Závodník: Paulová Mirka

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 25.10.2015 Oblastní žebříček T 44. Paulová Mirka DCE5250 120:34 + 82:12
OB 18.10.2015 Veřejný závod T 13. Paulová Miroslava DCE5250 79:47 + 48:30
OB 17.10.2015 Oblastní žebříček T 14. Paulová Miroslava DCE5250 85:45 + 50:40
OB 04.10.2015 Oblastní žebříček T4ULTIMAT Paulová Mirka DCE5250 DISK
OB 20.09.2015 Oblastní žebříček T 32. Paulová Mirka DCE5250 108:06 + 72:55
OB 19.09.2015 Oblastní žebříček P 56. Paulová Miroslava DCE5250 84:46 + 61:37
OB 18.10.2014 Oblastní žebříček D55 9. Paulová Mirka DCE5250 112:19 + 48:36
OB 05.10.2014 Oblastní žebříček D55 9. Mirka Paulová DCE5250 63:39 + 32:18
OB 04.10.2014 Oblastní žebříček D55 7. Mirka Paulová DCE5250 86:08 + 31:30
OB 28.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D60B 4. Paulová Mirka DCE5250 60:47 + 6:22
OB 27.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D60 18. Paulová Mirka DCE5250 67:19 + 27:27
OB 21.09.2014 Oblastní žebříček (15. Šumavský kufr) D55 5. Paulová Mirka DCE5250 60:44 + 16:55
OB 20.09.2014 Oblastní žebříček D55 2. Paulová Mirka DCE5250 64:28 + 7:39
OB 14.09.2014 Oblastní žebříček D55 7. Paulová Mirka DCE5250 34:15 + 8:30
OB 07.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D60B 10. Paulová Mirka DCE5250 45:40 + 18:00
OB 06.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D60B 10. Paulová Mirka DCE5250 72:25 + 24:52
OB 20.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E3 D60 6. Paulová Mirka DCE5250 72:34 + 16:38
OB 19.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E2 D60 9. Paulová Mirka DCE5250 106:47 + 48:39
OB 18.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E1 D60 6. Paulová Mirka DCE5250 53:12 + 17:58
OB 13.07.2014 Veteran cup - E3 D60 5. Paulová Mirka DCE5250 77:40 + 31:56
OB 12.07.2014 Veteran cup - E2 D60 5. Paulová Mirka DCE5250 68:00 + 21:42
OB 11.07.2014 Veteran cup - E1 D60 5. Paulová Mirka DCE5250 27:42 + 12:49
OB 11.07.2014 Veteran cup D60 5. Paulová Mirka DCE5250 173:22 + 66:27
OB 06.07.2014 Oblastní žebříček, Sedmihoří 2014 - E3 D60 8. Paulová Mirka DCE5250 63:31 + 23:20
OB 05.07.2014 Oblastní žebříček, Sedmihoří 2014 - E2 D60 6. Paulová Mirka DCE5250 48:18 + 11:14
OB 04.07.2014 Sedmihoří 2014 - E1 D60 7. Paulová Mirka DCE5250 42:15 + 11:11
OB 15.06.2014 Oblastní žebříček P 7. Paulová Mirka DCE5250 45:55 + 12:44
OB 14.06.2014 Oblastní žebříček P 7. Paulová Mirka DCE5250 36:58 + 8:37
OB 08.06.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D60C 1. Paulová Mirka DCE5250 64:55
OB 07.06.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D60C 2. Paulová Mirka DCE5250 89:34 + 9:11
OB 01.06.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati P3 14. Paulová Mirka DCE5250 51:39 + 24:16
OB 31.05.2014 Oblastní žebříček P3 4. Paulová Mirka DCE5250 46:27 + 8:21
OB 18.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy P2 16. Paulová Mirka DCE5250 37:32 + 18:38
OB 17.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy P3 30. Paulová Mirka DCE5250 52:41 + 20:32
OB 11.05.2014 Žebříček B-Čechy, Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček D55C 5. Paulová Mirka DCE5250 47:07 + 14:12
OB 10.05.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D55C Paulová Mirka DCE5250 DISK
OB 04.05.2014 Oblastní žebříček D55 9. Paulová Mirka DCE5250 96:17 + 43:49
OB 03.05.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati D55 5. Paulová Mirka DCE5250 47:23 + 13:52
OB 01.05.2014 Oblastní žebříček T1 2. Paulová Mirka DCE5250 21:49 + 10:58
OB 27.04.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati P2 28. Paulová Mirka DCE5250 59:43 + 31:10
