Logo

Závodník: Kapoun Jáchym

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 2021-10-0303.10.2021 Oblastní žebříček H12 34. Kapoun Jáchym LBE1002 43:01 + 19:55
OB 2021-08-2828.08.2021 Oblastní žebříček, West cup - E2 H12 Kapoun Jáchym LBE1002 DISK
OB 2021-06-2727.06.2021 Sudety Open E3 ZELENÁ Kapoun Jáchym LBE1002 DISK
OB 2021-06-2727.06.2021 Sudety Open E4 ZELENÁ 17. Kapoun Jáchym LBE1002 66:51 + 45:13
OB 2021-06-2626.06.2021 Sudety Open E1 ZELENÁ 22. Kapoun Jáchym LBE1002 90:03 + 58:50
OB 2021-06-0909.06.2021 (5. závod Žaket Pražského poháru žactva) Měřený trénink žactva H12 24. Jáchym Kapoun LBE1002 48:39 + 26:09
OB 2021-06-0505.06.2021 Oblastní žebříček H12 Kapoun Jáchym LBE1002 DISK
OB 2021-05-0505.05.2021 Žaket Pražský pohár žactva H12 47 Kapoun Jáchym LBE1002
OB 2021-03-0101.03.2021 Středočeský oblastní žebříček mládeže - podzim H12 34 Kapoun Jáchym LBE1002
OB 2020-09-2626.09.2020 Oblastní žebříček H10 14. Kapoun Jáchym LBE1002 30:35 + 10:12
OB 2020-09-2323.09.2020 Závod ve Hvězdě B 79. Kapoun Jáchym LBE1002 75:36 + 52:35
OB 2020-08-2929.08.2020 West cup - E2, mistrovství oblasti H10 6. Kapoun Jáchym LBE1002 24:25 + 7:37
OB 2020-08-2828.08.2020 West cup H10 Kapoun Jáchym LBE1002 DISK
OB 2020-08-1616.08.2020 Tis 2020 - E3 H10 11. Kapoun Jáchym LBE1002 46:53 + 22:18
OB 2020-08-1515.08.2020 Tis 2020 - E2 H10 11. Kapoun Jáchym LBE1002 53:21 + 34:44
OB 2020-06-2020.06.2020 Na Houpačce cerven-20, denní závod K3,5 13. Kapoun Jáchym LBE1002 109:37 + 83:28
OB 2020-01-2424.01.2020 Středočeský oblastní žebříček mládeže - podzim H10 14 Kapoun Jáchym LBE1002
OB 2019-11-0303.11.2019 Oblastní žebříček H10 27. Kapoun Jáchym LBE1002 28:04 + 13:06
OB 2019-10-1919.10.2019 Oblastní žebříček H10 36. Kapoun Jáchym LBE1002 31:54 + 17:09
OB 2019-10-1313.10.2019 Veřejný závod (Vodňanský kapr) H10 12. Kapoun Jáchym LBE1002 48:22 + 21:24
OB 2019-10-1212.10.2019 Oblastní žebříček (Vodňanský kapr) H10 16. Kapoun Jáchym LBE1002 46:01 + 24:50
OB 2019-08-3131.08.2019 West cup - E2, oblastní žebříček H10 13. Kapoun Jáchym LBE1002 49:16 + 28:06
OB 2019-08-3030.08.2019 West cup H10 Kapoun Jáchym LBE1002 DISK
OB 2019-06-1616.06.2019 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti H10 10. Kapoun Jáchym LBE1002 33:45 + 12:30
OB 2019-06-1515.06.2019 Žebříček B-Čechy západ H10 19. Kapoun Jáchym LBE1002 77:27 + 53:08
OB 2019-06-1212.06.2019 5. závod DsM a Žaket Pražského poháru žactva HD10F Kapoun Jáchym LBE1002 DISK
OB 2019-06-0909.06.2019 Oblastní žebříček H10 20. Kapoun Jáchym LBE1002 32:05 + 16:06
OB 2019-06-0202.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE H10 36. Kapoun Jáchym LBE1002 47:20 + 33:52
