Logo

Závodník: Kosová Tereza

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z rankingu
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
Ranking
OB 2021-05-0808.05.2021 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D20A 3. Kosová Tereza PHK0151 15:02 + 0:30
OB 2020-10-0303.10.2020 Mistrovství ČR na krátké trati D20 2. Kosová Tereza PHK0151 37:29 + 2:01 079367936
OB 2020-09-1919.09.2020 Mistrovství ČR na klasické trati D20 4. Kosová Tereza PHK0151 73:37 + 2:49 078067806
OB 2020-09-0606.09.2020 Mistrovství ČR ve sprintu D20 21. Kosová Tereza PHK0151 16:17 + 3:29 058815881
OB 2020-09-0606.09.2020 Mistrovství ČR sprintových štafet DH21 23. Kosová Tereza PHK0151 15:52 + 1:39
OB 2020-09-0101.09.2020 STM 2020 D20 3 Kosová Tereza PHK0151
OB 2020-08-1616.08.2020 Tis 2020 - E3 D21A 1. Kosová Tereza PHK0151 51:57
OB 2020-08-1515.08.2020 Tis 2020 - E2 D21A 1. Kosová Tereza PHK0151 64:07
OB 2020-08-1414.08.2020 Tis 2020 - E1 D21A 1. Kosová Tereza PHK0151 35:59
OB 2020-08-0202.08.2020 Sandstones | Pískovce - E3 D20 5. Kosová Tereza PHK0151 36:18 + 2:43
OB 2020-08-0101.08.2020 Sandstones | Pískovce - E2 D20 5. Kosová Tereza PHK0151 46:01 + 4:21
OB 2020-07-3131.07.2020 Sandstones | Pískovce - E1 D20 4. Kosová Tereza PHK0151 32:17 + 0:53
OB 2020-07-1919.07.2020 Rumcajsovy míle - E3 D21A 26. Kosová Tereza PHK0151 56:27 + 16:36
OB 2020-07-1818.07.2020 Rumcajsovy míle - E1 D21A 22. Kosová Tereza PHK0151 45:26 + 9:49
OB 2020-07-1818.07.2020 Rumcajsovy míle - E2 D21A 16. Kosová Tereza PHK0151 17:52 + 3:24
OB 2020-07-1212.07.2020 H.S.H. Vysočina cup - E3 D21A 11. Kosová Tereza PHK0151 45:22 + 4:52
OB 2020-07-1111.07.2020 H.S.H. Vysočina cup - E2 D21A 18. Kosová Tereza PHK0151 81:26 + 11:48
OB 2020-07-1010.07.2020 H.S.H. Vysočina cup - E1 D21A 19. Kosová Tereza PHK0151 44:00 + 8:09
OB 2020-03-3131.03.2020 INOV-8 CUP - žebříček A 2020 D20A 3 Kosová Tereza PHK0151
OB 2020-02-2323.02.2020 Zimní hradubická liga - krátká trať DE 8. Kosová Tereza PHK0151 34:32 + 4:40
OB 2019-12-2222.12.2019 Vánoční sprint 2019 DE 8. Kosová Tereza PHK0151 19:16 + 2:12
OB 2019-10-3131.10.2019 STM 2019 D18A 13 Kosová Tereza PHK0151
OB 2019-09-2222.09.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) D18A 13. Kosová Tereza PHK0151 71:37 + 8:58
OB 2019-09-2121.09.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D18B 4. Kosová Tereza PHK0151 51:01 + 9:32
OB 2019-09-1414.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, , WRE D18A 6. Kosová Tereza PHK0151 14:38 + 0:51
OB 2019-09-0808.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, WRE D18A 2. Kosová Tereza PHK0151 31:14 + 2:01
OB 2019-09-0707.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, WRE D18A 8. Kosová Tereza PHK0151 58:06 + 4:17
OB 2019-08-2525.08.2019 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3 D18 8. Kosová Tereza PHK0151 41:37 + 3:36
OB 2019-08-2424.08.2019 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2 D18 10. Kosová Tereza PHK0151 53:22 + 8:40
OB 2019-08-2323.08.2019 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E1 D18 12. Kosová Tereza PHK0151 45:18 + 5:49
OB 2019-08-1818.08.2019 Rumcajsovy míle - E3 D18 2. Kosová Tereza PHK0151 34:57 + 1:14
OB 2019-08-1717.08.2019 Rumcajsovy míle - E2 D18 3. Kosová Tereza PHK0151 63:35 + 8:47
OB 2019-08-1616.08.2019 Rumcajsovy míle - E1 D18 1. Kosová Tereza PHK0151 39:49
OB 2019-08-1111.08.2019 Orienteering Adventure - E5 D18 1. Kosová Tereza PHK0151 67:10
OB 2019-08-1010.08.2019 Orienteering Adventure - E4 D18 2. Kosová Tereza PHK0151 43:57 + 1:37
OB 2019-08-0909.08.2019 Orienteering Adventure - E3 D18 3. Kosová Tereza PHK0151 82:35 + 6:42
OB 2019-08-0808.08.2019 Orienteering Adventure - E2 D18 2. Kosová Tereza PHK0151 35:58 + 3:41
OB 2019-08-0707.08.2019 Orienteering Adventure - E1 D18 2. Kosová Tereza PHK0151 13:39 + 1:22
OB 2019-08-0404.08.2019 Veřejný závod D21L 23. Kosová Tereza PHK0151 47:59 + 15:46 057445744
OB 2019-08-0303.08.2019 Veřejný závod D18 1. Kosová Tereza PHK0151 53:12
OB 2019-07-2828.07.2019 Bohemia orienteering - E5 D18A 3. Kosová Tereza PHK0151 47:35 + 0:48
OB 2019-07-2727.07.2019 Bohemia orienteering - E4 D18A 2. Kosová Tereza PHK0151 27:06 + 2:19
OB 2019-07-2626.07.2019 Bohemia orienteering - E3 D18A 1. Kosová Tereza PHK0151 49:07
OB 2019-07-2525.07.2019 Bohemia orienteering - E2 D18A 1. Kosová Tereza PHK0151 29:07
OB 2019-07-2424.07.2019 Bohemia orienteering - E1 D18A 8. Kosová Tereza PHK0151 60:05 + 7:29
OB 2019-07-2121.07.2019 Grand prix Silesia - E4 D21A Kosová Tereza PHK0151 DISK 000000
OB 2019-07-2020.07.2019 Grand prix Silesia - E2 D21A 5. Kosová Tereza PHK0151 33:07 + 5:38 045574557
OB 2019-07-2020.07.2019 Grand prix Silesia - E3 D21A 5. Kosová Tereza PHK0151 20:18 + 1:20 055815581
OB 2019-07-1919.07.2019 Grand prix Silesia - E1 D21A 8. Kosová Tereza PHK0151 35:34 + 10:33 034343434
OB 2019-07-1414.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E3 D21A 16. Kosová Tereza PHK0151 50:29 + 6:31 065456545
OB 2019-07-1313.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E2 D21A 4. Kosová Tereza PHK0151 63:18 + 4:10 074087408
OB 2019-07-1212.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E1 D21A 7. Kosová Tereza PHK0151 37:54 + 3:03 072997299
OB 2019-06-2323.06.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) D18A 8. Kosová Tereza PHK0151 31:36 + 2:28
