Závodník: Ryšavá Lubomíra

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z rankingu veteránů
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
Ranking veteránů
OB 03.11.2019 Oblastní žebříček T3 40. Ryšavá Lubomíra TJP4750 54:52 + 23:44
OB 13.10.2019 Oblastní žebříček D65 Ryšavá Lubomíra TJP4750 DNS 000000
OB 12.10.2019 Oblastní žebříček D65 5. Ryšavá Lubomíra TJP4750 54:14 + 13:16 013711371
OB 29.09.2019 Oblastní žebříček D65 Ryšavá Lubomíra TJP4750 DISK
OB 01.09.2019 Interkompas 45 - E3 D65 19. Ryšavá Lubomíra TJP4750 80:08 + 43:23 0001515
OB 31.08.2019 Interkompas 45 - E2 D65 Ryšavá Lubomíra TJP4750 DISK 000000
OB 30.08.2019 Interkompas 45 - E1 D65 11. Ryšavá Lubomíra TJP4750 49:19 + 20:35 012191219
OB 30.08.2019 Interkompas 45 D65 Ryšavá Lubomíra TJP4750 DISK
OB 25.08.2019 Oblastní žebříček D65 1. Ryšavá Lubomíra TJP4750 51:17
OB 16.06.2019 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti D70B 2. Ryšavá Lubomíra TJP4750 58:33 + 5:05
OB 15.06.2019 Žebříček B-Čechy západ D70B 5. Ryšavá Lubomíra TJP4750 76:22 + 18:23 012681268
OB 09.06.2019 Oblastní žebříček D65 3. Ryšavá Lubomíra TJP4750 38:58 + 6:21 016511651
OB 02.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D70B 6. Ryšavá Lubomíra TJP4750 45:29 + 16:05 010691069
OB 01.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D70B Ryšavá Lubomíra TJP4750 DISK
OB 25.05.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati D65 2. Ryšavá Lubomíra TJP4750 82:27 + 26:15
OB 08.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati D65 5. Ryšavá Lubomíra TJP4750 45:11 + 4:47 020202020
OB 21.04.2019 Velikonoce ve skalách - E3 D70 1. Ryšavá Lubomíra TJP4750 51:30 018361836
OB 20.04.2019 Velikonoce ve skalách - E2 D70 Ryšavá Lubomíra TJP4750 DISK 000000
OB 19.04.2019 Velikonoce ve skalách - E1 D70 5. Ryšavá Lubomíra TJP4750 43:45 + 6:13 016111611
OB 19.04.2019 Velikonoce ve skalách D70 Ryšavá Lubomíra TJP4750 DISK 000000
OB 07.04.2019 Oblastní žebříček D65 10. Ryšavá Lubomíra TJP4750 54:50 + 17:38 011801180
OB 31.03.2019 Oblastní žebříček D65 8. Ryšavá Lubomíra TJP4750 35:38 + 6:14 018431843
OB 24.03.2019 Oblastní žebříček D65 5. Ryšavá Lubomíra TJP4750 60:38 + 14:08 019511951
OB 16.03.2019 Veřejný závod (Jarní skály) D65 10. Ryšavá Lubomíra TJP4750 71:18 + 17:38 020802080
OB 22.02.2019 Veteránský žebříček Pražské a Středočeské oblasti - jaro 2019 D65 5 Ryšavá Lubomíra TJP4750
OB 22.02.2019 Veteránský žebříček Pražské a Středočeské oblasti - podzim 2019 D65 10 Ryšavá Lubomíra TJP4750
OB 21.10.2018 Oblastní žebříček D65 Ryšavá Lubomíra TJP4750 DISK
OB 20.10.2018 Oblastní žebříček D65 4. Ryšavá Lubomíra TJP4750 53:23 + 13:38 00651651
OB 23.09.2018 Oblastní žebříček D65 1. Ryšavá Lubomíra TJP4750 65:29
OB 22.09.2018 Oblastní žebříček D65 2. Ryšavá Lubomíra TJP4750 44:36 + 6:17
OB 01.09.2018 Veteránský žebříček Pražské a Středočeské oblasti - podzim 2018 D65 4 Ryšavá Lubomíra TJP4750
