Logo

Závodník: Urbanová Markéta

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z rankingu
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
Ranking
OB 2019-06-2323.06.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) D20B 11. Urbanová Markéta STH9953 34:45 + 7:56 056015601
OB 2019-06-2222.06.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D20B 17. Urbanová Markéta STH9953 46:20 + 18:23 035553555
OB 2018-09-0808.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D20B 5. Urbanová Markéta STH9953 29:41 + 1:44 039733973
OB 2018-06-1010.06.2018 Žebříček B-Čechy západ D20B 5. Urbanová Markéta STH9953 35:53 + 4:22 040884088
OB 2018-06-0909.06.2018 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti na klasické trati D20B 6. Urbanová Markéta STH9953 84:58 + 14:20 036163616
OB 2018-05-0505.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D20B 2. Urbanová Markéta STH9953 33:42 + 3:22 043454345
OB 2018-05-0101.05.2018 Žebříček B-Čechy západ 2018 D20B 6 Urbanová Markéta STH9953
OB 2018-04-1414.04.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB D20 21. Urbanová Markéta STH9953 60:38 + 20:35 044454445
OB 2017-09-1616.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D18A 41. Urbanová Markéta STH9953 14:51 + 4:04
OB 2017-09-1010.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D18A 37. Urbanová Markéta STH9953 33:02 + 10:24
OB 2017-09-0909.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D18A 17. Urbanová Markéta STH9953 68:39 + 19:55
OB 2017-06-1111.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE D18B 15. Urbanová Markéta STH9953 42:38 + 7:09
OB 2017-06-1010.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q) D18A 9. Urbanová Markéta STH9953 28:25 + 4:43
OB 2017-05-2020.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A D18A 39. Urbanová Markéta STH9953 18:01 + 4:55
OB 2017-05-1414.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D18A 29. Urbanová Markéta STH9953 36:06 + 8:50
OB 2017-05-1313.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D18A 32. Urbanová Markéta STH9953 76:32 + 23:44
OB 2017-04-0808.04.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR v nočním OB D18 18. Urbanová Markéta STH9953 55:12 + 13:49
OB 2017-03-2525.03.2017 Oblastní žebříček D18C 2. Urbanová Markéta STH9953 37:50 + 4:12
OB 2017-01-0101.01.2017 INOV-8 CUP - žebříček A 2017 D18A 40 Urbanová Markéta STH9953
OB 2016-09-1313.09.2016 6. závod Podkrkonošské ligy a veřejný závod v OB P4 3. Urbanová Markéta STH9953 54:04 + 7:15
OB 2016-09-1212.09.2016 Žebříček B-Čechy 2016 D18B 5 Urbanová Markéta STH9953
OB 2016-09-1111.09.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D18B 11. Urbanová Markéta STH9953 39:27 + 6:10
OB 2016-09-1010.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D18B 7. Urbanová Markéta STH9953 55:25 + 5:29
OB 2016-06-1919.06.2016 Žebříček B-Čechy D18B 8. Urbanová Markéta STH9953 30:44 + 3:00
OB 2016-06-1818.06.2016 Žebříček B-Čechy, mistrovství oblasti na klasické trati D18B 12. Urbanová Markéta STH9953 59:44 + 8:21
OB 2016-05-1515.05.2016 Žebříček B-Čechy D18B 4. Urbanová Markéta STH9953 29:32 + 3:53
OB 2016-05-1414.05.2016 Žebříček B-Čechy D18B 11. Urbanová Markéta STH9953 66:06 + 12:03
OB 2016-05-0101.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D18B 8. Urbanová Markéta STH9953 30:11 + 2:33
OB 2016-04-3030.04.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D18B 6. Urbanová Markéta STH9953 52:21 + 7:37