OB 2019-06-2222.06.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D18A 6. Kosová Tereza PHK0151 30:11 + 2:42
OB 2019-06-0202.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D18A 15. Kosová Tereza PHK0151 33:38 + 4:52
OB 2019-06-0101.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D18A 15. Kosová Tereza PHK0151 66:33 + 11:07
OB 2019-05-1818.05.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu D18 30. Kosová Tereza PHK0151 16:18 + 2:22
OB 2019-05-1111.05.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček, WRE D18A 18. Kosová Tereza PHK0151 16:01 + 1:41
OB 2019-04-1414.04.2019 INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D18A Kosová Tereza PHK0151 DISK
OB 2019-04-0606.04.2019 Oblastní žebříček D18C 6. Kosová Tereza PHK0151 47:38 + 11:13
OB 2019-04-0606.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu D18C 3. Kosová Tereza PHK0151 13:29 + 1:37
OB 2019-03-3131.03.2019 INOV-8 CUP - žebříček A 2019 D18A 15 Kosová Tereza PHK0151
OB 2019-03-1616.03.2019 Veřejný závod (Jarní skály) D21B 8. Kosová Tereza PHK0151 61:14 + 8:20 061956195
OB 2018-12-2222.12.2018 Vánoční sprint 2018 DE 19. Kosová Tereza SRK0151 19:28 + 3:32
OB 2018-11-0303.11.2018 Oblastní žebříček D18C 2. Kosová Tereza SRK0151 55:22 + 6:15
OB 2018-10-2727.10.2018 Oblastní žebříček D18C 3. Kosová Tereza SRK0151 33:57 + 1:20
OB 2018-10-0707.10.2018 Oblastní žebříček D18 5. Kosová Tereza SRK0151 20:10 + 3:14
OB 2018-10-0606.10.2018 Veřejný závod D18 2. Kosová Tereza SRK0151 47:27 + 8:49
OB 2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček D18C 9. Kosová Tereza SRK0151 58:01 + 18:32
OB 2018-09-1616.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE D18C 5. Kosová Tereza SRK0151 82:26 + 21:40
OB 2018-09-1515.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D18C 14. Kosová Tereza SRK0151 65:57 + 23:08
OB 2018-09-0909.09.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D18B 3. Kosová Tereza SRK0151 34:45 + 2:11
OB 2018-09-0808.09.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D18B 2. Kosová Tereza SRK0151 57:53 + 4:18
OB 2018-09-0202.09.2018 Cena východních Čech - E3 D18B 7. Kosová Tereza SRK0151 54:29 + 8:00
OB 2018-09-0101.09.2018 Cena východních Čech - E2 D18B 15. Kosová Tereza SRK0151 74:59 + 18:54
OB 2018-08-3131.08.2018 Cena východních Čech - E1 D18B 13. Kosová Tereza SRK0151 45:33 + 10:13
OB 2018-08-2626.08.2018 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3 D18 10. Kosová Tereza SRK0151 38:42 + 7:05
OB 2018-08-2525.08.2018 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2 D18 9. Kosová Tereza SRK0151 67:35 + 10:42
OB 2018-08-2424.08.2018 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E1 D18 15. Kosová Tereza SRK0151 32:46 + 6:00
OB 2018-08-1212.08.2018 Rumcajsovy míle - E3 D18 3. Kosová Tereza SRK0151 36:11 + 4:46
OB 2018-08-1111.08.2018 Rumcajsovy míle - E1 D18 6. Kosová Tereza SRK0151 43:10 + 11:21
OB 2018-08-1111.08.2018 Rumcajsovy míle - E2 D18 3. Kosová Tereza SRK0151 37:19 + 5:50
OB 2018-08-0505.08.2018 Rumpál - E3 D18 4. Kosová Tereza SRK0151 43:06 + 7:15
OB 2018-08-0404.08.2018 Rumpál - E2 D18 5. Kosová Tereza SRK0151 74:02 + 16:12
OB 2018-08-0303.08.2018 Rumpál - E1 D18 7. Kosová Tereza SRK0151 20:06 + 3:21
OB 2018-07-1515.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E3 D18B 4. Kosová Tereza SRK0151 52:43 + 7:20
OB 2018-07-1414.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E2 D18B 4. Kosová Tereza SRK0151 54:04 + 4:58
OB 2018-07-1313.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E1 D18B 4. Kosová Tereza SRK0151 28:17 + 4:01
OB 2018-06-2424.06.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE D18C 5. Kosová Tereza SRK0151 25:49 + 2:12
OB 2018-06-2323.06.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D18B 13. Kosová Tereza SRK0151 39:55 + 8:49
OB 2018-06-1616.06.2018 Oblastní žebříček D18C 3. Kosová Tereza SRK0151 40:18 + 7:20
OB 2018-06-1010.06.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D18B 6. Kosová Tereza SRK0151 29:26 + 2:33
OB 2018-06-0909.06.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D18B 1. Kosová Tereza SRK0151 52:19
OB 2018-05-2626.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D18A 20. Kosová Tereza SRK0151 14:28 + 3:19
OB 2018-05-2020.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D21C 1. Kosová Tereza SRK0151 45:44 029852985
OB 2018-05-1919.05.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu D18C 1. Kosová Tereza SRK0151 13:16
OB 2018-05-0808.05.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati D18C 4. Kosová Tereza SRK0151 32:39 + 4:21
OB 2018-05-0606.05.2018 Žebříček B-Čechy východ D18B 3. Kosová Tereza SRK0151 37:26 + 0:42
OB 2018-05-0505.05.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D18B 4. Kosová Tereza SRK0151 67:40 + 5:32
OB 2018-05-0101.05.2018 Žebříček B-Čechy východ 2018 D18B 3 Kosová Tereza SRK0151
OB 2018-04-2828.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu D18C 9. Kosová Tereza SRK0151 20:40 + 5:01
OB 2018-04-2828.04.2018 Oblastní žebříček D18C 5. Kosová Tereza SRK0151 47:44 + 9:39
OB 2018-04-2222.04.2018 Oblastní žebříček (Saxbo) D18 4. Kosová Tereza SRK0151 39:41 + 5:22
OB 2018-04-2121.04.2018 Veřejný závod (Saxbo) D18 3. Kosová Tereza SRK0151 77:12 + 5:32
OB 2018-04-1515.04.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A D18A 25. Kosová Tereza SRK0151 19:01 + 3:28
