Logo

Závodník: Šunda Marek

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z rankingu
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
Ranking
OB 2021-09-1212.09.2021 Oblastní žebříček T1 9. Šunda Marek VSP9200 49:02 + 14:48
OB 2021-09-1111.09.2021 Oblastní žebříček H21 9. Šunda Marek VSP9200 73:08 + 36:18
OB 2021-09-0909.09.2021 Podvečerní O-běh Folimankou 2021 A 51. Šunda Marek VSP9200 60:10 + 30:38
OB 2021-09-0808.09.2021 Veřejný závod H21 50. Šunda Marek VSP9200 33:39 + 14:26 022462246
OB 2021-09-0505.09.2021 Žebříček B-Čechy západ H21B 7. Šunda Marek VSP9200 76:43 + 25:42 023502350
OB 2021-09-0404.09.2021 Žebříček B-Čechy západ H21C 7. Šunda Marek VSP9200 166:44 + 54:06 025622562
OB 2021-08-2828.08.2021 Oblastní žebříček, West cup - E2 T4 Šunda Marek VSP9200 DISK
OB 2021-08-2222.08.2021 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3 H21C 10. Šunda Marek VSP9200 56:23 + 23:35 012771277
OB 2021-08-2121.08.2021 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2 H21C 12. Šunda Marek VSP9200 93:40 + 38:18 015841584
OB 2021-08-2020.08.2021 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E1 H21C 11. Šunda Marek VSP9200 64:53 + 25:38 017091709
OB 2021-06-1313.06.2021 Oblastní žebříček H21K 11. Šunda Marek VSP9200 26:14 + 8:08 00956956
OB 2021-06-1212.06.2021 Oblastní žebříček H21K 5. Šunda Marek VSP9200 71:03 + 21:17 022352235
OB 2021-05-3030.05.2021 Měřený trénink TJN Dlouhá 108. Šunda Marek VSP9200 66:44 + 38:09
OB 2021-05-2727.05.2021 PZL - Krčské Podzámčí H21 19. Šunda Marek VSP9200 84:56 + 44:04
OB 2020-09-2626.09.2020 Oblastní žebříček H21K 6. Šunda Marek VSP9200 60:14 + 23:51 023742374
OB 2020-09-2020.09.2020 Oblastní žebříček H21D 6. Šunda Marek VSP9200 56:40 + 14:09 018981898
OB 2020-09-1010.09.2020 Podvečerní O-běh Folimankou A1 47. Šunda Marek VSP9200 37:49 + 16:42
OB 2020-09-0606.09.2020 Oblastní žebříček H21K 19. Šunda Marek VSP9200 113:05 + 58:07 00473473
OB 2020-09-0505.09.2020 Oblastní žebříček H21D 6. Šunda Marek VSP9200 64:43 + 11:23 023702370
OB 2020-08-2323.08.2020 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3 H21C 10. Šunda Marek VSP9200 89:52 + 34:05
OB 2020-08-2222.08.2020 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2 H21C 14. Šunda Marek VSP9200 118:49 + 67:11
OB 2020-08-2121.08.2020 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E1 H21C 10. Šunda Marek VSP9200 23:37 + 7:26
OB 2020-08-1616.08.2020 Tis 2020 - E3 H21C 7. Šunda Marek VSP9200 99:18 + 35:39
OB 2020-08-1515.08.2020 Tis 2020 - E2 H21C 5. Šunda Marek VSP9200 94:12 + 18:15
OB 2020-08-1414.08.2020 Tis 2020 - E1 H21C 3. Šunda Marek VSP9200 56:19 + 10:06
OB 2020-08-0202.08.2020 Sandstones | Pískovce - E3 H21B 31. Šunda Marek VSP9200 60:56 + 23:01
OB 2020-08-0101.08.2020 Sandstones | Pískovce - E2 H21B 30. Šunda Marek VSP9200 105:58 + 47:50
OB 2020-07-3131.07.2020 Sandstones | Pískovce - E1 H21B 33. Šunda Marek VSP9200 66:44 + 31:54
