Logo

Závodník: Ondrová Anna

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 2021-05-0909.05.2021 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D16A 49. Ondrová Anna ZBM0553 37:32 + 14:20
OB 2021-05-0808.05.2021 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D16A 51. Ondrová Anna ZBM0553 23:28 + 9:48
OB 2021-05-0303.05.2021 INOV-8 CUP - žebříček A 2021 D16A 50 Ondrová Anna ZBM0553
OB 2020-10-0404.10.2020 Oblastní žebříček D16 1. Ondrová Anna ZBM0553 30:56
OB 2020-10-0303.10.2020 Mistrovství ČR na krátké trati D16 23. Ondrová Anna ZBM0553 34:32 + 6:39
OB 2020-09-2828.09.2020 Veteraniáda ČR na krátké trati, oblastní žebříček D16C 5. Ondrová Anna ZBM0553 38:50 + 8:34
OB 2020-09-1919.09.2020 Mistrovství ČR na klasické trati D16 37. Ondrová Anna ZBM0553 71:03 + 26:33
OB 2020-09-1212.09.2020 Oblastní žebříček D16 6. Ondrová Anna ZBM0553 52:53 + 18:42
OB 2020-09-0606.09.2020 Mistrovství ČR ve sprintu D16 53. Ondrová Anna ZBM0553 16:49 + 4:41
OB 2020-09-0606.09.2020 Mistrovství ČR sprintových štafet DH18 48. Ondrová Anna ZBM0553 18:45 + 6:01
OB 2020-09-0101.09.2020 STM 2020 D16 40 Ondrová Anna ZBM0553
OB 2020-08-3030.08.2020 Cena východních Čech - E3 D16B 16. Ondrová Anna ZBM0553 41:08 + 9:16
OB 2020-08-2929.08.2020 Cena východních Čech - E2 D16B 11. Ondrová Anna ZBM0553 57:58 + 13:03
OB 2020-08-2828.08.2020 Cena východních Čech - E1 D16B 5. Ondrová Anna ZBM0553 34:18 + 3:33
OB 2020-08-0101.08.2020 Sandstones | Pískovce - E2 D16 20. Ondrová Anna ZBM0553 46:09 + 16:17
OB 2020-06-2828.06.2020 Utkání TSM Brno-Pardubice-HK-Valašsko D16 6. Ondrová Anna ZBM0553 33:14 + 9:15
OB 2020-06-2727.06.2020 Utkání TSM Brno-Pardubice-HK-Valašsko D16 8. Ondrová Anna ZBM0553 49:24 + 14:33
OB 2020-06-2020.06.2020 3. Valašská jarní liga D18 4. Ondrová Anna ZBM0553 59:52 + 17:03
OB 2020-06-1313.06.2020 5. Jihomoravská letní liga D16 4. Ondrová Anna ZBM0553 46:18 + 7:49
OB 2020-05-3131.05.2020 Utkání TSM/SCM Brno vers. Pardubice D16 4. Ondrová Anna ZBM0553 32:45 + 3:30
OB 2020-05-3030.05.2020 Utkání TSM/SCM Brno vers. Pardubice D16 7. Ondrová Anna ZBM0553 52:54 + 12:44
OB 2020-05-0101.05.2020 Jihomoravská letní liga D16 9 Ondrová Anna ZBM0553
OB 2020-03-3131.03.2020 INOV-8 CUP - žebříček A 2020 D16A 39 Ondrová Anna ZBM0553
OB 2019-10-1919.10.2019 Oblastní žebříček D14 5. Ondrová Anna ZBM0553 28:27 + 5:20
OB 2019-10-1212.10.2019 Oblastní žebříček D14 8. Ondrová Anna ZBM0553 28:11 + 5:08
OB 2019-09-2828.09.2019 Oblastní žebříček D14 2. Ondrová Anna ZBM0553 29:25 + 0:43
OB 2019-06-3030.06.2019 Cena střední Moravy - E3 D14A 8. Ondrová Anna ZBM0553 30:05 + 5:16
OB 2019-06-2929.06.2019 Cena střední Moravy - E2 D14A 8. Ondrová Anna ZBM0553 38:13 + 5:40
OB 2019-06-2828.06.2019 Cena střední Moravy - E1 D14A 11. Ondrová Anna ZBM0553 11:29 + 1:32
OB 2019-06-1616.06.2019 Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ D14B 9. Ondrová Anna ZBM0553 23:23 + 2:04
OB 2019-06-1515.06.2019 Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D14B 20. Ondrová Anna ZBM0553 32:07 + 7:15
OB 2019-06-0808.06.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati D14 10. Ondrová Anna ZBM0553 34:52 + 10:54
OB 2019-06-0202.06.2019 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14B 25. Ondrová Anna ZBM0553 34:06 + 14:17
OB 2019-06-0101.06.2019 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14B 7. Ondrová Anna ZBM0553 41:05 + 4:46
OB 2019-05-2525.05.2019 Oblastní žebříček D14 4. Ondrová Anna ZBM0553 36:02 + 3:11
OB 2019-05-0808.05.2019 Oblastní žebříček D14 8. Ondrová Anna ZBM0553 29:21 + 7:01
OB 2019-04-2727.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu D14 8. Ondrová Anna ZBM0553 16:19 + 2:47