OB 2018-04-1414.04.2018 Oblastní žebříček D18C 2. Kosová Tereza SRK0151 32:22 + 1:25
OB 2018-04-0707.04.2018 Oblastní žebříček D18C 8. Kosová Tereza SRK0151 40:48 + 9:14
OB 2018-04-0101.04.2018 Velikonoce ve skalách - E3 D18 6. Kosová Tereza SRK0151 68:13 + 8:40
OB 2018-03-3131.03.2018 Velikonoce ve skalách - E2 D18 4. Kosová Tereza SRK0151 61:15 + 13:18
OB 2018-03-3030.03.2018 Velikonoce ve skalách - E1 D18 8. Kosová Tereza SRK0151 64:10 + 13:49
OB 2018-03-3030.03.2018 Velikonoce ve skalách D18 5. Kosová Tereza SRK0151 193:38 + 35:47
OB 2018-01-0202.01.2018 Východočeský pohár dorostu a dospělých 2018 D18C 3 Kosová Tereza SRK0151
OB 2017-09-2424.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE D16C 19. Kosová Tereza SRK0151 62:02 + 19:09
OB 2017-09-2323.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace, WRE-Q) D16A 15. Kosová Tereza SRK0151 46:12 + 11:20
OB 2017-09-0303.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E3 OPEN Kosová Tereza SRK0151 DISK
OB 2017-09-0202.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E2 OPEN 30. Kosová Tereza SRK0151 78:44 + 44:28
OB 2017-08-1313.08.2017 Rumcajsovy míle - pro veřejnost - E3 T 26. Kosová Tereza SRK0151 61:22 + 30:20
OB 2017-08-1111.08.2017 Rumcajsovy míle - pro veřejnost - E1 T 32. Kosová Tereza SRK0151 60:38 + 37:30
OB 2017-07-1515.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E2 D16B Kosová Tereza SRK0151 DISK
OB 2017-07-1414.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E1 D16B 29. Kosová Tereza SRK0151 46:51 + 24:27
OB 2017-05-2020.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A D16A Kosová Tereza SRK0151 DISK
OB 2017-05-1414.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D16A 33. Kosová Tereza SRK0151 40:05 + 15:23
OB 2017-05-1313.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16A 34. Kosová Tereza SRK0151 63:00 + 25:03
OB 2017-05-0707.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (finále), WRE D16 Kosová Tereza SRK0151 DISK
OB 2017-01-0101.01.2017 INOV-8 CUP - žebříček A 2017 D16A 39 Kosová Tereza SRK0151
OB 2016-12-1818.12.2016 Vánoční sprint DE 32. Kosová Tereza SRK0151 19:10 + 4:50
OB 2016-10-2222.10.2016 Oblastní žebříček P 1. Kosová Tereza SRK0151 22:36
OB 2016-10-0303.10.2016 INOV-8 CUP - žebříček A 2016 D16A 39 Kosová Tereza SRK0151
OB 2016-08-1313.08.2016 Česká Kanada 2016 - E4 D16 Kosová Tereza SRK0151 DISK
OB 2016-08-1010.08.2016 Česká Kanada 2016 - E1 D16 Kosová Tereza SRK0151 DISK
OB 2016-08-0606.08.2016 Rumcajsovy míle - E2 D16 Kosová Tereza SRK0151 DISK
OB 2016-08-0505.08.2016 Rumcajsovy míle - E1 D16 1. Kosová Tereza SRK0151 27:04
OB 2016-08-0505.08.2016 Rumcajsovy míle D16 Kosová Tereza SRK0151 DISK
OB 2016-07-0101.07.2016 Veteran cup - E1 D16 2. Kosová Tereza SRK0151 16:22 + 1:25
OB 2016-06-2626.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (finále) D16B 3. Kosová Tereza SRK0151 30:32 + 2:08
OB 2016-06-2525.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (kvalifikace) D16B 11. Kosová Tereza SRK0151 38:02 + 13:03
OB 2016-06-1919.06.2016 Žebříček B-Čechy D16B 31. Kosová Tereza SRK0151 40:43 + 17:18
OB 2016-06-1818.06.2016 Žebříček B-Čechy, mistrovství oblasti na klasické trati D16B 22. Kosová Tereza SRK0151 55:20 + 17:45
OB 2016-06-0404.06.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D16A 33. Kosová Tereza SRK0151 18:00 + 4:06
OB 2016-05-0707.05.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček D16 Kosová Tereza SRK0151 DISK
OB 2016-05-0101.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D16A 29. Kosová Tereza SRK0151 35:58 + 10:37
OB 2016-04-3030.04.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D16A 4. Kosová Tereza SRK0151 45:51 + 7:48
OB 2016-04-2424.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati D16 2. Kosová Tereza SRK0151 28:37 + 1:44
OB 2016-04-1616.04.2016 Oblastní žebříček D16C 1. Kosová Tereza SRK0151 43:40
OB 2016-04-0202.04.2016 Oblastní žebříček D16C 3. Kosová Tereza SRK0151 32:41 + 0:10
OB 2016-02-2828.02.2016 Brutus kros D 1. Kosová Tereza SRK0151 25:31
OB 2015-12-2020.12.2015 Vánoční sprint DE 15. Kosová Tereza SRK0151 14:57 + 2:18
OB 2015-12-1313.12.2015 ZHL - sprint na Karlově Koruně D 1. Kosová Tereza SRK0151 14:41
OB 2015-11-0707.11.2015 Oblastní žebříček D14C 2. Kosová Tereza SRK0151 24:16 + 0:10
OB 2015-11-0101.11.2015 Oblastní žebříček D14C 1. Kosová Tereza SRK0151 28:45
OB 2015-10-2424.10.2015 Oblastní žebříček D14C 3. Kosová Tereza SRK0151 31:19 + 1:30
OB 2015-10-1717.10.2015 Oblastní žebříček D14C 6. Kosová Tereza SRK0151 50:26 + 11:23
OB 2015-10-1010.10.2015 Oblastní žebříček D14C 1. Kosová Tereza SRK0151 28:50
OB 2015-10-0303.10.2015 Oblastní žebříček D14C 2. Kosová Tereza SRK0151 33:54 + 2:51
OB 2015-09-2727.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) D16A 14. Kosová Tereza SRK0151 47:45 + 11:07
OB 2015-09-2626.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D16C 2. Kosová Tereza SRK0151 40:57 + 0:03
OB 2015-09-0606.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D14B 1. Kosová Tereza SRK0151 21:03
OB 2015-09-0505.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D14B 12. Kosová Tereza SRK0151 36:37 + 5:10
OB 2015-08-2323.08.2015 Pěkné Prázdniny s OB - E3 D14 1. Kosová Tereza SRK0151 27:33
OB 2015-08-2222.08.2015 Pěkné Prázdniny s OB - E1 D14 1. Kosová Tereza SRK0151 18:36
