Závodník: Termer Štěpán

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 03.12.2019 Orienťák pro Madlenku Krátká 11. Termer Štěpán VSP0807 22:41 + 5:56
OB 02.11.2019 Oblastní žebříček H12C 16. Termer Štěpán VSP0807 38:39 + 11:25
OB 31.10.2019 Noční bohnický orienťák 2019 T4A 47. Termer Štěpán VSP0807 37:50 + 12:06
OB 26.10.2019 Oblastní žebříček H12C 28. Termer Štěpán VSP0807 45:07 + 20:53
OB 19.10.2019 Oblastní žebříček H12C 19. Termer Štěpán VSP0807 38:16 + 12:38
OB 12.10.2019 Oblastní žebříček H12 24. Termer Štěpán VSP0807 42:03 + 19:53
OB 26.09.2019 Podvečerní O-běh Folimankou T2 7. Termer Štěpán VSP0807 17:55 + 3:27
OB 08.09.2019 Žebříček B-Čechy západ H12C 34. Termer Štěpán VSP0807 26:23 + 10:49
OB 07.09.2019 Žebříček B-Čechy západ H12C 9. Termer Štěpán VSP0807 30:43 + 8:57
OB 01.09.2019 Cena východních Čech - E3 H12A 13. Termer Štěpán VSP0807 40:08 + 13:20
OB 31.08.2019 Veřejný závod H12 3. Termer Štěpán VSP0807 9:09 + 1:09
OB 31.08.2019 Cena východních Čech - E2 H12A 14. Termer Štěpán VSP0807 42:33 + 16:14
OB 30.08.2019 Cena východních Čech - E1 H12A 10. Termer Štěpán VSP0807 36:44 + 12:27
OB 11.08.2019 Orienteering Adventure - E5 H12 12. Termer Štěpán VSP0807 30:43 + 11:59
OB 10.08.2019 Orienteering Adventure - E4 H12 15. Termer Štěpán VSP0807 20:36 + 7:04
OB 09.08.2019 Orienteering Adventure - E3 H12 30. Termer Štěpán VSP0807 43:07 + 25:50
OB 08.08.2019 Orienteering Adventure - E2 H12 14. Termer Štěpán VSP0807 27:24 + 11:28
OB 07.08.2019 Orienteering Adventure - E1 H12 13. Termer Štěpán VSP0807 16:34 + 6:00
OB 28.07.2019 Bohemia orienteering - E5 H12A 28. Termer Štěpán VSP0807 67:29 + 42:27
OB 27.07.2019 Bohemia orienteering - E4 H12A 20. Termer Štěpán VSP0807 42:14 + 23:04
OB 26.07.2019 Bohemia orienteering - E3 H12A 9. Termer Štěpán VSP0807 19:23 + 4:18
OB 25.07.2019 Bohemia orienteering - E2 H12A 11. Termer Štěpán VSP0807 27:53 + 6:00
OB 24.07.2019 Bohemia orienteering - E1 H12A 30. Termer Štěpán VSP0807 60:52 + 36:23
OB 16.06.2019 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti H12 13. Termer Štěpán VSP0807 36:21 + 12:10
OB 15.06.2019 Žebříček B-Čechy západ H12 6. Termer Štěpán VSP0807 37:43 + 6:52
OB 02.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE H12 9. Termer Štěpán VSP0807 21:02 + 4:47
OB 12.05.2019 Oblastní žebříček H12 16. Termer Štěpán VSP0807 38:32 + 11:32
OB 11.05.2019 Veřejný závod H12 13. Termer Štěpán VSP0807 29:57 + 9:38
OB 08.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati H12 28. Termer Štěpán VSP0807 31:26 + 14:56
OB 04.05.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati H12C 24. Termer Štěpán VSP0807 36:02 + 14:47
OB 01.05.2019 Oblastní žebříček H12 45. Termer Štěpán VSP0807 11:17 + 4:33
OB 14.04.2019 INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H12C 12. Termer Štěpán VSP0807 26:29 + 8:00
OB 07.04.2019 Oblastní žebříček H12 13. Termer Štěpán VSP0807 28:03 + 8:36
OB 06.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu H12 Termer Štěpán VSP0807 DISK
