Závodník: Hrstková Dana

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z rankingu
Výpis z rankingu veteránů
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
Ranking
Ranking veteránů
OB 22.09.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) D55A 3. Hrstková Dana SJI6051 52:57 + 3:11 050315031
OB 21.09.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D55 2. Hrstková Dana SJI6051 41:36 + 2:23 053325332
OB 08.09.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D45B 7. Hrstková Dana SJI6051 50:29 + 10:12 040634063
OB 07.09.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D45B 5. Hrstková Dana SJI6051 60:11 + 9:06 048904890
OB 01.09.2019 West cup - E3, oblastní žebříček D45 1. Hrstková Dana SJI6051 53:57 044594459
OB 01.09.2019 Liga Vysočiny podzim 2019 D45 3 Hrstková Dana SJI6051
OB 31.08.2019 West cup - E2, oblastní žebříček D45 1. Hrstková Dana SJI6051 59:17 048764876
OB 30.08.2019 West cup - E1 D45 1. Hrstková Dana SJI6051 42:34 046114611
OB 30.08.2019 West cup D45 1. Hrstková Dana SJI6051 155:48
OB 04.08.2019 Veřejný závod D50 5. Hrstková Dana SJI6051 42:47 + 4:05 040244024
OB 03.08.2019 Veřejný závod D50 5. Hrstková Dana SJI6051 62:12 + 6:04 041594159
OB 07.07.2019 Třemošná 2019 - E3 D45 6. Hrstková Dana SJI6051 65:08 + 5:32 044664466
OB 06.07.2019 Třemošná 2019 - E2 D45 6. Hrstková Dana SJI6051 43:24 + 7:20 040564056
OB 05.07.2019 Třemošná 2019 - E1 D45 10. Hrstková Dana SJI6051 64:15 + 16:10 036013601
OB 23.06.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) D55A 9. Hrstková Dana SJI6051 38:45 + 11:12 038513851
OB 22.06.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D55 5. Hrstková Dana SJI6051 36:56 + 5:14 050765076
OB 16.06.2019 Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ D55B 4. Hrstková Dana SJI6051 34:55 + 4:00 043154315
OB 15.06.2019 Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D55B 6. Hrstková Dana SJI6051 45:36 + 8:30 041084108
OB 09.06.2019 Oblastní žebříček D45 7. Hrstková Dana SJI6051 45:31 + 6:17 043474347
OB 02.06.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D45B MS Hrstková Dana SJI6051 39:34 + 4:06 000000
OB 12.05.2019 Oblastní žebříček D45 2. Hrstková Dana SJI6051 32:27 + 2:03 043754375
OB 11.05.2019 Oblastní žebříček D45 2. Hrstková Dana SJI6051 11:56 + 0:12 041764176
OB 11.05.2019 Oblastní žebříček D45 2. Hrstková Dana SJI6051 34:35 + 1:00 040974097
OB 28.04.2019 Oblastní žebříček D45L 9. Hrstková Dana SJI6051 53:23 + 11:51 040134013
OB 20.10.2018 Oblastní žebříček D45 1. Hrstková Dana SJI6051 28:01 044964496
OB 06.10.2018 Oblastní žebříček D45 2. Hrstková Dana SJI6051 41:31 + 5:30 040294029
OB 28.09.2018 Oblastní žebříček D45 2. Hrstková Dana SJI6051 53:47 + 0:01 047234723
OB 23.09.2018 Oblastní žebříček D35 2. Hrstková Dana SJI6051 39:47 + 1:47 046394639
OB 22.09.2018 Oblastní žebříček D35 2. Hrstková Dana SJI6051 50:34 + 1:06 045604560
OB 02.09.2018 West cup - E3 D45 7. Hrstková Dana SJI6051 52:48 + 10:14 036903690
OB 01.09.2018 Oblastní žebříček, West cup - E2 D45 2. Hrstková Dana SJI6051 46:29 + 0:35 044124412
