Logo

Závodník: Gelnerová Anna

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 2021-06-0606.06.2021 Mistrovství oblasti na klasické trati D16 5. Gelnerová Anna KRL0653 47:11 + 10:29
OB 2021-06-0505.06.2021 Oblastní žebříček D16 4. Gelnerová Anna KRL0653 32:32 + 6:25
OB 2021-05-3030.05.2021 Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček D16B 10. Gelnerová Anna KRL0653 30:22 + 7:57
OB 2021-05-2929.05.2021 Individuální měřený trénink ZČO D21 8. Gelnerová Anna KRL0653 55:59 + 9:46
OB 2021-05-2323.05.2021 Žebříček B-Čechy západ 2021 D16B 16 Gelnerová Anna KRL0653
OB 2020-10-0404.10.2020 Mistrovství oblasti ve sprintu D14 5. Gelnerová Anna KRL0653 17:20 + 3:06
OB 2020-10-0303.10.2020 Oblastní žebříček D14 5. Gelnerová Anna KRL0653 35:34 + 9:34
OB 2020-09-1313.09.2020 Oblastní žebříček D14 3. Gelnerová Anna KRL0653 33:33 + 9:26
OB 2020-09-1212.09.2020 Mistrovství oblasti na krátké trati D14 1. Gelnerová Anna KRL0653 23:19
OB 2020-08-3030.08.2020 West cup - E3 D14 4. Gelnerová Anna KRL0653 33:25 + 2:11
OB 2020-08-2929.08.2020 West cup - E2, mistrovství oblasti D14 3. Gelnerová Anna KRL0653 37:40 + 2:50
OB 2020-08-2828.08.2020 West cup - E1 D14 4. Gelnerová Anna KRL0653 30:06 + 1:59
OB 2020-08-2828.08.2020 West cup D14 4. Gelnerová Anna KRL0653 101:11 + 5:23
OB 2020-08-1515.08.2020 Tis 2020 - E2 D14 8. Gelnerová Anna KRL0653 40:30 + 10:33
OB 2020-08-1414.08.2020 Tis 2020 - E1 D14 11. Gelnerová Anna KRL0653 39:25 + 13:51
OB 2020-06-2121.06.2020 Veřejný závod D14 Gelnerová Anna KRL0653 DISK
OB 2020-02-2121.02.2020 Západočeský žebříček - podzim 2020 D14 3 Gelnerová Anna KRL0653
OB 2019-10-1313.10.2019 Oblastní žebříček D14 6. Gelnerová Anna KRL0653 17:39 + 1:28
OB 2019-10-1212.10.2019 Oblastní žebříček D14 7. Gelnerová Anna KRL0653 29:21 + 5:27
OB 2019-09-0808.09.2019 Žebříček B-Čechy západ D14B 32. Gelnerová Anna KRL0653 36:13 + 11:06
OB 2019-09-0707.09.2019 Žebříček B-Čechy západ D14B 27. Gelnerová Anna KRL0653 49:09 + 12:30
OB 2019-09-0101.09.2019 West cup - E3, oblastní žebříček D14 4. Gelnerová Anna KRL0653 32:48 + 0:04
OB 2019-09-0101.09.2019 Oblastní soutěž - Západ 2019 - podzim D14 8 Gelnerová Anna KRL0653
OB 2019-08-3131.08.2019 West cup - E2, oblastní žebříček D14 1. Gelnerová Anna KRL0653 48:08
OB 2019-08-3030.08.2019 West cup - E1 D14 4. Gelnerová Anna KRL0653 32:16 + 6:42
OB 2019-08-3030.08.2019 West cup D14 3. Gelnerová Anna KRL0653 113:12 + 1:56
OB 2019-08-2525.08.2019 Oblastní žebříček D14 2. Gelnerová Anna KRL0653 23:27 + 1:56
OB 2019-08-2424.08.2019 Oblastní žebříček D14 1. Gelnerová Anna KRL0653 27:39
OB 2019-06-1616.06.2019 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti D14B 26. Gelnerová Anna KRL0653 53:53 + 16:12
OB 2019-06-1515.06.2019 Žebříček B-Čechy západ D14B 34. Gelnerová Anna KRL0653 52:28 + 25:13
OB 2019-06-0808.06.2019 Oblastní žebříček D14 4. Gelnerová Anna KRL0653 18:29 + 1:13
OB 2019-06-0202.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D14B 23. Gelnerová Anna KRL0653 29:43 + 8:34
OB 2019-06-0101.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D14B 17. Gelnerová Anna KRL0653 42:00 + 10:08
OB 2019-05-2626.05.2019 Oblastní žebříček D14 9. Gelnerová Anna KRL0653 40:21 + 8:16
