Logo

Závodník: Škácha Vít

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z rankingu
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
Ranking
OB 2020-12-1313.12.2020 Běhej s mapou - WINTER EDITION H21E 10. Škácha Vít DKP0310 29:52 + 3:44
OB 2020-10-1717.10.2020 Saxbo (závod v Německu) H18 (Herren bis 18) 6. Škácha Vít DKP0310 50:44 + 13:02
OB 2020-10-0303.10.2020 Mistrovství ČR na krátké trati H18 22. Škácha Vít DKP0310 33:11 + 6:58
OB 2020-09-1919.09.2020 Mistrovství ČR na klasické trati H18 24. Škácha Vít DKP0310 61:54 + 10:29
OB 2020-09-1313.09.2020 Oblastní žebříček H18 7. Škácha Vít DKP0310 63:15 + 9:52
OB 2020-09-1212.09.2020 Oblastní žebříček H18 5. Škácha Vít DKP0310 35:38 + 8:21
OB 2020-09-1010.09.2020 Podvečerní O-běh Folimankou A2 26. Škácha Vít DKP0310 30:04 + 8:28
OB 2020-09-0606.09.2020 Mistrovství ČR ve sprintu H18 17. Škácha Vít DKP0310 13:38 + 1:51
OB 2020-09-0606.09.2020 Mistrovství ČR sprintových štafet DH18 34. Škácha Vít DKP0310 14:03 + 1:48
OB 2020-09-0101.09.2020 STM 2020 H18 22 Škácha Vít DKP0310
OB 2020-08-3030.08.2020 Cena východních Čech - E3 H18B 4. Škácha Vít DKP0310 39:02 + 5:17
OB 2020-08-2929.08.2020 Cena východních Čech - E2 H18B 8. Škácha Vít DKP0310 69:43 + 6:57
OB 2020-08-2828.08.2020 Cena východních Čech - E1 H18B 9. Škácha Vít DKP0310 31:55 + 6:04
OB 2020-08-2323.08.2020 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3 H18 3. Škácha Vít DKP0310 40:19 + 0:47
OB 2020-08-2222.08.2020 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2 H18 1. Škácha Vít DKP0310 41:08
OB 2020-08-2121.08.2020 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E1 H18 8. Škácha Vít DKP0310 18:13 + 3:52
OB 2020-07-1919.07.2020 Rumcajsovy míle - E3 H18 9. Škácha Vít DKP0310 60:05 + 25:46
OB 2020-07-1818.07.2020 Rumcajsovy míle - E1 H18 Škácha Vít DKP0310 DISK
OB 2020-06-2727.06.2020 Běhej s mapou - Tanvald H21E 20. Škácha Vít DKP0310 39:33 + 8:13
OB 2020-03-3131.03.2020 INOV-8 CUP - žebříček A 2020 H18A 22 Škácha Vít DKP0310
OB 2019-10-3131.10.2019 STM 2019 H16A 48 Škácha Vít DKP0310
OB 2019-10-1313.10.2019 Oblastní žebříček H16 2. Škácha Vít DKP0310 38:01 + 1:52
OB 2019-09-2222.09.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) H16B 3. Škácha Vít DKP0310 70:45 + 3:42
OB 2019-09-2121.09.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) H16B 8. Škácha Vít DKP0310 55:29 + 8:53
OB 2019-09-1414.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, , WRE H16A 29. Škácha Vít DKP0310 13:31 + 1:53
OB 2019-09-0808.09.2019 Žebříček B-Čechy západ H16B 4. Škácha Vít DKP0310 27:37 + 0:56
OB 2019-09-0707.09.2019 Žebříček B-Čechy západ H16B 1. Škácha Vít DKP0310 51:48
OB 2019-09-0101.09.2019 SUDETY OPEN - E3 CERNA 28. Vít Škácha DKP0310 40:37 + 12:38
OB 2019-08-2525.08.2019 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3 H18 12. Škácha Vít DKP0310 38:08 + 8:04
OB 2019-08-2424.08.2019 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2 H18 16. Škácha Vít DKP0310 55:14 + 11:20
OB 2019-08-2323.08.2019 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E1 H18 13. Škácha Vít DKP0310 37:07 + 6:38
OB 2019-07-2828.07.2019 Bohemia orienteering - E5 H16A 7. Škácha Vít DKP0310 44:40 + 7:32
OB 2019-07-2727.07.2019 Bohemia orienteering - E4 H16A 15. Škácha Vít DKP0310 26:59 + 8:16
OB 2019-07-2626.07.2019 Bohemia orienteering - E3 H16A 5. Škácha Vít DKP0310 46:49 + 7:02
OB 2019-07-2525.07.2019 Bohemia orienteering - E2 H16A 9. Škácha Vít DKP0310 32:17 + 6:51
OB 2019-07-2424.07.2019 Bohemia orienteering - E1 H16A 12. Škácha Vít DKP0310 66:06 + 16:54
OB 2019-06-0202.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE H16B 1. Škácha Vít DKP0310 23:14
