Logo

Závodník: Chrástová Tereza

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z rankingu
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
Ranking
LOB 2021-01-3131.01.2021 Mistrovství ČR na krátké trati, nominační závod na MS, MSJ, MED, Akademické M ČR D20A 2. Chrástová Tereza STH0251 58:47 + 6:43
LOB 2021-01-3030.01.2021 Mistrovství ČR ve sprintu, nominační závod na MS, MSJ a MED, Akademické M ČR D20 2. Chrástová Tereza STH0251 24:40 + 3:22
OB 2020-10-1717.10.2020 Saxbo (závod v Německu) D21AL (Damen ab 21 A lang) 10. Chrástová Tereza STH0251 51:17 + 9:57
OB 2020-10-1010.10.2020 Ostaš Orienteering Adventure červená 20. Chrástová Tereza STH0251 47:52 + 12:36
OB 2020-10-0303.10.2020 Mistrovství ČR na krátké trati D18 8. Chrástová Tereza STH0251 30:58 + 6:13
OB 2020-09-2222.09.2020 Podkrkonošská liga žactva T 5. Chrástová Tereza STH0251 29:46 + 1:56
OB 2020-09-2020.09.2020 Oblastní žebříček D21C 3. Chrástová Tereza STH0251 43:18 + 3:49 075007500
OB 2020-09-1919.09.2020 Mistrovství ČR na klasické trati D18 7. Chrástová Tereza STH0251 64:37 + 8:29
OB 2020-09-1212.09.2020 Oblastní žebříček D21C 6. Chrástová Tereza STH0251 48:39 + 14:25 066446644
OB 2020-09-0606.09.2020 Mistrovství ČR ve sprintu D18 8. Chrástová Tereza STH0251 12:27 + 1:07
OB 2020-09-0606.09.2020 Mistrovství ČR sprintových štafet DH18 5. Chrástová Tereza STH0251 13:06 + 0:39
OB 2020-09-0101.09.2020 STM 2020 D18 10 Chrástová Tereza STH0251
OB 2020-08-1616.08.2020 Tis 2020 - E3 D21A 2. Chrástová Tereza STH0251 52:33 + 0:36
OB 2020-08-1515.08.2020 Tis 2020 - E2 D21A 4. Chrástová Tereza STH0251 69:06 + 4:59
OB 2020-08-1414.08.2020 Tis 2020 - E1 D21A 4. Chrástová Tereza STH0251 41:22 + 5:23
OB 2020-08-0202.08.2020 Sandstones | Pískovce - E3 D18 7. Chrástová Tereza STH0251 31:56 + 4:32
OB 2020-08-0101.08.2020 Sandstones | Pískovce - E2 D18 5. Chrástová Tereza STH0251 39:45 + 6:57
OB 2020-07-3131.07.2020 Sandstones | Pískovce - E1 D18 7. Chrástová Tereza STH0251 30:52 + 5:19
OB 2020-06-2323.06.2020 Podkrkonošská liga žactva P 1. Chrástová Tereza STH0251 22:06
OB 2020-06-0909.06.2020 Podkrkonošská liga žactva T 10. Chrástová Tereza STH0251 84:45 + 27:46
OB 2020-03-3131.03.2020 INOV-8 CUP - žebříček A 2020 D18A 10 Chrástová Tereza STH0251
LOB 2020-02-1616.02.2020 Akademické MČR a Český pohár, ŽA, ŽB - klasická trať D20A 1. Chrástová Tereza STH0251 52:09
LOB 2020-02-1515.02.2020 Mistrovství ČR a Akademické MČR na krátké trati D20A 3. Chrástová Tereza STH0251 44:34 + 3:45
LOB 2020-02-0909.02.2020 Mistrovství ČR na klasické trati D20 3. Chrástová Tereza STH0251 64:05 + 2:36
LOB 2020-02-0808.02.2020 Mistrovství ČR ve sprintu D20 3. Chrástová Tereza STH0251 20:13 + 2:52
LOB 2020-02-0101.02.2020 Český pohár LOB 2020 D20A 3 Chrástová Tereza STH0251
OB 2019-10-3131.10.2019 STM 2019 D18A 2 Chrástová Tereza STH0251
OB 2019-10-0101.10.2019 Podkrkonošská liga žactva T 8. Chrástová Tereza STH0251 32:28 + 4:12
OB 2019-09-2222.09.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) D18A 5. Chrástová Tereza STH0251 69:14 + 6:35
OB 2019-09-2121.09.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D18A 5. Chrástová Tereza STH0251 50:05 + 4:01
OB 2019-09-1414.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, , WRE D18A 1. Chrástová Tereza STH0251 13:47
OB 2019-09-0808.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, WRE D18A 13. Chrástová Tereza STH0251 34:16 + 5:03
OB 2019-09-0707.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, WRE D18A 14. Chrástová Tereza STH0251 62:41 + 8:52
OB 2019-08-0303.08.2019 Veřejný závod D21L 21. Chrástová Tereza STH0251 103:09 + 26:36 055085508
OB 2019-07-1313.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E2 D18B 3. Chrástová Tereza STH0251 53:18 + 2:49
OB 2019-06-2323.06.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) D18B 2. Chrástová Tereza STH0251 27:48 + 1:39
OB 2019-06-2222.06.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D18B 10. Chrástová Tereza STH0251 32:11 + 3:42
OB 2019-06-0202.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D18A 3. Chrástová Tereza STH0251 29:13 + 0:27
OB 2019-06-0101.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D18A 1. Chrástová Tereza STH0251 55:26