OB 2016-04-2323.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati D18C 6. Urbanová Markéta STH9953 34:40 + 8:05
OB 2016-04-1616.04.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB D18 27. Urbanová Markéta STH9953 53:12 + 15:47
OB 2016-04-0909.04.2016 Oblastní žebříček D18C 11. Urbanová Markéta STH9953 33:08 + 14:19
OB 2016-04-0909.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu D18C 12. Urbanová Markéta STH9953 19:15 + 6:19
OB 2015-11-0707.11.2015 Oblastní žebříček D16C 6. Urbanová Markéta STH9953 42:26 + 10:09
OB 2015-11-0101.11.2015 Oblastní žebříček D16C 7. Urbanová Markéta STH9953 51:02 + 15:18
OB 2015-09-1212.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D16C 7. Urbanová Markéta STH9953 15:14 + 2:08
OB 2015-06-0707.06.2015 Žebříček B-Čechy D16B 5. Urbanová Markéta STH9953 33:19 + 5:02
OB 2015-06-0606.06.2015 Žebříček B-Čechy D16B 12. Urbanová Markéta STH9953 47:36 + 8:42
OB 2015-05-3030.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D16C 6. Urbanová Markéta STH9953 12:56 + 1:25
OB 2015-05-1717.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D16B 6. Urbanová Markéta STH9953 54:39 + 5:27
OB 2015-05-1616.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D16B 7. Urbanová Markéta STH9953 31:01 + 6:09
OB 2015-05-0808.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati D16C 5. Urbanová Markéta STH9953 34:45 + 7:03
OB 2015-05-0303.05.2015 Žebříček B-Čechy D16B 24. Urbanová Markéta STH9953 31:26 + 8:27
OB 2015-05-0202.05.2015 Žebříček B-Čechy D16B 20. Urbanová Markéta STH9953 59:43 + 15:48
OB 2015-04-1818.04.2015 Oblastní žebříček D16C 14. Urbanová Markéta STH9953 38:35 + 13:53
OB 2015-04-1818.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu D16C 14. Urbanová Markéta STH9953 18:59 + 5:52
OB 2014-10-2525.10.2014 Oblastní žebříček D16C 5. Urbanová Markéta STH9953 51:39 + 12:06
OB 2014-10-1818.10.2014 Oblastní žebříček D16C 5. Urbanová Markéta STH9953 39:23 + 8:50
OB 2014-10-0404.10.2014 Oblastní žebříček D16C 8. Urbanová Markéta STH9953 51:36 + 13:39
OB 2014-09-1313.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D16A 21. Urbanová Markéta STH9953 14:51 + 3:27
OB 2014-09-0707.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D16B 14. Urbanová Markéta STH9953 37:07 + 6:45
OB 2014-09-0606.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D16B 8. Urbanová Markéta STH9953 51:18 + 8:10
OB 2014-06-2828.06.2014 Oblastní žebříček D16C 3. Urbanová Markéta STH9953 52:10 + 4:24
OB 2014-05-2424.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D16A 37. Urbanová Markéta STH9953 16:12 + 4:21
OB 2014-05-1818.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy D16B 5. Urbanová Markéta STH9953 28:06 + 4:04
OB 2014-05-1717.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy D16B 21. Urbanová Markéta STH9953 56:46 + 13:47
OB 2014-05-1111.05.2014 Žebříček B-Čechy, Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček D16B 9. Urbanová Markéta STH9953 32:12 + 5:50
OB 2014-05-1010.05.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D16B 16. Urbanová Markéta STH9953 54:03 + 10:38
OB 2014-05-0808.05.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Oblastní žebříček D18C 6. Urbanová Markéta STH9953 15:46 + 2:51
OB 2014-05-0101.05.2014 Oblastní žebříček D16C 8. Urbanová Markéta STH9953 51:03 + 11:34
OB 2014-04-2626.04.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB D16 26. Urbanová Markéta STH9953 52:52 + 16:34
OB 2014-04-1212.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati D16C 11. Urbanová Markéta STH9953 39:14 + 9:45