OB 26.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček P2 34. Paulová Mirka DCE5250 38:06 + 22:52
OB 20.04.2014 Velikonoce ve skalách - E3 T3 45. Paulová Mirka DCE5250 76:41 + 40:46
OB 19.04.2014 Velikonoce ve skalách - E2 T3 48. Paulová Mirka DCE5250 95:39 + 57:04
OB 18.04.2014 Velikonoce ve skalách - E1 T3 28. Paulová Mirka DCE5250 68:55 + 42:54
OB 13.04.2014 Oblastní žebříček P3 15. Paulová Mirka DCE5250 45:09 + 18:13
OB 12.04.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu P 24. Paulová Mirka DCE5250 38:33 + 19:02
OB 30.03.2014 Oblastní žebříček P3 20. Paulová Mirka DCE5250 26:41 + 12:37
OB 22.03.2014 Oblastní žebříček P3 33. Paulová Mirka DCE5250 30:13 + 15:31
OB 15.03.2014 Veřejný závod (Jarní skály) P3 54. Paulová Mirka DCE5250 61:19 + 31:41
OB 28.10.2013 Oblastní žebříček P 17. Paulová Mirka DCE5250 25:47 + 12:54
OB 27.10.2013 Oblastní žebříček P 15. Paulová Mirka DCE5250 43:30 + 14:18
OB 26.10.2013 Oblastní žebříček P2 26. Paulová Mirka DCE5250 48:15 + 23:03
OB 20.10.2013 Oblastní žebříček P3 25. Paulová Mirka DCE5250 49:39 + 23:31
OB 19.10.2013 Oblastní žebříček P 19. Paulová Mirka DCE5250 36:44 + 22:25
OB 13.10.2013 Oblastní žebříček P3 20. Paulová Mirka DCE5250 65:30 + 30:35
OB 12.10.2013 Oblastní žebříček P3 25. Paulová Mirka DCE5250 80:09 + 45:12
OB 06.10.2013 Oblastní žebříček P3 33. Paulová Mirka DCE5250 49:59 + 26:59
OB 05.10.2013 Oblastní žebříček P2 16. Paulová Mirka DCE5250 26:53 + 16:05
OB 29.09.2013 Oblastní žebříček P 3. Paulová Mirka DCE5250 44:24 + 4:27
OB 01.09.2013 Sklárna - E4, Oblastní žebříček P 12. Paulová Mirka DCE5250 54:50 + 28:22
OB 31.08.2013 Sklárna - E2, Oblastní žebříček P 15. Paulová Mirka DCE5250 49:08 + 26:09
OB 31.08.2013 Sklárna - E3 P 9. Paulová Mirka DCE5250 30:46 + 14:25
OB 30.08.2013 Sklárna - E1 P 12. Paulová Mirka DCE5250 83:38 + 57:17
OB 17.08.2013 Rumcajsovy míle - E3 P 10. Paulová Mirka DCE5250 25:20 + 10:59
OB 09.08.2013 Advanta cup - E1 P 21. Paulová Mirka DCE5250 30:06 + 15:34
OB 02.07.2013 JWOC Tour - E2 T2 42. Paulová Mirka DCE5250 103:11 + 76:11
OB 01.07.2013 JWOC Tour - E1 T2 Paulová Mirka DCE5250 DISK
OB 08.06.2013 Oblastní žebříček T 8. Paulová Mirka DCE5250 69:03 + 41:31
OB 19.05.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati P3 28. Paulová Mirka DCE5250 160:53 + 124:34
OB 12.07.2013 H.S.H. Vysočina cup P2 Paulová Mirka DCE5250
OB 12.07.2013 H.S.H. Vysočina cup - E1 P2 Paulová Mirka DCE5250
OB 13.07.2013 H.S.H. Vysočina cup - E2 P2 Paulová Mirka DCE5250
OB 14.07.2013 H.S.H. Vysočina cup - E3 P2 Paulová Mirka DCE5250
OB 16.08.2013 Rumcajsovy míle P Paulová Mirka DCE5250
OB 09.08.2013 Advanta cup P Paulová Mirka DCE5250
OB 30.08.2013 Sklárna P Paulová Mirka DCE5250
OB 17.11.2013 SMIK D Paulová Mirka DCE5250
OB 18.04.2014 Velikonoce ve skalách T3 Paulová Mirka DCE5250
OB 04.07.2014 Sedmihoří 2014 D60 Paulová Mirka DCE5250
OB 18.07.2014 H.S.H. Vysočina cup D60 Paulová Mirka DCE5250
OB 29.08.2014 West cup P3 Paulová Mirka DCE5250
OB 29.08.2014 West cup - E1 P3 Paulová Mirka DCE5250
OB 30.08.2014 Oblastní žebříček, West cup - E2 P3 Paulová Mirka DCE5250
OB 31.08.2014 Oblastní žebříček, West cup - E3 P3 Paulová Mirka DCE5250
OB 19.10.2014 Oblastní žebříček D55 Paulová Mirka DCE5250
OB 15.11.2014 SMIK - 21.Mistrovství světa ve SMIKu D Paulová Mirka DCE5250
OB 17.11.2015 SMIK - 22.Mistrovství světa ve SMIKu D Paulová Mirka DCE5250
OB 05.12.2015 Čertovy rohy C Paulová Mirka DCE5250
OB 27.12.2015 Ve stopách TULIPÁNU OPEN Paulová Mirka DCE5250
OB 12.03.2016 Veřejný závod (Jarní skály) P4 Paulová Mirka DCE5250