OB 31.03.2019 Oblastní žebříček H12 10. Termer Štěpán VSP0807 25:47 + 5:48
OB 24.03.2019 Oblastní žebříček (Jarní pohár) H12C 38. Termer Štěpán VSP0807 63:52 + 36:38
OB 22.02.2019 Manufaktura Pražský žebříček - jaro 2019 H12 28 Termer Štěpán VSP0807
OB 22.02.2019 Manufaktura Pražský žebříček - podzim 2019 H12 43 Termer Štěpán VSP0807
OB 03.11.2018 Oblastní žebříček H12C 25. Termer Štěpán LTU0800 36:59 + 14:14
OB 01.11.2018 Noční bohnický orienťák 2018 T2 79. Termer Štěpán LTU0800 30:21 + 15:37
OB 27.10.2018 Oblastní žebříček H12C 20. Termer Štěpán LTU0800 34:53 + 13:21
OB 20.10.2018 Oblastní žebříček H12C 17. Termer Štěpán LTU0800 32:56 + 10:02
OB 13.10.2018 Oblastní žebříček H12C 14. Termer Štěpán LTU0800 34:53 + 11:35
OB 06.10.2018 Oblastní žebříček H12C 19. Termer Štěpán LTU0800 37:43 + 13:07
OB 26.09.2018 Podvečerní O-běh Folimankou T2 6. Termer Štěpán LTU0800 15:13 + 3:43
OB 22.09.2018 Oblastní žebříček H10C 29. Termer Štěpán LTU0800 35:06 + 15:17
OB 02.09.2018 Cena východních Čech - E3 H10C 4. Termer Štěpán LTU0800 18:28 + 1:28
OB 01.09.2018 Cena východních Čech - E2 H10C 4. Termer Štěpán LTU0800 26:55 + 4:25
OB 31.08.2018 Cena východních Čech - E1 H10C 21. Termer Štěpán LTU0800 22:53 + 9:44
OB 26.08.2018 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3 H10 4. Termer Štěpán LTU0800 22:00 + 2:23
OB 25.08.2018 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2 H10 33. Termer Štěpán LTU0800 36:20 + 16:32
OB 24.08.2018 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E1 H10 39. Termer Štěpán LTU0800 18:15 + 7:18
OB 10.06.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček H10C 8. Termer Štěpán LTU0800 24:59 + 10:24
OB 06.06.2018 4.závod Žaket Pražského poháru žactva H10 7. Termer Štěpán LTU0800 17:09 + 5:25
OB 02.06.2018 Oblastní žebříček H10C 15. Termer Štěpán LTU0800 16:14 + 6:12
OB 30.05.2018 3. závod Žaket Pražský pohár žactva H10 10. Štěpán Termer LTU0800 22:18 + 9:55
OB 12.05.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati H10C 2. Termer Štěpán LTU0800 22:57 + 2:30
OB 08.05.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati H10C 2. Termer Štěpán LTU0800 18:25 + 3:08
OB 06.05.2018 Žebříček B-Čechy východ H10C 3. Termer Štěpán LTU0800 25:05 + 2:46
OB 05.05.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček H10C 5. Termer Štěpán LTU0800 29:35 + 4:46
OB 21.04.2018 Oblastní žebříček H10C 5. Termer Štěpán LTU0800 34:41 + 7:22
OB 15.04.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A H12 10. Termer Štěpán LTU0800 20:33 + 7:13
OB 14.04.2018 Oblastní žebříček H10C 16. Termer Štěpán LTU0800 24:38 + 7:12
OB 08.04.2018 Oblastní žebříček H12 39. Termer Stepán LTU0800 45:37 + 21:05
OB 07.04.2018 Oblastní žebříček H10C 3. Termer Štěpán LTU0800 17:15 + 0:44
OB 31.03.2018 Velikonoce ve skalách - E2 H12 19. Termer Štěpán LTU0800 26:18 + 9:05
OB 30.03.2018 Velikonoce ve skalách H12 Termer Štěpán LTU0800 DISK
OB 25.03.2018 Oblastní žebříček (Jarní pohár) H10C 19. Termer Štěpán LTU0800 32:05 + 13:09