OB 2014-04-1212.04.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu D16C 8. Urbanová Markéta STH9953 17:20 + 4:24
OB 2014-04-0505.04.2014 Oblastní žebříček D16C 9. Urbanová Markéta STH9953 54:05 + 13:33
OB 2014-03-2929.03.2014 Oblastní žebříček D16C 8. Urbanová Markéta STH9953 51:57 + 12:30
OB 2014-03-2222.03.2014 Veřejný závod (Jarní pohár) D21D 29. Urbanová Markéta STH9953 50:47 + 17:59 013611361
OB 2013-11-0202.11.2013 Oblastní žebříček D14C 8. Urbanová Markéta STH9953 24:57 + 4:55
OB 2013-10-2626.10.2013 Oblastní žebříček D14C 13. Urbanová Markéta STH9953 35:38 + 7:57
OB 2013-10-1212.10.2013 Oblastní žebříček D14C 9. Urbanová Markéta STH9953 28:12 + 5:16
OB 2013-10-0606.10.2013 Oblastní žebříček D14C 13. Urbanová Markéta STH9953 42:08 + 11:35
OB 2013-09-1515.09.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D14B 14. Urbanová Markéta STH9953 31:38 + 6:57
OB 2013-09-1414.09.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D14B 31. Urbanová Markéta STH9953 39:09 + 11:16
OB 2013-09-0707.09.2013 Sprint cup, Žebříček A D14C 6. Urbanová Markéta STH9953 12:48 + 1:33
OB 2013-07-0606.07.2013 JWOC Tour - E6 D14A 15. Urbanová Markéta STH9953 35:02 + 7:11
OB 2013-07-0505.07.2013 JWOC Tour - E5 D14A 20. Urbanová Markéta STH9953 15:02 + 3:18
OB 2013-07-0404.07.2013 JWOC Tour - E4 D14A 9. Urbanová Markéta STH9953 24:33 + 4:09
OB 2013-07-0303.07.2013 JWOC Tour - E3 D14A 13. Urbanová Markéta STH9953 27:37 + 5:59
OB 2013-07-0202.07.2013 JWOC Tour - E2 D14A 12. Urbanová Markéta STH9953 35:54 + 8:47
OB 2013-07-0101.07.2013 JWOC Tour - E1 D14A 10. Urbanová Markéta STH9953 32:35 + 4:55
OB 2013-06-1616.06.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D14B 10. Urbanová Markéta STH9953 28:24 + 6:01
OB 2013-06-1515.06.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D14B 18. Urbanová Markéta STH9953 39:54 + 7:35
OB 2013-06-0808.06.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati D14C 7. Urbanová Markéta STH9953 47:21 + 9:46
OB 2013-06-0808.06.2013 Východočeský pohár žactva - jaro 2013 D14C 10. Urbanová Markéta STH9953
OB 2013-06-0202.06.2013 Žebříček B - Čechy, Oblastní žebříček D14B 24. Urbanová Markéta STH9953 22:10 + 5:35
OB 2013-06-0101.06.2013 Žebříček B - Čechy, Oblastní žebříček D14B 13. Urbanová Markéta STH9953 34:15 + 6:09
OB 2013-05-2525.05.2013 Oblastní žebříček D14C 4. Urbanová Markéta STH9953 36:53 + 6:27
OB 2013-05-1818.05.2013 Oblastní žebříček D14C 9. Urbanová Markéta STH9953 34:40 + 9:08
OB 2013-05-0505.05.2013 Oblastní žebříček D14 9. Urbanová Markéta   STH9953 42:10 + 9:02
OB 2013-05-0101.05.2013 Oblastní žebříček D14C 10. Urbanová Markéta STH9953 41:52 + 11:21
OB 2013-04-2727.04.2013 Oblastní žebříček D14C 6. Urbanová Markéta STH9953 34:42 + 3:05
OB 2013-04-1313.04.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu D14C 12. Urbanová Markéta STH9953 13:30 + 2:16
OB 2013-04-1313.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati D14C 11. Urbanová Markéta STH9953 30:57 + 7:23
OB 2013-04-0606.04.2013 Oblastní žebříček D14C 13. Urbanová Markéta STH9953 41:50 + 8:56
OB 2013-03-1616.03.2013 Veřejný závod (Jarní skály) D14 3. Urbanová Markéta STH9953 42:25 + 2:40
OB 2017-09-1212.09.2017 PLŽ - 5.kolo SJC P4 Urbanová Markéta STH9953
OB 2017-09-1919.09.2017 PLŽ - 6.kolo HOR T Urbanová Markéta STH9953
OB 2017-09-2323.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace, WRE-Q) D18 Urbanová Markéta STH9953