OB 26.08.2018 Oblastní žebříček D65 2. Ryšavá Lubomíra TJP4750 45:46 + 1:35
OB 25.08.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati D65 1. Ryšavá Lubomíra TJP4750 44:03
OB 02.06.2018 Oblastní žebříček D65 3. Ryšavá Lubomíra TJP4750 43:46 + 11:51 010001000
OB 29.04.2018 Oblastní žebříček, Jarní trojúhelník - E3 D65 2. Ryšavá Lubomíra TJP4750 53:23 + 12:50
OB 28.04.2018 Oblastní žebříček, Jarní trojúhelník - E2 D65 2. Ryšavá Lubomíra TJP4750 47:12 + 2:56 010181018
OB 27.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu, Jarní trojúhelník - E1 D65 3. Ryšavá Lubomíra TJP4750 36:15 + 8:30
OB 27.04.2018 Jarní trojúhelník D65 1. Ryšavá Lubomíra TJP4750 136:50
OB 22.04.2018 Oblastní žebříček D65 2. Ryšavá Lubomíra TJP4750 27:46 + 3:49 011421142
OB 14.04.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati D65 3. Ryšavá Lubomíra TJP4750 39:38 + 4:08 010581058
OB 08.04.2018 Oblastní žebříček D65 6. Rysavá Lubomíra TJP4750 48:28 + 11:12 011211121
OB 01.04.2018 Velikonoce ve skalách - E3 D70 5. Ryšavá Lubomíra TJP4750 53:15 + 10:20 015021502
OB 31.03.2018 Velikonoce ve skalách - E2 D70 11. Ryšavá Lubomíra TJP4750 44:23 + 11:29 010911091
OB 30.03.2018 Velikonoce ve skalách - E1 D70 10. Ryšavá Lubomíra TJP4750 56:06 + 18:25 00977977
OB 30.03.2018 Velikonoce ve skalách D70 7. Ryšavá Lubomíra TJP4750 153:44 + 35:14 011591159
OB 25.03.2018 Oblastní žebříček D65 5. Rysavá LubomĂ­ra TJP4750 37:25 + 8:33 012691269
OB 17.03.2018 Veřejný závod (Jarní skály) D65 13. Ryšavá Lubomíra TJP4750 89:46 + 42:51 00950950
OB 15.03.2018 Veteránský žebříček Pražské a Středočeské oblasti - jaro 2018 D65 4 Ryšavá Lubomíra TJP4750
OB 22.10.2017 Oblastní žebříček D55 8. Ryšavá Lubomíra TJP4750 57:35 + 27:11 010021002
OB 21.10.2017 Oblastní žebříček D55 7. Ryšavá Lubomíra TJP4750 41:56 + 13:18 018271827
OB 30.09.2017 Oblastní žebříček D55 9. Ryšavá Lubomíra TJP4750 48:29 + 9:40 026322632
OB 10.09.2017 Žebříček B-Čechy D70B 2. Ryšavá Lubomíra TJP4750 32:59 + 2:03 011311131
OB 09.09.2017 Žebříček B-Čechy D70B 5. Ryšavá Lubomíra TJP4750 68:50 + 14:15 00885885
OB 03.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E3 OPEN 33. Ryšavá Lubomíra TJP4750 76:08 + 46:03
OB 02.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E2 OPEN 37. Ryšavá Lubomíra TJP4750 99:45 + 65:29
OB 01.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E1 OPEN 24. Ryšavá Lubomíra TJP4750 78:20 + 45:37
OB 01.09.2017 Veteránský žebříček Pražské a Středočeské oblasti - podzim 2017 D55 9 Ryšavá Lubomíra TJP4750
OB 18.06.2017 Žebříček B-Čechy D70B 4. Ryšavá Lubomíra TJP4750 41:42 + 7:47 011831183
OB 17.06.2017 Žebříček B-Čechy D70B 4. Ryšavá Lubomíra TJP4750 40:58 + 9:00 012621262
OB 11.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE D70A 1. Ryšavá Lubomíra TJP4750 38:30 011381138
OB 10.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q) D70 2. Ryšavá Lubomíra TJP4750 32:03 + 4:07 014051405
