Logo

Závodník: Sokolářová Šárka

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z funkcí na závodech
Výpis z rankingu
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
Ranking
OB 2020-10-1717.10.2020 Saxbo (závod v Německu) D21AL (Damen ab 21 A lang) 3. Sokolářová Šárka TUR9999 42:39 + 1:19
OB 2020-10-0404.10.2020 Oblastní žebříček D21L 4. Sokolářová Šárka TUR9999 43:35 + 7:15 081258125
OB 2020-10-0303.10.2020 Mistrovství ČR na krátké trati D21 12. Sokolářová Šárka TUR9999 45:37 + 5:45 091089108
OB 2020-09-0606.09.2020 Mistrovství ČR sprintových štafet DH21 17. Sokolářová Šárka TUR9999 15:34 + 1:21
OB 2020-09-0303.09.2020 Veřejný závod (Akademické M ČR) D 5. Sokolářová Šárka TUR9999 32:24 + 5:52 075727572
OB 2020-09-0202.09.2020 Veřejný závod (Akademické M ČR) D 16. Sokolářová Šárka TUR9999 14:11 + 2:24 077667766
OB 2020-08-1616.08.2020 Tis 2020 - E3 D21E 7. Sokolářová Šárka TUR9999 58:52 + 4:03
OB 2020-08-1515.08.2020 Tis 2020 - E2 D21E 3. Sokolářová Šárka TUR9999 72:00 + 3:34
OB 2020-08-1414.08.2020 Tis 2020 - E1 D21E 8. Sokolářová Šárka TUR9999 42:39 + 6:05
OB 2020-08-0202.08.2020 Sandstones | Pískovce - E3 D21E 17. Sokolářová Šárka TUR9999 48:42 + 9:24
OB 2020-08-0101.08.2020 Sandstones | Pískovce - E2 D21E 19. Sokolářová Šárka TUR9999 63:57 + 13:57
OB 2020-07-3131.07.2020 Sandstones | Pískovce - E1 D21E 22. Sokolářová Šárka TUR9999 49:08 + 15:03
OB 2020-07-1919.07.2020 Rumcajsovy míle - E3 D21A 13. Sokolářová Šárka TUR9999 49:01 + 9:10
OB 2020-07-1818.07.2020 Rumcajsovy míle - E2 D21A 18. Sokolářová Šárka TUR9999 18:01 + 3:33
OB 2020-06-2727.06.2020 Běhej s mapou - Tanvald D21E MS Sokolářová Šárka TUR9999 36:08 + 2:47
OB 2019-11-0909.11.2019 Oblastní žebříček D21L 5. Sokolářová Šárka TUR9999 43:04 + 7:43 072587258
OB 2019-10-3131.10.2019 STM 2019 D20A 11 Sokolářová Šárka TUR9999
OB 2019-10-2020.10.2019 Oblastní žebříček D21L 7. Sokolářová Šárka TUR9999 45:20 + 6:15 072287228
OB 2019-09-2222.09.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) D20A 4. Sokolářová Šárka TUR9999 74:43 + 12:41 077017701
OB 2019-09-2121.09.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D20B 4. Sokolářová Šárka TUR9999 52:59 + 7:16 072447244
OB 2019-09-1414.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, , WRE D20A 5. Sokolářová Šárka TUR9999 15:00 + 0:49 073757375
OB 2019-09-0808.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, WRE D20A 6. Sokolářová Šárka TUR9999 32:50 + 4:57 073177317
OB 2019-09-0707.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, WRE D20A 7. Sokolářová Šárka TUR9999 63:50 + 10:51 072767276
OB 2019-09-0101.09.2019 Interkompas 45 - E3 D21A 2. Sokolářová Šárka TUR9999 54:25 + 0:45 082468246
OB 2019-08-3131.08.2019 Interkompas 45 - E2 D21A 10. Sokolářová Šárka TUR9999 88:52 + 17:47 069946994
OB 2019-08-3030.08.2019 Interkompas 45 - E1 D21A 10. Sokolářová Šárka TUR9999 46:17 + 9:25 065656565
OB 2019-08-3030.08.2019 Interkompas 45 D21A 8. Sokolářová Šárka TUR9999 189:34 + 26:23
OB 2019-08-1010.08.2019 Orienteering Adventure - E4 D21A 16. Sokolářová Šárka TUR9999 44:57 + 9:53 065416541
OB 2019-08-0404.08.2019 Veřejný závod D21L 18. Sokolářová Šárka TUR9999 47:02 + 14:49 059885988
OB 2019-07-2828.07.2019 Bohemia orienteering - E5 D21A 3. Sokolářová Šárka TUR9999 47:13 + 2:18 072487248
OB 2019-07-2727.07.2019 Bohemia orienteering - E4 D21A 5. Sokolářová Šárka TUR9999 36:03 + 2:22 072927292
OB 2019-07-2626.07.2019 Bohemia orienteering - E3 D21A 14. Sokolářová Šárka TUR9999 63:15 + 10:11 062036203
OB 2019-07-2525.07.2019 Bohemia orienteering - E2 D21A 10. Sokolářová Šárka TUR9999 37:30 + 4:17 068426842
OB 2019-07-2424.07.2019 Bohemia orienteering - E1 D21A 7. Sokolářová Šárka TUR9999 61:20 + 5:47 071177117
OB 2019-06-2323.06.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) D20A 9. Sokolářová Šárka TUR9999 32:42 + 5:16 073567356
OB 2019-06-2222.06.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D20B 9. Sokolářová Šárka TUR9999 38:29 + 10:32 056635663
OB 2019-06-0202.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D20A 9. Sokolářová Šárka TUR9999 30:39 + 4:20 073567356
OB 2019-06-0101.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D20A 6. Sokolářová Šárka TUR9999 78:35 + 12:50 071637163