OB 2019-06-0101.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE H16B 2. Škácha Vít DKP0310 52:55 + 4:00
OB 2019-05-2525.05.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati H16 9. Škácha Vít DKP0310 50:22 + 10:25
OB 2019-05-2020.05.2019 Žebříček B-Čechy západ 2019 H16B 1 Škácha Vít DKP0310
OB 2019-05-1818.05.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu H21B 11. Škácha Vít DKP0310 15:20 + 1:18 054675467
OB 2019-05-1111.05.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček, WRE H16A 29. Škácha Vít DKP0310 14:42 + 2:02
OB 2019-05-0808.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati H16 5. Škácha Vít DKP0310 32:45 + 2:05
OB 2019-05-0101.05.2019 Oblastní žebříček H21L 46. Škácha Vít DKP0310 16:02 + 3:05 066306630
OB 2019-04-2828.04.2019 Oblastní žebříček H16 11. Škácha Vít DKP0310 47:12 + 11:31
OB 2019-04-2121.04.2019 Velikonoce ve skalách - E3 H16 4. Škácha Vít DKP0310 47:11 + 3:11
OB 2019-04-2020.04.2019 Velikonoce ve skalách - E2 H16 3. Škácha Vít DKP0310 44:07 + 2:11
OB 2019-04-1919.04.2019 Velikonoce ve skalách - E1 H16 11. Škácha Vít DKP0310 34:07 + 5:28
OB 2019-04-1919.04.2019 Velikonoce ve skalách H16 4. Škácha Vít DKP0310 125:25 + 5:44
OB 2019-04-1414.04.2019 INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H16A 21. Škácha Vít DKP0310 29:27 + 5:33
OB 2019-04-1313.04.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB H16 13. Škácha Vít DKP0310 46:32 + 8:28
OB 2019-04-0606.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu H16 Škácha Vít DKP0310 DISK
OB 2019-03-3030.03.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati H21L 36. Škácha Vít DKP0310 51:54 + 13:22 054285428
OB 2019-02-2222.02.2019 Manufaktura Pražský žebříček - jaro 2019 H16 8 Škácha Vít DKP0310
OB 2018-11-2525.11.2018 PZL v Nymburku T5 4. Škácha Vít KAM0309 35:56 + 5:02
OB 2018-11-0404.11.2018 Oblastní žebříček H21L 21. Škácha Vít KAM0309 47:37 + 8:58 065026502
OB 2018-10-2121.10.2018 Veřejný závod H16 1. Škácha Vít KAM0309 38:08
OB 2018-10-2020.10.2018 Oblastní žebříček H16 2. Škácha Vít KAM0309 46:40 + 0:24
OB 2018-09-2323.09.2018 Oblastní žebříček H16 5. Škácha Vít KAM0309 62:35 + 13:20
OB 2018-09-1616.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE H16C 14. Škácha Vít KAM0309 57:56 + 7:51
OB 2018-09-1515.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) H16B 14. Škácha Vít KAM0309 45:28 + 7:17
OB 2018-09-0909.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ H16A 33. Škácha Vít KAM0309 69:05 + 15:07
OB 2018-09-0808.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ H16A 40. Škácha Vít KAM0309 33:05 + 9:56
OB 2018-07-0101.07.2018 Cena střední Moravy - E3 H16B 7. Škácha Vít KAM0309 41:58 + 9:55
OB 2018-06-3030.06.2018 Cena střední Moravy - E2 H16B 5. Škácha Vít KAM0309 40:38 + 4:33
OB 2018-06-2929.06.2018 Cena střední Moravy - E1 H16B 5. Škácha Vít KAM0309 28:06 + 5:36
OB 2018-06-2424.06.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE H16C 11. Škácha Vít KAM0309 25:21 + 5:42
OB 2018-06-2323.06.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) H16B 13. Škácha Vít KAM0309 30:06 + 5:43
OB 2018-06-1010.06.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H16A 35. Škácha Vít KAM0309 78:08 + 23:07
OB 2018-06-0909.06.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H16A 39. Škácha Vít KAM0309 35:17 + 9:57
OB 2018-06-0606.06.2018 4.závod Žaket Pražského poháru žactva T5B 15. Škácha Vít KAM0309 42:33 + 6:32
OB 2018-05-2626.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H16A 33. Škácha Vít KAM0309 13:35 + 2:40