OB 2019-04-0606.04.2019 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14B 7. Ondrová Anna ZBM0553 30:32 + 3:43
OB 2019-03-3131.03.2019 Žebříček B-Morava 2019 D14B 9 Ondrová Anna ZBM0553
OB 2019-03-3030.03.2019 Oblastní žebříček D14 3. Ondrová Anna ZBM0553 25:12 + 1:57
OB 2019-03-2424.03.2019 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D14C 17. Ondrová Anna ZBM0553 36:09 + 11:58
OB 2019-03-2222.03.2019 Veřejný závod (Jarní pohár) DH14 15. Ondrová Anna ZBM0553 48:52 + 26:20
OB 2019-02-2222.02.2019 Jihomoravská jarní liga žactva a dorostu 2019 D14 9 Ondrová Anna ZBM0553
OB 2019-02-2222.02.2019 Jihomoravská podzimní liga žactva a dorostu 2019 D14 7 Ondrová Anna ZBM0553
OB 2019-01-0101.01.2019 LODM 2019 - nominační žebříček D14 8 Ondrová Anna ZBM0553
OB 2018-10-2020.10.2018 Oblastní žebříček D14 3. Ondrová Anna ZBM0553 33:19 + 7:14
OB 2018-10-0606.10.2018 Oblastní žebříček D14 5. Ondrová Anna ZBM0553 25:54 + 4:47
OB 2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček D14 4. Ondrová Anna ZBM0553 28:41 + 3:07
OB 2018-09-0909.09.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14B 24. Ondrová Anna ZBM0553 39:26 + 11:19
OB 2018-09-0808.09.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14B 8. Ondrová Anna ZBM0553 36:58 + 3:30
OB 2018-09-0101.09.2018 Jihomoravská podzimní liga žactva a dorostu 2018 D14 3 Ondrová Anna ZBM0553
OB 2018-07-0101.07.2018 Cena střední Moravy - E3 D14A 3. Ondrová Anna ZBM0553 18:14 + 1:30
OB 2018-06-3030.06.2018 Cena střední Moravy - E2 D14A 7. Ondrová Anna ZBM0553 25:23 + 3:28
OB 2018-06-2929.06.2018 Cena střední Moravy - E1 D14A 5. Ondrová Anna ZBM0553 20:44 + 3:08
OB 2018-06-1616.06.2018 Oblastní žebříček D14 2. Ondrová Anna ZBM0553 30:44 + 0:50
OB 2018-06-0202.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati D14 2. Ondrová Anna ZBM0553 30:30 + 3:16
OB 2018-05-1212.05.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati D14 6. Ondrová Anna ZBM0553 34:58 + 10:16
OB 2018-05-0606.05.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14B 17. Ondrová Anna ZBM0553 32:54 + 9:53
OB 2018-05-0505.05.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14B 8. Ondrová Anna ZBM0553 44:04 + 8:27
OB 2018-04-2828.04.2018 Oblastní žebříček D14 5. Ondrová Anna ZBM0553 24:07 + 5:16
OB 2018-04-1616.04.2018 Žebříček B-Morava 2018 D14B 19 Ondrová Anna ZBM0553
OB 2018-04-1414.04.2018 Oblastní žebříček D14 1. Ondrová Anna ZBM0553 22:51
OB 2018-04-0808.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu D14 Ondrová Anna ZBM0553 DISK
OB 2018-04-0808.04.2018 Jihomoravská jarní liga žactva a dorostu 2018 D14 3 Ondrová Anna ZBM0553
OB 2017-10-2121.10.2017 Oblastní žebříček D12 9. Ondrová Anna ZBM0553 25:56 + 4:03
OB 2017-10-1414.10.2017 Oblastní žebříček D12 7. Ondrová Anna ZBM0553 23:13 + 3:25
OB 2017-09-3030.09.2017 Oblastní žebříček D12 4. Ondrová Anna ZBM0553 24:39 + 3:18
OB 2017-09-1616.09.2017 Oblastní žebříček D12 6. Ondrová Anna ZBM0553 24:00 + 4:59
OB 2017-09-0101.09.2017 Jihomoravská podzimní liga žactva a dorostu 2017 D12 6 Ondrová Anna ZBM0553
OB 2017-06-2424.06.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati D12 3. Ondrová Anna ZBM0553 23:35 + 4:52
OB 2017-05-2727.05.2017 Oblastní žebříček D12 5. Ondrová Anna ZBM0553 26:50 + 4:20
OB 2017-05-2020.05.2017 Oblastní žebříček D12 5. Ondrová Anna ZBM0553 25:32 + 9:39
OB 2017-05-0707.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (kvalifikace, WRE-Q), oblastní žebříček D12C 14. Ondrová Anna ZBM0553 13:06 + 4:27
OB 2017-04-2929.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati D12 11. Ondrová Anna ZBM0553 31:02 + 13:24