OB 04.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D70B 6. Ryšavá Lubomíra TJP4750 50:31 + 9:52 011521152
OB 03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D70B 2. Ryšavá Lubomíra TJP4750 30:10 + 1:35 014961496
OB 28.05.2017 Oblastní žebříček D55 12. Rysavá Lubomíra TJP4750 45:06 + 16:01 013811381
OB 27.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati D55 14. Ryšavá Lubomíra TJP4750 76:51 + 25:29 018811881
OB 08.05.2017 Oblastní žebříček D55 15. Ryšavá Lubomíra TJP4750 68:32 + 18:00 024572457
OB 29.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E1, oblastní žebříček D55C Ryšavá Lubomíra TJP4750 DISK
OB 29.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E2, oblastní žebříček P 14. Ryšavá Lubomíra TJP4750 51:21 + 16:10
OB 22.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati D55 16. Ryšavá Lubomíra TJP4750 56:06 + 21:03 022052205
OB 16.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 - E3 D70 6. Ryšavá Lubomíra TJP4750 72:08 + 16:18 00771771
OB 15.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 - E2 D70 2. Ryšavá Lubomíra TJP4750 58:27 + 0:44 012271227
OB 14.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 - E1 D70 1. Ryšavá Lubomíra TJP4750 50:30 010241024
OB 08.04.2017 Oblastní žebříček D55 8. Ryšavá Lubomíra TJP4750 48:57 + 12:24 013301330
OB 01.04.2017 Oblastní žebříček D55 11. Ryšavá Lubomíra TJP4750 49:34 + 11:59 020522052
OB 01.04.2017 Veteránský žebříček Pražské a Středočeské oblasti - jaro 2017 D55 12 Ryšavá Lubomíra TJP4750
OB 26.03.2017 Slánský jarní orienťák B 20. Ryšavá Lubomíra TJP4750 78:47 + 40:09
OB 28.10.2016 Oblastní žebříček D55 4. Ryšavá Lubomíra TJP4750 67:31 + 17:49
OB 23.10.2016 Oblastní žebříček D55 9. Ryšavá Lubomíra TJP4750 39:52 + 15:14
OB 22.10.2016 Oblastní žebříček D55 11. Ryšavá Lubomíra TJP4750 54:59 + 19:53
OB 25.09.2016 Oblastní žebříček D65 1. Ryšavá Lubomíra TJP4750 66:11
OB 24.09.2016 Oblastní žebříček D65 1. Rysavá Lubomíra TJP4750 51:34
OB 11.09.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D65B 12. Ryšavá Lubomíra TJP4750 58:12 + 25:03
OB 10.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D65B 10. Ryšavá Lubomíra TJP4750 86:10 + 34:53
OB 04.09.2016 Oblastní žebříček D55 5. Ryšavá Lubomíra TJP4750 40:32 + 19:29
OB 03.09.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati D55 5. Rysavá Lubomíra TJP4750 58:52 + 18:54
OB 27.08.2016 Oblastní žebříček D65 Ryšavá Lubomíra TJP4750 DISK
OB 14.08.2016 Česká Kanada 2016 - E5 D65 Ryšavá Lubomíra TJP4750 DISK
OB 13.08.2016 Česká Kanada 2016 - E4 D65 8. Ryšavá Lubomíra TJP4750 74:49 + 30:50
OB 12.08.2016 Česká Kanada 2016 - E3 D65 6. Ryšavá Lubomíra TJP4750 41:44 + 14:50
OB 10.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E3 D65 7. Ryšavá Lubomíra TJP4750 50:31 + 15:01
OB 09.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E2 D65 11. Ryšavá Lubomíra TJP4750 69:56 + 28:17