OB 2019-05-2525.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati D14 Gelnerová Anna KRL0653 DISK
OB 2019-05-2020.05.2019 Žebříček B-Čechy západ 2019 D14B 24 Gelnerová Anna KRL0653
OB 2019-05-0808.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati D14 23. Gelnerová Anna KRL0653 47:09 + 16:06
OB 2019-04-2727.04.2019 Oblastní žebříček (Aprílový závod) D14 2. Gelnerová Anna KRL0653 26:09 + 4:38
OB 2019-04-0707.04.2019 Oblastní žebříček D14 Gelnerová Anna KRL0653 DNS
OB 2019-04-0606.04.2019 Oblastní žebříček D14 7. Gelnerová Anna KRL0653 35:50 + 8:58
OB 2019-04-0101.04.2019 Oblastní soutěž - Západ 2019 - jaro D14 13 Gelnerová Anna KRL0653
OB 2018-09-2323.09.2018 Oblastní žebříček D12 3. Gelnerová Anna KRL0653 32:30 + 4:16
OB 2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček D12 1. Gelnerová Anna KRL0653 24:15
OB 2018-09-0909.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D12C 9. Gelnerová Anna KRL0653 28:33 + 3:53
OB 2018-09-0808.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D14B 42. Gelnerová Anna KRL0653 30:08 + 11:20
OB 2018-09-0202.09.2018 West cup - E3 D12 2. Gelnerová Anna KRL0653 22:53 + 0:09
OB 2018-09-0101.09.2018 Oblastní žebříček, West cup - E2 D12 15. Gelnerová Anna KRL0653 48:20 + 25:41
OB 2018-08-3131.08.2018 Oblastní žebříček, West cup - E1 D12 5. Gelnerová Anna KRL0653 13:01 + 3:28
OB 2018-08-1212.08.2018 Rumcajsovy míle - E3 D12 15. Gelnerová Anna KRL0653 20:55 + 7:22
OB 2018-08-1111.08.2018 Rumcajsovy míle - E1 D12 8. Gelnerová Anna KRL0653 15:52 + 3:14
OB 2018-08-1111.08.2018 Rumcajsovy míle - E2 D12 3. Gelnerová Anna KRL0653 13:11 + 1:27
OB 2018-08-0505.08.2018 Veřejný závod (LokoTour Bedřichov) D12 2. Gelnerová Anna KRL0653 23:34 + 1:34
OB 2018-06-1010.06.2018 Žebříček B-Čechy západ D14B 56. Gelnerová Anna KRL0653 33:16 + 14:39
OB 2018-06-0909.06.2018 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti na klasické trati D12C 7. Gelnerová Anna KRL0653 28:38 + 3:31
OB 2018-05-1313.05.2018 Oblastní žebříček D12 2. Gelnerová Anna KRL0653 28:38 + 3:02
OB 2018-05-1212.05.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati D12 3. Gelnerová Anna KRL0653 23:23 + 4:33
OB 2018-05-0606.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D12 28. Gelnerová Anna KRL0653 34:42 + 15:01
OB 2018-05-0101.05.2018 Žebříček B-Čechy západ 2018 D14B 55 Gelnerová Anna KRL0653
OB 2018-04-2929.04.2018 Oblastní žebříček, Jarní trojúhelník - E3 D12 4. Gelnerová Anna KRL0653 34:45 + 8:23
OB 2018-04-2828.04.2018 Oblastní žebříček, Jarní trojúhelník - E2 D12 3. Gelnerová Anna KRL0653 26:03 + 6:48
OB 2018-04-2727.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu, Jarní trojúhelník - E1 D12 4. Gelnerová Anna KRL0653 19:36 + 2:38
OB 2018-04-2727.04.2018 Jarní trojúhelník D12 3. Gelnerová Anna KRL0653 80:24 + 17:37
OB 2018-04-2121.04.2018 Oblastní žebříček (Aprílový závod) D12 3. Gelnerová Anna KRL0653 25:23 + 8:44
OB 2018-04-0808.04.2018 Oblastní žebříček D12 5. Gelnerová Anna KRL0653 35:42 + 11:37
OB 2018-04-0707.04.2018 Oblastní žebříček D12 8. Gelnerová Anna KRL0653 18:42 + 6:22
OB 2018-04-0707.04.2018 Oblastní žebříček D12 2. Gelnerová Anna KRL0653 24:22 + 1:10
OB 2018-04-0101.04.2018 Sprintový žebříček ZČO 2018 D12 5 Gelnerová Anna KRL0653
