Logo

Závodník: Aschermannová Tereza

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 2020-10-0303.10.2020 Mistrovství ČR na krátké trati D18 9. Aschermannová Tereza VSP0253 31:29 + 6:44
OB 2020-09-1313.09.2020 Oblastní žebříček D18 2. Aschermannová Tereza VSP0253 44:36 + 0:51
OB 2020-09-1212.09.2020 Oblastní žebříček D18 1. Aschermannová Tereza VSP0253 26:43
OB 2020-09-0606.09.2020 Mistrovství ČR ve sprintu D18 22. Aschermannová Tereza VSP0253 13:41 + 2:21
OB 2020-09-0606.09.2020 Mistrovství ČR sprintových štafet DH18 21. Aschermannová Tereza VSP0253 14:10 + 1:26
OB 2020-09-0101.09.2020 STM 2020 D18 17 Aschermannová Tereza VSP0253
OB 2020-08-2323.08.2020 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3 D18 7. Aschermannová tereza VSP0253 40:26 + 8:27
OB 2020-08-2222.08.2020 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2 D18 3. Aschermannová tereza VSP0253 45:31 + 1:04
OB 2020-08-2121.08.2020 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E1 D18 3. Aschermannová tereza VSP0253 18:39 + 0:44
OB 2020-03-3131.03.2020 INOV-8 CUP - žebříček A 2020 D18A 17 Aschermannová Tereza VSP0253
OB 2019-09-2929.09.2019 Oblastní žebříček D18 3. Aschermannová Tereza VSP0253 58:14 + 3:09
OB 2019-09-0808.09.2019 Žebříček B-Čechy západ D18B 1. Aschermannová Tereza VSP0253 36:13
OB 2019-09-0707.09.2019 Žebříček B-Čechy západ D18B 1. Aschermannová Tereza VSP0253 52:11
OB 2019-08-2525.08.2019 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3 D18 10. Aschermannová Tereza VSP0253 45:37 + 7:36
OB 2019-08-2424.08.2019 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2 D18 12. Aschermannová Tereza VSP0253 55:01 + 10:19
OB 2019-08-2323.08.2019 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E1 D18 18. Aschermannová Tereza VSP0253 47:43 + 8:14
OB 2019-06-0202.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D18B 1. Aschermannová Tereza VSP0253 26:34
OB 2019-06-0101.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D18B 10. Aschermannová Tereza VSP0253 70:11 + 13:10
OB 2019-05-2525.05.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati D18 1. Aschermannová Tereza VSP0253 59:14
OB 2019-05-2020.05.2019 Žebříček B-Čechy západ 2019 D18B 3 Aschermannová Tereza VSP0253
OB 2019-05-0808.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati D18 1. Aschermannová Tereza VSP0253 31:55
OB 2019-03-3131.03.2019 Oblastní žebříček D18 2. Aschermannová Tereza VSP0253 32:14 + 1:33
OB 2019-02-2222.02.2019 Manufaktura Pražský žebříček - jaro 2019 D18 8 Aschermannová Tereza VSP0253
OB 2018-11-0404.11.2018 Oblastní žebříček D16 3. Aschermannová Tereza VSP0253 36:42 + 2:04
OB 2018-05-2626.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D16A Aschermannová Tereza VSP0253 DNS
OB 2018-05-1313.05.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati D16 3. Aschermannová Tereza VSP0253 45:33 + 4:16
OB 2018-05-0606.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D16B 12. Aschermannová Tereza VSP0253 46:54 + 7:37
OB 2018-05-0505.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D16B 3. Aschermannová Tereza VSP0253 27:30 + 1:39
OB 2018-05-0101.05.2018 Žebříček B-Čechy západ 2018 D16B 16 Aschermannová Tereza VSP0253
OB 2018-04-2222.04.2018 Oblastní žebříček D16 1. Aschermannová Tereza VSP0253 19:24
OB 2018-04-1414.04.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati D16 1. Aschermannová Tereza VSP0253 33:23
OB 2018-04-0808.04.2018 Oblastní žebříček D16 4. Aschermannová Tereza VSP0253 42:57 + 5:43
OB 2018-03-2525.03.2018 Oblastní žebříček D16 1. Aschermannová Tereza VSP0253 25:33
OB 2018-03-1717.03.2018 Veřejný závod (Jarní skály) T5 11. Aschermannová Tereza VSP0253 55:10 + 9:41
OB 2017-10-2222.10.2017 Oblastní žebříček D16 6. Aschermannová Tereza VSP0253 34:31 + 6:48
OB 2017-06-1818.06.2017 Žebříček B-Čechy D16B 5. Aschermannová Tereza VSP0253 28:33 + 2:23