OB 01.09.2018 Liga Vysočiny podzim 2018 D45 1 Hrstková Dana SJI6051
OB 31.08.2018 Oblastní žebříček, West cup - E1 D45 2. Hrstková Dana SJI6051 15:21 + 0:30 044114411
OB 26.08.2018 Oblastní žebříček D45 1. Hrstková Dana SJI6051 31:55 039513951
OB 25.08.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati D45 1. Hrstková Dana SJI6051 48:27 039153915
OB 08.07.2018 Veteran cup open - E3 D50 3. Hrstková Dana SJI6051 30:47 + 1:42 044184418
OB 07.07.2018 Veteran cup open - E2 D50 1. Hrstková Dana SJI6051 40:28 047424742
OB 06.07.2018 Veteran cup open - E1 D50 1. Hrstková Dana SJI6051 20:47 047144714
OB 01.07.2018 Cena střední Moravy - E3 D45B 3. Hrstková Dana SJI6051 41:34 + 6:01 053755375
OB 30.06.2018 Cena střední Moravy - E2 D45B 10. Hrstková Dana SJI6051 43:29 + 9:48 044464446
OB 29.06.2018 Cena střední Moravy - E1 D45B 9. Hrstková Dana SJI6051 42:23 + 11:03 043224322
OB 10.06.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D50B 2. Hrstková Dana SJI6051 35:35 + 3:11 044404440
OB 09.06.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D50B 1. Hrstková Dana SJI6051 55:07 046534653
OB 02.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati D45 8. Hrstková Dana SJI6051 49:07 + 5:20 047114711
OB 20.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D45C 7. Hrstková Dana SJI6051 27:43 + 4:56 049654965
OB 12.05.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati D45 4. Hrstková Dana SJI6051 36:39 + 3:16 045454545
OB 06.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D50B 18. Hrstková Dana SJI6051 63:45 + 19:02 032333233
OB 05.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D50B 10. Hrstková Dana SJI6051 39:47 + 7:13 037563756
OB 28.04.2018 Oblastní žebříček D45 1. Hrstková Dana SJI6051 44:44 045784578
OB 22.04.2018 Oblastní žebříček D45 4. Hrstková Dana SJI6051 29:30 + 1:52 047134713
OB 14.04.2018 Oblastní žebříček D45 1. Hrstková Dana SJI6051 42:50 052355235
OB 07.04.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati D45 2. Hrstková Dana SJI6051 43:43 + 0:04 034343434
OB 01.04.2018 Liga Vysočiny jaro 2018 D45 8 Hrstková Dana SJI6051
OB 21.10.2017 Oblastní žebříček D35 1. Hrstková Dana SJI6051 61:27 043414341
OB 15.10.2017 Oblastní žebříček D45 1. Hrstková Dana SJI6051 56:22 048654865
OB 24.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE D55A 2. Hrstková Dana SJI6051 49:51 + 3:39 049974997
OB 23.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace, WRE-Q) D55 2. Hrstková Dana SJI6051 40:31 + 0:10 050295029
OB 10.09.2017 Žebříček B-Čechy D50B 2. Hrstková Dana SJI6051 30:16 + 0:41 046834683
OB 09.09.2017 Žebříček B-Čechy D50B 4. Hrstková Dana SJI6051 46:33 + 7:20 045294529
OB 03.09.2017 West cup - E3, oblastní žebříček D45 1. Hrstková Dana SJI6051 41:35 048884888
OB 02.09.2017 West cup - E2, oblastní žebříček D45 1. Hrstková Dana SJI6051 45:32 048644864
OB 01.09.2017 West cup - E1 D45 1. Hrstková Dana SJI6051 43:29 050705070
OB 01.09.2017 Liga Vysočiny podzim 2017 D35 14 Hrstková Dana SJI6051
OB 01.09.2017 Liga Vysočiny podzim 2017 D45 13 Hrstková Dana SJI6051