OB 2019-05-1818.05.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu D20 14. Sokolářová Šárka TUR9999 14:58 + 2:35 073697369
OB 2019-05-1111.05.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček, WRE D20A 21. Sokolářová Šárka TUR9999 17:32 + 4:25 060966096
OB 2019-04-2828.04.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati D21L 11. Sokolářová Šárka TUR9999 66:18 + 15:48 062856285
OB 2019-04-2121.04.2019 Velikonoce ve skalách - E3 D21A 4. Sokolářová Šárka TUR9999 64:42 + 8:20 060926092
OB 2019-04-2020.04.2019 Velikonoce ve skalách - E2 D21A 3. Sokolářová Šárka TUR9999 55:05 + 2:50 065976597
OB 2019-04-1919.04.2019 Velikonoce ve skalách - E1 D21A 10. Sokolářová Šárka TUR9999 50:34 + 4:54 060506050
OB 2019-04-1919.04.2019 Velikonoce ve skalách D21A 3. Sokolářová Šárka TUR9999 170:21 + 15:40
OB 2019-04-1414.04.2019 INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D20A 7. Sokolářová Šárka TUR9999 29:49 + 4:41 071877187
OB 2019-04-1313.04.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB D20 3. Sokolářová Šárka TUR9999 49:38 + 4:58 079377937
OB 2019-03-3131.03.2019 INOV-8 CUP - žebříček A 2019 D20A 10 Sokolářová Šárka TUR9999
OB 2018-10-2121.10.2018 Oblastní žebříček D21L 6. Sokolářová Šárka TUR9999 44:29 + 7:54 068386838
OB 2018-09-1616.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE D20A 9. Sokolářová Šárka TUR9999 73:37 + 12:42 075717571
OB 2018-09-1515.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D20A 8. Sokolářová Šárka TUR9999 51:29 + 8:06 075287528
OB 2018-09-0909.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D20A 7. Sokolářová Šárka TUR9999 67:39 + 7:56 076207620
OB 2018-09-0808.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D20A 9. Sokolářová Šárka TUR9999 32:45 + 5:56 069956995
OB 2018-09-0202.09.2018 Cena východních Čech - E3 D21A 1. Sokolářová Šárka TUR9999 56:38 075167516
OB 2018-09-0101.09.2018 Cena východních Čech - E2 D21A 10. Sokolářová Šárka TUR9999 72:42 + 7:12 067996799
OB 2018-08-3131.08.2018 Cena východních Čech - E1 D21A 8. Sokolářová Šárka TUR9999 50:01 + 6:41 067616761
OB 2018-08-1212.08.2018 Rumcajsovy míle - E3 D21E 16. Sokolářová Šárka TUR9999 41:40 + 8:42 071137113
OB 2018-08-1111.08.2018 Rumcajsovy míle - E1 D21E 15. Sokolářová Šárka TUR9999 48:49 + 14:14 054285428
OB 2018-08-1111.08.2018 Rumcajsovy míle - E2 D21E 18. Sokolářová Šárka TUR9999 50:13 + 17:38 048974897
OB 2018-08-0505.08.2018 Veřejný závod (LokoTour Bedřichov) D21L 24. Sokolářová Šárka TUR9999 47:01 + 13:17 055925592
OB 2018-06-2424.06.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE D20A 11. Sokolářová Šárka TUR9999 30:56 + 4:46 073737373
OB 2018-06-2323.06.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D20B 4. Sokolářová Šárka TUR9999 28:52 + 1:46 078617861
OB 2018-06-1717.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati D21L 8. Sokolářová Šárka TUR9999 102:02 + 24:34 065096509
OB 2018-06-1010.06.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D20A 9. Sokolářová Šárka TUR9999 75:02 + 14:27 066876687
OB 2018-06-0909.06.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D20A 13. Sokolářová Šárka TUR9999 34:03 + 9:43 055785578
OB 2018-06-0202.06.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati D21L 18. Sokolářová Šárka TUR9999 50:09 + 12:31 061276127
OB 2018-05-2626.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D20A 12. Sokolářová Šárka TUR9999 12:25 + 2:29 065636563
OB 2018-05-2020.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D20A 14. Sokolářová Šárka TUR9999 37:26 + 8:54 059575957
OB 2018-05-1919.05.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu D20 14. Sokolářová Šárka TUR9999 13:49 + 2:45 068216821
OB 2018-05-1212.05.2018 Oblastní žebříček D21L 19. Sokolářová Šárka TUR9999 41:15 + 9:00 067466746
OB 2018-05-1212.05.2018 Oblastní žebříček D21L Sokolářová Šárka TUR9999 DNS 000000
OB 2018-05-0606.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D20A 11. Sokolářová Šárka TUR9999 60:46 + 11:30 070027002
OB 2018-05-0505.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ D20A 15. Sokolářová Šárka TUR9999 31:19 + 7:45 062786278