OB 2019-05-1818.05.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu D18 4. Chrástová Tereza STH0251 14:12 + 0:16
OB 2019-05-1111.05.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček, WRE D18A 4. Chrástová Tereza STH0251 14:39 + 0:19
OB 2019-04-1414.04.2019 INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D18A 20. Chrástová Tereza STH0251 31:48 + 5:27
OB 2019-04-1313.04.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB D18 10. Chrástová Tereza STH0251 47:07 + 7:13
OB 2019-03-3131.03.2019 INOV-8 CUP - žebříček A 2019 D18A 3 Chrástová Tereza STH0251
LOB 2019-03-0404.03.2019 Český pohár LOB 2019 D17 2 Chrástová Tereza STH0251
LOB 2019-03-0303.03.2019 Český pohár, ŽA, ŽB - sprint D17A 2. Chrástová Tereza STH0251 19:55 + 1:04
LOB 2019-03-0202.03.2019 Mistrovství ČR na klasické trati D17 5. Chrástová Tereza STH0251 51:21 + 5:39
LOB 2019-01-2020.01.2019 Mistrovství ČR na krátké trati D17 2. Chrástová Tereza STH0251 26:13 + 0:48
LOB 2019-01-1919.01.2019 Český pohár, ŽA, ŽB - sprint D17 3. Chrástová Tereza STH0251 16:54 + 0:09
LOB 2019-01-1919.01.2019 Český pohár, ŽA, ŽB - sprint hromadný start D17 5. Chrástová Tereza STH0251 17:12 + 0:44
LOB 2019-01-1313.01.2019 Český pohár, ŽA, ŽB - krátká trať D17 2. Chrástová Tereza STH0251 32:20 + 0:33
LOB 2019-01-1212.01.2019 Mistrovství ČR ve sprintu D17 3. Chrástová Tereza STH0251 19:00 + 0:57
OB 2018-10-2828.10.2018 Oblastní žebříček D21L 9. Chrástová Tereza STH0251 40:05 + 6:32 065766576
OB 2018-10-0707.10.2018 Oblastní žebříček D21L 8. Chrástová Tereza STH0251 19:49 + 2:41 075457545
OB 2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček D16C 2. Chrástová Tereza STH0251 35:54 + 1:20
OB 2018-09-1616.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE D16A 7. Chrástová Tereza STH0251 49:35 + 6:28
OB 2018-09-1515.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D16A 1. Chrástová Tereza STH0251 39:07
OB 2018-09-0909.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D16A 6. Chrástová Tereza STH0251 42:58 + 2:58
OB 2018-09-0808.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D16A 11. Chrástová Tereza STH0251 29:51 + 4:26
OB 2018-09-0202.09.2018 Cena východních Čech - E3 D16B 2. Chrástová Tereza STH0251 39:27 + 0:43
OB 2018-09-0101.09.2018 Cena východních Čech - E2 D16B 2. Chrástová Tereza STH0251 42:48 + 0:09
OB 2018-08-3131.08.2018 Cena východních Čech - E1 D16B 1. Chrástová Tereza STH0251 28:14
OB 2018-06-2424.06.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE D16A 12. Chrástová Tereza STH0251 30:02 + 4:39
OB 2018-06-2323.06.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D16B 4. Chrástová Tereza STH0251 32:23 + 5:22
OB 2018-06-1010.06.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D16A 4. Chrástová Tereza STH0251 55:02 + 3:53
OB 2018-06-0909.06.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D16A 5. Chrástová Tereza STH0251 25:21 + 1:14
OB 2018-06-0303.06.2018 Oblastní žebříček D21K 3. Chrástová Tereza STH0251 38:44 + 2:03 046304630
OB 2018-05-2626.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D16A 1. Chrástová Tereza STH0251 11:11
OB 2018-05-2020.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D16A 13. Chrástová Tereza STH0251 29:48 + 4:00
OB 2018-05-1919.05.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu D16 1. Chrástová Tereza STH0251 10:59
OB 2018-05-1212.05.2018 Oblastní žebříček D21K 2. Chrástová Tereza STH0251 26:52 + 0:09 047924792
OB 2018-05-1212.05.2018 Oblastní žebříček D21L 26. Chrástová Tereza STH0251 57:32 + 20:12 047974797
OB 2018-05-0606.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D16A 2. Chrástová Tereza STH0251 43:32 + 0:28
OB 2018-05-0505.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D16A 16. Chrástová Tereza STH0251 28:04 + 4:31
OB 2018-04-2222.04.2018 Oblastní žebříček (Saxbo) D21K 1. Chrástová Tereza STH0251 33:01 065686568
OB 2018-04-1515.04.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A D16A 3. Chrástová Tereza STH0251 13:45 + 0:40
OB 2018-04-1414.04.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB D16 6. Chrástová Tereza STH0251 33:45 + 1:24
OB 2018-04-0808.04.2018 Oblastní žebříček D18 1. Chrástová Tereza STH0251 23:50