OB 2017-04-0808.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D12 5. Ondrová Anna ZBM0553 21:09 + 3:35
OB 2017-04-0101.04.2017 Oblastní žebříček D12 4. Ondrová Anna ZBM0553 23:26 + 2:17
OB 2017-04-0101.04.2017 Jihomoravská jarní liga žactva a dorostu 2017 D12 5 Ondrová Anna ZBM0553
OB 2016-10-2828.10.2016 Oblastní žebříček D12C 4. Ondrová Anna ZBM0553 31:00 + 8:22
OB 2016-10-2222.10.2016 Oblastní žebříček D12 10. Ondrová Anna ZBM0553 38:47 + 11:38
OB 2016-10-1515.10.2016 Oblastní žebříček D12 5. Ondrová Anna ZBM0553 22:52 + 2:49
OB 2016-09-2424.09.2016 Oblastní žebříček D12 4. Ondrová Anna ZBM0553 27:07 + 1:21
OB 2016-09-1717.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D12C 21. Ondrová Anna ZBM0553 17:28 + 7:53
OB 2016-09-0303.09.2016 Oblastní žebříček D12C 29. Ondrová Anna ZBM0553 35:45 + 17:14
OB 2016-06-1818.06.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D12C 8. Ondrová Anna ZBM0553 31:46 + 6:46
OB 2016-06-1111.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati D12 12. Ondrová Anna ZBM0553 52:51 + 25:52
OB 2016-05-2121.05.2016 Oblastní žebříček D12 4. Ondrová Anna ZBM0553 34:52 + 3:32
OB 2016-04-2323.04.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D12C 12. Ondrová Anna ZBM0553 31:17 + 12:19
OB 2016-04-1616.04.2016 Oblastní žebříček D12 3. Ondrová Anna ZBM0553 23:18 + 5:36
OB 2016-04-0909.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu D12C 2. Ondrová Anna ZBM0553 11:22 + 0:47
OB 2015-10-2828.10.2015 Oblastní žebříček D10C 6. Ondrová Anna ZBM0553 18:10 + 2:38
OB 2015-10-1717.10.2015 Oblastní žebříček D10 4. Ondrová Anna ZBM0553 18:16 + 4:02
OB 2015-10-0303.10.2015 Oblastní žebříček D10 4. Ondrová Anna ZBM0553 23:48 + 6:13
OB 2015-09-0505.09.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D10C 5. Ondrová Anna ZBM0553 16:42 + 3:23
OB 2015-06-1313.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati D10 10. Ondrová Anna ZBM0553 34:39 + 12:06
OB 2015-05-2424.05.2015 Oblastní žebříček D10 9. Ondrová Anna ZBM0553 22:09 + 6:16
OB 2015-05-0202.05.2015 Oblastní žebříček D10 2. Ondrová Anna ZBM0553 25:49 + 3:42
OB 2015-04-2525.04.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati D10 7. Ondrová Anna ZBM0553 35:47 + 9:35
OB 2015-04-1818.04.2015 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy), oblastní žebříček D10C 4. Ondrová Anna ZBM0553 17:32 + 1:23
OB 2015-03-2828.03.2015 Oblastní žebříček D10 1. Ondrová Anna ZBM0553 25:25
OB 2014-10-2525.10.2014 Oblastní žebříček D10 5. Ondrová Anna ZBM0553 31:19 + 8:47
OB 2014-10-1818.10.2014 Oblastní žebříček D10 6. Ondrová Anna ZBM0553 34:10 + 13:41
OB 2014-10-0404.10.2014 Oblastní žebříček D10 10. Ondrová Anna ZBM0553 41:55 + 17:26
OB 2014-09-2020.09.2014 Oblastní žebříček D10 7. Ondrová Anna ZBM0553 37:50 + 14:48
OB 2014-06-1414.06.2014 Oblastní žebříček HDR 25. Ondrová Anna ZBM0553 51:15 + 23:52
OB 2014-06-0707.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček HDR 6. Ondrová Anna ZBM0553 15:44 + 1:15
OB 2014-05-1717.05.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati HDR 46. Ondrová Anna ZBM0553 52:54 + 30:53
OB 2014-05-0303.05.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati HDR 8. Ondrová Anna ZBM0553 18:22 + 3:07
OB 2017-10-2929.10.2017 Oblastní žebříček D12C Ondrová Anna ZBM0553
OB 2017-11-1111.11.2017 Oblastní žebříček D12C Ondrová Anna ZBM0553
OB 2018-05-2626.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D14 Ondrová Anna JMO0553
OB 2017-06-1010.06.2017 Test TBM D14 Ondrová Anna ZBM0553
OB 2019-04-1313.04.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati D14 Ondrová Anna ZBM0553
OB 2019-05-1111.05.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček, WRE D14C Ondrová Anna JMO0553