OB 08.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E1 D65 5. Ryšavá Lubomíra TJP4750 38:16 + 4:06
OB 26.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (finále) D65A 7. Ryšavá Lubomíra TJP4750 57:07 + 18:51
OB 25.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (kvalifikace) D65 6. Ryšavá Lubomíra TJP4750 39:36 + 6:38
OB 19.06.2016 Žebříček B-Čechy D65B Ryšavá Lubomíra TJP4750 DISK
OB 18.06.2016 Žebříček B-Čechy, mistrovství oblasti na klasické trati D65B 8. Ryšavá Lubomíra TJP4750 53:56 + 18:02
OB 22.05.2016 Jarní trojúhelník - E3, oblastní žebříček D65C 3. Rysavá Lubomíra TJP4750 63:48 + 1:55
OB 21.05.2016 Jarní trojúhelník - E2, mistrovství oblasti na krátké trati D65C 2. Rysavá Lubomíra TJP4750 55:30 + 6:29
OB 20.05.2016 Jarní trojúhelník - E1 D65C 2. Rysavá Lubomíra TJP4750 43:33 + 8:30
OB 15.05.2016 Žebříček B-Čechy D65B 10. Ryšavá Lubomíra TJP4750 39:12 + 8:13
OB 14.05.2016 Žebříček B-Čechy D65B 9. Ryšavá Lubomíra TJP4750 64:52 + 13:11
OB 24.04.2016 Oblastní žebříček D55 17. Ryšavá Lubomíra TJP4750 78:02 + 32:47
OB 23.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati D55 8. Ryšavá Lubomíra TJP4750 31:07 + 3:20
OB 10.04.2016 Oblastní žebříček D55 9. Ryšavá Lubomíra TJP4750 52:25 + 16:31
OB 03.04.2016 Oblastní žebříček D55 20. Ryšavá Lubomíra TJP4750 71:04 + 22:30
OB 02.04.2016 Oblastní žebříček D65 2. Ryšavá Lubomíra TJP4750 43:30 + 1:32
OB 27.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 - E3 D65 4. Ryšavá Lubomíra TJP4750 75:35 + 31:42
OB 26.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 - E2 D65 5. Ryšavá Lubomíra TJP4750 57:16 + 15:35
OB 25.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 - E1 D65 5. Ryšavá Lubomíra TJP4750 58:19 + 22:46
OB 20.03.2016 Oblastní žebříček D55 7. Ryšavá Lubomíra TJP4750 59:21 + 16:10
OB 12.03.2016 Veřejný závod (Jarní skály) D65 3. Ryšavá Lubomíra TJP4750 49:48 + 1:03
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček D55 7. Ryšavá Lubomíra TJP4750 43:32 + 8:33
OB 20.09.2015 Oblastní žebříček D55 9. Ryšavá Lubomíra TJP4750 48:00 + 17:22
OB 19.09.2015 Oblastní žebříček D55 7. Rysavá Lubomíra TJP4750 48:54 + 7:54
OB 06.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D65B 7. Ryšavá Lubomíra TJP4750 57:55 + 24:44
OB 05.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D65B 7. Ryšavá Lubomíra TJP4750 67:49 + 24:43
OB 30.08.2015 Oblastní žebříček D55 1. Ryšavá Lubomíra TJP4750 47:46
OB 29.08.2015 Oblastní žebříček D55 2. Ryšavá Lubomíra TJP4750 62:32 + 1:36
OB 17.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D65B 6. Ryšavá Lubomíra TJP4750 70:21 + 20:24
OB 16.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D65B 4. Ryšavá Lubomíra TJP4750 38:02 + 8:13
OB 10.05.2015 Jarní trojúhelník - E4 D55C 8. Ryšavá Lubomíra TJP4750 66:55 + 24:42
OB 09.05.2015 Jarní trojúhelník - E2, oblastní žebříček D55C 5. Ryšavá Lubomíra TJP4750 42:49 + 12:54
OB 09.05.2015 Jarní trojúhelník - E3 D55C 3. Ryšavá Lubomíra TJP4750 20:20 + 4:53