OB 2017-06-1717.06.2017 Žebříček B-Čechy D16B 7. Aschermannová Tereza VSP0253 39:54 + 4:02
OB 2017-06-1111.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE D16B 9. Aschermannová Tereza VSP0253 43:32 + 5:30
OB 2017-06-1010.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q) D16B 10. Aschermannová Tereza VSP0253 24:29 + 4:10
OB 2017-06-0404.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D16B 1. Aschermannová Tereza VSP0253 47:47
OB 2017-06-0303.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D16B 1. Aschermannová Tereza VSP0253 27:28
OB 2017-05-2727.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati D16 2. Aschermannová Tereza VSP0253 38:02 + 1:19
OB 2017-05-2424.05.2017 2. závod Pražského poháru žactva - WOD T5 36. Aschermannová Tereza VSP0253 52:17 + 12:59
OB 2017-05-1414.05.2017 Žebříček B-Čechy D16B 29. Aschermannová Tereza VSP0253 38:36 + 11:04
OB 2017-05-1313.05.2017 Žebříček B-Čechy D16B 2. Aschermannová Tereza VSP0253 55:50 + 2:06
OB 2017-05-0808.05.2017 Oblastní žebříček D16 2. Aschermannová Tereza VSP0253 35:52 + 2:32
OB 2017-04-2222.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati D16 1. Aschermannová Tereza VSP0253 24:21
OB 2017-04-0202.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D16 7. Aschermannová Tereza VSP0253 14:40 + 2:23
OB 2017-04-0101.04.2017 Oblastní žebříček D16 3. Aschermannová Tereza VSP0253 36:07 + 5:25
OB 2017-04-0101.04.2017 Pražský žebříček - jaro 2017 D16 1 Aschermannová Tereza VSP0253
OB 2017-01-0101.01.2017 Žebříček B-Čechy 2017 D16B 1 Aschermannová Tereza VSP0253
OB 2016-11-0505.11.2016 Oblastní žebříček D14C 6. Aschermannová Tereza VSP0253 24:38 + 2:35
OB 2016-10-2323.10.2016 Oblastní žebříček D14 2. Aschermannová Tereza VSP0253 25:27 + 3:09
OB 2016-10-2222.10.2016 Oblastní žebříček D14 1. Aschermannová Tereza VSP0253 28:19
OB 2016-10-1616.10.2016 Veřejný závod (Vodňanský kapr) D14 2. Aschermannová Tereza VSP0253 27:22 + 1:15
OB 2016-10-1515.10.2016 Oblastní žebříček (Vodňanský kapr) D14 1. Aschermannová Tereza VSP0253 29:20
OB 2016-09-2424.09.2016 Oblastní žebříček D14 1. Aschermannová Tereza VSP0253 27:38
OB 2016-09-1717.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D14C 9. Aschermannová Tereza VSP0253 10:55 + 1:11
OB 2016-09-1111.09.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D14B 43. Aschermannová Tereza VSP0253 39:47 + 18:12
OB 2016-09-1010.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D14B Aschermannová Tereza VSP0253 DNS
OB 2016-08-2020.08.2016 Pěkné prázdniny (s OB v Českém ráji) - E2 D14 7. Aschermannová Tereza VSP0253 26:01 + 6:13
OB 2016-08-1919.08.2016 Pěkné prázdniny (s OB v Českém ráji) - E1 D14 23. Aschermannová Tereza VSP0253 21:28 + 6:52
OB 2016-06-1515.06.2016 Pražský pohár žactva D14 1. Aschermannová Tereza VSP0253 22:59
OB 2016-06-1212.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati D14 7. Aschermannová Tereza VSP0253 44:22 + 10:30
OB 2016-06-0808.06.2016 5. závod Žaket pražského poháru žactva D14 3. Aschermannová Tereza VSP0253 32:16 + 3:48
OB 2016-05-2121.05.2016 Oblastní žebříček (SAXBO) D14 3. Aschermannová Tereza VSP0253 32:59 + 1:17
OB 2016-05-1515.05.2016 Žebříček B-Čechy D14B 9. Aschermannová Tereza VSP0253 29:15 + 5:54
OB 2016-05-1414.05.2016 Žebříček B-Čechy D14B 15. Aschermannová Tereza VSP0253 39:37 + 8:55
OB 2016-04-1616.04.2016 Oblastní žebříček D14 1. Aschermannová Tereza VSP0253 28:51
OB 2016-04-1010.04.2016 Oblastní žebříček D14 1. Aschermannová Tereza VSP0253 23:57
OB 2016-04-0909.04.2016 Mistrovství oblasti v nočním OB P 2. Aschermannová Tereza VSP0253 17:35 + 0:51
OB 2015-10-3131.10.2015 Oblastní žebříček D14 12. Aschermannová Tereza VSP0253 35:33 + 6:36
OB 2015-10-2525.10.2015 Oblastní žebříček D14 9. Aschermannová Tereza VSP0253 30:51 + 7:33
OB 2015-05-0303.05.2015 Žebříček B-Čechy D14B 28. Aschermannová Tereza VSP0253 29:58 + 9:22