OB 2013-03-2323.03.2013 Veřejný závod (Jarní pohár) D14 Urbanová Markéta STH9953
OB 2013-04-2525.04.2013 Žebříček B - Čechy - přihlášky D14B Urbanová Markéta STH9953
OB 2013-05-0404.05.2013 Oblastní žebříček D14C Urbanová Markéta STH9953
OB 2013-09-0707.09.2013 Český pohár štafet, Česká liga klubů D14 Urbanová Markéta STH9953
OB 2013-09-2828.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, ČPŠ, ČLK D14 Urbanová Markéta STH9953
OB 2013-10-2020.10.2013 Oblastní žebříček D14 Urbanová Markéta STH9953
OB 2013-12-2222.12.2013 Vánoční sprint 2013 D Urbanová Markéta STH9953
LOB 2014-03-1515.03.2014 Český pohár, Žebříček A a B - noční sprint D17 Urbanová Markéta STH9953
LOB 2014-03-1616.03.2014 Mistrovství ČR v LOB na krátké trati, Český pohár, Žebříček A a B D17 Urbanová Markéta STH9953
LOB 2014-03-1515.03.2014 Český pohár, Žebříček A a B D17 Urbanová Markéta STH9953
OB 2014-01-1212.01.2014 Zimní hradubická liga - sprint na Dubině D Urbanová Markéta STH9953
OB 2014-03-2323.03.2014 Český pohár štafet D18 Urbanová Markéta STH9953
OB 2014-05-0808.05.2014 Žebříček B - Čechy - přihlášky D16B Urbanová Markéta STH9953
OB 2014-04-2727.04.2014 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet D18 Urbanová Markéta STH9953
OB 2014-05-2424.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet D18 Urbanová Markéta STH9953
OB 2014-05-2525.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet D18 Urbanová Markéta STH9953
OB 2014-09-1313.09.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet D18 Urbanová Markéta STH9953
OB 2014-10-1111.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet, Česká liga klubů D18 Urbanová Markéta STH9953
OB 2014-10-1212.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů, Česká liga klubů, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva DOROST Urbanová Markéta STH9953
OB 2015-03-2121.03.2015 Veřejný závod (Jarní pohár) D18B Urbanová Markéta STH9953
OB 2015-09-0606.09.2015 Žebříček B - Čechy D16B Urbanová Markéta STH9953
OB 2015-04-2525.04.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB D16 Urbanová Markéta STH9953
OB 2015-05-2626.05.2015 3. závod Podkrkonošské ligy a veřejný závod v OB P4 Urbanová Markéta STH9953
OB 2015-05-3030.05.2015 Český pohár štafet, mistrovství oblasti štafet D18 Urbanová Markéta STH9953
OB 2015-05-3131.05.2015 Český pohár štafet D18 Urbanová Markéta STH9953
OB 2015-06-1313.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati D16C Urbanová Markéta STH9953
OB 2015-09-1212.09.2015 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet D18 Urbanová Markéta STH9953
OB 2015-09-1313.09.2015 Český pohár štafet D18 Urbanová Markéta STH9953
OB 2015-10-1010.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D18 Urbanová Markéta STH9953
OB 2016-04-1717.04.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D18 Urbanová Markéta STH9953
OB 2017-04-2525.04.2017 PLŽ - 1.kolo NPA P6 Urbanová Markéta STH9953
OB 2017-05-1616.05.2017 PLŽ - 2.kolo LTU T Urbanová Markéta STH9953
OB 2017-05-2121.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D18 Urbanová Markéta STH9953
OB 2017-06-2727.06.2017 PLŽ - 4.kolo VRL PS Urbanová Markéta STH9953
OB 2017-09-1616.09.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Urbanová Markéta STH9953
OB 2017-09-1717.09.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Urbanová Markéta STH9953
OB 2017-10-0707.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet (A), Česká liga klubů (A) D18 Urbanová Markéta STH9953