OB 06.08.2017 Advanta cup 2017 - E3 D55 1. Hrstková Dana SJI6051 49:11 046424642
OB 05.08.2017 Advanta cup 2017 - E2 D55 5. Hrstková Dana SJI6051 31:50 + 5:02 037983798
OB 04.08.2017 Advanta cup 2017 - E1 D55 2. Hrstková Dana SJI6051 31:45 + 0:42 043844384
OB 16.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E3 D50B 4. Hrstková Dana SJI6051 41:47 + 5:57 046134613
OB 15.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E2 D50B 3. Hrstková Dana SJI6051 50:59 + 3:04 049154915
OB 14.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E1 D50B 5. Hrstková Dana SJI6051 30:46 + 4:06 046294629
OB 02.07.2017 Cena střední Moravy - E3 D45B 1. Hrstková Dana SJI6051 42:08 055135513
OB 01.07.2017 Cena střední Moravy - E2 D45B 3. Hrstková Dana SJI6051 50:21 + 3:14 052055205
OB 30.06.2017 Cena střední Moravy - E1 D45B 6. Hrstková Dana SJI6051 30:01 + 3:45 048804880
OB 18.06.2017 Žebříček B-Čechy D50B 1. Hrstková Dana SJI6051 34:54 051135113
OB 17.06.2017 Žebříček B-Čechy D50B 4. Hrstková Dana SJI6051 44:54 + 2:46 046844684
OB 11.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE D55A 2. Hrstková Dana SJI6051 31:06 + 2:01 051845184
OB 10.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q) D55 4. Hrstková Dana SJI6051 25:54 + 1:55 048884888
OB 04.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D50B 4. Hrstková Dana SJI6051 67:33 + 13:45 046084608
OB 03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D50B 12. Hrstková Dana SJI6051 49:56 + 9:51 038873887
OB 27.05.2017 Oblastní žebříček D45 4. Hrstková Dana SJI6051 37:14 + 6:00 040854085
OB 27.05.2017 Oblastní žebříček D45 2. Hrstková Dana SJI6051 13:26 + 0:02 046254625
OB 14.05.2017 Žebříček B-Čechy D50B 16. Hrstková Dana SJI6051 44:50 + 13:28 035633563
OB 13.05.2017 Žebříček B-Čechy D50B 2. Hrstková Dana SJI6051 59:30 + 10:36 047694769
OB 30.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E3, oblastní žebříček D45C 3. Hrstková Dana SJI6051 54:10 + 7:45 044434443
OB 29.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E1, oblastní žebříček D45C 2. Hrstková Dana SJI6051 19:44 + 1:02 045224522
OB 29.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E2, oblastní žebříček D45C 2. Hrstková Dana SJI6051 32:28 + 2:21 046464646
OB 22.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D45 1. Hrstková Dana SJI6051 17:39 047224722
OB 22.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati D45 1. Hrstková Dana SJI6051 38:16 041424142
OB 01.04.2017 Oblastní žebříček D45 3. Hrstková Dana SJI6051 47:21 + 3:13 043094309
OB 01.04.2017 Liga Vysočiny jaro 2017 D45 3 Hrstková Dana SJI6051
OB 01.01.2017 Žebříček B-Čechy 2017 D50B 2 Hrstková Dana SJI6051
OB 04.12.2016 Liga Vysočiny - test D35 3 Hrstková Dana SJI6051
OB 28.10.2016 Oblastní žebříček D35 2. Hrstková Dana SJI6051 43:08 + 6:24
OB 22.10.2016 Oblastní žebříček D35 1. Hrstková Dana SJI6051 48:10
OB 15.10.2016 Oblastní žebříček D35 5. Hrstková Dana SJI6051 58:45 + 9:39
OB 02.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (finále) D55B 1. Hrstková Dana SJI6051 45:41
OB 01.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (kvalifikace) D55 Hrstková Dana SJI6051 DISK
