Závodník: Luterová Laura

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 02.11.2019 Oblastní žebříček D10C 6. Luterová Laura PLU1051 20:47 + 4:44
OB 26.10.2019 Oblastní žebříček D10C 13. Luterová Laura PLU1051 22:31 + 9:03
OB 12.10.2019 Oblastní žebříček D10C 6. Luterová Laura PLU1051 15:02 + 2:54
OB 28.09.2019 Oblastní žebříček D10C 11. Luterová Laura PLU1051 25:53 + 4:10
OB 14.09.2019 Oblastní žebříček D10 17. Luterová Laura PLU1051 36:31 + 18:01
OB 25.08.2019 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3 D10 20. Luterová Laura PLU1051 41:53 + 25:34
OB 24.08.2019 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2 D10 8. Luterová Laura PLU1051 25:14 + 7:15
OB 23.08.2019 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E1 D10 4. Luterová Laura PLU1051 21:44 + 3:11
OB 14.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E3 D10 10. Luterová Laura PLU1051 25:48 + 9:02
OB 13.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E2 D10 14. Luterová Laura PLU1051 36:31 + 17:03
OB 12.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E1 D10 20. Luterová Laura PLU1051 69:47 + 51:37
OB 30.06.2019 Cena střední Moravy - E3 D10C 8. Luterová Laura PLU1051 24:49 + 7:32
OB 29.06.2019 Cena střední Moravy - E2 D10C 18. Luterová Laura PLU1051 52:23 + 30:32
OB 28.06.2019 Cena střední Moravy - E1 D10C 12. Luterová Laura PLU1051 14:06 + 5:37
OB 16.06.2019 Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ D10C 6. Luterová Laura PLU1051 17:19 + 3:14
OB 15.06.2019 Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D10C Luterová Laura PLU1051 DISK
OB 02.06.2019 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D10C 12. Luterová Laura PLU1051 24:24 + 6:24
OB 01.06.2019 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D10C 11. Luterová Laura PLU1051 27:00 + 8:47
OB 25.05.2019 Oblastní žebříček D10C 7. Luterová Laura PLU1051 38:34 + 15:07
OB 11.05.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček, WRE D10C Luterová Laura PLU1051 DISK
OB 04.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati D10C 9. Luterová Laura PLU1051 43:06 + 21:34
OB 13.04.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati D10C 11. Luterová Laura PLU1051 48:05 + 26:57
OB 31.03.2019 Veřejný závod D10C 5. Luterová Laura PLU1051 13:51 + 5:54
OB 30.03.2019 Oblastní žebříček HD10N 11. Luterová Laura PLU1051 44:03 + 22:31
OB 11.03.2019 Hanácký žebříček jaro 2019 D10C 10 Luterová Laura PLU1051
OB 11.03.2019 Hanácký žebříček podzim 2019 D10C 6 Luterová Laura PLU1051
OB 06.10.2018 Oblastní žebříček HD10N Luterová Laura PLU1051
OB 20.10.2018 Oblastní žebříček HD10N Luterová Laura PLU1051
OB 03.11.2018 Oblastní žebříček DH10N Luterová Laura PLU1051
OB 10.11.2018 Oblastní žebříček HD10N Luterová Laura PLU1051
OB 28.04.2019 Mistrovství oblasti sprintových štafet DH14 Luterová Laura PLU1051
OB 23.08.2019 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji D10 Luterová Laura PLU1051
OB 28.06.2019 Cena střední Moravy D10C Luterová Laura PLU1051
OB 12.07.2019 H.S.H Vysočina cup D10 Luterová Laura PLU1051
OB 16.11.2019 2. závod zimní ligy Hanácké oblasti D10 Luterová Laura PLU1051 Přihlášen