OB 2018-04-2222.04.2018 Oblastní žebříček (Saxbo) D21L Sokolářová Šárka TUR9999 DISK 000000
OB 2018-04-1515.04.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A D20A 13. Sokolářová Šárka TUR9999 16:26 + 2:51 069526952
OB 2018-04-0808.04.2018 Oblastní žebříček D21L 6. Sokolářová Šárka TUR9999 35:46 + 3:49 075997599
OB 2018-04-0303.04.2018 INOV-8 CUP - žebříček A 2018 D20A 13 Sokolářová Šárka TUR9999
OB 2018-04-0101.04.2018 Velikonoce ve skalách - E3 D21A 2. Sokolářová Šárka TUR9999 68:14 + 0:54 072627262
OB 2018-03-3131.03.2018 Velikonoce ve skalách - E2 D21A 2. Sokolářová Šárka TUR9999 66:54 + 3:07 069856985
OB 2018-03-3030.03.2018 Velikonoce ve skalách - E1 D21A 2. Sokolářová Šárka TUR9999 51:13 + 1:31 071917191
OB 2018-03-3030.03.2018 Velikonoce ve skalách D21A 2. Sokolářová Šárka TUR9999 186:21 + 0:16
OB 2018-03-1717.03.2018 Veřejný závod (Jarní skály) D21B 2. Sokolářová Šárka TUR9999 60:40 + 5:54 073897389
OB 2017-10-2222.10.2017 Oblastní žebříček D21L 24. Sokolářová Šárka TUR9999 55:22 + 21:40 041104110
OB 2017-09-2424.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE D18B 3. Sokolářová Šárka TUR9999 59:15 + 5:29
OB 2017-09-2323.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace, WRE-Q) D18A 8. Sokolářová Šárka TUR9999 45:21 + 7:51
OB 2017-09-1616.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D18A 30. Sokolářová Šárka TUR9999 13:50 + 3:03
OB 2017-09-1010.09.2017 Žebříček B-Čechy D18B 2. Sokolářová Šárka TUR9999 30:37 + 0:29
OB 2017-09-0909.09.2017 Žebříček B-Čechy D18B 3. Sokolářová Šárka TUR9999 58:01 + 5:04
OB 2017-08-1111.08.2017 Rumcajsovy míle - pro veřejnost - E1 T 7. Sokolářová Šárka TUR9999 33:30 + 10:22
OB 2017-08-0606.08.2017 Advanta cup 2017 - E3 D21A 23. Sokolářová Šárka TUR9999 85:14 + 25:19 058755875
OB 2017-08-0505.08.2017 Advanta cup 2017 - E2 D21A 20. Sokolářová Šárka TUR9999 47:45 + 11:18 064636463
OB 2017-08-0404.08.2017 Advanta cup 2017 - E1 D21A 27. Sokolářová Šárka TUR9999 45:20 + 14:21 050595059
OB 2017-06-1111.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE D18A 12. Sokolářová Šárka TUR9999 36:24 + 7:00
OB 2017-06-1010.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q) D18C 5. Sokolářová Šárka TUR9999 26:31 + 2:40
OB 2017-06-0404.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D18A 15. Sokolářová Šárka TUR9999 69:46 + 12:09
OB 2017-06-0303.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D18A 4. Sokolářová Šárka TUR9999 31:53 + 5:10
OB 2017-05-2020.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A D18A 25. Sokolářová Šárka TUR9999 16:17 + 3:11
OB 2017-05-1414.05.2017 Žebříček B-Čechy D18B 1. Sokolářová Šárka TUR9999 29:41
OB 2017-05-1313.05.2017 Žebříček B-Čechy D18B 1. Sokolářová Šárka TUR9999 66:00
OB 2017-05-0707.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (finále), WRE D18 21. Sokolářová Šárka TUR9999 16:52 + 2:31
OB 2017-04-3030.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati (Česko-polské dny OB - E2) D18 8. Šárka Sokolářová TUR9999 45:33 + 15:18
OB 2017-04-2222.04.2017 Oblastní žebříček D18 1. Sokolářová Šárka TUR9999 43:44
OB 2017-04-0808.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D21L 12. Sokolářová Šárka TUR9999 20:46 + 2:56 075987598
OB 2017-04-0808.04.2017 Oblastní žebříček D21L 26. Sokolářová Šárka TUR9999 53:12 + 16:15 055995599
OB 2017-04-0202.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D21L 8. Sokolářová Šárka TUR9999 15:53 + 2:22 073117311
OB 2017-03-1919.03.2017 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D21C 29. Sokolářová Šárka TUR9999 46:14 + 9:40 044434443
OB 2017-03-1111.03.2017 Veřejný závod (Jarní skály) D21B 6. Sokolářová Šárka TUR9999 68:16 + 10:22 066616661
OB 2017-01-0101.01.2017 INOV-8 CUP - žebříček A 2017 D18A 19 Sokolářová Šárka TUR9999
OB 2016-10-1616.10.2016 Oblastní žebříček D21L 10. Sokolárová Sárka TUR9999 49:49 + 8:45 063236323
OB 2016-10-0303.10.2016 INOV-8 CUP - žebříček A 2016 D18A 19 Sokolářová Šárka TUR9999
OB 2016-10-0202.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (finále) D18A 11. Sokolářová Šárka TUR9999 59:05 + 13:58
OB 2016-10-0101.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (kvalifikace) D18C 4. Sokolářová Šárka TUR9999 42:49 + 5:05