OB 08.05.2015 Jarní trojúhelník - E1, mistrovství oblasti na klasické trati D55C 9. Ryšavá Lubomíra TJP4750 65:13 + 23:06
OB 03.05.2015 Žebříček B-Čechy D65B 5. Ryšavá Lubomíra TJP4750 41:58 + 12:23
OB 02.05.2015 Žebříček B-Čechy D65B 4. Ryšavá Lubomíra TJP4750 74:14 + 20:14
OB 12.04.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati D55 14. Ryšavá Lubomíra TJP4750 48:44 + 17:39
OB 05.04.2015 Velikonoce ve skalách/Prague Easter E3 D65 2. Rysavá Lubomíra TJP4750 49:50 + 0:47
OB 04.04.2015 Velikonoce ve skalách/Prague Easter E2 D65 3. Rysavá Lubomíra TJP4750 51:21 + 9:44
OB 03.04.2015 Velikonoce ve skalách/Prague Easter E1 D65 5. Rysavá Lubomíra TJP4750 67:18 + 25:38
OB 14.03.2015 Veřejný závod (Jarní skály) D65 8. Rysavá Lubomíra TJP4750 61:50 + 19:12
OB 01.11.2014 Oblastní žebříček D55 3. Ryšavá Lubomíra TJP4750 55:42 + 4:42
OB 19.10.2014 Oblastní žebříček D55 12. Ryšavá Lubomíra TJP4750 80:32 + 39:46
OB 18.10.2014 Oblastní žebříček D55 8. Ryšavá Lubomíra TJP4750 97:42 + 33:59
OB 05.10.2014 Oblastní žebříček D55 10. Lubomíra Rysavá TJP4750 65:33 + 34:12
OB 04.10.2014 Oblastní žebříček D55 6. Lubomíra Rysavá TJP4750 85:03 + 30:25
OB 28.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D65A 5. Ryšavá Lubomíra TJP4750 77:31 + 22:15
OB 27.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D65 5. Ryšavá Lubomíra TJP4750 56:52 + 8:15
OB 20.09.2014 Oblastní žebříček D55 7. Ryšavá Lubomíra TJP4750 81:35 + 24:46
OB 14.09.2014 Oblastní žebříček D55 4. Ryšavá Lubomíra TJP4750 30:57 + 5:12
OB 20.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E3 D65 Ryšavá Lubomíra TJP4750 DISK
OB 19.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E2 D65 5. Ryšavá Lubomíra TJP4750 78:21 + 13:14
OB 18.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E1 D65 2. Ryšavá Lubomíra TJP4750 39:24 + 1:48
OB 08.06.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D65B 4. Ryšavá Lubomíra TJP4750 49:20 + 4:01
OB 07.06.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D65B 9. Ryšavá Lubomíra TJP4750 75:56 + 22:52
OB 01.06.2014 Oblastní žebříček, Jarní trojúhelník - E3 D65C 2. Rysavá Lubomíra TJP4750 60:59 + 14:26
OB 31.05.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati, Jarní trojúhelník - E2 D65C 1. Rysavá Lubomíra TJP4750 53:05
OB 30.05.2014 Jarní trojúhelník - E1 D65C 1. Rysavá Lubomíra TJP4750 34:41
OB 18.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy D65B 5. Ryšavá Lubomíra TJP4750 43:22 + 5:53
OB 17.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy D65B 6. Ryšavá Lubomíra TJP4750 76:49 + 18:36
OB 11.05.2014 Žebříček B-Čechy, Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček D65B 4. Ryšavá Lubomíra TJP4750 38:26 + 11:39
OB 10.05.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D65B 5. Ryšavá Lubomíra TJP4750 52:29 + 10:06
OB 26.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček D55 12. Ryšavá Lubomíra TJP4750 59:50 + 19:51