OB 2015-08-2222.08.2015 Pěkné Prázdniny s OB - E2 D14 2. Kosová Tereza SRK0151 16:31 + 0:32
OB 2015-08-1616.08.2015 Grand Prix Silesia - E5 D14 2. Kosová Tereza SRK0151 26:54 + 3:07
OB 2015-08-1515.08.2015 Grand Prix Silesia - E3 D14 1. Kosová Tereza SRK0151 20:51
OB 2015-08-1515.08.2015 Grand Prix Silesia - E4 D14 3. Kosová Tereza SRK0151 24:19 + 7:03
OB 2015-08-1414.08.2015 Grand Prix Silesia - E2 D14 2. Kosová Tereza SRK0151 29:50 + 2:25
OB 2015-08-1414.08.2015 Grand Prix Silesia - vložený sprint D14 2. Kosová Tereza SRK0151 16:09 + 1:00
OB 2015-08-1313.08.2015 Grand Prix Silesia - E1 D14 2. Kosová Tereza SRK0151 17:07 + 0:22
OB 2015-08-0909.08.2015 Bohemia Orienteering - E5 D14A 1. Kosová Tereza SRK0151 28:09
OB 2015-08-0808.08.2015 Bohemia Orienteering - E4 D14A 5. Kosová Tereza SRK0151 27:12 + 4:00
OB 2015-08-0707.08.2015 Bohemia Orienteering - E3 D14A 2. Kosová Tereza SRK0151 28:27 + 0:03
OB 2015-08-0606.08.2015 Bohemia Orienteering - E2 D14A 1. Kosová Tereza SRK0151 30:10
OB 2015-08-0505.08.2015 Bohemia Orienteering - E1 D14A 2. Kosová Tereza SRK0151 25:44 + 0:03
OB 2015-07-1919.07.2015 Advanta cup - E5 D14 1. Kosová Tereza SRK0151 25:31
OB 2015-07-1818.07.2015 Advanta cup - E4 D14 2. Kosová Tereza SRK0151 29:49 + 0:21
OB 2015-07-1717.07.2015 Advanta cup - E2 D14 4. Kosová Tereza SRK0151 36:25 + 9:15
OB 2015-07-1717.07.2015 Advanta cup - E3 D14 2. Kosová Tereza SRK0151 36:07 + 5:26
OB 2015-07-1616.07.2015 Advanta cup - E1 D14 1. Kosová Tereza SRK0151 13:07
OB 2015-07-1212.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E3 D14B 2. Kosová Tereza SRK0151 31:18 + 2:55
OB 2015-07-1111.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E2 D14B 2. Kosová Tereza SRK0151 27:26 + 0:48
OB 2015-07-1010.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E1 D14B 3. Kosová Tereza SRK0151 20:45 + 0:39
OB 2015-07-0606.07.2015 Cena střední Moravy - E4 D14A 1. Kosová Tereza SRK0151 33:52
OB 2015-07-0505.07.2015 Cena střední Moravy - E3 D14A 1. Kosová Tereza SRK0151 29:08
OB 2015-07-0404.07.2015 Cena střední Moravy - E2 D14A 1. Kosová Tereza SRK0151 39:58
OB 2015-07-0303.07.2015 Cena střední Moravy - E1 D14A 1. Kosová Tereza SRK0151 15:28
OB 2015-06-2727.06.2015 Oblastní žebříček D14C 1. Kosová Tereza SRK0151 30:29
OB 2015-06-2121.06.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) D16A 15. Kosová Tereza SRK0151 28:03 + 5:19
OB 2015-06-2020.06.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D16A 3. Kosová Tereza SRK0151 20:45 + 0:40
OB 2015-06-1414.06.2015 Veřejný závod (Saxbo) D14 2. Kosová Tereza SRK0151 42:11 + 8:33
OB 2015-06-1313.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati D14C 2. Kosová Tereza SRK0151 31:41 + 1:54
OB 2015-06-0707.06.2015 Žebříček B-Čechy D14B 1. Kosová Tereza SRK0151 24:20
OB 2015-06-0606.06.2015 Žebříček B-Čechy D14B 1. Kosová Tereza SRK0151 27:46
OB 2015-05-2323.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček D16 Kosová Tereza SRK0151 DISK
OB 2015-05-1717.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D14B 3. Kosová Tereza SRK0151 30:07 + 1:17
OB 2015-05-1616.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D14B 1. Kosová Tereza SRK0151 18:18
OB 2015-05-0808.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati D14C 1. Kosová Tereza SRK0151 18:20
OB 2015-05-0303.05.2015 Žebříček B-Čechy D14B 1. Kosová Tereza SRK0151 20:36
OB 2015-05-0202.05.2015 Žebříček B-Čechy D14B 2. Kosová Tereza SRK0151 28:50 + 2:56
OB 2015-04-2525.04.2015 Oblastní žebříček D14C 1. Kosová Tereza SRK0151 22:23
OB 2015-04-1111.04.2015 Oblastní žebříček D14C 2. Kosová Tereza SRK0151 26:41 + 1:29
OB 2015-03-2828.03.2015 Oblastní žebříček D14C 1. Kosová Tereza SRK0151 19:04
OB 2015-03-2121.03.2015 Veřejný závod (Jarní pohár) D14 1. Kosová Tereza SRK0151 28:24
OB 2015-01-1111.01.2015 Městský sprint Pardubice D 2. Kosová Tereza SRK0151 10:57 + 0:55
OB 2014-11-0101.11.2014 Oblastní žebříček D14C 6. Kosová Tereza SRK0151 27:54 + 4:10
OB 2014-10-1818.10.2014 Oblastní žebříček D14C 5. Kosová Tereza SRK0151 29:05 + 3:15
OB 2014-10-1111.10.2014 Oblastní žebříček D14C 1. Kosová Tereza SRK0151 26:11
OB 2014-10-0404.10.2014 Oblastní žebříček D14C 4. Kosová Tereza SRK0151 29:35 + 3:01
OB 2014-09-2828.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A T3 2. Kosová Tereza SRK0151 27:38 + 3:15
OB 2014-09-2727.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) T3 1. Kosová Tereza SRK0151 21:37
OB 2014-09-2020.09.2014 Oblastní žebříček D14C 1. Kosová Tereza SRK0151 40:09
OB 2014-09-0707.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D14B 5. Kosová Tereza SRK0151 28:56 + 3:35
OB 2014-09-0606.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D14B 9. Kosová Tereza SRK0151 28:06 + 4:52
OB 2014-08-3131.08.2014 Cena východních Čech - E3 D14A 5. Kosová Tereza SRK0151 28:20 + 3:11
OB 2014-08-3030.08.2014 Cena východních Čech - E2 D14A 2. Kosová Tereza SRK0151 26:15 + 0:59
OB 2014-08-2929.08.2014 Cena východních Čech - E1 D14A 3. Kosová Tereza SRK0151 23:14 + 1:16
OB 2014-08-2929.08.2014 Cena východních Čech D14A 2. Kosová Tereza SRK0151 77:49 + 3:52
OB 2014-08-2424.08.2014 Pěkné prázdniny - E3 D14 8. Kosová Tereza SRK0151 32:53 + 8:25
OB 2014-08-2323.08.2014 Pěkné prázdniny - E1 D14 9. Kosová Tereza SRK0151 23:48 + 6:17
OB 2014-08-2323.08.2014 Pěkné prázdniny - E2 D14 1. Kosová Tereza SRK0151 14:13