OB 2016-09-2424.09.2016 Oblastní žebříček D21L 8. Sokolářová Šárka TUR9999 41:45 + 7:09 073047304
OB 2016-09-2424.09.2016 Veřejný závod D21A 5. Sokolářová Šárka TUR9999 16:45 + 2:22 077227722
OB 2016-09-1717.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D18A 24. Sokolářová Šárka TUR9999 13:24 + 3:08
OB 2016-09-1111.09.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D18A 12. Sokolářová Šárka TUR9999 30:44 + 4:35
OB 2016-09-1010.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D18A 18. Sokolářová Šárka TUR9999 68:52 + 16:52
OB 2016-08-2828.08.2016 Skalní OB v Tisé E3 Cervena 21. Sokolářová Šárka TUR9999 26:10 + 8:33
OB 2016-08-2727.08.2016 Skalní OB v Tisé E1 Cervena 59. Sokolářová Šárka TUR9999 35:40 + 15:30
OB 2016-08-2727.08.2016 Skalní OB v Tisé E2 Cervena 44. Sokolářová Šárka TUR9999 31:17 + 10:18
OB 2016-08-0606.08.2016 Rumcajsovy míle - E2 T 8. Sokolářová Šárka TUR9999 53:34 + 11:49
OB 2016-08-0505.08.2016 Rumcajsovy míle T Sokolářová Šárka TUR9999 DISK
OB 2016-06-2626.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (finále) D18B 4. Sokolářová Šárka TUR9999 30:28 + 6:58
OB 2016-06-2525.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (kvalifikace) D18B 14. Sokolářová Šárka TUR9999 36:33 + 12:42
OB 2016-06-1212.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati D21L 14. Sokolářová Šárka TUR9999 85:23 + 21:37 059565956
OB 2016-06-0404.06.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D18A 34. Sokolářová Šárka TUR9999 16:57 + 3:40
OB 2016-05-2929.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D18A 27. Sokolářová Šárka TUR9999 74:36 + 22:25
OB 2016-05-2828.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D18A 24. Sokolářová Šárka TUR9999 31:44 + 8:41
OB 2016-05-0707.05.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček D18 18. Sokolářová Šárka TUR9999 15:51 + 3:45
OB 2016-05-0101.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D18A 15. Sokolářová Šárka TUR9999 32:31 + 7:24
OB 2016-04-3030.04.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D18A 14. Sokolářová Šárka TUR9999 63:48 + 14:46
OB 2016-04-2424.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati D18 1. Sokolářová Šárka TUR9999 26:30
OB 2016-04-1616.04.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB D18 14. Sokolářová Šárka TUR9999 43:47 + 6:22
OB 2016-03-2626.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 - E2 D18 11. Sokolářová Šárka TUR9999 65:16 + 16:53
OB 2016-03-2020.03.2016 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D21C 45. Sokolářová Šárka TUR9999 48:13 + 13:01 036533653
OB 2016-03-1212.03.2016 Veřejný závod (Jarní skály) D21B 2. Sokolářová Šárka TUR9999 63:35 + 4:02 064376437
OB 2015-10-0303.10.2015 Oblastní žebříček D16 1. Sokolářová Šárka TUR9999 27:10
OB 2015-09-2828.09.2015 INOV-8 CUP - žebříček A D16A 11 Sokolářová Šárka TUR9999
OB 2015-09-2727.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) D16A 16. Sokolářová Šárka TUR9999 50:33 + 13:55
OB 2015-09-2626.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D16B 4. Sokolářová Šárka TUR9999 44:13 + 6:27
OB 2015-09-1212.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D16A 16. Sokolářová Šárka TUR9999 15:43 + 2:56
OB 2015-09-0606.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D16A 11. Sokolářová Šárka TUR9999 30:30 + 6:13
OB 2015-09-0505.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D16A 16. Sokolářová Šárka TUR9999 55:07 + 13:48
OB 2015-08-0909.08.2015 Bohemia Orienteering - E5 D16A 7. Sokolářová Šárka TUR9999 44:56 + 8:08
OB 2015-08-0808.08.2015 Bohemia Orienteering - E4 D16A 15. Sokolářová Šárka TUR9999 44:02 + 12:10
OB 2015-08-0707.08.2015 Bohemia Orienteering - E3 D16A 7. Sokolářová Šárka TUR9999 35:08 + 6:05
OB 2015-08-0606.08.2015 Bohemia Orienteering - E2 D16A 10. Sokolářová Šárka TUR9999 41:16 + 6:33
OB 2015-08-0505.08.2015 Bohemia Orienteering - E1 D16A 7. Sokolářová Šárka TUR9999 31:56 + 6:46
OB 2015-06-2121.06.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) D16A 17. Sokolářová Šárka TUR9999 29:48 + 7:04
OB 2015-06-2020.06.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D16A 6. Sokolářová Šárka TUR9999 21:37 + 1:32