OB 2018-04-0101.04.2018 Oblastní soutěž - Západ 2018 D12 3 Gelnerová Anna KRL0653
OB 2017-11-0505.11.2017 Oblastní žebříček D12 20. Gelnerová Anna KRL0653 28:45 + 9:10
OB 2017-10-0101.10.2017 Oblastní žebříček D12 7. Gelnerova Anna KRL0653 36:33 + 12:48
OB 2017-09-3030.09.2017 Oblastní žebříček D12 3. Gelnerova Anna KRL0653 24:55 + 3:21
OB 2017-09-0303.09.2017 West cup - E3, oblastní žebříček D12 18. Gelnerová Anna KRL0653 26:02 + 7:20
OB 2017-09-0202.09.2017 West cup - E2, oblastní žebříček D12 8. Gelnerová Anna KRL0653 32:16 + 6:23
OB 2017-09-0101.09.2017 West cup - E1 D12 3. Gelnerová Anna KRL0653 28:35 + 1:38
OB 2017-08-1313.08.2017 Rumcajsovy míle - E3 D12 3. Gelnerová Anna KRL0653 24:09 + 3:28
OB 2017-08-1212.08.2017 Rumcajsovy míle - E2 D12 8. Gelnerová Anna KRL0653 42:10 + 14:22
OB 2017-08-1111.08.2017 Rumcajsovy míle - E1 D12 4. Gelnerová Anna KRL0653 30:55 + 6:24
OB 2017-06-2525.06.2017 Oblastní žebříček D12 4. Gelnerová Anna KRL0653 38:23 + 11:24
OB 2017-06-2424.06.2017 Oblastní žebříček D12 3. Gelnerová Anna KRL0653 31:08 + 3:48
OB 2017-06-2424.06.2017 Oblastní žebříček D12 2. Gelnerová Anna KRL0653 14:08 + 0:38
OB 2017-06-0404.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D12C 21. Gelnerová Anna KRL0653 37:32 + 14:37
OB 2017-06-0303.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D12C 17. Gelnerová Anna KRL0653 36:33 + 15:56
OB 2017-05-2828.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati D12 7. Gelnerová Anna KRL0653 31:45 + 11:31
OB 2017-05-2121.05.2017 Oblastní žebříček D12 2. Gelnerová Anna KRL0653 23:10 + 0:08
OB 2017-05-2020.05.2017 Oblastní žebříček D12 4. Gelnerová Anna KRL0653 34:34 + 9:27
OB 2017-05-0101.05.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E4 D12B 12. Gelnerová Anna KRL0653 51:53 + 24:14
OB 2017-04-3030.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E3, oblastní žebříček D12B 13. Gelnerová Anna KRL0653 64:38 + 29:12
OB 2017-04-2929.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E1, oblastní žebříček D12B 10. Gelnerová Anna KRL0653 17:25 + 3:53
OB 2017-04-2929.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E2, oblastní žebříček D12B 11. Gelnerová Anna KRL0653 44:43 + 17:53
OB 2017-04-0909.04.2017 Oblastní žebříček D12 8. Gelnerová Anna KRL0653 32:44 + 9:23
OB 2017-04-0808.04.2017 Oblastní žebříček D12 8. Gelnerová Anna KRL0653 10:56 + 2:00
OB 2017-04-0808.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati D12 9. Gelnerová Anna KRL0653 29:32 + 5:58
OB 2017-04-0202.04.2017 Oblastní žebříček D12 8. Gelnerová Anna KRL0653 28:51 + 9:30
OB 2017-04-0101.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D12 6. Gelnerová Anna KRL0653 13:25 + 3:24
OB 2017-04-0101.04.2017 Oblastní žebříček D12 9. Gelnerová Anna KRL0653 20:50 + 6:11
OB 2017-04-0101.04.2017 Sprintový žebříček ZČO 2017 D12 5 Gelnerová Anna KRL0653
OB 2017-04-0101.04.2017 Oblastní soutěž - Západ 2017 D12 6 Gelnerová Anna KRL0653
OB 2017-03-1212.03.2017 Oblastní žebříček D12 8. Gelnerová Anna KRL0653 32:24 + 8:07
OB 2017-03-1111.03.2017 Oblastní žebříček D12 6. Gelnerová Anna KRL0653 27:04 + 7:12
OB 2016-09-2525.09.2016 Oblastní žebříček D10 Gelnerová Anna KRL0653 DISK
OB 2016-09-2424.09.2016 Oblastní žebříček D10 6. Gelnerová Anna KRL0653 41:50 + 15:13