OB 2018-04-0303.04.2018 INOV-8 CUP - žebříček A 2018 D16A 5 Chrástová Tereza STH0251
OB 2018-03-2525.03.2018 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D21C 16. Chrástová Tereza STH0251 45:44 + 6:12 053365336
LOB 2018-02-2828.02.2018 Český pohár LOB 2018 D17 5 Chrástová Tereza STH0251
LOB 2018-02-2525.02.2018 Český pohár, ŽA, ŽB - krátká trať D17 2. Chrástová Tereza STH0251 21:33 + 1:24
LOB 2018-02-2424.02.2018 Mistrovství ČR na klasické trati D17 5. Chrástová Tereza STH0251 47:12 + 5:54
LOB 2018-01-2121.01.2018 Český pohár, ŽA, ŽB - klasická trať D17 5. Chrástová Tereza STH0251 62:47 + 5:56
LOB 2018-01-2020.01.2018 Mistrovství ČR ve sprintu D17 4. Chrástová Tereza STH0251 18:48 + 0:19
LOB 2018-01-2020.01.2018 Mistrovství ČR na krátké trati D17 7. Chrástová Tereza STH0251 26:06 + 2:40
LOB 2017-12-2222.12.2017 Český pohár LOB 2017 D17 1 Chrástová Tereza STH0251
OB 2017-09-2424.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE D16A 7. Chrástová Tereza STH0251 43:46 + 6:53
OB 2017-09-2323.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace, WRE-Q) D16B 2. Chrástová Tereza STH0251 35:25 + 3:28
OB 2017-09-1616.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D16A 3. Chrástová Tereza STH0251 11:53 + 0:20
OB 2017-09-1010.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D16A 11. Chrástová Tereza STH0251 25:56 + 1:53
OB 2017-09-0909.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16A 4. Chrástová Tereza STH0251 45:00 + 4:15
OB 2017-09-0202.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E2 D16B 4. Chrástová Tereza STH0251 49:08 + 6:45
OB 2017-09-0101.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E1 D16B 16. Chrástová Tereza STH0251 38:06 + 10:37
OB 2017-06-2525.06.2017 Oblastní žebříček D16 1. Chrástová Tereza STH0251 38:56
OB 2017-06-2424.06.2017 Oblastní žebříček T 5. Chrástová Tereza STH0251 39:26 + 7:02
OB 2017-06-1111.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE D16A 7. Chrástová Tereza STH0251 30:55 + 3:37
OB 2017-06-1010.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q) D16A 1. Chrástová Tereza STH0251 21:32 + 0:00
OB 2017-06-0404.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D16A 6. Chrástová Tereza STH0251 53:24 + 7:03
OB 2017-06-0303.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D16A 4. Chrástová Tereza STH0251 31:23 + 3:54
OB 2017-05-3030.05.2017 PLŽ - 3.kolo JIL T6 19. Chrástová Tereza STH0251 73:04 + 33:33
OB 2017-05-2020.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A D16A 4. Chrástová Tereza STH0251 12:35 + 0:40
OB 2017-05-1414.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D16A 17. Chrástová Tereza STH0251 28:00 + 3:18
OB 2017-05-1313.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16A 8. Chrástová Tereza STH0251 42:32 + 4:35
OB 2017-05-0707.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (finále), WRE D16 7. Chrástová Tereza STH0251 13:57 + 0:42
OB 2017-05-0101.05.2017 Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E3) D16 1. Tereza Chrástová STH0251 30:09
OB 2017-04-3030.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati (Česko-polské dny OB - E2) D16 2. Tereza Chrástová STH0251 31:49 + 0:29
OB 2017-04-2929.04.2017 Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E1) D16 3. Tereza Chrástová STH0251 12:07 + 1:13
OB 2017-04-0808.04.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR v nočním OB D16 8. Chrástová Tereza STH0251 37:46 + 3:06
OB 2017-03-2525.03.2017 Oblastní žebříček D16C 1. Chrástová Tereza STH0251 30:27
OB 2017-03-1919.03.2017 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D21C 13. Chrástová Tereza STH0251 43:30 + 6:56 048654865
LOB 2017-02-2626.02.2017 Český pohár, ŽA, ŽB - krátká trať D17 1. Chrástová Tereza STH0251 30:43
LOB 2017-02-2525.02.2017 Mistrovství ČR na klasické trati D17 2. Chrástová Tereza STH0251 44:27 + 1:00
LOB 2017-02-1919.02.2017 Český pohár, ŽA, ŽB - klasická trať D17 3. Chrástová Tereza STH0251 70:58 + 1:41
LOB 2017-02-1818.02.2017 Mistrovství ČR ve sprintu D17 2. Chrástová Tereza STH0251 23:19 + 0:49
LOB 2017-02-1818.02.2017 Český pohár, ŽA, ŽB - krátká trať D17 1. Chrástová Tereza STH0251 30:59