OB 2015-06-1313.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati D16 2. Sokolářová Šárka TUR9999 54:22 + 0:40
OB 2015-06-0707.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16A 3. Sokolářová Šárka TUR9999 27:12 + 2:05
OB 2015-06-0606.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16A 10. Sokolářová Šárka TUR9999 57:41 + 13:13
OB 2015-05-3030.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D16A 15. Sokolářová Šárka TUR9999 11:13 + 1:39
OB 2015-05-2323.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček D16 8. Sokolářová Šárka TUR9999 11:43 + 1:12
OB 2015-05-1717.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D16A 16. Sokolářová Šárka TUR9999 50:13 + 11:42
OB 2015-05-1616.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D16A 15. Sokolářová Šárka TUR9999 34:46 + 8:43
OB 2015-05-0303.05.2015 Žebříček B-Čechy D16B 2. Sokolářová Šárka TUR9999 24:58 + 1:59
OB 2015-05-0202.05.2015 Žebříček B-Čechy D16B 1. Sokolářová Šárka TUR9999 43:55
OB 2015-04-2525.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu D16 1. Sokolářová Šárka TUR9999 9:39
OB 2015-04-2525.04.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB D16 29. Sokolářová Šárka TUR9999 58:23 + 20:41
OB 2015-04-1818.04.2015 Oblastní žebříček D16 1. Sokolářová Šárka TUR9999 26:38
OB 2015-03-1414.03.2015 Veřejný závod (Jarní skály) D21B 1. Sokolárová Sárka TUR9999 51:05 076557655
OB 2014-10-2626.10.2014 Oblastní žebříček D16 2. Sokolářová Šárka TUR9999 37:29 + 6:07
OB 2014-10-1919.10.2014 Oblastní žebříček D21L 18. Sokolárová Sárka TUR9999 55:29 + 15:15 054165416
OB 2014-10-0505.10.2014 Oblastní žebříček D16 4. Sárka Sokolárová TUR9999 31:51 + 8:39
OB 2014-09-2828.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D16C 2. Sokolářová Šárka TUR9999 37:07 + 0:21
OB 2014-09-2727.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D16A 14. Sokolářová Šárka TUR9999 47:29 + 13:53
OB 2014-09-2020.09.2014 Oblastní žebříček D16 2. Sokolářová Šárka TUR9999 45:33 + 2:00
OB 2014-09-1313.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D16A 31. Sokolářová Šárka TUR9999 16:38 + 5:14
OB 2014-09-0707.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D16B 1. Sokolářová Šárka TUR9999 30:22
OB 2014-09-0606.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D16B 1. Sokolářová Šárka TUR9999 43:08
OB 2014-08-3131.08.2014 Cena východních Čech - E3 D16B 6. Sokolářová Šárka TUR9999 38:52 + 5:30
OB 2014-08-3030.08.2014 Cena východních Čech - E2 D16B 3. Sokolářová Šárka TUR9999 35:56 + 3:31
OB 2014-08-2929.08.2014 Cena východních Čech - E1 D16B 10. Sokolářová Šárka TUR9999 34:25 + 8:29
OB 2014-08-2929.08.2014 Cena východních Čech D16B 6. Sokolářová Šárka TUR9999 109:13 + 16:57
OB 2014-07-2020.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E3 D16B 2. Sokolářová Šárka TUR9999 41:51 + 0:32
OB 2014-07-1919.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E2 D16B 2. Sokolářová Šárka TUR9999 47:21 + 3:15
OB 2014-07-1818.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E1 D16B 3. Sokolářová Šárka TUR9999 27:12 + 1:27
OB 2014-06-2222.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D16A 11. Sokolářová Šárka TUR9999 34:50 + 6:29
OB 2014-06-2121.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D16C 5. Sokolářová Šárka TUR9999 41:26 + 7:18
OB 2014-06-1414.06.2014 Oblastní žebříček D16 1. Sokolářová Šárka TUR9999 42:21
OB 2014-06-0808.06.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D16B 8. Sokolářová Šárka TUR9999 40:38 + 7:42
OB 2014-06-0707.06.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D16B 14. Sokolářová Šárka TUR9999 62:50 + 22:11
OB 2014-06-0101.06.2014 Oblastní žebříček D16 2. Sokolářová Šárka TUR9999 43:09 + 3:00
OB 2014-05-1818.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy D16B 1. Sokolářová Šárka TUR9999 24:02
OB 2014-05-1717.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy D16B 2. Sokolářová Šárka TUR9999 45:04 + 2:05
OB 2014-05-1111.05.2014 Žebříček B-Čechy, Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček D16B 6. Sokolářová Šárka TUR9999 31:11 + 4:49
OB 2014-05-1010.05.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D16B 2. Sokolářová Šárka TUR9999 44:05 + 0:40