OB 06.04.2014 Oblastní žebříček D55 8. Ryšavá Lubomíra TJP4750 65:27 + 14:27
OB 22.03.2014 Oblastní žebříček D55 8. Ryšavá Lubomíra TJP4750 117:58 + 63:10
OB 28.10.2013 Oblastní žebříček D55 4. Rysavá Lubomíra TJP4750 23:47 + 5:08
OB 27.10.2013 Oblastní žebříček D55 6. Ryšavá Lubomíra TJP4750 65:00 + 20:11
OB 20.10.2013 Oblastní žebříček D55 11. Ryšavá Lubomíra TJP4750 81:16 + 32:42
OB 19.10.2013 Oblastní žebříček D55 9. Ryšavá Lubomíra TJP4750 43:26 + 9:13
OB 06.10.2013 Oblastní žebříček D65 1. Rysavá Lubomíra TJP4750 55:23
OB 05.10.2013 Oblastní žebříček D65 1. Rysavá Lubomíra TJP4750 56:02
OB 15.09.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D65B 7. Rysavá Lubomíra TJP4750 50:45 + 25:50
OB 14.09.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D65B 3. Ryšavá Lubomíra TJP4750 55:31 + 20:38
OB 25.08.2013 Pěkné prázdniny - E3 D65 Ryšavá Lubomíra TJP4750 DISK
OB 24.08.2013 Pěkné prázdniny - E2 D65 5. Ryšavá Lubomíra TJP4750 40:09 + 4:00
OB 24.08.2013 Pěkné prázdniny - E1 D65 8. Ryšavá Lubomíra TJP4750 60:52 + 18:22
OB 28.07.2013 Bohemia - E5 D65 7. Ryšavá Lubomíra TJP4750 58:00 + 14:10
OB 27.07.2013 Bohemia - E4 D65 8. Ryšavá Lubomíra TJP4750 64:51 + 18:27
OB 26.07.2013 Bohemia - E3 D65 4. Ryšavá Lubomíra TJP4750 40:57 + 8:01
OB 25.07.2013 Bohemia - E2 D65 7. Ryšavá Lubomíra TJP4750 49:45 + 7:45
OB 24.07.2013 Bohemia - E1 D65 11. Ryšavá Lubomíra TJP4750 48:55 + 14:48
OB 16.06.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D60B 5. Ryšavá Lubomíra TJP4750 35:56 + 8:34
OB 15.06.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D60B 5. Ryšavá Lubomíra TJP4750 67:29 + 16:32
OB 08.06.2013 Oblastní žebříček D55 4. Ryšavá Lubomíra TJP4750 16:58 + 2:28
OB 02.06.2013 Žebříček B - Čechy, Oblastní žebříček D60B 7. Ryšavá Lubomíra TJP4750 38:15 + 8:02
OB 01.06.2013 Žebříček B - Čechy, Oblastní žebříček D60B Ryšavá Lubomíra TJP4750 DISK
OB 19.05.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati D55 7. Ryšavá Lubomíra TJP4750 84:14 + 16:13
OB 04.05.2013 Oblastní žebříček D65 13. Ryšavá Lubomíra TJP4750 68:57 + 29:27
OB 28.04.2013 Jarní trojúhelník - E3 D65C 1. Rysavá Lubomíra TJP4750 30:55
OB 27.04.2013 Jarní trojúhelník - E2 D65C 3. Rysavá Lubomíra TJP4750 53:57 + 9:44
OB 26.04.2013 Jarní trojúhelník - E1 (OM ve sprintu) D65C 2. Rysavá Lubomíra TJP4750 23:26 + 1:21
OB 21.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati D65 2. Ryšavá Lubomíra TJP4750 54:08 + 22:58
OB 14.04.2013 Oblastní žebříček D65 1. Ryšavá Lubomíra TJP4750 43:06
OB 13.04.2013 Veřejný závod D55 3. Ryšavá Lubomíra TJP4750 23:51 + 1:55
OB 07.04.2013 Oblastní žebříček D65 1. Rysavá Lubomíra TJP4750 43:21
OB 23.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace, WRE-Q) D70 Ryšavá Lubomíra TJP4750
OB 06.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D70B Ryšavá Lubomíra TJP4750
OB 05.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D70B Ryšavá Lubomíra TJP4750