LOB 2017-01-2929.01.2017 Český pohár, ŽA, ŽB - klasická trať D17 5. Chrástová Tereza STH0251 32:21 + 1:34
LOB 2017-01-2828.01.2017 Mistrovství ČR na krátké trati D17 5. Chrástová Tereza STH0251 24:29 + 2:45
LOB 2017-01-2222.01.2017 Český pohár, ŽA, ŽB - klasická trať D17 4. Chrástová Tereza STH0251 71:41 + 3:39
OB 2017-01-0101.01.2017 INOV-8 CUP - žebříček A 2017 D16A 7 Chrástová Tereza STH0251
OB 2016-10-1515.10.2016 Oblastní žebříček D14C 8. Chrástová Tereza STH0251 34:05 + 7:48
OB 2016-10-0808.10.2016 Oblastní žebříček D14C 5. Chrástová Tereza STH0251 27:31 + 2:10
OB 2016-10-0202.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (finále) D16A 11. Chrástová Tereza STH0251 46:52 + 7:04
OB 2016-10-0101.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (kvalifikace) D16A 6. Chrástová Tereza STH0251 43:33 + 2:09
OB 2016-09-2727.09.2016 7.závod Podkrkonošské ligy žáků P4 4. Chrástová Tereza STH0251 41:37 + 4:02
OB 2016-09-2424.09.2016 Oblastní žebříček D14C 4. Chrástová Tereza STH0251 21:20 + 2:05
OB 2016-09-1313.09.2016 6. závod Podkrkonošské ligy a veřejný závod v OB P4 1. Chrástová Tereza STH0251 46:49
OB 2016-09-1212.09.2016 Žebříček B-Čechy 2016 D14B 3 Chrástová Tereza STH0251
OB 2016-09-1111.09.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D14B 5. Chrástová Tereza STH0251 23:45 + 2:10
OB 2016-09-1010.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D14B 9. Chrástová Tereza STH0251 28:17 + 3:08
OB 2016-08-2828.08.2016 Cena východních Čech - E3 D14A 4. Chrástová Tereza STH0251 29:28 + 4:59
OB 2016-08-2727.08.2016 Cena východních Čech - E2 D14A 3. Chrástová Tereza STH0251 46:13 + 0:35
OB 2016-08-2626.08.2016 Cena východních Čech - E1 D14A 1. Chrástová Tereza STH0251 23:57
OB 2016-08-2626.08.2016 Cena východních Čech D14A 2. Chrástová Tereza STH0251 99:38 + 0:01
OB 2016-06-2626.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (finále) D16B 8. Chrástová Tereza STH0251 33:06 + 4:42
OB 2016-06-2525.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (kvalifikace) D16A 8. Chrástová Tereza STH0251 29:20 + 2:53
OB 2016-06-1919.06.2016 Žebříček B-Čechy D14B 14. Chrástová Tereza STH0251 25:27 + 5:06
OB 2016-06-1818.06.2016 Žebříček B-Čechy, mistrovství oblasti na klasické trati D14B 2. Chrástová Tereza STH0251 31:39 + 1:06
OB 2016-06-1212.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati D14 1. Chrástová Tereza STH0251 33:52
OB 2016-06-1111.06.2016 Oblastní žebříček D14C 2. Chrástová Tereza STH0251 27:11 + 0:59
OB 2016-05-2828.05.2016 Oblastní žebříček D14C 2. Chrástová Tereza STH0251 24:53 + 0:05
OB 2016-05-2222.05.2016 Veřejný závod (SAXBO) D14 2. Chrástová Tereza STH0251 29:28 + 1:50
OB 2016-05-2121.05.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati D14C 3. Chrástová Tereza STH0251 30:35 + 0:08
OB 2016-05-1515.05.2016 Žebříček B-Čechy D14B 8. Chrástová Tereza STH0251 29:13 + 5:52
OB 2016-05-1414.05.2016 Žebříček B-Čechy D14B 5. Chrástová Tereza STH0251 34:28 + 3:46
OB 2016-05-0707.05.2016 Oblastní žebříček D14C 1. Chrástová Tereza STH0251 24:03
OB 2016-05-0101.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D14B 3. Chrástová Tereza STH0251 25:20 + 2:36
OB 2016-04-3030.04.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D14B 1. Chrástová Tereza STH0251 30:59
OB 2016-04-2323.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati D14C 6. Chrástová Tereza STH0251 26:24 + 4:54
OB 2016-04-1616.04.2016 Oblastní žebříček D14C 2. Chrástová Tereza STH0251 35:58 + 0:49
OB 2016-04-1616.04.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB D16 13. Chrástová Tereza STH0251 42:03 + 9:44
OB 2016-04-0909.04.2016 Oblastní žebříček D14C 2. Chrástová Tereza STH0251 18:51 + 0:11
OB 2016-04-0909.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu D14C 4. Chrástová Tereza STH0251 11:55 + 0:49
OB 2016-03-2020.03.2016 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D14C 5. Chrástová Tereza STH0251 29:15 + 2:15
LOB 2016-02-2828.02.2016 Mistrovství ČR na klasické trati D14 1. Chrástová Tereza STH0251 12:17
LOB 2016-01-3131.01.2016 Český pohár, ŽA, ŽB - klasická trať D14 1. Chrástová Tereza STH0251 32:18
LOB 2016-01-3030.01.2016 Mistrovství ČR na krátké trati D14 1. Chrástová Tereza STH0251 30:31