OB 2020-07-1919.07.2020 Rumcajsovy míle - E3 H21C 27. Šunda Marek VSP9200 92:19 + 50:42
OB 2020-07-1818.07.2020 Rumcajsovy míle - E1 H21C 27. Šunda Marek VSP9200 55:59 + 24:04
OB 2020-07-1818.07.2020 Rumcajsovy míle - E2 H21C 28. Šunda Marek VSP9200 25:37 + 13:01
OB 2020-07-1212.07.2020 H.S.H. Vysočina cup - E3 H21C 43. Šunda Marek VSP9200 82:13 + 42:59
OB 2020-07-1111.07.2020 H.S.H. Vysočina cup - E2 H21C 39. Šunda Marek VSP9200 107:31 + 48:52
OB 2020-07-1010.07.2020 H.S.H. Vysočina cup - E1 H21C Šunda Marek VSP9200 DISK
OB 2020-06-2121.06.2020 Veřejný závod H21B 8. Šunda Marek VSP9200 23:12 + 4:53
OB 2020-06-2020.06.2020 Na Houpačce cerven-20, denní závod T5 16. Šunda Marek VSP9200 58:55 + 31:41
OB 2020-06-1313.06.2020 Mistrovství oblasti na klasické trati H21D 13. Šunda Marek VSP9200 122:39 + 59:02
OB 2020-03-0808.03.2020 Opět na Kozla XIII C 24 Šunda Marek VSP9200
OB 2020-02-0909.02.2020 Únor v Úvalech B 23. Marek Šunda VSP9200 81:15 + 24:09
OB 2020-01-1212.01.2020 Zimní hradubická liga - městský sprint H 30. Šunda Marek VSP9200 22:34 + 4:37
OB 2020-01-0505.01.2020 PZL Na Plazech C 23. Marek Šunda VSP9200 80:19 + 14:59
OB 2019-11-0909.11.2019 Oblastní žebříček H21K 5. Šunda Marek VSP9200 58:39 + 23:11 016191619
OB 2019-11-0202.11.2019 Oblastní žebříček H21C 40. Šunda Marek VSP9200 113:10 + 70:46 000000
OB 2019-10-1313.10.2019 Oblastní žebříček H21K Šunda Marek VSP9200 DNS 000000
OB 2019-09-2626.09.2019 Podvečerní O-běh Folimankou T3B 27. Šunda Marek VSP9200 26:46 + 10:12
OB 2019-09-1414.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, , WRE H21C 67. Šunda Marek VSP9200 22:57 + 9:36 023332333
OB 2019-09-0808.09.2019 Žebříček B-Čechy západ H21B 77. Šunda Marek VSP9200 111:54 + 79:37 000000
OB 2019-09-0101.09.2019 Interkompas 45 - E3 H21C 12. Šunda Marek VSP9200 73:09 + 31:36 010811081
OB 2019-08-3131.08.2019 Interkompas 45 - E2 H21C 12. Šunda Marek VSP9200 98:51 + 38:45 016701670
OB 2019-08-3030.08.2019 Interkompas 45 - E1 H21C 11. Šunda Marek VSP9200 47:47 + 16:48 021552155
OB 2019-08-3030.08.2019 Interkompas 45 H21C 10. Šunda Marek VSP9200 219:47 + 87:09
OB 2019-08-1818.08.2019 Rumcajsovy míle - E3 H21C 9. Šunda Marek VSP9200 97:59 + 46:12 011621162
OB 2019-08-1717.08.2019 Rumcajsovy míle - E2 H21C 9. Šunda Marek VSP9200 99:32 + 43:04 013931393
OB 2019-08-1616.08.2019 Rumcajsovy míle - E1 H21C 8. Šunda Marek VSP9200 60:10 + 20:49 023752375
OB 2019-07-1313.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E2 H21C 28. Šunda Marek VSP9200 110:43 + 43:07 017941794
OB 2019-06-1616.06.2019 Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ H21C 27. Šunda Marek VSP9200 70:20 + 33:46 00467467
OB 2019-06-1515.06.2019 Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček H21D 12. Šunda Marek VSP9200 108:42 + 55:33 00506506
OB 2019-06-0202.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE H21C Šunda Marek VSP9200 DISK 000000