OB 2014-05-0808.05.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Oblastní žebříček D16 25. Sokolářová Šárka TUR9999 15:01 + 3:14
OB 2014-05-0303.05.2014 Oblastní žebříček D16 2. Sokolářová Šárka TUR9999 48:39 + 2:00
OB 2014-05-0303.05.2014 Oblastní žebříček D16 2. Sokolářová Šárka TUR9999 12:49 + 0:06
OB 2014-05-0101.05.2014 Litoměřický TULIPÁN E3, Ještědský pohár sprintů, DPT, veřejný závod D16 2. Sokolářová Šárka TUR9999 24:09 + 0:02
OB 2014-05-0101.05.2014 Litoměřický TULIPÁN E1, Ještědský pohár sprintů, DPT, veřejný závod D16 1. Sokolářová Šárka TUR9999 20:55
OB 2014-05-0101.05.2014 Litoměřický TULIPÁN E2, Ještědský pohár sprintů, DPT, veřejný závod D16 Sokolářová Šárka TUR9999 DISK
OB 2014-04-2626.04.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB D16 16. Sokolářová Šárka TUR9999 47:55 + 11:37
OB 2014-04-1313.04.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu D16 2. Sokolářová Šárka TUR9999 12:18 + 0:33
OB 2014-04-1313.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati D16 1. Sokolářová Šárka TUR9999 27:10
OB 2014-03-1515.03.2014 Veřejný závod (Jarní skály) D21B 31. Sokolářová Šárka TUR9999 79:41 + 17:08 054265426
OB 2013-10-2727.10.2013 Oblastní žebříček D14 3. Sokolářová Šárka TUV9951 18:30 + 1:22
OB 2013-10-2626.10.2013 Oblastní žebříček D14 8. Sokolářová Šárka TUV9951 25:56 + 3:38
OB 2013-10-1212.10.2013 Oblastní žebříček D14 4. Sokolářová Šárka TUV9951 25:10 + 3:36
OB 2013-10-0505.10.2013 Oblastní žebříček D14 5. Sokolářová Šárka TUV9951 39:58 + 5:27
OB 2013-09-1515.09.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D14B 9. Sokolárová Sárka TUV9951 30:46 + 6:05
OB 2013-09-1414.09.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D14B 27. Sokolářová Šárka TUV9951 37:01 + 9:08
OB 2013-09-0707.09.2013 Sprint cup, Žebříček A D14C 7. Sokolárová ©árka TUV9951 13:02 + 1:47
OB 2013-08-2525.08.2013 Pěkné prázdniny - E3 D14 20. Sokolářová Šárka TUV9951 33:29 + 12:58
OB 2013-08-2424.08.2013 Pěkné prázdniny - E2 D14 5. Sokolářová Šárka TUV9951 17:33 + 3:33
OB 2013-08-2424.08.2013 Pěkné prázdniny - E1 D14 4. Sokolářová Šárka TUV9951 17:14 + 1:24
OB 2013-06-1616.06.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D14B 21. Sokolářová Šárka TUV9951 30:37 + 8:14
OB 2013-06-1515.06.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D14B 32. Sokolářová Šárka TUV9951 50:10 + 17:51
OB 2013-06-0808.06.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati D14 2. Sokolářová Šárka TUV9951 39:08 + 1:01
OB 2013-06-0202.06.2013 Žebříček B - Čechy, Oblastní žebříček D14B 25. Sokolářová Šárka TUV9951 22:16 + 5:41
OB 2013-06-0101.06.2013 Žebříček B - Čechy, Oblastní žebříček D14B 21. Sokolářová Šárka TUV9951 36:25 + 8:19
OB 2013-05-1919.05.2013 Oblastní žebříček D14 3. Sokolářová Šárka TUV9951 45:37 + 4:11
OB 2013-05-1818.05.2013 Oblastní žebříček D14 1. Sokolářová Šárka TUV9951 24:00
OB 2013-05-1212.05.2013 Žebříček B - Čechy D14B 19. Sokolárová Sárka TUV9951 25:17 + 4:58
OB 2013-05-1111.05.2013 Žebříček B - Čechy D14B 28. Sokolárová Sárka TUV9951 42:24 + 12:06
OB 2013-05-0404.05.2013 Oblastní žebříček D14 9. Sokolářová Šárka TUV9951 37:45 + 8:01
OB 2013-04-1313.04.2013 Oblastní žebříček D14 6. Sokolářová Šárka TUV9951 30:54 + 6:41
OB 2013-04-1313.04.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu D14 2. Sokolářová Šárka TUV9951 15:33 + 1:05
OB 2013-04-0606.04.2013 Oblastní žebříček D14 4. Sokolářová Šárka TUV9951 23:31 + 4:02
OB 2021-05-0808.05.2021 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A W21E Sokolářová Šárka TUR9999 16:55:00 Startovka
OB 2021-05-0909.05.2021 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D21E Sokolářová Šárka TUR9999 13:37:00 Startovka
OB 2013-03-1616.03.2013 Veřejný závod (Jarní skály) D14 Sokolářová Šárka TUV9951
OB 2013-04-2525.04.2013 Žebříček B - Čechy - přihlášky D14B Sokolářová Šárka TUV9951
OB 2013-05-1818.05.2013 Oblastní mistrovství ve štafetách D14 Sokolářová Šárka TUV9951
OB 2013-08-2424.08.2013 Pěkné prázdniny D14 Sokolářová Šárka TUV9951
OB 2013-09-0707.09.2013 Český pohár štafet, Česká liga klubů D14 Sokolářová Šárka TUV9951
OB 2013-09-0808.09.2013 Český pohár štafet, Česká liga klubů D14 Sokolářová Šárka TUV9951