OB 2015-11-0101.11.2015 Oblastní žebříček D14C 3. Chrástová Tereza STH0251 32:52 + 4:07
OB 2015-10-3131.10.2015 Oblastní žebříček D14 3. Chrástová Tereza STH0251 31:51 + 2:54
OB 2015-10-2525.10.2015 Oblastní žebříček D14 3. Chrástová Tereza STH0251 26:10 + 2:52
OB 2015-10-2424.10.2015 Oblastní žebříček D14C 2. Chrástová Tereza STH0251 29:56 + 0:07
OB 2015-10-0404.10.2015 Oblastní žebříček D14 3. Chrástová Tereza STH0251 34:54 + 3:59
OB 2015-10-0303.10.2015 Oblastní žebříček D14C 4. Chrástová Tereza STH0251 38:43 + 7:40
OB 2015-09-2020.09.2015 Oblastní žebříček D14 1. Chrástová Tereza STH0251 23:50
OB 2015-09-1919.09.2015 Oblastní žebříček D14C 3. Chrástová Tereza STH0251 38:25 + 4:54
OB 2015-09-0606.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D14B 17. Chrástová Tereza STH0251 29:52 + 8:49
OB 2015-09-0505.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D14B 3. Chrástová Tereza STH0251 34:26 + 2:59
OB 2015-08-2828.08.2015 Cena východních Čech - E1 D14A 7. Chrástová Tereza STH0251 38:54 + 8:28
OB 2015-06-2727.06.2015 Oblastní žebříček D14C 3. Chrástová Tereza STH0251 32:13 + 1:44
OB 2015-06-1313.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati D14C 3. Chrástová Tereza STH0251 33:19 + 3:32
OB 2015-06-0707.06.2015 Žebříček B-Čechy D14B 20. Chrástová Tereza STH0251 33:42 + 9:22
OB 2015-06-0606.06.2015 Žebříček B-Čechy D14B 17. Chrástová Tereza STH0251 33:49 + 6:03
OB 2015-05-2323.05.2015 Oblastní žebříček D14C 1. Chrástová Tereza STH0251 27:55
OB 2015-05-0808.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati D14C 3. Chrástová Tereza STH0251 21:35 + 3:15
OB 2015-05-0303.05.2015 Žebříček B-Čechy D14B 3. Chrástová Tereza STH0251 23:13 + 2:37
OB 2015-05-0202.05.2015 Žebříček B-Čechy D14B 15. Chrástová Tereza STH0251 32:37 + 6:43
OB 2015-04-2626.04.2015 Oblastní žebříček D14 2. Chrástová Tereza STH0251 29:18 + 1:45
OB 2015-04-2525.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu D14 8. Chrástová Tereza STH0251 12:50 + 3:05
OB 2015-04-2525.04.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati D14 2. Chrástová Tereza STH0251 32:33 + 0:36
OB 2015-04-1818.04.2015 Oblastní žebříček D14C 6. Chrástová Tereza STH0251 24:58 + 5:52
OB 2015-04-1818.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu D14C 3. Chrástová Tereza STH0251 12:42 + 1:34
OB 2015-04-1111.04.2015 Oblastní žebříček D14C 3. Chrástová Tereza STH0251 27:26 + 2:14
OB 2015-03-2828.03.2015 Oblastní žebříček D14C 6. Chrástová Tereza STH0251 21:53 + 2:49
LOB 2015-02-0808.02.2015 Český pohár, ŽA, ŽB D14 4. Chrástová Tereza STH0251 48:03 + 7:14
LOB 2015-02-0707.02.2015 Mistrovství ČR ve sprintu D14 1. Chrástová Tereza STH0251 15:26
OB 2014-11-0101.11.2014 Oblastní žebříček D12C 1. Chrástová Tereza STH0251 21:06
OB 2014-10-2626.10.2014 Oblastní žebříček D14 6. Chrástová Tereza STH0251 35:10 + 9:07
OB 2014-10-2525.10.2014 Oblastní žebříček D12C 1. Chrástová Tereza STH0251 17:28
OB 2014-10-1919.10.2014 Oblastní žebříček D14 4. Chrástová Tereza STH0251 26:44 + 1:55
OB 2014-10-1818.10.2014 Oblastní žebříček D12C 3. Chrástová Tereza STH0251 26:18 + 4:05
OB 2014-10-1111.10.2014 Oblastní žebříček D12C 1. Chrástová Tereza STH0251 19:50
OB 2014-10-0404.10.2014 Oblastní žebříček D12C 3. Chrástová Tereza STH0251 21:11 + 2:00
OB 2014-09-2020.09.2014 Oblastní žebříček D12C 2. Chrástová Tereza STH0251 25:05 + 0:25
OB 2014-09-0707.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D14B 12. Chrástová Tereza STH0251 33:03 + 7:42
OB 2014-09-0606.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D14B 14. Chrástová Tereza STH0251 31:10 + 7:56
OB 2014-08-3131.08.2014 Cena východních Čech - E3 D12A 10. Chrástová Tereza STH0251 24:35 + 4:23
OB 2014-08-3030.08.2014 Cena východních Čech - E2 D12A 2. Chrástová Tereza STH0251 20:31 + 1:35
OB 2014-08-2929.08.2014 Cena východních Čech - E1 D12A 2. Chrástová Tereza STH0251 19:09 + 0:15
OB 2014-08-2929.08.2014 Cena východních Čech D12A 2. Chrástová Tereza STH0251 64:15 + 5:48
OB 2014-08-1010.08.2014 Magnus cup - E3 D14 3. Chrástová Tereza STH0251 24:03 + 4:11
OB 2014-08-0909.08.2014 Magnus cup - E2 D14 3. Chrástová Tereza STH0251 37:18 + 5:12
OB 2014-08-0808.08.2014 Magnus cup - E1 D14 4. Chrástová Tereza STH0251 28:21 + 7:56
