 34:16 + 15:38
OB 2020-07-1818.07.2020 Rumcajsovy míle - E1 D10 6. Luterová Laura PLU1051 30:14 + 9:17
OB 2020-07-1818.07.2020 Rumcajsovy míle - E2 D10 9. Luterová Laura PLU1051 28:00 + 14:18
OB 2020-07-1212.07.2020 H.S.H. Vysočina cup - E3 D10 7. Luterová Laura PLU1051 25:19 + 6:18
OB 2020-07-1111.07.2020 H.S.H. Vysočina cup - E2 D10 4. Luterová Laura PLU1051 18:39 + 2:43
OB 2020-07-1010.07.2020 H.S.H. Vysočina cup - E1 D10 9. Luterová Laura PLU1051 32:10 + 11:55
OB 2020-06-2727.06.2020 Oblastní žebříček D10C 5. Luterová Laura PLU1051 32:12 + 7:29
OB 2020-03-0707.03.2020 Zimní kotár D10 2. Luterová Laura PLU1051 15:20 + 1:42
OB 2020-02-2222.02.2020 5. závod Valašské zimní ligy - Otrokovice T3 11. Luterová Laura PLU1051 39:14:00 + 13:24
OB 2019-12-0707.12.2019 Mikulášský orienťák - 31.ročník D10 3. Luterová Laura PLU1051 27:14 + 8:37
OB 2019-11-1616.11.2019 2. závod zimní ligy Hanácké oblasti D10 5. Luterová Laura PLU1051 33:05 + 17:01
OB 2019-11-0202.11.2019 Oblastní žebříček D10C 6. Luterová Laura PLU1051 20:47 + 4:44
OB 2019-10-2626.10.2019 Oblastní žebříček D10C 13. Luterová Laura PLU1051 22:31 + 9:03
OB 2019-10-1212.10.2019 Oblastní žebříček D10C 6. Luterová Laura PLU1051 15:02 + 2:54
OB 2019-09-2828.09.2019 Oblastní žebříček D10C 11. Luterová Laura PLU1051 25:53 + 4:10
OB 2019-09-1414.09.2019 Oblastní žebříček D10 17. Luterová Laura PLU1051 36:31 + 18:01
OB 2019-08-2525.08.2019 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3 D10 20. Luterová Laura PLU1051 41:53 + 25:34
OB 2019-08-2424.08.2019 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2 D10 8. Luterová Laura PLU1051 25:14 + 7:15
OB 2019-08-2323.08.2019 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E1 D10 4. Luterová Laura PLU1051 21:44 + 3:11
OB 2019-07-1414.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E3 D10 10. Luterová Laura PLU1051 25:48 + 9:02
OB 2019-07-1313.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E2 D10 14. Luterová Laura PLU1051 36:31 + 17:03
OB 2019-07-1212.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E1 D10 20. Luterová Laura PLU1051 69:47 + 51:37
OB 2019-06-3030.06.2019 Cena střední Moravy - E3 D10C 8. Luterová Laura PLU1051 24:49 + 7:32
OB 2019-06-2929.06.2019 Cena střední Moravy - E2 D10C 18. Luterová Laura PLU1051 52:23 + 30:32
OB 2019-06-2828.06.2019 Cena střední Moravy - E1 D10C 12. Luterová Laura PLU1051 14:06 + 5:37
OB 2019-06-1616.06.2019 Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ D10C 6. Luterová Laura PLU1051 17:19 + 3:14
OB 2019-06-1515.06.2019 Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D10C Luterová Laura PLU1051 DISK
OB 2019-06-0202.06.2019 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D10C 12. Luterová Laura PLU1051 24:24 + 6:24
OB 2019-06-0101.06.2019 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D10C 11. Luterová Laura PLU1051 27:00 + 8:47
OB 2019-05-2525.05.2019 Oblastní žebříček D10C 7. Luterová Laura PLU1051 38:34 + 15:07
OB 2019-05-1111.05.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček, WRE D10C Luterová Laura PLU1051 DISK
OB 2019-05-0404.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati D10C 9. Luterová Laura PLU1051 43:06 + 21:34
OB 2019-04-1313.04.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati D10C 11. Luterová Laura PLU1051 48:05 + 26:57
OB 2019-03-3131.03.2019 Veřejný závod D10C 5. Luterová Laura PLU1051 13:51 + 5:54
OB 2019-03-3030.03.2019 Oblastní žebříček HD10N 11. Luterová Laura PLU1051 44:03 + 22:31
OB 2019-03-1111.03.2019 Hanácký žebříček jaro 2019 D10C 10 Luterová Laura PLU1051
OB 2019-03-1111.03.2019 Hanácký žebříček podzim 2019 D10C 6 Luterová Laura PLU1051
OB 2018-10-0606.10.2018 Oblastní žebříček HD10N Luterová Laura PLU1051
OB 2018-10-2020.10.2018 Oblastní žebříček HD10N Luterová Laura PLU1051
OB 2018-11-0303.11.2018 Oblastní žebříček DH10N Luterová Laura PLU1051
OB 2018-11-1010.11.2018 Oblastní žebříček HD10N Luterová Laura PLU1051
OB 2019-04-2828.04.2019 Mistrovství oblasti sprintových štafet DH14 Luterová Laura PLU1051
OB 2019-08-2323.08.2019 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji D10 Luterová Laura PLU1051
OB 2019-06-2828.06.2019 Cena střední Moravy D10C Luterová Laura PLU1051
OB 2019-07-1212.07.2019 H.S.H Vysočina cup D10 Luterová Laura PLU1051
OB 2019-11-2323.11.2019 3. závod zimní ligy Hanácké oblasti D10 Luterová Laura PLU1051
OB 2020-07-1818.07.2020 Rumcajsovy míle D10 Luterová Laura PLU1051
OB 2020-07-1010.07.2020 H.S.H. Vysočina cup D10 Luterová Laura PLU1051
OB 2021-07-0303.07.2021 WOC Tour 2021 D12B Luterová Laura PLU1051
OB 2021-07-0404.07.2021 WOC Tour 2021 - E1 D12B Luterová Laura PLU1051
OB 2021-07-0505.07.2021 WOC Tour 2021 - E2 D12B Luterová Laura PLU1051
OB 2021-07-0606.07.2021 WOC Tour 2021 - E3 D12B Luterová Laura PLU1051
OB 2021-07-0707.07.2021 WOC Tour 2021 - E4 D12B Luterová Laura PLU1051
OB 2021-07-0808.07.2021 WOC Tour 2021 - E5 D12B Luterová Laura PLU1051
OB 2021-07-0909.07.2021 WOC Tour 2021 - E6 D12B Luterová Laura PLU1051
OB 2020-09-2323.09.2020 Oblastní trénink - Okruhy Okruhy Luterová Laura PLU1051
OB 2021-01-3131.01.2021 Zimní liga Hanácké oblasti - měřený trénink D14 Luterová Laura PLU1051
OB 2021-08-0606.08.2021 Orienteering Adventure D12 Luterová Laura PLU1051
OB 2021-08-2727.08.2021 Interkompas 47 D12 Luterová Laura PLU1051
OB 2021-09-1515.09.2021 Festival orienťáku a biatlonu B Luterová Laura PLU1051 Přihlášen
OB 2021-09-1818.09.2021 Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva DH14 Luterová Laura PLU1051 Přihlášen
OB 2021-09-2525.09.2021 Oblastní žebříček D12C Luterová Laura PLU1051 Přihlášen