OB 2019-06-0101.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE H21C 17. Šunda Marek VSP9200 190:27 + 107:34 000000
OB 2019-05-2626.05.2019 Oblastní žebříček H21L 41. Šunda Marek VSP9200 99:45 + 63:27 000000
OB 2019-05-2525.05.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati H21K 14. Šunda Marek VSP9200 131:58 + 65:11 00530530
OB 2019-05-2222.05.2019 2. závod DsM a Žaket Pražský pohár žactva T5 93. Šunda Marek VSP9200 50:25 + 19:23
OB 2019-05-1818.05.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu H21B 45. Šunda Marek VSP9200 22:27 + 8:25 024512451
OB 2019-05-1111.05.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček, WRE H21C 68. Šunda Marek VSP9200 21:31 + 8:11 027852785
OB 2019-05-0404.05.2019 Oblastní žebříček H21D 2. Šunda Marek VSP9200 53:12 + 8:48 00742742
OB 2019-05-0404.05.2019 Oblastní žebříček H21C 52. Šunda Marek VSP9200 26:40 + 12:07 015271527
OB 2019-05-0101.05.2019 Oblastní žebříček H21K Šunda Marek VSP9200 DISK 000000
OB 2019-04-2828.04.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati H21K 11. Šunda Marek VSP9200 108:09 + 62:14 000000
OB 2019-04-0707.04.2019 Oblastní žebříček H21L 50. Šunda Marek VSP9200 102:10 + 62:10 000000
OB 2019-04-0606.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu H21L 92. Šunda Marek VSP9200 24:53 + 11:18 018441844
OB 2019-03-3131.03.2019 Oblastní žebříček H21L 76. Šunda Marek VSP9200 81:31 + 47:58 000000
OB 2019-03-2424.03.2019 Oblastní žebříček H21K 20. Šunda Marek VSP9200 129:38 + 58:19 013471347
OB 2018-10-2020.10.2018 Oblastní žebříček T4 Šunda Marek 9QC9200
OB 2018-10-2828.10.2018 Oblastní žebříček T4 Šunda Marek 9QC9200
OB 2018-11-0404.11.2018 Oblastní žebříček T5 Šunda Marek 9QC9200
OB 2018-11-1010.11.2018 Oblastní žebříček H21C Šunda Marek 9QC9200
OB 2019-02-1717.02.2019 Zimní hradubická liga - OB, kratší klasika H Šunda Marek 9QC9200
OB 2019-04-1919.04.2019 Velikonoce ve skalách - E1 H21B Šunda Marek 9QC9200
OB 2019-04-2020.04.2019 Velikonoce ve skalách - E2 H21B Šunda Marek 9QC9200
OB 2019-04-2121.04.2019 Velikonoce ve skalách - E3 H21B Šunda Marek 9QC9200
OB 2019-07-2828.07.2019 Bohemia orienteering - E5 H21C Šunda Marek VSP9200
OB 2020-08-3030.08.2020 West cup - E3 T4 Šunda Marek VSP9200
OB 2020-09-2626.09.2020 Oblastní žebříček H21L Šunda Marek VSP9200
OB 2021-06-2020.06.2021 Žebříček B-Morava, Mistrovství oblasti na klasické trati H21C Šunda Marek VSP9200
OB 2021-09-1919.09.2021 Oblastní žebříček H21D Šunda Marek VSP9200 10:58:00 Startovka
OB 2019-04-1919.04.2019 Velikonoce ve skalách H21B Šunda Marek 9QC9200
OB 2019-01-1919.01.2019 PZL Veltruský park D Šunda Marek 9QC9200
OB 2019-01-2727.01.2019 Opět na Kozla 1-X-2 C Šunda Marek 9QC9200
OB 2019-03-1616.03.2019 Veřejný závod (Jarní skály) T5 Šunda Marek 9QC9200
OB 2019-03-0909.03.2019 PRAGA MAGICA ABC Šunda Marek 9QC9200