OB 24.09.2016 Oblastní žebříček D35 11. Hrstková Dana SJI6051 47:57 + 7:18
OB 11.09.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D50B 2. Hrstková Dana SJI6051 32:35 + 3:08
OB 10.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D50B 12. Hrstková Dana SJI6051 54:53 + 12:39
OB 28.08.2016 West cup - E3, oblastní žebříček D35C 2. Hrstková Dana SJI6051 59:36 + 5:14
OB 27.08.2016 West cup - E2, oblastní žebříček D35C 3. Hrstková Dana SJI6051 65:38 + 3:09
OB 26.08.2016 West cup - E1 D35C 2. Hrstková Dana SJI6051 52:18 + 3:04
OB 06.08.2016 Rumcajsovy míle - E2 T 13. Hrstková Dana SJI6051 62:20 + 20:35
OB 05.08.2016 Rumcajsovy míle T Hrstková Dana SJI6051 DISK
OB 10.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E3 D50B 7. Hrstková Dana SJI6051 34:16 + 7:05
OB 09.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E2 D50B 5. Hrstková Dana SJI6051 53:53 + 4:48
OB 08.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E1 D50B 2. Hrstková Dana SJI6051 32:14 + 0:41
OB 03.07.2016 Veteran cup - E3 D50 1. Hrstková Dana SJI6051 28:34
OB 02.07.2016 Veteran cup - E2 D50 1. Hrstková Dana SJI6051 49:09
OB 01.07.2016 Veteran cup - E1 D50 1. Hrstková Dana SJI6051 13:56
OB 26.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (finále) D55A 5. Hrstková Dana SJI6051 40:01 + 1:35
OB 25.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (kvalifikace) D55 5. Hrstková Dana SJI6051 34:17 + 4:18
OB 19.06.2016 Žebříček B-Čechy D50B 1. Hrstková Dana SJI6051 34:29
OB 18.06.2016 Žebříček B-Čechy, mistrovství oblasti na klasické trati D50B 1. Hrstková Dana SJI6051 46:37
OB 11.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati D45 3. Hrstková Dana SJI6051 45:14 + 0:42
OB 23.04.2016 Oblastní žebříček D45 1. Hrstková Dana SJI6051 34:51
OB 24.10.2015 Oblastní žebříček D35 3. Hrstková Dana SJI6051 64:40 + 7:02
OB 18.10.2015 Oblastní žebříček D35 2. Hrstková Dana SJI6051 63:47 + 0:50
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček D35 2. Hrstková Dana SJI6051 33:42 + 3:21
OB 27.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) D55A 4. Hrstková Dana SJI6051 44:07 + 1:41
OB 26.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D55 5. Hrstková Dana SJI6051 43:16 + 4:27
OB 06.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D50B 2. Hrstková Dana SJI6051 26:17 + 0:46
OB 05.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D50B 1. Hrstková Dana SJI6051 48:41
OB 30.08.2015 West cup - E3, oblastní žebříček D35C 2. Hrstková Dana SJI6051 49:12 + 0:53
OB 29.08.2015 West cup - E2, oblastní žebříček D35C 3. Hrstková Dana SJI6051 41:02 + 6:26
OB 28.08.2015 West cup - E1 D35C 8. Hrstková Dana SJI6051 20:56 + 5:38
OB 19.07.2015 Advanta cup - E5 D45A 2. Hrstková Dana SJI6051 44:20 + 0:34
OB 18.07.2015 Advanta cup - E4 D45A 1. Hrstková Dana SJI6051 55:31
OB 17.07.2015 Advanta cup - E2 D45A 1. Hrstková Dana SJI6051 41:43
OB 17.07.2015 Advanta cup - E3 D45A 12. Hrstková Dana SJI6051 60:18 + 14:45
OB 16.07.2015 Advanta cup - E1 D45A 2. Hrstková Dana SJI6051 13:36 + 0:26