OB 2019-07-2828.07.2019 Bohemia orienteering - E5 D14B Ondrová Anna ZBM0553
OB 2015-09-1212.09.2015 Oblastní žebříček D10 Ondrová Anna ZBM0553
OB 2015-10-1010.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet HD12 Ondrová Anna JMO0553
OB 2015-10-1111.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva ŽACTVO Ondrová Anna JMO0553
OB 2016-06-0404.06.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D12 Ondrová Anna JMO0553
OB 2016-06-0404.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D12 Ondrová Anna JMO0553
OB 2016-09-1717.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D12 Ondrová Anna ZBM0553
OB 2017-05-0606.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR sprintových štafet, Česká liga klubů (B) DH14 Ondrová Anna ZBM0553
OB 2017-06-2828.06.2017 Mistrovství oblasti štafet DH14 Ondrová Anna ZBM0553
OB 2017-10-0808.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, Česká liga klubů (A) DH14 Ondrová Anna JMO0553
OB 2018-05-2626.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D14 Ondrová Anna JMO0553
OB 2018-06-2929.06.2018 Cena střední Moravy D14A Ondrová Anna ZBM0553
OB 2018-06-2727.06.2018 Mistrovství oblasti štafet D18 Ondrová Anna ZBM0553
OB 2018-09-2828.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH14 Ondrová Anna ZBM0553
OB 2018-09-2929.09.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D14 Ondrová Anna ZBM0553
OB 2018-09-3030.09.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D14 Ondrová Anna ZBM0553
OB 2018-10-1313.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D14 Ondrová Anna JMO0553
OB 2018-10-1414.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH14 Ondrová Anna JMO0553
OB 2019-07-2424.07.2019 Bohemia orienteering D14B Ondrová Anna ZBM0553
OB 2019-07-2424.07.2019 Bohemia orienteering - E1 D14B Ondrová Anna ZBM0553
OB 2019-07-2525.07.2019 Bohemia orienteering - E2 D14B Ondrová Anna ZBM0553
OB 2019-07-2626.07.2019 Bohemia orienteering - E3 D14B Ondrová Anna ZBM0553
OB 2019-07-2727.07.2019 Bohemia orienteering - E4 D14B Ondrová Anna ZBM0553
OB 2019-03-2323.03.2019 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C) D14 Ondrová Anna ZBM0553
OB 2019-04-0707.04.2019 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C), mistrovství oblasti DH14 Ondrová Anna ZBM0553
OB 2019-05-1111.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D14 Ondrová Anna JMO0553
OB 2019-06-2828.06.2019 Cena střední Moravy D14A Ondrová Anna ZBM0553
OB 2019-10-0505.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D14 Ondrová Anna JMO0553
OB 2019-10-0606.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH14 Ondrová Anna JMO0553
OB 2020-04-1010.04.2020 Velikonoce ve skalách D16 Ondrová Anna ZBM0553
OB 2020-04-1212.04.2020 Velikonoce ve skalách - E3 D16 Ondrová Anna ZBM0553
OB 2019-06-2626.06.2019 Mistrovství oblasti štafet DH14 Ondrová Anna ZBM0553
OB 2019-06-0505.06.2019 Mistrovství oblasti sprintových štafet DH14 Ondrová Anna ZBM0553
OB 2020-05-2929.05.2020 Dráhový test TSM Jižní Morava D Ondrová Anna ZBM0553
OB 2020-06-2424.06.2020 Mistrovství oblasti štafet D18 Ondrová Anna ZBM0553
OB 2020-07-3131.07.2020 Sandstones | Pískovce D16 Ondrová Anna ZBM0553
OB 2020-07-3131.07.2020 Sandstones | Pískovce - E1 D16 Ondrová Anna ZBM0553
OB 2020-08-0202.08.2020 Sandstones | Pískovce - E3 D16 Ondrová Anna ZBM0553
OB 2020-08-2828.08.2020 Cena východních Čech D16B Ondrová Anna ZBM0553
OB 2020-10-3131.10.2020 INOV-8 CUP - žebříček A D16A Ondrová Anna ZBM0553
OB 2020-11-0101.11.2020 INOV-8 CUP - žebříček A D16A Ondrová Anna ZBM0553
OB 2020-10-1111.10.2020 INOV-8 CUP - žebříček A D16A Ondrová Anna ZBM0553