OB 17.03.2018 Veřejný závod (Jarní skály) H10 Termer Štěpán LTU0800 DISK
OB 02.01.2018 Východočeský pohár žactva - jaro 2018 H10C 7 Termer Štěpán LTU0800
OB 02.01.2018 Východočeský pohár žactva - podzim 2018 H10C 53 Termer Štěpán LTU0800
OB 02.01.2018 Východočeský pohár žactva - podzim 2018 H12C 19 Termer Štěpán LTU0800
OB 05.11.2017 Oblastní žebříček H10 6. Termer Štěpán LTU0800 24:26 + 5:20
OB 04.11.2017 Oblastní žebříček H10C 20. Termer Štěpán LTU0800 23:35 + 7:02
OB 21.10.2017 Oblastní žebříček H10C 31. Termer Štěpán LTU0800 39:20 + 19:35
OB 07.10.2017 Oblastní žebříček H10C 15. Termer Štěpán LTU0800 37:04 + 17:35
OB 24.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE D3 5. Termer Štěpán LTU0800 33:58 + 7:41
OB 23.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace, WRE-Q) D3 35. Termer Štěpán LTU0800 51:58 + 27:54
OB 16.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A H12 35. Termer Štěpán LTU0800 22:12 + 10:10
OB 09.09.2017 Žebříček B-Čechy H10C 13. Termer Štěpán LTU0800 30:58 + 9:13
OB 01.09.2017 Pražský žebříček DH10 - podzim 2017 H10 42 Termer Štěpán LTU0800
OB 27.08.2017 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3 H10 24. Termer Štěpán LTU0800 25:58 + 11:22
OB 26.08.2017 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2 H10 13. Termer Štěpán LTU0800 19:14 + 4:16
OB 25.08.2017 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E1 H10 38. Termer Štěpán LTU0800 45:45 + 27:11
OB 16.07.2017 Grand prix Silesia - E4 H10 9. Termer Štěpán LTU0800 32:46 + 13:23
OB 15.07.2017 Grand prix Silesia - E3 H10 7. Termer Štěpán LTU0800 43:40 + 16:51
OB 18.06.2017 Žebříček B-Čechy H12C 33. Termer Štěpán LTU0800 89:09 + 69:59
OB 17.06.2017 Žebříček B-Čechy H12C 33. Termer Štěpán LTU0800 47:19 + 25:13
OB 03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H10C 8. Termer Štěpán LTU0800 26:03 + 6:44
OB 30.05.2017 PLŽ - 3.kolo JIL H10 7. Termer Štěpán LTU0800 29:29 + 5:36
OB 27.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati H10C 22. Termer Štěpán LTU0800 39:27 + 23:42
OB 08.05.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati H10C 6. Termer Štěpán LTU0800 14:33 + 3:18
OB 15.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 - E2 H10 17. Termer Štěpán LTU0800 29:14 + 14:55
OB 08.04.2017 Oblastní žebříček H10C 10. Termer Štěpán LTU0800 34:28 + 14:31
OB 01.04.2017 Oblastní žebříček H10N 8. Termer Štěpán LTU0800 35:14 + 10:15
OB 01.04.2017 Oblastní žebříček H10N 5. Termer Štěpán LTU0800 21:10 + 5:25
OB 25.03.2017 Oblastní žebříček H10N 10. Termer Štěpán LTU0800 25:54 + 8:07
OB 04.01.2017 Východočeský pohár žactva - jaro 2017 H10C 27 Termer Štěpán LTU0800
OB 04.01.2017 Východočeský pohár žactva - podzim 2017 H10C 29 Termer Štěpán LTU0800
OB 05.11.2016 Oblastní žebříček H10N 5. Termer Štěpán LTU0800 18:55 + 3:12
OB 16.10.2016 Oblastní žebříček H10N 2. Termer Štěpán LTU0800 25:35 + 4:16
OB 15.10.2016 Oblastní žebříček H10N 8. Termer Štěpán LTU0800 32:33 + 7:43