OB 2015-05-0202.05.2015 Žebříček B-Čechy D14B 32. Aschermannová Tereza VSP0253 37:07 + 11:13
OB 2014-10-2626.10.2014 Oblastní žebříček D12 2. Aschermannová Tereza VSP0253 24:15 + 1:42
OB 2014-10-1919.10.2014 Oblastní žebříček D14 7. Aschermannová Tereza VSP0253 30:51 + 5:35
OB 2014-09-0707.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D12C 5. Aschermannová Tereza VSP0253 28:03 + 3:38
OB 2014-06-0808.06.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D12C 13. Aschermannová Tereza VSP0253 49:50 + 15:48
OB 2014-05-1818.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy D12C 5. Aschermannová Tereza VSP0253 23:01 + 1:26
OB 2014-05-1717.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy D12C 3. Aschermannová Tereza VSP0253 17:26 + 1:52
OB 2014-05-1111.05.2014 Žebříček B-Čechy, Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček D12C 2. Aschermannová Tereza VSP0253 21:05 + 1:33
OB 2014-05-1010.05.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D12C 7. Aschermannová Tereza VSP0253 28:49 + 5:10
OB 2014-05-0101.05.2014 Oblastní žebříček D12 3. Aschermannová Tereza VSP0253 11:37 + 0:59
OB 2014-04-2626.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček D12 3. Aschermannová Tereza VSP0253 18:58 + 2:19
OB 2014-04-1313.04.2014 Oblastní žebříček D12 1. Aschermanová Tereza VSP0253 22:19
OB 2014-03-3030.03.2014 Oblastní žebříček D12 3. Aschermannová Tereza VSP0253 20:43 + 1:32
OB 2014-03-1515.03.2014 Veřejný závod (Jarní skály) D12 12. Aschermannová Tereza VSP0253 42:12 + 8:20
OB 2013-10-2626.10.2013 Oblastní žebříček D12 10. Aschermannová Tereza VSP0253 28:01 + 9:28
OB 2013-10-2020.10.2013 Oblastní žebříček D12 6. Aschermannová Tereza VSP0253 31:35 + 3:07
OB 2013-10-0505.10.2013 Oblastní žebříček D12 5. Aschermannová Tereza VSP0253 32:28 + 8:23
OB 2013-09-1515.09.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D12C 4. Aschermannová Tereza VSP0253 23:25 + 8:08
OB 2013-09-1414.09.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D12C 8. Aschermannová Tereza VSP0253 33:18 + 6:26
OB 2013-05-1919.05.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati D12 3. Aschermannová Tereza VSP0253 35:44 + 3:55
OB 2013-05-1111.05.2013 Žebříček B - Čechy D12C 7. Aschermannová Tereza VSP0253 30:39 + 5:37
OB 2013-04-2828.04.2013 Jarní trojúhelník - E3 D12B 10. Aschermannová Tereza VSP0253 36:28 + 16:08
OB 2013-04-2727.04.2013 Jarní trojúhelník - E2 D12B 8. Aschermannová Tereza VSP0253 38:07 + 9:01
OB 2017-09-2323.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace, WRE-Q) D16 Aschermannová Tereza VSP0253
OB 2018-09-2323.09.2018 Oblastní žebříček D16 Aschermannová Tereza VSP0253
OB 2020-09-1919.09.2020 Mistrovství ČR na klasické trati D18 Aschermannová Tereza VSP0253
OB 2021-09-1818.09.2021 Mistrovství ČR na klasické trati (kvalifikace) D20 Aschermannová Tereza VSP0253 12:19:00 Startovka
OB 2013-04-2626.04.2013 Jarní trojúhelník D12B Aschermannová Tereza VSP0253
OB 2013-06-1919.06.2013 Klacky 4 Open - závod firemních a žákovských štafet Mix11 Aschermannová Tereza VSP0253
OB 2013-09-2828.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, ČPŠ, ČLK DH12 Aschermannová Tereza VSP0253
OB 2013-09-2929.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů, ČLK, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva DH14 Aschermannová Tereza VSP0253
LOB 2014-03-1616.03.2014 Mistrovství ČR v LOB na krátké trati, Český pohár, Žebříček A a B D14 Aschermannová Tereza VSP0253
LOB 2014-03-1515.03.2014 Český pohár, Žebříček A a B D14 Aschermannová Tereza VSP0253
OB 2014-06-0707.06.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D12C Aschermannová Tereza VSP0253
OB 2014-09-0606.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D12C Aschermannová Tereza VSP0253
OB 2014-09-2424.09.2014 Mistrovství oblasti žactva ve štafetách DH12 Aschermannová Tereza VSP0253