OB 2019-06-0101.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE H10 30. Kapoun Jáchym LBE1002 35:39 + 23:26
OB 2019-05-2929.05.2019 3. závod DsM a Žaket Pražského poháru žactva H10 37. Kapoun Jáchym LBE1002 85:33 + 66:03
OB 2019-05-2525.05.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati H10 23. Kapoun Jáchym LBE1002 32:45 + 16:43
OB 2019-05-2222.05.2019 2. závod DsM a Žaket Pražský pohár žactva H10 33. Kapoun Jáchym LBE1002 88:49 + 74:06
OB 2019-05-1515.05.2019 1. závod DsM a Žaket Pražského poháru žactva, WOD H10 Kapoun Jáchym LBE1002 DISK
OB 2019-05-0101.05.2019 Oblastní žebříček H10 35. Kapoun Jáchym LBE1002 29:44 + 21:37
OB 2019-04-2828.04.2019 Oblastní žebříček H10 27. Kapoun Jáchym LBE1002 148:28 + 128:58
OB 2019-04-2121.04.2019 Velikonoce ve skalách - E3 H10 24. Kapoun Jáchym LBE1002 63:34 + 45:13
OB 2019-04-2020.04.2019 Velikonoce ve skalách - E2 H10 20. Kapoun Jáchym LBE1002 114:15 + 94:49
OB 2019-04-1919.04.2019 Velikonoce ve skalách H10 Kapoun Jáchym LBE1002 DISK
OB 2019-04-0606.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu H10 27. Kapoun Jáchym LBE1002 37:33 + 26:40
OB 2019-02-2626.02.2019 Středočeský oblastní žebříček mládeže - jaro 2019 H10 22 Kapoun Jáchym LBE1002
OB 2019-02-2626.02.2019 Středočeský oblastní žebříček mládeže - podzim 2019 H10 27 Kapoun Jáchym LBE1002
OB 2020-08-1414.08.2020 Tis 2020 - E1 H10 Kapoun Jáchym LBE1002
OB 2020-09-1313.09.2020 Oblastní žebříček H10 Kapoun Jáchym LBE1002
OB 2021-06-0202.06.2021 (4. závod Žaket Pražského poháru žactva) Měřený trénink žactva H12 D Kapoun Jáchym LBE1002
OB 2021-10-1616.10.2021 Oblastní žebříček H12 Jáchym Kapoun LBE1002 13:01:00 Startovka
OB 2019-06-1919.06.2019 Štafetové finále Žaket Pražského poháru žactva KLACKY/10/OPEN DH10F Kapoun Jáchym LBE1002
OB 2019-09-1818.09.2019 OB - štafety mládeže DH12 Kapoun Jáchym LBE1002
OB 2019-11-3030.11.2019 Čertův kopanec D Kapoun Jáchym LBE1002
OB 2020-04-1010.04.2020 Velikonoce ve skalách H10 Kapoun Jáchym LBE1002
OB 2020-04-1010.04.2020 Velikonoce ve skalách - E1 H10 Kapoun Jáchym LBE1002
OB 2020-04-1111.04.2020 Velikonoce ve skalách - E2 H10 Kapoun Jáchym LBE1002
OB 2020-04-1212.04.2020 Velikonoce ve skalách - E3 H10 Kapoun Jáchym LBE1002
OB 2020-08-1414.08.2020 Tis 2020 H10 Kapoun Jáchym LBE1002
OB 2020-11-1414.11.2020 Oblastní žebříček H10 Kapoun Jáchym LBE1002
OB 2020-11-1515.11.2020 Veřejný závod H10 Kapoun Jáchym LBE1002
OB 2021-06-2626.06.2021 Sudety Open 2021 ZELENÁ Kapoun Jáchym LBE1002
OB 2021-06-2626.06.2021 Sudety Open E2 ZELENÁ Kapoun Jáchym LBE1002
OB 2021-08-2727.08.2021 West cup H12 Kapoun Jáchym LBE1002
OB 2021-10-1717.10.2021 Veřejný závod (Vodňanský kapr) H12 Kapoun Jáchym LBE1002 Přihlášen