OB 2013-09-2828.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, ČPŠ, ČLK D14 Sokolářová Šárka TUV9951
OB 2013-09-2929.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů, ČLK, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva DH14 Sokolářová Šárka TUV9951
OB 2013-10-2020.10.2013 Oblastní žebříček D14 Sokolářová Šárka TUV9951
LOB 2014-03-1515.03.2014 Český pohár, Žebříček A a B D17 Sokolářová Šárka TUV9951
LOB 2014-03-1616.03.2014 Mistrovství ČR v LOB na krátké trati, Český pohár, Žebříček A a B D17 Sokolářová Šárka TUV9951
OB 2014-03-2323.03.2014 Český pohár štafet D18 Sokolářová Šárka TUR9999
OB 2014-05-0101.05.2014 Litoměřický TULIPÁN 3E D16 Sokolářová Šárka TUR9999
OB 2014-04-2727.04.2014 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet D18 Sokolářová Šárka TUR9999
OB 2014-05-0808.05.2014 Žebříček B - Čechy - přihlášky D16B Sokolářová Šárka TUR9999
OB 2014-05-2424.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet D18 Sokolářová Šárka TUR9999
OB 2014-05-2525.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet D18 Sokolářová Šárka TUR9999
OB 2014-07-1818.07.2014 H.S.H. Vysočina cup D16B Sokolářová Šárka TUR9999
OB 2014-09-1414.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH18 Sokolářová Šárka TUR9999
OB 2014-09-1313.09.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet D18 Sokolářová Šárka TUR9999
OB 2014-10-1111.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet, Česká liga klubů D18 Sokolářová Šárka TUR9999
OB 2014-10-1212.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů, Česká liga klubů, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva DOROST Sokolářová Šárka TUR9999
LOB 2015-02-0707.02.2015 Mistrovství ČR ve sprintu D17 Sokolářová Šárka TUR9999
LOB 2015-02-0808.02.2015 Český pohár, ŽA, ŽB D17 Sokolářová Šárka TUR9999
OB 2015-05-2424.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH18 Sokolářová Šárka TUR9999
OB 2015-05-3030.05.2015 Český pohár štafet, mistrovství oblasti štafet D18 Sokolářová Šárka TUR9999
OB 2015-05-3131.05.2015 Český pohár štafet D18 Sokolářová Šárka TUR9999
OB 2015-09-1212.09.2015 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet D18 Sokolářová Šárka TUR9999
OB 2015-09-1313.09.2015 Český pohár štafet D18 Sokolářová Šárka TUR9999
OB 2015-10-1010.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D18 Sokolářová Šárka TUR9999
OB 2015-10-1111.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DOROST Sokolářová Šárka TUR9999
OB 2015-11-2828.11.2015 O-Gala 2015 O-Gala Sokolářová Šárka TUR9999
LOB 2016-02-2020.02.2016 Český pohár, ŽA, ŽB - krátká trať D17 Sokolářová Šárka TUR9999
LOB 2016-02-2121.02.2016 Mistrovství ČR na klasické trati D17 Sokolářová Šárka TUR9999
OB 2016-03-2525.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 D18 Sokolářová Šárka TUR9999
OB 2016-03-1919.03.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů D18 Sokolářová Šárka TUR9999
OB 2016-04-1717.04.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D18 Sokolářová Šárka TUR9999
OB 2016-04-2424.04.2016 Mistrovství oblasti štafet D18 Sokolářová Šárka TUR9999
OB 2016-08-2727.08.2016 Skalní OB v Tisé Červená Sokolářová Šárka TUR9999
OB 2016-08-2828.08.2016 Skalní OB v Tisé E4 Červená Sokolářová Šárka TUR9999
OB 2016-05-0808.05.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH18 Sokolářová Šárka TUR9999
OB 2016-06-0505.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů D18 Sokolářová Šárka TUR9999
OB 2016-09-1717.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D18 Sokolářová Šárka TUR9999
OB 2016-09-1818.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů D21 Sokolářová Šárka TUR9999
OB 2016-10-0909.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DOROST Sokolářová Šárka TUR9999
OB 2016-12-0303.12.2016 O´Gala 2016 O-Gala Sokolářová Šárka TUR9999
OB 2017-03-1818.03.2017 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C) D18 Sokolářová Šárka TUR9999
OB 2017-04-0909.04.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Sokolářová Šárka TUR9999
OB 2017-05-0101.05.2017 Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E3) D21L Sokolářová Šárka TUR9999