OB 2014-08-2323.08.2014 Pěkné prázdniny D14 7. Kosová Tereza SRK0151 70:54 + 10:55
OB 2014-08-1717.08.2014 Rumcajsovy míle - E3 D14 2. Kosová Tereza SRK0151 19:44 + 0:26
OB 2014-08-1717.08.2014 Rumcajsovy míle - E4 D14 1. Kosová Tereza SRK0151 12:30
OB 2014-08-1616.08.2014 Rumcajsovy míle - E1 D14 3. Kosová Tereza SRK0151 15:56 + 0:31
OB 2014-08-1616.08.2014 Rumcajsovy míle - E2 D14 8. Kosová Tereza SRK0151 13:52 + 4:11
OB 2014-08-1313.08.2014 WUOC Tour 2014 - E1 D14A 4. Kosová Tereza SRK0151 30:11 + 2:30
OB 2014-07-2020.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E3 D14A 1. Kosová Tereza SRK0151 31:15
OB 2014-07-1919.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E2 D14A 1. Kosová Tereza SRK0151 35:00
OB 2014-07-1818.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E1 D14A 6. Kosová Tereza SRK0151 30:20 + 3:32
OB 2014-07-1313.07.2014 Veteran cup - E3 D14 2. Kosová Tereza SRK0151 30:56 + 3:46
OB 2014-07-1212.07.2014 Veteran cup - E2 D14 3. Kosová Tereza SRK0151 32:52 + 2:14
OB 2014-07-1111.07.2014 Veteran cup - E1 D14 1. Kosová Tereza SRK0151 7:21
OB 2014-07-1111.07.2014 Veteran cup D14 2. Kosová Tereza SRK0151 71:09 + 5:58
OB 2014-07-0606.07.2014 Oblastní žebříček, Sedmihoří 2014 - E3 D14 2. Kosová Tereza SRK0151 30:44 + 1:44
OB 2014-07-0505.07.2014 Oblastní žebříček, Sedmihoří 2014 - E2 D14 2. Kosová Tereza SRK0151 27:17 + 0:57
OB 2014-07-0404.07.2014 Sedmihoří 2014 - E1 D14 2. Kosová Tereza SRK0151 22:27 + 0:19
OB 2014-06-2828.06.2014 Oblastní žebříček D14C 3. Kosová Tereza SRK0151 31:36 + 3:50
OB 2014-06-2222.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A P2 1. Kosová Tereza SRK0151 11:56
OB 2014-06-2121.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) P2 1. Kosová Tereza SRK0151 18:18
OB 2014-06-1414.06.2014 Oblastní žebříček D14C 4. Kosová Tereza SRK0151 33:48 + 2:14
OB 2014-06-0808.06.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D14B 24. Kosová Tereza SRK0151 38:04 + 12:44
OB 2014-06-0707.06.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D14B 1. Kosová Tereza SRK0151 29:32
OB 2014-06-0101.06.2014 Oblastní žebříček D14 3. Kosová Tereza SRK0151 28:53 + 2:00
OB 2014-05-3131.05.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati D14C 3. Kosová Tereza SRK0151 34:05 + 1:33
OB 2014-05-1818.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy D14B 3. Kosová Tereza SRK0151 24:45 + 2:20
OB 2014-05-1717.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy D14B 12. Kosová Tereza SRK0151 40:15 + 5:28
OB 2014-05-1111.05.2014 Žebříček B-Čechy, Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček D14B 12. Kosová Tereza SRK0151 26:24 + 4:08
OB 2014-05-1010.05.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D14B 5. Kosová Tereza SRK0151 31:55 + 2:44
OB 2014-05-0808.05.2014 Oblastní žebříček D14C 3. Kosová Tereza SRK0151 29:07 + 0:49
OB 2014-05-0101.05.2014 Oblastní žebříček D14C 7. Kosová Tereza SRK0151 31:09 + 7:43
OB 2014-04-1212.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati D14C 3. Kosová Tereza SRK0151 29:24 + 3:54
OB 2014-04-0505.04.2014 Oblastní žebříček D14C 3. Kosová Tereza SRK0151 34:23 + 3:18
OB 2014-03-1515.03.2014 Veřejný závod (Jarní skály) D14 3. Kosová Tereza SRK0151 32:35 + 2:20
OB 2014-02-2323.02.2014 6. kolo ZHL - One-man relay DK 1. Kosová Tereza SRK0151 18:42
OB 2013-11-0202.11.2013 Oblastní žebříček D12C 3. Kosová Tereza SRK0151 21:13 + 2:32
OB 2013-10-2626.10.2013 Oblastní žebříček D12C 2. Kosová Tereza SRK0151 27:00 + 1:52
OB 2013-10-1212.10.2013 Oblastní žebříček D12C 1. Kosová Tereza SRK0151 18:47
OB 2013-10-0606.10.2013 Oblastní žebříček D12C 1. Kosová Tereza SRK0151 25:16
OB 2013-10-0505.10.2013 Oblastní žebříček D12C 4. Kosová Tereza SRK0151 28:36 + 1:08
OB 2013-09-2828.09.2013 Oblastní žebříček D12C 1. Kosová Tereza SRK0151 19:55
OB 2013-09-1515.09.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D14B 10. Kosová Tereza SRK0151 31:05 + 6:24
OB 2013-09-1414.09.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D14B 13. Kosová Tereza SRK0151 33:09 + 5:16
OB 2013-09-0101.09.2013 Cena východních Čech - E3 D12A 4. Kosová Tereza SRK0151 40:52 + 5:02
OB 2013-08-3131.08.2013 Cena východních Čech - E2 D12A 2. Kosová Tereza SRK0151 22:52 + 2:47
OB 2013-08-3030.08.2013 Cena východních Čech - E1 D12A 2. Kosová Tereza SRK0151 22:56 + 2:26
OB 2013-08-2525.08.2013 Pěkné prázdniny - E3 D12 2. Kosová Tereza SRK0151 12:48 + 0:33
OB 2013-08-2424.08.2013 Pěkné prázdniny - E2 D12 2. Kosová Tereza SRK0151 13:49 + 0:19
OB 2013-08-2424.08.2013 Pěkné prázdniny - E1 D12 2. Kosová Tereza SRK0151 16:54 + 0:32
OB 2013-08-1818.08.2013 Rumcajsovy míle - E4 D12 1. Kosová Tereza SRK0151 20:00
OB 2013-08-1717.08.2013 Rumcajsovy míle - E2 D12 2. Kosová Tereza SRK0151 9:22 + 1:00
OB 2013-08-1717.08.2013 Rumcajsovy míle - E3 D12 2. Kosová Tereza SRK0151 10:09 + 1:09
OB 2013-08-1616.08.2013 Rumcajsovy míle - E1 D12 1. Kosová Tereza SRK0151 14:53
OB 2013-08-1616.08.2013 Rumcajsovy míle D12 1. Kosová Tereza SRK0151 54:24
OB 2013-07-2828.07.2013 Bohemia - E5 D12A 3. Kosová Tereza SRK0151 26:39 + 2:03
OB 2013-07-2727.07.2013 Bohemia - E4 D12A 2. Kosová Tereza SRK0151 16:29 + 2:02
OB 2013-07-2626.07.2013 Bohemia - E3 D12A 1. Kosová Tereza SRK0151 12:25
OB 2013-07-2525.07.2013 Bohemia - E2 D12A 2. Kosová Tereza SRK0151 26:32 + 4:27