OB 2014-10-1212.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů, Česká liga klubů, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva ŽACTVO Aschermannová Tereza VSP0253
OB 2014-10-1111.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet, Česká liga klubů HD12 Aschermannová Tereza VSP0253
OB 2014-11-1515.11.2014 SMIK - 21.Mistrovství světa ve SMIKu D Aschermannová Tereza VSP0253
OB 2015-09-2020.09.2015 Oblastní žebříček D14 Aschermannová Tereza VSP0253
OB 2015-10-1111.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva ŽACTVO Aschermannová Tereza VSP0253
OB 2016-08-1919.08.2016 Pěkné prázdniny (s OB v Českém ráji) D14 Aschermannová Tereza VSP0253
OB 2016-08-2121.08.2016 Pěkné prázdniny (s OB v Českém ráji) - E3 D14 Aschermannová Tereza VSP0253
OB 2016-09-1717.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D14 Aschermannová Tereza VSP0253
OB 2016-09-1818.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů D14 Aschermannová Tereza VSP0253
OB 2016-10-0808.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D14 Aschermannová Tereza VSP0253
OB 2016-10-0909.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva ŽACTVO Aschermannová Tereza VSP0253
OB 2017-04-0808.04.2017 Oblastní žebříček D16 Aschermannová Tereza VSP0253
OB 2017-04-0909.04.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Aschermannová Tereza VSP0253
OB 2017-06-2020.06.2017 Veřejný závod (České akademické hry) D21 Aschermannová Tereza VSP0253
OB 2017-08-0404.08.2017 Advanta cup 2017 D16 Aschermannová Tereza VSP0253
OB 2017-08-0404.08.2017 Advanta cup 2017 - E1 D16 Aschermannová Tereza VSP0253
OB 2017-08-0505.08.2017 Advanta cup 2017 - E2 D16 Aschermannová Tereza VSP0253
OB 2017-09-1717.09.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Aschermannová Tereza VSP0253
OB 2017-10-0707.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet (A), Česká liga klubů (A) MIX Aschermannová Tereza VSP0253
OB 2017-10-0808.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, Česká liga klubů (A) DH18 Aschermannová Tereza VSP0253
OB 2017-10-2929.10.2017 Oblastní žebříček D16 Aschermannová Tereza VSP0253
OB 2018-04-0303.04.2018 INOV-8 CUP - žebříček A 2018 D16A Aschermannová Tereza VSP0253
OB 2018-05-2727.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Aschermannová Tereza VSP0253
OB 2018-05-2626.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Aschermannová Tereza VSP0253
LOB 2019-01-2626.01.2019 Český pohár, ŽA, ŽB, Akademické M ČR - sprint D17A Aschermannová Tereza VSP0253
LOB 2019-01-2727.01.2019 Český pohár, ŽA, ŽB, Akademické M ČR - klasická trať D17A Aschermannová Tereza VSP0253
OB 2019-03-2323.03.2019 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C) D18 Aschermannová Tereza VSP0253
OB 2019-04-1313.04.2019 Mistrovství oblasti štafet D18 Aschermannová Tereza VSP0253
OB 2019-05-1919.05.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH18 Aschermannová Tereza VSP0253
OB 2019-06-1616.06.2019 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti T4 Aschermannová Tereza VSP0253
OB 2019-06-1515.06.2019 Žebříček B-Čechy západ T3 Aschermannová Tereza VSP0253
OB 2019-08-2323.08.2019 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji D18 Aschermannová Tereza VSP0253
OB 2019-10-0505.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D18 Aschermannová Tereza VSP0253
OB 2019-10-0606.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH18 Aschermannová Tereza VSP0253
OB 2020-10-1010.10.2020 Mistrovství ČR v nočním OB, mistrovství oblasti D18 Aschermannová Tereza VSP0253
OB 2020-10-1111.10.2020 INOV-8 CUP - žebříček A D18A Aschermannová Tereza VSP0253
OB 2020-10-1717.10.2020 Saxbo (závod v Německu) D18 Aschermannová Tereza VSP0253
OB 2021-05-0303.05.2021 INOV-8 CUP - žebříček A 2021 D20A Aschermannová Tereza VSP0253