OB 06.07.2015 Cena střední Moravy - E4 D45B 5. Hrstková Dana SJI6051 50:51 + 50:51
OB 05.07.2015 Cena střední Moravy - E3 D45B 2. Hrstková Dana SJI6051 41:26 + 2:19
OB 04.07.2015 Cena střední Moravy - E2 D45B 5. Hrstková Dana SJI6051 60:42 + 10:29
OB 03.07.2015 Cena střední Moravy - E1 D45B 3. Hrstková Dana SJI6051 19:35 + 0:45
OB 21.06.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) D55A 8. Hrstková Dana SJI6051 41:17 + 8:07
OB 20.06.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D55 1. Hrstková Dana SJI6051 28:20
OB 13.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati D45 2. Hrstková Dana SJI6051 44:19 + 0:06
OB 07.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D50B 3. Hrstková Dana SJI6051 36:46 + 4:58
OB 06.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D50B 1. Hrstková Dana SJI6051 56:48
OB 30.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D45C 6. Hrstková Dana SJI6051 17:13 + 2:38
OB 24.05.2015 Oblastní žebříček D45L 2. Hrstková Dana SJI6051 52:30 + 4:26
OB 17.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D50B 2. Hrstková Dana SJI6051 54:46 + 1:34
OB 16.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D50B 2. Hrstková Dana SJI6051 33:51 + 4:11
OB 03.05.2015 Žebříček B-Čechy D50B 4. Hrstková Dana SJI6051 35:00 + 2:48
OB 02.05.2015 Žebříček B-Čechy D50B 2. Hrstková Dana SJI6051 45:00 + 1:19
OB 25.04.2015 Oblastní žebříček D45 1. Hrstková Dana SJI6051 35:14
OB 28.03.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati D45 1. Hrstková Dana SJI6051 37:00
OB 28.03.2015 Oblastní žebříček D45 1. Hrstková Dana SJI6051 13:40
OB 25.10.2014 Oblastní žebříček D21C 9. Hrstková Dana SJI6051 59:45 + 16:16 055325532
OB 18.10.2014 Oblastní žebříček D35 4. Hrstková Dana SJI6051 48:13 + 3:41
OB 05.10.2014 Oblastní žebříček D35 2. Hrstková Dana SJI6051 40:50 + 1:25
OB 28.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D50A 5. Hrstková Dana SJI6051 51:18 + 7:07
OB 27.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D50 10. Hrstková Dana SJI6051 51:54 + 7:00
OB 13.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D45C 6. Hrstková Dana SJI6051 17:13 + 1:26
OB 07.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D50B 5. Hrstková Dana SJI6051 35:56 + 4:36
OB 06.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D50B 2. Hrstková Dana SJI6051 50:21 + 0:49
OB 31.08.2014 Oblastní žebříček, West cup - E3 D45 1. Hrstková Dana SJI6051 49:54
OB 30.08.2014 Oblastní žebříček, West cup - E2 D45 1. Hrstková Dana SJI6051 53:59
OB 29.08.2014 West cup - E1 D45 5. Hrstková Dana SJI6051 43:25 + 4:16
OB 17.08.2014 Rumcajsovy míle - E3 D45 5. Hrstková Dana SJI6051 45:14 + 10:07
OB 17.08.2014 Rumcajsovy míle - E4 D45 Hrstková Dana SJI6051 DISK
OB 16.08.2014 Rumcajsovy míle - E1 D45 2. Hrstková Dana SJI6051 29:29 + 0:40
OB 16.08.2014 Rumcajsovy míle - E2 D45 5. Hrstková Dana SJI6051 22:22 + 4:05
OB 20.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E3 D50B 5. Hrstková Dana SJI6051 55:51 + 7:33
OB 19.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E2 D50B 1. Hrstková Dana SJI6051 48:48