OB 2018-05-2323.05.2018 2. Pražský pohár žactva Elite 5. Škácha Vít KAM0309 39:17 + 6:31
OB 2018-05-2020.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H16A 47. Škácha Vít KAM0309 37:18 + 12:17
OB 2018-05-1919.05.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu H16 41. Škácha Vít KAM0309 12:15 + 2:07
OB 2018-05-1313.05.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati H16 8. Škácha Vít KAM0309 49:38 + 7:24
OB 2018-05-0606.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ H16A 24. Škácha Vít KAM0309 54:52 + 10:05
OB 2018-05-0505.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ H16A 24. Škácha Vít KAM0309 27:30 + 4:45
OB 2018-04-2121.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu H16 7. Škácha Vít KAM0309 13:30 + 1:53
OB 2018-04-1515.04.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A H16A 43. Škácha Vít KAM0309 15:05 + 2:41
OB 2018-04-1414.04.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB H16L 14. Škácha Vít KAM0309 41:24 + 7:06
OB 2018-04-0303.04.2018 INOV-8 CUP - žebříček A 2018 H16A 40 Škácha Vít KAM0309
OB 2018-03-2525.03.2018 Oblastní žebříček H21K 1. Skácha VĂ­t KAM0309 32:18 032213221
OB 2017-12-1717.12.2017 Večerník Praha B 1. Škácha Vít KAM0309 44:01
OB 2017-10-2222.10.2017 Oblastní žebříček H14 7. Škácha Vít KAM0309 35:29 + 8:03
OB 2017-10-2121.10.2017 Oblastní žebříček H16 2. Škácha Vít KAM0309 29:03 + 1:40
OB 2017-10-1515.10.2017 Veřejný závod H14 1. Škácha Vít KAM0309 30:59
OB 2017-10-1414.10.2017 Oblastní žebříček H14 1. Škácha Vít KAM0309 30:11
OB 2017-09-2424.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE T4B 5. Škácha Vít KAM0309 33:55 + 3:36
OB 2017-09-2323.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace, WRE-Q) T4A 5. Škácha Vít KAM0309 38:24 + 8:00
OB 2017-09-1616.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A H14 32. Škácha Vít KAM0309 13:54 + 2:46
OB 2017-09-1010.09.2017 Žebříček B-Čechy H14B 15. Škácha Vít KAM0309 28:27 + 6:31
OB 2017-09-0909.09.2017 Žebříček B-Čechy H14B 22. Škácha Vít KAM0309 47:08 + 8:18
OB 2017-09-0101.09.2017 Středočeský oblastní žebříček mládeže - podzim H14 14 Škácha Vít KAM0309
OB 2017-07-1616.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E3 H14B 10. Škácha Vít KAM0309 35:16 + 4:22
OB 2017-07-1515.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E2 H14B 11. Škácha Vít KAM0309 51:49 + 10:52
OB 2017-07-1414.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E1 H14B 10. Škácha Vít KAM0309 31:25 + 6:00
OB 2017-06-1818.06.2017 Žebříček B-Čechy H14B 73. Škácha Vít KAM0309 63:38 + 35:35
OB 2017-06-1717.06.2017 Žebříček B-Čechy H14B Škácha Vít KAM0309 DISK
OB 2017-06-1414.06.2017 5. závod Žaket Pražského poháru žactva H14 7. Škácha Vít KAM0309 39:01 + 8:53
OB 2017-06-0404.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H14B 10. Škácha Vít KAM0309 47:00 + 6:34
OB 2017-06-0303.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H14B 51. Škácha Vít KAM0309 35:11 + 13:59
OB 2017-05-3131.05.2017 3. závod Pražského poháru žactva H14 4. Škácha Vít KAM0309 28:10 + 3:55
OB 2017-05-1717.05.2017 1. závod Pražského poháru žactva H14 6. Škácha Vít KAM0309 33:59 + 4:26
OB 2017-05-1414.05.2017 Žebříček B-Čechy H14B 4. Škácha Vít KAM0309 18:29 + 1:28
OB 2017-05-1313.05.2017 Žebříček B-Čechy H14B 14. Škácha Vít KAM0309 51:46 + 9:17
OB 2017-05-0808.05.2017 Oblastní žebříček H14 1. Škácha Vít KAM0309 30:35
OB 2017-04-2222.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati H16 7. Škácha Vít KAM0309 37:31 + 5:21
OB 2017-04-1616.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 - E3 H14 7. Škácha Vít KAM0309 32:26 + 3:30