OB 2016-08-2828.08.2016 West cup - E3, oblastní žebříček D10C 3. Gelnerová Anna KRL0653 25:09 + 7:45
OB 2016-08-2727.08.2016 West cup - E2, oblastní žebříček D10C 9. Gelnerová Anna KRL0653 25:03 + 7:49
OB 2016-08-2626.08.2016 West cup - E1 D10C 2. Gelnerová Anna KRL0653 20:27 + 1:09
OB 2016-08-1414.08.2016 Česká Kanada 2016 - E5 D10 10. Gelnerová Anna KRL0653 30:55 + 10:52
OB 2016-08-1313.08.2016 Česká Kanada 2016 - E4 D10 11. Gelnerová Anna KRL0653 33:11 + 11:24
OB 2016-08-1212.08.2016 Česká Kanada 2016 - E3 D10 16. Gelnerová Anna KRL0653 20:15 + 7:24
OB 2016-08-1111.08.2016 Česká Kanada 2016 - E2 D10 8. Gelnerová Anna KRL0653 32:12 + 11:04
OB 2016-08-1010.08.2016 Česká Kanada 2016 - E1 D10 8. Gelnerová Anna KRL0653 26:25 + 9:51
OB 2016-06-1919.06.2016 Žebříček B-Čechy D10C 5. Gelnerová Anna KRL0653 22:18 + 1:42
OB 2016-06-1818.06.2016 Žebříček B-Čechy, mistrovství oblasti na klasické trati D10C Gelnerová Anna KRL0653 DISK
OB 2016-06-1212.06.2016 Oblastní žebříček D10 1. Gelnerová Anna KRL0653 28:00
OB 2016-06-1111.06.2016 Veřejný závod D10 1. Gelnerová Anna KRL0653 17:09
OB 2016-06-1111.06.2016 Oblastní žebříček D10 3. Gelnerová Anna KRL0653 23:53 + 6:26
OB 2016-05-2222.05.2016 Jarní trojúhelník - E3, oblastní žebříček D10C 5. Gelnerová Anna KRL0653 47:33 + 8:01
OB 2016-05-2121.05.2016 Jarní trojúhelník - E2, mistrovství oblasti na krátké trati D10C 5. Gelnerová Anna KRL0653 43:57 + 19:50
OB 2016-05-2020.05.2016 Jarní trojúhelník - E1 D10C 5. Gelnerová Anna KRL0653 39:23 + 13:53
OB 2016-05-1515.05.2016 Žebříček B-Čechy D10C 7. Gelnerová Anna KRL0653 31:25 + 7:37
OB 2016-05-1414.05.2016 Žebříček B-Čechy D10C 14. Gelnerová Anna KRL0653 30:50 + 10:24
OB 2016-05-0808.05.2016 Oblastní žebříček D10 6. Anna Gelnerová KRL0653 34:05 + 13:40
OB 2016-05-0707.05.2016 Oblastní žebříček D10 3. Anna Gelnerová KRL0653 40:07 + 17:45
OB 2016-04-1010.04.2016 Oblastní žebříček D10 3. Gelnerová Anna KRL0653 24:56 + 0:44
OB 2016-04-0909.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu D10 3. Gelnerová Anna KRL0653 19:27 + 7:27
OB 2016-04-0303.04.2016 Oblastní žebříček D10 14. Gelnerová Anna KRL0653 28:15 + 9:40
OB 2016-04-0202.04.2016 Oblastní žebříček D10 10. Gelnerová Anna KRL0653 29:14 + 10:59
OB 2018-05-0505.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D14B Gelnerová Anna KRL0653
OB 2018-05-2626.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D12 Gelnerová Anna ZCO0655
OB 2019-05-0101.05.2019 Oblastní žebříček D14 Anna Gelnerová KRL0653
OB 2019-05-0101.05.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu D14 Anna Gelnerová KRL0653
OB 2019-05-1111.05.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček, WRE D14C Gelnerová Anna ZCO0655
OB 2019-09-2828.09.2019 Oblastní žebříček D14 Anna Gelnerová KRL0653
OB 2019-09-2929.09.2019 Oblastní žebříček D14 Anna Gelnerová KRL0653
OB 2019-10-1919.10.2019 Oblastní žebříček D14 Anna Gelnerová KRL0653
OB 2019-10-2020.10.2019 Oblastní žebříček D14 Anna Gelnerová KRL0653
OB 2020-09-1919.09.2020 Oblastní žebříček D14 Gelnerová Anna KRL0653
OB 2020-09-1919.09.2020 Oblastní žebříček D14 Gelnerová Anna KRL0653
OB 2021-06-1919.06.2021 Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček D16B Gelnerová Anna KRL0653