OB 18.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E1 D50B 1. Hrstková Dana SJI6051 28:52
OB 06.07.2014 Oblastní žebříček, Sedmihoří 2014 - E3 D45 2. Hrstková Dana SJI6051 46:21 + 0:24
OB 05.07.2014 Oblastní žebříček, Sedmihoří 2014 - E2 D45 1. Hrstková Dana SJI6051 42:55
OB 04.07.2014 Sedmihoří 2014 - E1 D45 Hrstková Dana SJI6051 DISK
OB 22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D50A Hrstková Dana SJI6051 DISK
OB 21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D50 12. Hrstková Dana SJI6051 41:49 + 8:12
OB 08.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava D50B 1. Hrstková Dana SJI6051 32:35
OB 07.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček D50B 1. Hrstková Dana SJI6051 40:22
OB 31.05.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati, Oblastní žebřiček D45 1. Hrstková Dana SJI6051 40:16
OB 18.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy D50B Hrstková Dana SJI6051 DISK
OB 17.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy D50B 3. Hrstková Dana SJI6051 57:57 + 8:07
OB 11.05.2014 Žebříček B-Čechy, Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček D50B 2. Hrstková Dana SJI6051 29:56 + 4:00
OB 10.05.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D50B 2. Hrstková Dana SJI6051 44:07 + 0:41
OB 03.05.2014 Oblastní žebříček D45 1. Hrstková Dana SJI6051 41:05
OB 12.04.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu D45 Hrstková Dana SJI6051 DISK
OB 12.04.2014 Oblastní žebříček D45 2. Hrstková Dana SJI6051 29:40 + 0:08
OB 05.04.2014 Oblastní žebříček D45 2. Hrstková Dana SJI6051 31:09 + 0:37
OB 27.10.2013 Oblastní žebříček D45 2. Hrstková Dana SJI6051 32:21 + 1:24
OB 26.10.2013 Oblastní žebříček D35 4. Hrstková Dana SJI6051 56:58 + 3:31
OB 19.10.2013 Oblastní žebříček D35 1. Hrstková Dana SJI6051 53:54
OB 05.10.2013 Oblastní žebříček D35 4. Hrstková Dana SJI6051 59:32 + 6:37
OB 22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), ČP, ŽA D50A 5. Hrstková Dana SJI6051 43:43 + 5:10
OB 21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D50 4. Hrstková Dana SJI6051 41:17 + 4:07
OB 15.09.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D45B 12. Hrstková Dana SJI6051 46:18 + 8:15
OB 14.09.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D45B 4. Hrstková Dana SJI6051 56:14 + 7:19
OB 07.09.2013 Sprint cup, Žebříček A D45C 3. Hrstková Dana SJI6051 12:08 + 0:47
OB 01.09.2013 West cup - E3, Oblastní žebříček D45 1. Hrstková Dana SJI6051 47:24
OB 31.08.2013 West Cup - E2, Oblastní žebříček D45 1. Hrstková Dana SJI6051 58:41
OB 30.08.2013 West Cup - E1, Oblastní žebříček D45 1. Hrstková Dana SJI6051 40:57
OB 18.08.2013 Rumcajsovy míle - E4 D45 1. Hrstková Dana SJI6051 49:24
OB 17.08.2013 Rumcajsovy míle - E2 D45 1. Hrstková Dana SJI6051 18:55
OB 17.08.2013 Rumcajsovy míle - E3 D45 1. Hrstková Dana SJI6051 15:35
OB 16.08.2013 Rumcajsovy míle - E1 D45 3. Hrstková Dana SJI6051 40:30 + 4:02
OB 16.08.2013 Rumcajsovy míle D45 1. Hrstková Dana SJI6051 124:24
OB 11.08.2013 Advanta cup - E3 D45A 2. Hrstková Dana SJI6051 41:25 + 2:45