OB 27.09.2016 7.závod Podkrkonošské ligy žáků H10 25. Termer Štěpán LTU0800 58:53 + 38:31
OB 24.09.2016 Oblastní žebříček H10N 16. Termer Štěpán LTU0800 34:51 + 19:36
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček H10N 19. Termer Štěpán LTU0800 48:28 + 26:03
OB 14.08.2016 Česká Kanada 2016 - E5 H10 34. Termer Štěpán LTU0800 42:55 + 26:14
OB 13.08.2016 Česká Kanada 2016 - E4 H10 37. Termer Štěpán LTU0800 74:40 + 50:42
OB 12.08.2016 Česká Kanada 2016 - E3 H10 35. Termer Štěpán LTU0800 24:44 + 12:38
OB 11.08.2016 Česká Kanada 2016 - E2 H10 32. Termer Štěpán LTU0800 48:12 + 27:22
OB 10.08.2016 Česká Kanada 2016 - E1 H10 37. Termer Štěpán LTU0800 98:55 + 84:13
OB 11.06.2016 Oblastní žebříček H10N 15. Termer Štěpán LTU0800 21:57 + 9:55
OB 28.05.2016 Oblastní žebříček H10N 16. Termer Štěpán LTU0800 45:07 + 25:13
OB 21.05.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati H10C 14. Termer Štěpán LTU0800 52:01 + 31:19
OB 23.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati H10C 15. Termer Štěpán LTU0800 43:39 + 27:35
OB 16.04.2016 Oblastní žebříček H10C 11. Termer Štěpán LTU0800 40:10 + 21:00
OB 09.04.2016 Oblastní žebříček H10C 14. Termer Štěpán LTU0800 27:53 + 14:07
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu H10C 12. Termer Štěpán LTU0800 23:07 + 10:47
OB 02.04.2016 Oblastní žebříček H10N 1. Termer Štěpán LTU0800 30:11
OB 20.03.2016 Oblastní žebříček (Jarní pohár) H10N 5. Termer Štěpán LTU0800 36:52 + 16:34
OB 10.08.2016 Česká Kanada 2016 H10 Termer Štěpán LTU0800
OB 14.06.2016 3. závod Podkrkonošské ligy a veřejný závod v OB H10 Termer Štěpán LTU0800
OB 14.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 H10 Termer Štěpán LTU0800
OB 16.05.2017 PLŽ - 2.kolo LTU H10 Termer Štěpán LTU0800
OB 13.07.2017 Grand prix Silesia H10 Termer Štěpán LTU0800
OB 25.08.2017 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji H10 Termer Štěpán LTU0800
OB 27.06.2017 PLŽ - 4.kolo VRL H10 Termer Štěpán LTU0800
OB 16.09.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H12 Termer Štěpán LTU0800
OB 17.09.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H12 Termer Štěpán LTU0800
OB 15.05.2018 Podkrkonošská liga, Okresní přebor škol okresu Trutnov H10 Termer Štěpán LTU0800
OB 02.06.2018 Mistrovství oblasti štafet H12 Termer Štěpán LTU0800
OB 24.08.2018 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji H10 Termer Štěpán LTU0800
OB 31.08.2018 Cena východních Čech H10C Termer Štěpán LTU0800
OB 24.07.2019 Bohemia orienteering H12A Termer Štěpán VSP0807
OB 13.04.2019 Mistrovství oblasti štafet DH12 Termer Štěpán VSP0807
OB 22.05.2019 2. závod DsM a Žaket Pražský pohár žactva H12 Termer Štěpán VSP0807
OB 30.08.2019 Cena východních Čech H12A Termer Štěpán VSP0807
OB 07.08.2019 Orienteering Adventure H12 Termer Štěpán VSP0807
OB 18.09.2019 OB - štafety mládeže DH12 Termer Štěpán VSP0807
OB 05.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet H12 Termer Štěpán VSP0807
OB 05.12.2019 Mikulášův kufr HOLÁTKA 2 Termer Štěpán VSP0807