OB 2017-04-1515.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 - E2 H14 2. Škácha Vít KAM0309 33:38 + 0:02
OB 2017-04-1414.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 - E1 H14 3. Škácha Vít KAM0309 35:19 + 1:16
OB 2017-04-0808.04.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR v nočním OB H16 28. Škácha Vít KAM0309 57:12 + 18:36
OB 2017-04-0101.04.2017 Středočeský oblastní žebříček mládeže - jaro H14 18 Škácha Vít KAM0309
OB 2017-04-0101.04.2017 Středočeský oblastní žebříček mládeže - jaro H16 24 Škácha Vít KAM0309
OB 2017-04-0101.04.2017 Pražský pohár žactva 2017 H14 10 Škácha Vít KAM0309
OB 2017-03-1919.03.2017 Oblastní žebříček (Jarní pohár) H14C 10. Škácha Vít KAM0309 41:41 + 4:57
OB 2017-01-0101.01.2017 Žebříček B-Čechy 2017 H14B 14 Škácha Vít KAM0309
OB 2016-11-0505.11.2016 Oblastní žebříček H14C 4. Škácha Vít KAM0309 24:45 + 4:11
OB 2016-10-2323.10.2016 Oblastní žebříček H14 2. Škácha Vít KAM0309 25:03 + 4:23
OB 2016-10-2222.10.2016 Oblastní žebříček H14 3. Škácha Vít KAM0309 30:09 + 5:14
OB 2016-10-1616.10.2016 Veřejný závod (Vodňanský kapr) H14 3. Škácha Vít KAM0309 28:47 + 1:37
OB 2016-10-1515.10.2016 Oblastní žebříček (Vodňanský kapr) H14 2. Škácha Vít KAM0309 35:12 + 1:36
OB 2016-09-2525.09.2016 Oblastní žebříček H14 8. Škácha Vít KAM0309 44:17 + 9:17
OB 2016-09-2424.09.2016 Oblastní žebříček H14 2. Škácha Vít KAM0309 23:31 + 1:18
OB 2016-09-1212.09.2016 Žebříček B-Čechy 2016 H14B 28 Škácha Vít KAM0309
OB 2016-09-1111.09.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H14B 44. Škácha Vít KAM0309 29:05 + 10:18
OB 2016-09-1010.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H14B 16. Škácha Vít KAM0309 36:39 + 6:35
OB 2016-08-2121.08.2016 Pěkné prázdniny (s OB v Českém ráji) - E3 H14 7. Škácha Vít KAM0309 36:40 + 6:37
OB 2016-08-2020.08.2016 Pěkné prázdniny (s OB v Českém ráji) - E2 H14 12. Škácha Vít KAM0309 28:43 + 7:58
OB 2016-08-1919.08.2016 Pěkné prázdniny (s OB v Českém ráji) - E1 H14 22. Škácha Vít KAM0309 18:10 + 7:19
OB 2016-06-2525.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (kvalifikace) H14 6. Škácha Vít KAM0309 35:30 + 8:03
OB 2016-06-1919.06.2016 Žebříček B-Čechy H14B 14. Škácha Vít KAM0309 27:05 + 3:25
OB 2016-06-1818.06.2016 Žebříček B-Čechy, mistrovství oblasti na klasické trati H14B 25. Škácha Vít KAM0309 49:49 + 11:37
OB 2016-06-1515.06.2016 Pražský pohár žactva H14 10. Škácha Vít KAM0309 30:10 + 6:12
OB 2016-05-1818.05.2016 2. závod Žaket pražský pohár žactva H14 5. Škácha Vít KAM0309 24:08 + 4:37
OB 2016-05-0101.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H14B 34. Škácha Vít KAM0309 30:39 + 8:56
OB 2016-04-3030.04.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H14B 28. Škácha Vít KAM0309 46:38 + 10:01
OB 2016-04-2424.04.2016 Oblastní žebříček H14 3. Škácha Vít KAM0309 27:10 + 2:52
OB 2016-04-2323.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati H14 7. Škácha Vít KAM0309 21:04 + 4:22
OB 2016-04-1616.04.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB H16 28. Škácha Vít KAM0309 57:47 + 18:47
OB 2016-04-0909.04.2016 Mistrovství oblasti v nočním OB H14 2. Škácha Vít KAM0309 35:02 + 4:40
OB 2016-04-0909.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu H14 12. Škácha Vít KAM0309 16:15 + 3:53
OB 2016-03-2727.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 - E3 H14 11. Škácha Vít KAM0309 38:19 + 7:18
OB 2016-03-2626.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 - E2 H14 6. Škácha Vít KAM0309 38:54 + 6:42
OB 2016-03-2525.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 - E1 H14 23. Škácha Vít KAM0309 44:05 + 18:21