OB 2014-06-2222.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A T4 65. Chrástová Tereza STH0251 78:55 + 40:04
OB 2014-06-1414.06.2014 Oblastní žebříček D12C 1. Chrástová Tereza STH0251 26:14
OB 2014-06-0808.06.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D14B 18. Chrástová Tereza STH0251 36:02 + 10:42
OB 2014-06-0707.06.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D14B 27. Chrástová Tereza STH0251 40:33 + 11:01
OB 2014-05-1818.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy D14B 7. Chrástová Tereza STH0251 26:41 + 4:16
OB 2014-05-1717.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy D12C 1. Chrástová Tereza STH0251 15:34
OB 2014-05-1111.05.2014 Žebříček B-Čechy, Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček D14B 27. Chrástová Tereza STH0251 29:56 + 7:40
OB 2014-05-1010.05.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D12C 3. Chrástová Tereza STH0251 25:12 + 1:33
OB 2014-05-0808.05.2014 Oblastní žebříček D12C 1. Chrástová Tereza STH0251 20:12
OB 2014-05-0101.05.2014 Oblastní žebříček D12C 2. Chrástová Tereza STH0251 28:28 + 2:20
OB 2014-04-2626.04.2014 Oblastní žebříček D12C 2. Chrástová Tereza STH0251 18:06 + 0:16
OB 2014-04-1212.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati D12C 1. Chrástová Tereza STH0251 24:15
OB 2014-04-1212.04.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu D12C 2. Chrástová Tereza STH0251 12:35 + 0:46
OB 2014-03-2929.03.2014 Oblastní žebříček D12C 2. Chrástová Tereza STH0251 29:43 + 1:01
OB 2013-11-0202.11.2013 Oblastní žebříček D12C 4. Chrástová Tereza STH0251 22:37 + 3:56
OB 2013-10-2626.10.2013 Oblastní žebříček D12C 3. Chrástová Tereza STH0251 28:52 + 3:44
OB 2013-10-1919.10.2013 Oblastní žebříček D12C 5. Chrástová Tereza STH0251 26:46 + 5:32
OB 2013-10-1212.10.2013 Oblastní žebříček D12C 5. Chrástová Tereza STH0251 25:52 + 7:05
OB 2013-10-0606.10.2013 Oblastní žebříček D12C 5. Chrástová Tereza STH0251 38:53 + 13:37
OB 2013-10-0505.10.2013 Oblastní žebříček D12C 2. Chrástová Tereza STH0251 27:30 + 0:02
OB 2013-09-2828.09.2013 Oblastní žebříček D12C 7. Chrástová Tereza STH0251 23:14 + 3:19
OB 2013-09-0101.09.2013 Cena východních Čech - E3 D12A 1. Chrástová Tereza STH0251 35:50
OB 2013-08-3131.08.2013 Cena východních Čech - E2 D12A 7. Chrástová Tereza STH0251 38:05 + 18:00
OB 2013-08-3030.08.2013 Cena východních Čech - E1 D12A 8. Chrástová Tereza STH0251 32:44 + 12:14
OB 2013-07-0606.07.2013 JWOC Tour - E6 D12A 3. Chrástová Tereza STH0251 24:06 + 3:27
OB 2013-07-0505.07.2013 JWOC Tour - E5 D12A 3. Chrástová Tereza STH0251 11:58 + 2:27
OB 2013-07-0404.07.2013 JWOC Tour - E4 D12A 4. Chrástová Tereza STH0251 22:18 + 3:00
OB 2013-07-0303.07.2013 JWOC Tour - E3 D12A 4. Chrástová Tereza STH0251 28:00 + 6:21
OB 2013-07-0202.07.2013 JWOC Tour - E2 D12A 7. Chrástová Tereza STH0251 35:39 + 13:16
OB 2013-07-0101.07.2013 JWOC Tour - E1 D12A 4. Chrástová Tereza STH0251 26:27 + 7:25
OB 2013-06-0808.06.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati D12C 5. Chrástová Tereza STH0251 27:45 + 9:23
OB 2013-06-0808.06.2013 Východočeský pohár žactva - jaro 2013 D12C 5. Chrástová Tereza STH0251
OB 2013-05-2525.05.2013 Oblastní žebříček D12C 13. Chrástová Tereza STH0251 53:13 + 21:58
OB 2013-05-1818.05.2013 Oblastní žebříček D12C 7. Chrástová Tereza STH0251 26:06 + 9:02
OB 2013-05-0101.05.2013 Oblastní žebříček D12C 2. Chrástová Tereza STH0251 28:41 + 8:39
OB 2013-04-2727.04.2013 Oblastní žebříček D12C 3. Chrástová Tereza STH0251 21:09 + 1:32
OB 2013-04-2020.04.2013 Oblastní žebříček D12C 10. Chrástová Tereza STH0251 29:59 + 7:19
OB 2013-04-1313.04.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu D12C 3. Chrástová Tereza STH0251 11:30 + 1:23
OB 2013-04-1313.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati D12C 2. Chrástová Tereza STH0251 22:04 + 2:45
OB 2013-04-0606.04.2013 Oblastní žebříček D12C 7. Chrástová Tereza STH0251 26:10 + 6:44
OB 2017-05-2727.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati D16C Chrástová Tereza STH0251
OB 2017-09-1212.09.2017 PLŽ - 5.kolo SJC P4 Chrástová Tereza STH0251
OB 2017-09-1919.09.2017 PLŽ - 6.kolo HOR T Chrástová Tereza STH0251
OB 2017-09-3030.09.2017 Oblastní žebříček D16C Chrástová Tereza STH0251