OB 2019-03-3030.03.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati H21K Šunda Marek 9QC9200
OB 2019-07-2424.07.2019 Bohemia orienteering H21C Šunda Marek VSP9200
OB 2019-07-2424.07.2019 Bohemia orienteering - E1 H21C Šunda Marek VSP9200
OB 2019-07-2525.07.2019 Bohemia orienteering - E2 H21C Šunda Marek VSP9200
OB 2019-07-2626.07.2019 Bohemia orienteering - E3 H21C Šunda Marek VSP9200
OB 2019-07-2727.07.2019 Bohemia orienteering - E4 H21C Šunda Marek VSP9200
OB 2019-08-1616.08.2019 Rumcajsovy míle H21C Šunda Marek VSP9200
OB 2019-12-0101.12.2019 BOR CUP 1.závod OPEN Šunda Marek VSP9200
OB 2019-12-0707.12.2019 Tour de Prague C Šunda Marek VSP9200
OB 2020-04-1010.04.2020 Velikonoce ve skalách H21B Šunda Marek VSP9200
OB 2020-04-1010.04.2020 Velikonoce ve skalách - E1 H21B Šunda Marek VSP9200
OB 2020-04-1111.04.2020 Velikonoce ve skalách - E2 H21B Šunda Marek VSP9200
OB 2020-04-1212.04.2020 Velikonoce ve skalách - E3 H21B Šunda Marek VSP9200
OB 2020-03-2929.03.2020 Veřejný závod (Jarní skály) H21C Šunda Marek VSP9200
OB 2020-03-2828.03.2020 Oblastní žebříček H21C Šunda Marek VSP9200
OB 2020-03-2222.03.2020 Oblastní žebříček (Jarní pohár) H21C Šunda Marek VSP9200
OB 2020-03-1515.03.2020 Praga Magica ABC Šunda Marek VSP9200
OB 2020-06-0606.06.2020 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) T Šunda Marek VSP9200
OB 2020-06-0707.06.2020 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) T Šunda Marek VSP9200
OB 2020-07-3131.07.2020 Sandstones | Pískovce H21B Šunda Marek VSP9200
OB 2020-08-1414.08.2020 Tis 2020 H21C Šunda Marek VSP9200
OB 2020-05-2323.05.2020 Trénink klasika E-10 Šunda Marek VSP9200
OB 2020-07-1818.07.2020 Rumcajsovy míle H21C Šunda Marek VSP9200
OB 2020-07-1010.07.2020 H.S.H. Vysočina cup H21C Šunda Marek VSP9200
OB 2020-08-2121.08.2020 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji H21C Šunda Marek VSP9200
OB 2020-08-2828.08.2020 West cup T4 Šunda Marek VSP9200
OB 2021-07-0303.07.2021 WOC Tour 2021 H21C Šunda Marek VSP9200
OB 2021-07-0404.07.2021 WOC Tour 2021 - E1 H21C Šunda Marek VSP9200
OB 2021-07-0505.07.2021 WOC Tour 2021 - E2 H21C Šunda Marek VSP9200
OB 2021-07-0606.07.2021 WOC Tour 2021 - E3 H21C Šunda Marek VSP9200
OB 2021-07-0707.07.2021 WOC Tour 2021 - E4 H21C Šunda Marek VSP9200
OB 2021-07-0808.07.2021 WOC Tour 2021 - E5 H21C Šunda Marek VSP9200
OB 2021-07-0909.07.2021 WOC Tour 2021 - E6 H21C Šunda Marek VSP9200
OB 2021-05-1616.05.2021 Oblastní žebříček H21D Šunda Marek VSP9200
OB 2021-08-2020.08.2021 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji H21C Šunda Marek VSP9200
OB 2021-08-2727.08.2021 West cup T4 Šunda Marek VSP9200
OB 2021-09-2525.09.2021 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H21C Šunda Marek VSP9200 Přihlášen
OB 2021-09-2626.09.2021 Veřejný závod (Saxbo) H21K Šunda Marek VSP9200 Přihlášen
OB 2021-11-2727.11.2021 Opět na Kozla Pí B Šunda Marek VSP9200 Přihlášen