OB 2015-10-2525.10.2015 Oblastní žebříček H12 1. Škácha Vít KAM0309 16:05
OB 2015-10-1818.10.2015 Veřejný závod H12 4. Škácha Vít KAM0309 24:40 + 3:33
OB 2015-10-1717.10.2015 Oblastní žebříček H12 2. Škácha Vít KAM0309 23:07 + 2:26
OB 2015-10-0404.10.2015 Oblastní žebříček H12 2. Škácha Vít KAM0309 22:47 + 0:11
OB 2015-10-0303.10.2015 Oblastní žebříček H12 3. Škácha Vít KAM0309 18:13 + 0:41
OB 2015-09-2020.09.2015 Oblastní žebříček H12 2. Škácha Vít KAM0309 22:49 + 1:56
OB 2015-09-1212.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H12 7. Škácha Vít KAM0309 11:00 + 1:08
OB 2015-09-0606.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H12C 1. Škácha Vít KAM0309 23:28
OB 2015-09-0505.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H12C 2. Škácha Vít KAM0309 25:51 + 0:14
OB 2015-08-0909.08.2015 Bohemia Orienteering - E5 H12A 8. Škácha Vít KAM0309 21:52 + 2:34
OB 2015-08-0808.08.2015 Bohemia Orienteering - E4 H12A 5. Škácha Vít KAM0309 17:02 + 2:44
OB 2015-08-0707.08.2015 Bohemia Orienteering - E3 H12A 13. Škácha Vít KAM0309 23:08 + 5:29
OB 2015-08-0606.08.2015 Bohemia Orienteering - E2 H12A 9. Škácha Vít KAM0309 19:00 + 2:04
OB 2015-08-0505.08.2015 Bohemia Orienteering - E1 H12A 5. Škácha Vít KAM0309 19:10 + 2:20
OB 2015-07-1212.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E3 H12B 1. Škácha Vít KAM0309 22:29
OB 2015-07-1111.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E2 H12B 2. Škácha Vít KAM0309 29:20 + 1:56
OB 2015-07-1010.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E1 H12B 8. Škácha Vít KAM0309 21:36 + 4:48
OB 2015-06-2121.06.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) T4 35. Škácha Vít KAM0309 46:08 + 17:29
OB 2015-06-2020.06.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) T4 26. Škácha Vít KAM0309 50:58 + 19:26
OB 2015-06-1919.06.2015 Veřejný modelový závod (MČR KT) H12 1. Škácha Vít KAM0309 12:12
OB 2015-06-1414.06.2015 Oblastní žebříček H12 2. Skácha Vít KAM0309 22:09 + 1:59
OB 2015-05-2424.05.2015 Oblastní žebříček H12 5. Skácha Vít KAM0309 16:59 + 1:02
OB 2015-05-2020.05.2015 PPŽ - 2 závod H12 9 Škácha Vít KAM0309
OB 2015-05-1717.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H12 4. Škácha Vít KAM0309 24:31 + 1:09
OB 2015-05-1616.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H12 2. Škácha Vít KAM0309 16:46 + 0:09
OB 2015-05-0303.05.2015 Žebříček B-Čechy H12C 4. Škácha Vít KAM0309 21:00 + 2:08
OB 2015-05-0202.05.2015 Žebříček B-Čechy H12C 6. Škácha Vít KAM0309 26:05 + 3:05
OB 2015-04-1212.04.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati H14 Škácha Vít KAM0309 DISK
OB 2015-03-2828.03.2015 Oblastní žebříček H14 10. Škácha Vít KAM0309 31:57 + 8:57
OB 2014-10-1919.10.2014 Oblastní žebříček H12 2. Škácha Vít KAM0309 30:45 + 0:58
OB 2014-10-1818.10.2014 Oblastní žebříček H12 2. Škácha Vít KAM0309 22:25 + 1:23
OB 2014-10-0404.10.2014 Oblastní žebříček H12 3. Vít Skácha KAM0309 29:43 + 2:10
OB 2014-09-2828.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A T3 21. Škácha Vít KAM0309 34:08 + 9:45
OB 2014-09-2727.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) T3 37. Škácha Vít KAM0309 37:53 + 16:16
OB 2014-09-2121.09.2014 Oblastní žebříček (15. Šumavský kufr) H12 3. Škácha Vít KAM0309 29:34 + 3:49
OB 2014-09-2020.09.2014 Oblastní žebříček (15. Šumavský kufr) H12 2. Škácha Vít KAM0309 26:09 + 0:39
OB 2014-09-1414.09.2014 Oblastní žebříček H12 5. Škácha Vít KAM0309 15:41 + 4:59
OB 2014-09-0707.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček H12C 5. Škácha Vít KAM0309 26:50 + 2:25
OB 2014-09-0606.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček H12C 6. Škácha Vít KAM0309 24:01 + 4:57