OB 2017-10-2929.10.2017 Oblastní žebříček D18C Chrástová Tereza STH0251
OB 2019-06-1111.06.2019 Podkrkonošská liga žactva T Chrástová Tereza STH0251
OB 2019-07-1414.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E3 D18B Chrástová Tereza STH0251
OB 2020-09-1515.09.2020 Podkrkonošská liga žactva T Chrástová Tereza STH0251
OB 2013-04-2020.04.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB T2 Chrástová Tereza STH0251
OB 2013-05-0404.05.2013 Oblastní žebříček D12C Chrástová Tereza STH0251
OB 2013-05-2626.05.2013 Český pohár štafet, Česká liga klubů D12 Chrástová Tereza STH0251
OB 2013-08-3030.08.2013 Cena východních Čech D12A Chrástová Tereza STH0251
OB 2013-09-0808.09.2013 Český pohár štafet, Česká liga klubů DH12 Chrástová Tereza STH0251
OB 2013-09-0707.09.2013 Český pohár štafet, Česká liga klubů DH12 Chrástová Tereza STH0251
OB 2013-09-2929.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů, ČLK, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva DH14 Chrástová Tereza STH0251
OB 2013-10-2020.10.2013 Oblastní žebříček D14 Chrástová Tereza STH0251
OB 2014-04-0505.04.2014 Oblastní žebříček D12C Chrástová Tereza STH0251
OB 2014-05-0808.05.2014 Žebříček B - Čechy - přihlášky D14B Chrástová Tereza STH0251
OB 2014-05-2424.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet D12 Chrástová Tereza STH0251
OB 2014-05-2525.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet D12 Chrástová Tereza STH0251
OB 2014-06-2828.06.2014 Oblastní žebříček D12C Chrástová Tereza STH0251
OB 2014-08-0808.08.2014 Magnus cup D14 Chrástová Tereza STH0251
OB 2014-09-1313.09.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet D14 Chrástová Tereza STH0251
OB 2014-09-1414.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH14 Chrástová Tereza STH0251
OB 2014-10-1212.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů, Česká liga klubů, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva ŽACTVO Chrástová Tereza STH0251
OB 2015-09-0606.09.2015 Žebříček B - Čechy D14B Chrástová Tereza STH0251
OB 2015-05-1616.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D14B Chrástová Tereza STH0251
OB 2015-05-1717.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D14B Chrástová Tereza STH0251
OB 2015-05-2626.05.2015 3. závod Podkrkonošské ligy a veřejný závod v OB D14 Chrástová Tereza STH0251
OB 2015-05-3030.05.2015 Český pohár štafet, mistrovství oblasti štafet D14 Chrástová Tereza STH0251
OB 2015-05-3131.05.2015 Český pohár štafet D14 Chrástová Tereza STH0251
OB 2015-08-1414.08.2015 Rumcajsovy míle T Chrástová Tereza STH0251
OB 2015-08-1616.08.2015 Rumcajsovy míle - E4 T Chrástová Tereza STH0251
OB 2015-08-2828.08.2015 Cena východních Čech D14A Chrástová Tereza STH0251
OB 2015-08-2929.08.2015 Cena východních Čech - E2 D14A Chrástová Tereza STH0251
OB 2015-08-3030.08.2015 Cena východních Čech - E3 D14A Chrástová Tereza STH0251
OB 2015-09-1212.09.2015 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet D14 Chrástová Tereza STH0251
OB 2015-09-1313.09.2015 Český pohár štafet D14 Chrástová Tereza STH0251
OB 2016-04-1717.04.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D18 Chrástová Tereza STH0251
OB 2016-06-0404.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D14 Chrástová Tereza STH0251
OB 2016-06-0505.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů D14 Chrástová Tereza STH0251
OB 2016-06-1414.06.2016 3. závod Podkrkonošské ligy a veřejný závod v OB D14 Chrástová Tereza STH0251
OB 2016-09-1717.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D14 Chrástová Tereza STH0251
OB 2016-09-1818.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů D14 Chrástová Tereza STH0251
OB 2016-10-0909.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva ŽACTVO Chrástová Tereza STH0251
LOB 2017-01-2121.01.2017 Mistrovství ČR štafet D18 Chrástová Tereza STH0251
OB 2017-03-1818.03.2017 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C) D18 Chrástová Tereza STH0251
OB 2017-05-0606.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR sprintových štafet, Česká liga klubů (B) DH18 Chrástová Tereza STH0251
OB 2017-05-1616.05.2017 PLŽ - 2.kolo LTU T Chrástová Tereza STH0251