OB 2013-07-2424.07.2013 Bohemia - E1 D12A 1. Kosová Tereza SRK0151 21:15
OB 2013-07-2121.07.2013 Grand prix Silesia - E4 D12 3. Kosová Tereza SRK0151 21:17 + 1:58
OB 2013-07-2020.07.2013 Grand prix Silesia - E2 D12 1. Kosová Tereza SRK0151 12:35
OB 2013-07-2020.07.2013 Grand prix Silesia - E3 D12 2. Kosová Tereza SRK0151 12:52 + 1:08
OB 2013-07-1919.07.2013 Grand prix Silesia - E1 D12 1. Kosová Tereza SRK0151 26:00
OB 2013-07-1414.07.2013 H.S.H. Vysočina cup - E3 D12B 1. Kosová Tereza SRK0151 21:29
OB 2013-07-1313.07.2013 H.S.H. Vysočina cup - E2 D12B 1. Kosová Tereza SRK0151 23:31
OB 2013-07-1212.07.2013 H.S.H. Vysočina cup - E1 D12B 2. Kosová Tereza SRK0151 21:18 + 0:21
OB 2013-07-0606.07.2013 JWOC Tour - E6 D12A 2. Kosová Tereza SRK0151 23:33 + 2:54
OB 2013-07-0505.07.2013 JWOC Tour - E5 D12A 2. Kosová Tereza SRK0151 10:45 + 1:14
OB 2013-07-0404.07.2013 JWOC Tour - E4 D12A 1. Kosová Tereza SRK0151 19:18
OB 2013-07-0303.07.2013 JWOC Tour - E3 D12A 2. Kosová Tereza SRK0151 22:28 + 0:49
OB 2013-07-0202.07.2013 JWOC Tour - E2 D12A 2. Kosová Tereza SRK0151 27:46 + 5:23
OB 2013-07-0101.07.2013 JWOC Tour - E1 D12A 1. Kosová Tereza SRK0151 19:02
OB 2013-06-2222.06.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) T2 1. Kosová Tereza SRK0151 21:26
OB 2013-06-1616.06.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D14B 12. Kosová Tereza SRK0151 28:35 + 6:12
OB 2013-06-1515.06.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D14B 2. Kosová Tereza SRK0151 32:24 + 0:05
OB 2013-06-0808.06.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati D12C 3. Kosová Tereza SRK0151 25:00 + 6:38
OB 2013-06-0808.06.2013 Východočeský pohár žactva - jaro 2013 D12C 2. Kosová Tereza SRK0151
OB 2013-06-0202.06.2013 Žebříček B - Čechy, Oblastní žebříček D14B 16. Kosová Tereza SRK0151 20:25 + 3:50
OB 2013-06-0101.06.2013 Žebříček B - Čechy, Oblastní žebříček D14B 14. Kosová Tereza SRK0151 34:47 + 6:41
OB 2013-05-2525.05.2013 Oblastní žebříček D12C 1. Kosová Tereza SRK0151 31:15
OB 2013-05-1818.05.2013 Oblastní žebříček D12C 2. Kosová Tereza SRK0151 19:55 + 2:51
OB 2013-05-1212.05.2013 Žebříček B - Čechy D14B 13. Kosová Tereza SRK0151 23:54 + 3:35
OB 2013-05-1111.05.2013 Žebříček B - Čechy D14B 8. Kosová Tereza SRK0151 36:40 + 6:22
OB 2013-05-0808.05.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, Sprint cup, Žebříček A D14C 8. Kosová Tereza SRK0151 17:13 + 3:02
OB 2013-05-0404.05.2013 Oblastní žebříček D12C 3. Kosová Tereza SRK0151 26:51 + 2:37
OB 2013-04-2727.04.2013 Oblastní žebříček D12C 2. Kosová Tereza SRK0151 20:26 + 0:49
OB 2013-04-2020.04.2013 Oblastní žebříček D12C 3. Kosová Tereza SRK0151 24:19 + 1:39
OB 2013-04-1313.04.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu D12C 2. Kosová Tereza SRK0151 11:18 + 1:11
OB 2013-04-1313.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati D12C 10. Kosová Tereza SRK0151 29:22 + 10:03
OB 2013-04-0606.04.2013 Oblastní žebříček D12C 15. Kosová Tereza SRK0151 29:28 + 10:02
LOB 2013-02-2323.02.2013 Mistrovství ČR v LOB na krátké trati, Český pohár, Žebříček A a B D14 5. Kosová Tereza DOB0151 26:26 + 5:45
LOB 2013-01-2020.01.2013 Mistrovství ČR v LOB na klasické trati, Český pohár, Žebříček A a B D14 3. Kosová Tereza DOB0151 64:28 + 8:18
LOB 2013-01-1919.01.2013 Český pohár LOB - krátká trať, Žebříček A a B D14 1. Kosová Tereza DOB0151 71:41
OB 2017-03-1111.03.2017 Oblastní žebříček D16 Kosová Tereza SRK0151
OB 2017-05-0808.05.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati D16C Kosová Tereza SRK0151
OB 2017-07-1616.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E3 D16B Kosová Tereza SRK0151
OB 2018-03-2525.03.2018 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D21C Kosová Tereza SRK0151
OB 2019-01-0606.01.2019 Zimní hradubická liga - městský delší sprint DE Kosová Tereza SRK0151
OB 2021-05-0909.05.2021 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D20A Kosová Tereza PHK0151 13:54:00 Startovka
OB 2013-03-2323.03.2013 Veřejný závod (Jarní pohár) D12 Kosová Tereza SRK0151
OB 2013-04-1010.04.2013 Otevření Areálu pevných kontrol - Andrlův chlum D12 Kosová Tereza SRK0151
OB 2013-04-2525.04.2013 Žebříček B - Čechy - přihlášky D14B Kosová Tereza SRK0151
OB 2013-05-2626.05.2013 Český pohár štafet, Česká liga klubů D12 Kosová Tereza SRK0151
OB 2013-07-1919.07.2013 Grand prix Silesia D12 Kosová Tereza SRK0151
OB 2013-06-2323.06.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), ČP, ŽA T2 Kosová Tereza SRK0151
OB 2013-07-1212.07.2013 H.S.H. Vysočina cup D12B Kosová Tereza SRK0151
OB 2013-08-2424.08.2013 Pěkné prázdniny D12 Kosová Tereza SRK0151
OB 2013-08-3030.08.2013 Cena východních Čech D12A Kosová Tereza SRK0151
OB 2013-09-0808.09.2013 Český pohár štafet, Česká liga klubů DH12 Kosová Tereza SRK0151
OB 2013-09-0707.09.2013 Český pohár štafet, Česká liga klubů DH12 Kosová Tereza SRK0151
OB 2013-09-2121.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) P2 Kosová Tereza SRK0151
OB 2013-09-2222.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), ČP, ŽA P2 Kosová Tereza SRK0151
OB 2013-09-1111.09.2013 5. kolo Orlické ligy D12 Kosová Tereza SRK0151
OB 2013-09-2929.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů, ČLK, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva DH14 Kosová Tereza SRK0151
OB 2013-10-1919.10.2013 Oblastní žebříček D12C Kosová Tereza SRK0151