OB 10.08.2013 Advanta cup - E2 D45A Hrstková Dana SJI6051 DISK
OB 09.08.2013 Advanta cup - E1 D45A 3. Hrstková Dana SJI6051 20:13 + 2:10
OB 04.08.2013 Cena střední Moravy - E3 D45B 1. Hrstková Dana SJI6051 37:28
OB 03.08.2013 Cena střední Moravy - E2 D45B 2. Hrstková Dana SJI6051 36:36 + 0:33
OB 02.08.2013 Cena střední Moravy - E1 D45B 3. Hrstková Dana SJI6051 22:53 + 1:51
OB 14.07.2013 H.S.H. Vysočina cup - E3 D45B 3. Hrstková Dana SJI6051 46:39 + 3:21
OB 13.07.2013 H.S.H. Vysočina cup - E2 D45B 10. Hrstková Dana SJI6051 63:18 + 9:24
OB 12.07.2013 H.S.H. Vysočina cup - E1 D45B 1. Hrstková Dana SJI6051 35:22
OB 23.06.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), ČP, ŽA D50A 9. Hrstková Dana SJI6051 35:06 + 11:12
OB 22.06.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D50 1. Hrstková Dana SJI6051 25:10
OB 16.06.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D45B 1. Hrstková Dana SJI6051 29:10
OB 15.06.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D45B 2. Hrstková Dana SJI6051 52:29 + 1:27
OB 09.06.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati D45 1. Hrstková Dana SJI6051 64:41
OB 02.06.2013 Žebříček B - Čechy, Oblastní žebříček D45B 3. Hrstková Dana SJI6051 25:38 + 0:46
OB 01.06.2013 Žebříček B - Čechy, Oblastní žebříček D45B 4. Hrstková Dana SJI6051 51:50 + 5:01
OB 18.05.2013 Oblastní žebříček D45 1. Hrstková Dana SJI6051 41:49
OB 12.05.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava D50B 1. Hrstková Dana SJI6051 35:15
OB 11.05.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček D50B 1. Hrstková Dana SJI6051 43:44
OB 04.05.2013 Oblastní žebříček D45 2. Hrstková Dana SJI6051 34:35 + 1:40
OB 28.04.2013 Oblastní žebříček D45 1. Hrstková Dana SJI6051 56:50
OB 16.03.2013 Veřejný závod (Jarní skály) D45 1. Hrstková Dana SJI6051 59:47
OB 25.04.2013 Žebříček B - Čechy - přihlášky D45B Hrstková Dana SJI6051
OB 25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A D45C Hrstková Dana SJI6051
OB 25.05.2013 Český pohár štafet, Česká liga klubů D135 Hrstková Dana SJI6051
OB 26.05.2013 Český pohár štafet, Česká liga klubů D135 Hrstková Dana SJI6051
OB 12.07.2013 H.S.H. Vysočina cup D45B Hrstková Dana SJI6051
OB 30.08.2013 West Cup D35 Hrstková Dana SJI6051
OB 02.08.2013 Cena střední Moravy D45B Hrstková Dana SJI6051
OB 09.08.2013 Advanta cup D45A Hrstková Dana SJI6051
OB 08.09.2013 Český pohár štafet, Česká liga klubů H135 Hrstková Dana SJI6051
OB 29.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů, ČLK, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva DH225 Hrstková Dana SJI6051
OB 28.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, ČPŠ, ČLK D135 Hrstková Dana SJI6051
OB 08.05.2014 Žebříček B - Čechy - přihlášky D50B Hrstková Dana SJI6051
OB 04.07.2014 Sedmihoří 2014 D45 Hrstková Dana SJI6051
OB 29.08.2014 West cup D45 Hrstková Dana SJI6051
OB 18.07.2014 H.S.H. Vysočina cup D50B Hrstková Dana SJI6051
OB 16.08.2014 Rumcajsovy míle D45 Hrstková Dana SJI6051
OB 13.09.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet D135 Hrstková Dana SJI6051