OB 2014-07-0606.07.2014 Oblastní žebříček, Sedmihoří 2014 - E3 H12 9. Škácha Vít KAM0309 24:54 + 5:59
OB 2014-07-0505.07.2014 Oblastní žebříček, Sedmihoří 2014 - E2 H12 6. Škácha Vít KAM0309 23:16 + 3:49
OB 2014-07-0404.07.2014 Sedmihoří 2014 - E1 H12 10. Škácha Vít KAM0309 32:14 + 12:54
OB 2014-06-0808.06.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček H12C 11. Škácha Vít KAM0309 35:40 + 6:32
OB 2014-06-0707.06.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček H12C 10. Škácha Vít KAM0309 38:10 + 6:20
OB 2014-05-1818.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy H12C 4. Škácha Vít KAM0309 17:49 + 3:15
OB 2014-05-1717.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy H12C 7. Škácha Vít KAM0309 19:38 + 2:08
OB 2014-05-1111.05.2014 Žebříček B-Čechy, Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček H12C 9. Škácha Vít KAM0309 24:48 + 5:08
OB 2014-05-1010.05.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček H12C 4. Škácha Vít KAM0309 23:03 + 2:40
OB 2014-05-0808.05.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Oblastní žebříček H12C 5. Škácha Vít KAM0309 9:59 + 2:38
OB 2014-04-2626.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček H12 2. Škácha Vít KAM0309 24:37 + 0:35
OB 2014-04-1313.04.2014 Oblastní žebříček H12 1. Skácha Vít KAM0309 21:17
OB 2014-04-0606.04.2014 Oblastní žebříček H12 7. Škácha Vít KAM0309 21:03 + 3:36
OB 2014-04-0505.04.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu H12 9. Škácha Vít KAM0309 14:45 + 2:50
OB 2014-03-3030.03.2014 Oblastní žebříček H12 3. Škácha Vít KAM0309 21:56 + 0:27
OB 2013-10-2020.10.2013 Oblastní žebříček H10 7. Škácha Vít KAM0309 28:39 + 4:33
OB 2013-10-1313.10.2013 Oblastní žebříček H10 1. Škácha Vít KAM0309 16:21
OB 2013-10-1212.10.2013 Oblastní žebříček H10 8. Škácha Vít KAM0309 27:54 + 9:32
OB 2013-10-0606.10.2013 Oblastní žebříček H10 3. Škácha Vít KAM0309 20:23 + 4:26
OB 2013-09-1515.09.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy H10C 6. Skácha Vít KAM0309 24:59 + 5:00
OB 2013-09-1414.09.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy H10C 5. Škácha Vít KAM0309 17:53 + 3:00
OB 2013-09-0101.09.2013 Sklárna - E4, Oblastní žebříček H10 1. Škácha Vít KAM0309 23:01
OB 2013-08-3131.08.2013 Sklárna - E2, Oblastní žebříček H10 2. Škácha Vít KAM0309 18:41 + 0:41
OB 2013-08-3131.08.2013 Sklárna - E3 H10 1. Škácha Vít KAM0309 10:29
OB 2013-08-3030.08.2013 Sklárna - E1 H10 1. Škácha Vít KAM0309 15:32
OB 2013-06-0808.06.2013 Oblastní žebříček H10 1. Škácha Vít KAM0309 7:45
OB 2013-06-0808.06.2013 Veřejný závod H10 1. Škácha Vít KAM0309 9:56
OB 2013-05-1919.05.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati H10 1. Škácha Vít KAM0309 19:55
OB 2013-05-1212.05.2013 Žebříček B - Čechy H10C 7. Skácha Vít KAM0309 38:35 + 9:35
OB 2013-05-1111.05.2013 Žebříček B - Čechy H10C 3. Skácha Vít KAM0309 14:37 + 0:54
OB 2013-04-2121.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati H10 10. Škácha Vít KAM0309 25:20 + 9:16
OB 2013-04-1414.04.2013 Oblastní žebříček H10 1. Škácha Vít KAM0309 22:41
OB 2013-04-1313.04.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu H10 1. Škácha Vít KAM0309 13:01
OB 2013-04-0707.04.2013 Oblastní žebříček H10 16. Skácha Vít KAM0309 30:06 + 13:16
OB 2020-07-1818.07.2020 Rumcajsovy míle - E2 H18 Škácha Vít DKP0310
OB 2020-08-1616.08.2020 Tis 2020 - E3 TD Škácha Vít DKP0310
OB 2013-08-3030.08.2013 Sklárna H10 Škácha Vít KAM0309
OB 2013-09-2828.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, ČPŠ, ČLK DH12 Škácha Vít KAM0309
OB 2013-12-2222.12.2013 Večerník Praha A Škácha Vít KAM0309