OB 2014-01-1212.01.2014 Zimní hradubická liga - sprint na Dubině DK Kosová Tereza SRK0151
OB 2014-03-2323.03.2014 Český pohár štafet D14 Kosová Tereza SRK0151
OB 2014-03-2929.03.2014 Oblastní žebříček D14C Kosová Tereza SRK0151
OB 2014-04-1212.04.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu D14C Kosová Tereza SRK0151
OB 2014-05-0808.05.2014 Žebříček B - Čechy - přihlášky D14B Kosová Tereza SRK0151
OB 2014-05-2424.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet D14 Kosová Tereza SRK0151
OB 2014-05-2525.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet D14 Kosová Tereza SRK0151
OB 2014-07-1818.07.2014 H.S.H. Vysočina cup D14A Kosová Tereza SRK0151
OB 2014-07-0404.07.2014 Sedmihoří 2014 D14 Kosová Tereza SRK0151
OB 2014-08-1616.08.2014 Rumcajsovy míle D14 Kosová Tereza SRK0151
OB 2014-08-1313.08.2014 WUOC Tour 2014 D14A Kosová Tereza SRK0151
OB 2014-08-1414.08.2014 WUOC Tour 2014 - E2 D14A Kosová Tereza SRK0151
OB 2014-08-1515.08.2014 WUOC Tour 2014 - E3 D14A Kosová Tereza SRK0151
OB 2014-09-1313.09.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet D14 Kosová Tereza SRK0151
OB 2014-09-1414.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH18 Kosová Tereza SRK0151
OB 2014-10-1212.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů, Česká liga klubů, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva ŽACTVO Kosová Tereza SRK0151
OB 2014-12-2121.12.2014 Vánoční sprint 2014 D Kosová Tereza SRK0151
OB 2015-03-2222.03.2015 Jarní Pohár - štafetový DH14 Kosová Tereza SRK0151
OB 2015-07-1616.07.2015 Advanta cup D14 Kosová Tereza SRK0151
OB 2015-09-0606.09.2015 Žebříček B - Čechy D14B Kosová Tereza SRK0151
OB 2015-05-2424.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet MIX Kosová Tereza SRK0151
OB 2015-05-3030.05.2015 Český pohár štafet, mistrovství oblasti štafet D14 Kosová Tereza SRK0151
OB 2015-05-3131.05.2015 Český pohár štafet D14 Kosová Tereza SRK0151
OB 2015-08-2222.08.2015 Pěkné Prázdniny s OB D14 Kosová Tereza SRK0151
OB 2015-07-0303.07.2015 Cena střední Moravy D14A Kosová Tereza SRK0151
OB 2015-07-1010.07.2015 H.S.H. Vysočina cup D14B Kosová Tereza SRK0151
OB 2015-08-1414.08.2015 Rumcajsovy míle D14 Kosová Tereza SRK0151
OB 2015-08-1414.08.2015 Rumcajsovy míle - E1 D14 Kosová Tereza SRK0151
OB 2015-08-1515.08.2015 Rumcajsovy míle - E2 D14 Kosová Tereza SRK0151
OB 2015-08-1515.08.2015 Rumcajsovy míle - E3 D14 Kosová Tereza SRK0151
OB 2015-08-1616.08.2015 Rumcajsovy míle - E4 D14 Kosová Tereza SRK0151
OB 2015-08-1313.08.2015 Grand Prix Silesia D14 Kosová Tereza SRK0151
OB 2015-09-1212.09.2015 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet D14 Kosová Tereza SRK0151
OB 2015-09-1313.09.2015 Český pohár štafet D14 Kosová Tereza SRK0151
OB 2015-09-1919.09.2015 Oblastní žebříček D14C Kosová Tereza SRK0151
OB 2015-10-1111.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva ŽACTVO Kosová Tereza SRK0151
OB 2016-02-1414.02.2016 Zimní hradubická liga - OB, kratší klasika DE Kosová Tereza SRK0151
OB 2016-03-1212.03.2016 Veřejný závod (Jarní skály) D21B Kosová Tereza SRK0151
OB 2016-03-2020.03.2016 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D21C Kosová Tereza SRK0151
OB 2016-03-1919.03.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů D18 Kosová Tereza SRK0151
OB 2016-04-0909.04.2016 Oblastní žebříček D16C Kosová Tereza SRK0151
OB 2016-04-0909.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu D16C Kosová Tereza SRK0151
OB 2016-04-1717.04.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D18 Kosová Tereza SRK0151
OB 2016-04-2424.04.2016 Mistrovství oblasti štafet D18 Kosová Tereza SRK0151
OB 2016-05-0808.05.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH18 Kosová Tereza SRK0151
OB 2016-07-0101.07.2016 Veteran cup D16 Kosová Tereza SRK0151
OB 2016-08-1010.08.2016 Česká Kanada 2016 D16 Kosová Tereza SRK0151
OB 2016-08-1111.08.2016 Česká Kanada 2016 - E2 D16 Kosová Tereza SRK0151
OB 2016-08-1212.08.2016 Česká Kanada 2016 - E3 D16 Kosová Tereza SRK0151
OB 2016-08-1414.08.2016 Česká Kanada 2016 - E5 D16 Kosová Tereza SRK0151
OB 2016-06-0404.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D18 Kosová Tereza SRK0151
OB 2016-06-0505.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů D18 Kosová Tereza SRK0151
OB 2016-08-0606.08.2016 Rumcajsovy míle - E3 D16 Kosová Tereza SRK0151
OB 2016-08-0707.08.2016 Rumcajsovy míle - E4 D16 Kosová Tereza SRK0151
OB 2016-10-0808.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D18 Kosová Tereza SRK0151
OB 2016-10-0909.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DOROST Kosová Tereza SRK0151
TRAIL 2016-10-2929.10.2016 Trailové rojení - PreO 1 A-Junior Kosová Tereza SRK0151
TRAIL 2016-10-2929.10.2016 Trailové rojení - TempO A-Junior Kosová Tereza SRK0151
OB 2016-11-0505.11.2016 Oblastní žebříček D16C Kosová Tereza SRK0151
OB 2016-12-0303.12.2016 O´Gala 2016 O-Gala Kosová Tereza SRK0151
OB 2017-01-0808.01.2017 Sprint ZHL D Kosová Tereza SRK0151
OB 2017-03-1818.03.2017 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C) D18 Kosová Tereza SRK0151
OB 2017-04-0909.04.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Kosová Tereza SRK0151
OB 2017-05-0606.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR sprintových štafet, Česká liga klubů (B) MIX Kosová Tereza SRK0151
OB 2017-07-1414.07.2017 H.S.H. Vysočina cup D16B Kosová Tereza SRK0151