OB 2017-05-2121.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D18 Chrástová Tereza STH0251
OB 2017-06-2727.06.2017 PLŽ - 4.kolo VRL PS Chrástová Tereza STH0251
OB 2017-09-0101.09.2017 Cena východních Čech 2017 D16B Chrástová Tereza STH0251
OB 2017-09-0303.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E3 D16B Chrástová Tereza STH0251
OB 2017-09-1616.09.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Chrástová Tereza STH0251
OB 2017-09-1717.09.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Chrástová Tereza STH0251
OB 2017-10-0707.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet (A), Česká liga klubů (A) D18 Chrástová Tereza STH0251
OB 2017-10-0808.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, Česká liga klubů (A) DH18 Chrástová Tereza STH0251
LOB 2017-12-1616.12.2017 Český pohár, ŽA, ŽB - krátká trať D17 Chrástová Tereza STH0251
LOB 2017-12-1717.12.2017 Český pohár, ŽA, ŽB - klasická trať D17 Chrástová Tereza STH0251
LOB 2018-02-2525.02.2018 Mistrovství ČR štafet D18 Chrástová Tereza STH0251
OB 2018-03-2424.03.2018 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C) D18 Chrástová Tereza STH0251
OB 2018-05-1515.05.2018 Podkrkonošská liga, Okresní přebor škol okresu Trutnov T Chrástová Tereza STH0251
OB 2018-05-2626.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Chrástová Tereza STH0251
OB 2018-05-2727.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Chrástová Tereza STH0251
OB 2018-05-2929.05.2018 2.závod Podkrkonošské ligy žactva T Chrástová Tereza STH0251
OB 2018-06-1212.06.2018 Podkrkonošská liga - PLŽ VRL T Chrástová Tereza STH0251
OB 2018-08-3131.08.2018 Cena východních Čech D16B Chrástová Tereza STH0251
OB 2018-09-1616.09.2018 M CR - pouze pro export výsledků pro WRE D16A Chrástová Tereza STH0251
OB 2018-09-2828.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH18 Chrástová Tereza STH0251
OB 2018-10-1313.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D18 Chrástová Tereza STH0251
OB 2018-10-1414.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH18 Chrástová Tereza STH0251
OB 2018-11-2424.11.2018 O-Gala 2018 Plzeň Vstupné O-gala Chrástová Tereza STH0251
LOB 2019-01-2727.01.2019 Český pohár, ŽA, ŽB, Akademické M ČR - klasická trať D17A Chrástová Tereza STH0251
LOB 2019-03-0303.03.2019 Mistrovství ČR štafet D21 Chrástová Tereza STH0251
OB 2019-05-1111.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Chrástová Tereza STH0251
OB 2019-05-1212.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D18 Chrástová Tereza STH0251
OB 2019-05-1414.05.2019 PLŽ - Podkrkonošská liga žactva T Chrástová Tereza STH0251
OB 2019-05-1919.05.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH18 Chrástová Tereza STH0251
OB 2019-05-2828.05.2019 Podkrkonošská liga žactva T Chrástová Tereza STH0251
OB 2019-09-1414.09.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D18 Chrástová Tereza STH0251
OB 2019-09-1515.09.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D18 Chrástová Tereza STH0251
OB 2019-10-0505.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D18 Chrástová Tereza STH0251
OB 2019-10-0606.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH18 Chrástová Tereza STH0251
OB 2019-12-2323.12.2019 Vánoční skalní scorelauf Elita Chrástová Tereza STH0251
LOB 2020-01-1818.01.2020 Mistrovství ČR ve sprintu D20 Chrástová Tereza STH0251
LOB 2020-01-1818.01.2020 Český pohár, ŽA, ŽB - krátká trať D20 Chrástová Tereza STH0251
LOB 2020-01-1919.01.2020 Mistrovství ČR na klasické trati D20 Chrástová Tereza STH0251
OB 2020-08-1414.08.2020 Tis 2020 D21A Chrástová Tereza STH0251
OB 2020-06-1616.06.2020 Podkrkonošská liga žactva P6 Chrástová Tereza STH0251
OB 2020-09-0101.09.2020 Podkrkonošská liga žactva DT Chrástová Tereza STH0251
OB 2020-09-2626.09.2020 Mistrovství ČR štafet D18 Chrástová Tereza STH0251
OB 2020-10-1111.10.2020 INOV-8 CUP - žebříček A D18A Chrástová Tereza STH0251
OB 2020-10-1010.10.2020 Mistrovství ČR v nočním OB, mistrovství oblasti D18 Chrástová Tereza STH0251
OB 2020-12-2323.12.2020 Vánoční skalní scorelauf Elita Chrástová Tereza STH0251
OB 2021-05-0303.05.2021 INOV-8 CUP - žebříček A 2021 D20A Chrástová Tereza TUR0255 Přihlášen