OB 2014-04-0505.04.2014 Mistrovství oblasti štafet HD12 Škácha Vít KAM0309
OB 2014-05-0101.05.2014 Oblastní žebříček H12 Škácha Vít KAM0309
OB 2014-05-2424.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet H12 Škácha Vít KAM0309
OB 2014-05-2525.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet H12 Škácha Vít KAM0309
OB 2014-06-0404.06.2014 4. závod ŽPPŽ - Ďáblický háj H12 Škácha Vít KAM0309
OB 2014-07-0404.07.2014 Sedmihoří 2014 H12 Škácha Vít KAM0309
OB 2014-09-1313.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A H12C Škácha Vít KAM0309
OB 2014-09-1313.09.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet DH12 Škácha Vít KAM0309
OB 2014-10-1212.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů, Česká liga klubů, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva ŽACTVO Škácha Vít KAM0309
OB 2014-10-1111.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet, Česká liga klubů HD12 Škácha Vít KAM0309
OB 2014-11-0101.11.2014 Oblastní žebříček H12 Škácha Vít KAM0309
OB 2015-02-2121.02.2015 Sprint na Chodovské tvrzi A Škácha Vít KAM0309
OB 2015-04-1111.04.2015 Mistrovství oblasti štafet H14 Škácha Vít KAM0309
OB 2015-05-1313.05.2015 1.závod Pražského poháru žactva - RIC H12 Škácha Vít KAM0309
OB 2015-06-1717.06.2015 6.závod Pražského poháru žactva - KAM H12 Škácha Vít KAM0309
OB 2015-07-1010.07.2015 H.S.H. Vysočina cup H12B Škácha Vít KAM0309
OB 2015-09-1212.09.2015 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet H12 Škácha Vít KAM0309
OB 2015-09-1313.09.2015 Český pohár štafet H12 Škácha Vít KAM0309
OB 2015-10-1010.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet HD12 Škácha Vít KAM0309
OB 2015-10-1111.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva ŽACTVO Škácha Vít KAM0309
OB 2015-12-2020.12.2015 Večerník Praha A Škácha Vít KAM0309
OB 2016-03-2525.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 H14 Škácha Vít KAM0309
OB 2016-02-2020.02.2016 Brdy Speciál E Škácha Vít KAM0309
OB 2016-04-1717.04.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet H14 Škácha Vít KAM0309
OB 2016-08-1919.08.2016 Pěkné prázdniny (s OB v Českém ráji) H14 Škácha Vít KAM0309
OB 2016-10-0808.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet H14 Škácha Vít KAM0309
OB 2016-10-0909.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva ŽACTVO Škácha Vít KAM0309
OB 2016-12-0404.12.2016 Čertovy hrby C Škácha Vít KAM0309
OB 2016-12-0202.12.2016 Mikulášův kufr ČERTÍCI Škácha Vít KAM0309
OB 2017-04-1414.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 H14 Škácha Vít KAM0309
OB 2017-03-0505.03.2017 Praga Magica ABC Škácha Vít KAM0309
OB 2017-07-1414.07.2017 H.S.H. Vysočina cup H14B Škácha Vít KAM0309
OB 2017-09-1616.09.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H14 Škácha Vít KAM0309
OB 2017-09-1717.09.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H14 Škácha Vít KAM0309
OB 2017-10-0707.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet (A), Česká liga klubů (A) H14 Škácha Vít KAM0309
OB 2017-10-0808.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, Česká liga klubů (A) DH14 Škácha Vít KAM0309
OB 2017-12-0303.12.2017 Cesta do pekel B Škácha Vít KAM0309
OB 2018-01-1313.01.2018 PZL - Dva břehy B Škácha Vít KAM0309
OB 2018-06-2929.06.2018 Cena střední Moravy H16B Škácha Vít KAM0309
OB 2018-05-2626.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H18 Škácha Vít KAM0309
OB 2018-05-2727.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H18 Škácha Vít KAM0309
OB 2018-09-1616.09.2018 M CR - pouze pro export výsledků pro WRE H16C Škácha Vít KAM0309