OB 14.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH180 Hrstková Dana SJI6051
OB 11.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet, Česká liga klubů MIX Hrstková Dana SJI6051
OB 12.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů, Česká liga klubů, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva HD225 Hrstková Dana SJI6051
OB 08.03.2015 Praga Magica ABC Hrstková Dana SJI6051
OB 19.04.2015 Český pohár štafet, mistrovství oblasti štafet MIX Hrstková Dana SJI6051
OB 16.07.2015 Advanta cup D45A Hrstková Dana SJI6051
OB 30.05.2015 Český pohár štafet, mistrovství oblasti štafet D135 Hrstková Dana SJI6051
OB 31.05.2015 Český pohár štafet H135 Hrstková Dana SJI6051
OB 03.07.2015 Cena střední Moravy D45B Hrstková Dana SJI6051
OB 14.08.2015 Rumcajsovy míle D50 Hrstková Dana SJI6051
OB 14.08.2015 Rumcajsovy míle - E1 D50 Hrstková Dana SJI6051
OB 15.08.2015 Rumcajsovy míle - E2 D50 Hrstková Dana SJI6051
OB 15.08.2015 Rumcajsovy míle - E3 D50 Hrstková Dana SJI6051
OB 16.08.2015 Rumcajsovy míle - E4 D50 Hrstková Dana SJI6051
OB 28.08.2015 West cup D35C Hrstková Dana SJI6051
OB 10.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D135 Hrstková Dana SJI6051
OB 05.12.2015 Čertovy rohy A Hrstková Dana SJI6051
OB 05.03.2016 Praga Magica ABC Hrstková Dana SJI6051
OB 14.05.2016 Žebříček B-Čechy D50B Hrstková Dana SJI6051
OB 15.05.2016 Žebříček B-Čechy D50B Hrstková Dana SJI6051
OB 08.05.2016 Oblastní žebříček D45 Hrstková Dana SJI6051
OB 08.07.2016 H.S.H. Vysočina cup D50B Hrstková Dana SJI6051
OB 01.07.2016 Veteran cup D50 Hrstková Dana SJI6051
OB 26.08.2016 West cup D35C Hrstková Dana SJI6051
OB 09.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH275 Hrstková Dana SJI6051
OB 04.12.2016 Čertovy hrby C Hrstková Dana SJI6051
OB 05.03.2017 Praga Magica ABC Hrstková Dana SJI6051
OB 29.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 D45C Hrstková Dana SJI6051
OB 01.05.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E4 D45C Hrstková Dana SJI6051
OB 30.06.2017 Cena střední Moravy D45B Hrstková Dana SJI6051
OB 14.07.2017 H.S.H. Vysočina cup D50B Hrstková Dana SJI6051
OB 04.08.2017 Advanta cup 2017 D55 Hrstková Dana SJI6051
OB 01.09.2017 West cup D45 Hrstková Dana SJI6051
OB 08.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, Česká liga klubů (A) DH225 Hrstková Dana SJI6051
OB 09.02.2018 Školení trenérů T3 T3 Hrstková Dana SJI6051
OB 10.03.2018 Praga Magica ABC Hrstková Dana SJI6051
OB 06.07.2018 Veteran cup open D50 Hrstková Dana SJI6051
OB 29.06.2018 Cena střední Moravy D45B Hrstková Dana SJI6051
OB 31.08.2018 West cup D45 Hrstková Dana SJI6051
OB 13.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet MIX Hrstková Dana SJI6051
OB 14.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH225 Hrstková Dana SJI6051
OB 05.07.2019 Třemošná 2019 D45 Hrstková Dana SJI6051
OB 05.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D135 Hrstková Dana SJI6051
OB 06.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH225 Hrstková Dana SJI6051
OB 26.10.2019 Oblastní žebříček D45 Hrstková Dana SJI6051 Přihlášen