OB 2017-09-0101.09.2017 Cena východních Čech 2017 OPEN Kosová Tereza SRK0151
OB 2017-08-1111.08.2017 Rumcajsovy míle - pro veřejnost T Kosová Tereza SRK0151
OB 2017-09-1010.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D16A Kosová Tereza SRK0151
OB 2017-09-0909.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16A Kosová Tereza SRK0151
OB 2017-09-1616.09.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Kosová Tereza SRK0151
OB 2017-09-1717.09.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Kosová Tereza SRK0151
OB 2017-10-0707.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet (A), Česká liga klubů (A) D18 Kosová Tereza SRK0151
OB 2017-10-0808.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, Česká liga klubů (A) DH18 Kosová Tereza SRK0151
OB 2018-03-1717.03.2018 Veřejný závod (Jarní skály) D21C Kosová Tereza SRK0151
OB 2018-03-2424.03.2018 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C) D18 Kosová Tereza SRK0151
OB 2018-08-1111.08.2018 Rumcajsovy míle D18 Kosová Tereza SRK0151
OB 2018-05-2626.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Kosová Tereza SRK0151
OB 2018-05-2727.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Kosová Tereza SRK0151
OB 2018-07-1313.07.2018 H.S.H. Vysočina cup D18B Kosová Tereza SRK0151
OB 2018-08-0303.08.2018 Rumpál D18 Kosová Tereza SRK0151
OB 2018-08-2424.08.2018 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji D18 Kosová Tereza SRK0151
OB 2018-08-3131.08.2018 Cena východních Čech D18B Kosová Tereza SRK0151
OB 2018-10-0505.10.2018 Petřín OPEN Krátká Kosová Tereza SRK0151
OB 2018-09-1616.09.2018 M CR - pouze pro export výsledků pro WRE D18C Kosová Tereza SRK0151
OB 2018-09-2929.09.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Kosová Tereza SRK0151
OB 2018-09-3030.09.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D18 Kosová Tereza SRK0151
OB 2018-09-2828.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH18 Kosová Tereza SRK0151
OB 2018-10-1313.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D18 Kosová Tereza SRK0151
OB 2018-10-1414.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH18 Kosová Tereza SRK0151
OB 2018-11-2424.11.2018 O-Gala 2018 Plzeň Vstupné O-gala Kosová Tereza SRK0151
OB 2019-07-2424.07.2019 Bohemia orienteering D18A Kosová Tereza PHK0151
OB 2019-03-2323.03.2019 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C) D18 Kosová Tereza PHK0151
OB 2019-08-1616.08.2019 Rumcajsovy míle D18 Kosová Tereza PHK0151
OB 2019-05-1111.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Kosová Tereza PHK0151
OB 2019-05-1212.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D18 Kosová Tereza PHK0151
OB 2019-05-1919.05.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH18 Kosová Tereza PHK0151
OB 2019-08-2323.08.2019 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji D18 Kosová Tereza PHK0151
OB 2019-07-1212.07.2019 H.S.H Vysočina cup D21A Kosová Tereza PHK0151
OB 2019-06-0808.06.2019 Mistrovství oblasti štafet D18 Kosová Tereza PHK0151
OB 2019-07-1919.07.2019 Grand prix Silesia D21A Kosová Tereza PHK0151
OB 2019-08-0707.08.2019 Orienteering Adventure D18 Kosová Tereza PHK0151
OB 2019-09-1414.09.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D18 Kosová Tereza PHK0151
OB 2019-09-1515.09.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D18 Kosová Tereza PHK0151
OB 2019-10-0505.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D18 Kosová Tereza PHK0151
OB 2019-10-0606.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH18 Kosová Tereza PHK0151
OB 2019-12-2323.12.2019 Vánoční skalní scorelauf Elita Kosová Tereza PHK0151
OB 2020-08-1414.08.2020 Tis 2020 D21A Kosová Tereza PHK0151
OB 2020-07-1818.07.2020 Rumcajsovy míle D21A Kosová Tereza PHK0151
OB 2020-07-1010.07.2020 H.S.H. Vysočina cup D21A Kosová Tereza PHK0151
OB 2020-10-1010.10.2020 Mistrovství ČR v nočním OB, mistrovství oblasti D20 Kosová Tereza PHK0151
OB 2020-10-1111.10.2020 INOV-8 CUP - žebříček A D20A Kosová Tereza PHK0151
OB 2021-07-0303.07.2021 WOC Tour 2021 D20 Kosová Tereza PHK0151
OB 2021-07-0404.07.2021 WOC Tour 2021 - E1 D20 Kosová Tereza PHK0151 Přihlášen
OB 2021-07-0505.07.2021 WOC Tour 2021 - E2 D20 Kosová Tereza PHK0151 Přihlášen
OB 2021-07-0606.07.2021 WOC Tour 2021 - E3 D20 Kosová Tereza PHK0151 Přihlášen
OB 2021-07-0707.07.2021 WOC Tour 2021 - E4 D20 Kosová Tereza PHK0151 Přihlášen
OB 2021-07-0808.07.2021 WOC Tour 2021 - E5 D20 Kosová Tereza PHK0151 Přihlášen
OB 2021-07-0909.07.2021 WOC Tour 2021 - E6 D20 Kosová Tereza PHK0151 Přihlášen
OB 2020-09-2626.09.2020 Mistrovství ČR štafet D21 Kosová Tereza PHK0151
OB 2021-07-2121.07.2021 Bohemia Orienteering D20A Kosová Tereza PHK0151 Přihlášen
OB 2021-07-2121.07.2021 Bohemia Orienteering - E1 D20A Kosová Tereza PHK0151 Přihlášen
OB 2021-07-2222.07.2021 Bohemia Orienteering - E2 D20A Kosová Tereza PHK0151 Přihlášen
OB 2021-07-2323.07.2021 Bohemia Orienteering - E3 D20A Kosová Tereza PHK0151 Přihlášen
OB 2021-07-2424.07.2021 Bohemia Orienteering - E4 D20A Kosová Tereza PHK0151 Přihlášen
OB 2021-07-2525.07.2021 Bohemia Orienteering - E5 D20A Kosová Tereza PHK0151 Přihlášen
OB 2021-05-0303.05.2021 INOV-8 CUP - žebříček A 2021 D20A Kosová Tereza PHK0151 Přihlášen
OB 2021-05-2222.05.2021 Mistrovství ČR ve sprintu D20 Kosová Tereza PHK0151 Přihlášen