OB 2018-10-1313.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet H18 Škácha Vít KAM0309
OB 2018-10-1414.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH18 Škácha Vít KAM0309
OB 2018-12-0202.12.2018 Čertův zub A Škácha Vít KAM0309
OB 2018-12-2323.12.2018 Večerník Praha A Škácha Vít KAM0309
OB 2019-07-2424.07.2019 Bohemia orienteering H16A Škácha Vít DKP0310
OB 2019-08-3131.08.2019 SUDETY OPEN ČERNÁ Škácha Vít DKP0310
OB 2019-09-0101.09.2019 SUDETY OPEN - E4 CERNA Škácha Vít DKP0310
OB 2019-05-1111.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H18 Škácha Vít DKP0310
OB 2019-05-1212.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) H18 Škácha Vít DKP0310
OB 2019-05-1919.05.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH18 Škácha Vít DKP0310
OB 2019-08-2323.08.2019 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji H18 Škácha Vít DKP0310
OB 2019-09-1414.09.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) H18 Škácha Vít DKP0310
OB 2019-09-1515.09.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) H18 Škácha Vít DKP0310
OB 2019-10-0505.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet H18 Škácha Vít DKP0310
OB 2019-10-0606.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH18 Škácha Vít DKP0310
OB 2019-11-2323.11.2019 O-Gala 2019 O-GALA Škácha Vít DKP0310
OB 2020-03-2222.03.2020 Oblastní žebříček (Jarní pohár) H18 Škácha Vít DKP0310
OB 2020-08-2121.08.2020 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji H18 Škácha Vít DKP0310
OB 2020-07-1818.07.2020 Rumcajsovy míle H18 Škácha Vít DKP0310
OB 2020-08-1414.08.2020 Tis 2020 TD Škácha Vít DKP0310
OB 2020-08-2828.08.2020 Cena východních Čech H18B Škácha Vít DKP0310
OB 2020-10-1111.10.2020 INOV-8 CUP - žebříček A H18A Škácha Vít DKP0310
OB 2020-10-1010.10.2020 Mistrovství ČR v nočním OB, mistrovství oblasti H18 Škácha Vít DKP0310
OB 2021-07-0303.07.2021 WOC Tour 2021 H18A Škácha Vít DKP0310 Přihlášen
OB 2021-07-0404.07.2021 WOC Tour 2021 - E1 H18A Škácha Vít DKP0310 Přihlášen
OB 2021-07-0505.07.2021 WOC Tour 2021 - E2 H18A Škácha Vít DKP0310 Přihlášen
OB 2021-07-0606.07.2021 WOC Tour 2021 - E3 H18A Škácha Vít DKP0310 Přihlášen
OB 2021-07-0707.07.2021 WOC Tour 2021 - E4 H18A Škácha Vít DKP0310 Přihlášen
OB 2021-07-0808.07.2021 WOC Tour 2021 - E5 H18A Škácha Vít DKP0310 Přihlášen
OB 2021-07-0909.07.2021 WOC Tour 2021 - E6 H18A Škácha Vít DKP0310 Přihlášen
OB 2020-09-2626.09.2020 Mistrovství ČR štafet H18 Škácha Vít DKP0310
OB 2020-11-1515.11.2020 Oblastní žebříček H18 Škácha Vít DKP0310
OB 2020-11-1414.11.2020 Oblastní žebříček H18 Škácha Vít DKP0310
OB 2021-07-2121.07.2021 Bohemia Orienteering H18A Škácha Vít DKP0310 Přihlášen
OB 2021-07-2121.07.2021 Bohemia Orienteering - E1 H18A Škácha Vít DKP0310 Přihlášen
OB 2021-07-2222.07.2021 Bohemia Orienteering - E2 H18A Škácha Vít DKP0310 Přihlášen
OB 2021-07-2323.07.2021 Bohemia Orienteering - E3 H18A Škácha Vít DKP0310 Přihlášen
OB 2021-07-2424.07.2021 Bohemia Orienteering - E4 H18A Škácha Vít DKP0310 Přihlášen
OB 2021-07-2525.07.2021 Bohemia Orienteering - E5 H18A Škácha Vít DKP0310 Přihlášen
OB 2020-12-3131.12.2020 Čertův žaket Delší Škácha Vít DKP0310
OB 2021-06-2626.06.2021 Sudety Open 2021 ČERNÁ Škácha Vít DKP0310 Přihlášen
OB 2021-06-2626.06.2021 Sudety Open E1 ČERNÁ Škácha Vít DKP0310 Přihlášen
OB 2021-06-2626.06.2021 Sudety Open E2 ČERNÁ Škácha Vít DKP0310 Přihlášen
OB 2021-06-2727.06.2021 Sudety Open E3 ČERNÁ Škácha Vít DKP0310 Přihlášen
OB 2021-06-2727.06.2021 Sudety Open E4 ČERNÁ Škácha Vít DKP0310 Přihlášen
OB 2021-01-0101.01.2021 INOV-8 CUP - žebříček A 2021 H18A Škácha Vít DKP0310