OB 16.03.2013 Veřejný závod (Jarní skály) D65 Ryšavá Lubomíra TJP4750
OB 26.04.2013 Jarní trojúhelník D65C Ryšavá Lubomíra TJP4750
OB 05.05.2013 Oblastní žebříček D65 Ryšavá Lubomíra TJP4750
OB 11.05.2013 Žebříček B - Čechy D65B Ryšavá Lubomíra TJP4750
OB 12.05.2013 Žebříček B - Čechy D65B Ryšavá Lubomíra TJP4750
OB 24.08.2013 Pěkné prázdniny D65 Ryšavá Lubomíra TJP4750
OB 22.12.2013 Večerník Praha A Ryšavá Lubomíra TJP4750
OB 13.04.2014 Oblastní žebříček D55 Ryšavá Lubomíra TJP4750
OB 30.05.2014 Jarní trojúhelník D65C Ryšavá Lubomíra TJP4750
OB 18.07.2014 H.S.H. Vysočina cup D65 Ryšavá Lubomíra TJP4750
OB 23.08.2014 Pěkné prázdniny D65 Ryšavá Lubomíra TJP4750
OB 23.08.2014 Pěkné prázdniny - E1 D65 Ryšavá Lubomíra TJP4750
OB 23.08.2014 Pěkné prázdniny - E2 D65 Ryšavá Lubomíra TJP4750
OB 24.08.2014 Pěkné prázdniny - E3 D65 Ryšavá Lubomíra TJP4750
OB 07.12.2014 Čertova Blýskava A Ryšavá Lubomíra TJP4750
OB 13.12.2014 Tour de Braník a Kufrování sv. Lucie D Ryšavá Lubomíra TJP4750
OB 21.12.2014 Večerník Praha A Ryšavá Lubomíra TJP4750
OB 03.04.2015 Velikonoce ve skalách/Prague Easter D65 Ryšavá Lubomíra TJP4750
OB 08.05.2015 Jarní trojúhelník D55C Ryšavá Lubomíra TJP4750
OB 20.06.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D65 Ryšavá Lubomíra TJP4750
OB 04.10.2015 Oblastní žebříček D55 Ryšavá Lubomíra TJP4750
OB 05.12.2015 Čertovy rohy C Ryšavá Lubomíra TJP4750
OB 12.12.2015 Tour de Prokopák D Ryšavá Lubomíra TJP4750
OB 13.12.2015 Modřanské kufrování sv. Lucie T3 (nepříliš náročná 3 km trať) Ryšavá Lubomíra TJP4750
OB 10.01.2016 Údolím Kocáby C Ryšavá Lubomíra TJP4750
OB 25.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 D65 Ryšavá Lubomíra TJP4750
OB 13.03.2016 Velká cena Líšné C Ryšavá Lubomíra TJP4750
OB 20.05.2016 Jarní trojúhelník D65C Ryšavá Lubomíra TJP4750
OB 08.07.2016 H.S.H. Vysočina cup D65 Ryšavá Lubomíra TJP4750
OB 10.08.2016 Česká Kanada 2016 D65 Ryšavá Lubomíra TJP4750
OB 01.06.2016 4.závod pražského poháru žactva (PPŽ) T3 Ryšavá Lubomíra TJP4750
OB 05.11.2016 Oblastní žebříček D65C Ryšavá Lubomíra TJP4750
OB 04.12.2016 Čertovy hrby C Ryšavá Lubomíra TJP4750
OB 11.12.2016 Modřanské kufrování T (Tyrš.) Ryšavá Lubomíra TJP4750
OB 14.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 D70 Ryšavá Lubomíra TJP4750
OB 05.03.2017 Praga Magica ABC Ryšavá Lubomíra TJP4750
OB 29.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 D55C Ryšavá Lubomíra TJP4750
OB 27.08.2017 Oblastní žebříček D70 Ryšavá Lubomíra TJP4750
OB 03.12.2017 Cesta do pekel C Ryšavá Lubomíra TJP4750
OB 10.03.2018 Praga Magica ABC Ryšavá Lubomíra TJP4750
OB 02.12.2018 Čertův zub C Ryšavá Lubomíra TJP4750
OB 09.12.2018 Tour de Prague D Ryšavá Lubomíra TJP4750
OB 09.03.2019 PRAGA MAGICA ABC Ryšavá Lubomíra TJP4750
OB 30.11.2019 Čertův kopanec C Ryšavá Lubomíra TJP4750
OB 03.12.2019 Orienťák pro Madlenku Krátká Ryšavá Lubomíra TJP4750