OB 2021-06-2020.06.2021 Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček D16B Gelnerová Anna KRL0653
OB 2021-06-2525.06.2021 Mistrovství oblasti ve sprintu, Jarní trojúhelník - E1 D16B Gelnerová Anna KRL0653 17:56:00 Startovka
OB 2021-06-2626.06.2021 Oblastní žebříček, Jarní trojúhelník - E2 D16B Gelnerová Anna KRL0653 12:20:00 Startovka
OB 2021-06-2727.06.2021 Oblastní žebříček, Jarní trojúhelník - E3 D16B Gelnerová Anna KRL0653 11:37:00 Startovka
OB 2016-04-0909.04.2016 Mistrovství oblasti štafet Linie Gelnerová Anna KRL0653
OB 2016-05-2020.05.2016 Jarní trojúhelník D10C Gelnerová Anna KRL0653
OB 2016-08-1010.08.2016 Česká Kanada 2016 D10 Gelnerová Anna KRL0653
OB 2016-08-2626.08.2016 West cup D10C Gelnerová Anna KRL0653
OB 2017-03-1111.03.2017 Mistrovství oblasti štafet HD12 Gelnerová Anna KRL0653
OB 2017-04-2929.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 D12B Gelnerová Anna KRL0653
OB 2017-08-1111.08.2017 Rumcajsovy míle D12 Gelnerová Anna KRL0653
OB 2017-09-0101.09.2017 West cup D12 Gelnerová Anna KRL0653
OB 2018-03-2424.03.2018 Oblastní žebříček D12 Gelnerová Anna KRL0653
OB 2018-03-2424.03.2018 Oblastní žebříček D12 Gelnerová Anna KRL0653
OB 2018-03-2525.03.2018 Oblastní žebříček D12 Gelnerová Anna KRL0653
OB 2018-05-2626.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D12 Gelnerová Anna KRL0653
OB 2018-05-2727.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D12 Gelnerová Anna KRL0653
OB 2018-08-1111.08.2018 Rumcajsovy míle D12 Gelnerová Anna KRL0653
OB 2018-08-3131.08.2018 West cup D12 Gelnerová Anna KRL0653
OB 2018-10-1313.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet DH12 Gelnerová Anna KRL0653
OB 2018-10-1414.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH14 Gelnerová Anna KRL0653
OB 2019-04-0606.04.2019 Mistrovství oblasti štafet HD14 Gelnerová Anna KRL0653
OB 2019-05-1111.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D14 Gelnerová Anna KRL0653
OB 2019-05-1212.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D14 Gelnerová Anna KRL0653
OB 2019-10-0505.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D14 Gelnerová Anna KRL0653
OB 2019-10-0606.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH14 Gelnerová Anna KRL0653
OB 2020-08-1414.08.2020 Tis 2020 D14 Gelnerová Anna KRL0653
OB 2020-10-1111.10.2020 Utkání oblastních žákovských výběrů DH14 Gelnerová Anna KRL0653
OB 2021-07-2121.07.2021 Bohemia Orienteering D16A Gelnerová Anna KRL0653 Přihlášen
OB 2021-07-2121.07.2021 Bohemia Orienteering - E1 D16A Gelnerová Anna KRL0653 Přihlášen
OB 2021-07-2222.07.2021 Bohemia Orienteering - E2 D16A Gelnerová Anna KRL0653 Přihlášen
OB 2021-07-2323.07.2021 Bohemia Orienteering - E3 D16A Gelnerová Anna KRL0653 Přihlášen
OB 2021-07-2424.07.2021 Bohemia Orienteering - E4 D16A Gelnerová Anna KRL0653 Přihlášen
OB 2021-07-2525.07.2021 Bohemia Orienteering - E5 D16A Gelnerová Anna KRL0653 Přihlášen
OB 2021-05-0808.05.2021 MLOK OPEN 2021 (mapový měřený trénink ZČO) D16 (11:00) Gelnerová Anna KRL0653
OB 2021-05-1515.05.2021 Individuální měřený trénink ZČO D21 11:00-11:30 Gelnerová Anna KRL0653
OB 2021-06-2525.06.2021 Jarní trojúhelník D16B Gelnerová Anna KRL0653 Přihlášen