OB 2017-05-0606.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR sprintových štafet, Česká liga klubů (B) DH18 Sokolářová Šárka TUR9999
OB 2017-05-2020.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Sokolářová Šárka TUR9999
OB 2017-05-2121.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D18 Sokolářová Šárka TUR9999
OB 2017-08-0404.08.2017 Advanta cup 2017 D21A Sokolářová Šárka TUR9999
OB 2017-09-1616.09.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Sokolářová Šárka TUR9999
OB 2017-09-1717.09.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Sokolářová Šárka TUR9999
OB 2017-10-0707.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet (A), Česká liga klubů (A) D18 Sokolářová Šárka TUR9999
OB 2017-10-0808.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, Česká liga klubů (A) DH18 Sokolářová Šárka TUR9999
OB 2018-01-2626.01.2018 Školení rozhodčích R3 R3 Sokolářová Šárka TUR9999
OB 2018-03-2424.03.2018 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C) D21 Sokolářová Šárka TUR9999
OB 2018-05-2626.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D21 Sokolářová Šárka TUR9999
OB 2018-05-2727.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D21 Sokolářová Šárka TUR9999
OB 2018-08-1111.08.2018 Rumcajsovy míle D21E Sokolářová Šárka TUR9999
OB 2018-08-3131.08.2018 Cena východních Čech D21A Sokolářová Šárka TUR9999
OB 2018-09-1616.09.2018 M CR - pouze pro export výsledků pro WRE D20A Sokolářová Šárka TUR9999
OB 2018-09-2828.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH21 Sokolářová Šárka TUR9999
OB 2018-09-2929.09.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D21 Sokolářová Šárka TUR9999
OB 2018-09-3030.09.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D21 Sokolářová Šárka TUR9999
OB 2018-10-1313.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D21 Sokolářová Šárka TUR9999
OB 2018-10-1414.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH21 Sokolářová Šárka TUR9999
OB 2019-07-2424.07.2019 Bohemia orienteering D21A Sokolářová Šárka TUR9999
OB 2019-03-2323.03.2019 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C) D21 Sokolářová Šárka TUR9999
OB 2019-05-1111.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D21 Sokolářová Šárka TUR9999
OB 2019-05-1212.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D21 Sokolářová Šárka TUR9999
OB 2019-05-1919.05.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH21 Sokolářová Šárka TUR9999
OB 2019-08-0707.08.2019 Orienteering Adventure D21A Sokolářová Šárka TUR9999
OB 2019-08-2929.08.2019 O-bludiště E Sokolářová Šárka TUR9999
OB 2019-09-1414.09.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D21 Sokolářová Šárka TUR9999
OB 2019-09-1515.09.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D21 Sokolářová Šárka TUR9999
OB 2019-10-0505.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D21 Sokolářová Šárka TUR9999
OB 2019-10-0606.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH21 Sokolářová Šárka TUR9999
OB 2020-02-2222.02.2020 Školení rozhodčích OB 2. třídy Účastník Sokolářová Šárka TUR9999
OB 2020-08-1414.08.2020 Tis 2020 D21E Sokolářová Šárka TUR9999
OB 2020-07-1818.07.2020 Rumcajsovy míle D21A Sokolářová Šárka TUR9999
OB 2020-07-3131.07.2020 Sandstones | Pískovce D21E Sokolářová Šárka TUR9999
OB 2020-10-1010.10.2020 Mistrovství ČR v nočním OB, mistrovství oblasti D21 Sokolářová Šárka TUR9999
OB 2020-10-1111.10.2020 INOV-8 CUP - žebříček A D21A Sokolářová Šárka TUR9999
OB 2020-09-2626.09.2020 Mistrovství ČR štafet D21 Sokolářová Šárka TUR9999
OB 2020-10-2424.10.2020 Oblastní žebříček D21L Sokolářová Šárka TUR9999
OB 2020-10-2424.10.2020 Oblastní žebříček D21L Sokolářová Šárka TUR9999
OB 2021-07-2121.07.2021 Bohemia Orienteering D21E Sokolářová Šárka TUR9999 Přihlášen
OB 2021-07-2121.07.2021 Bohemia Orienteering - E1 D21E Sokolářová Šárka TUR9999 Přihlášen
OB 2021-07-2222.07.2021 Bohemia Orienteering - E2 D21E Sokolářová Šárka TUR9999 Přihlášen
OB 2021-07-2323.07.2021 Bohemia Orienteering - E3 D21E Sokolářová Šárka TUR9999 Přihlášen
OB 2021-07-2424.07.2021 Bohemia Orienteering - E4 D21E Sokolářová Šárka TUR9999 Přihlášen
OB 2021-07-2525.07.2021 Bohemia Orienteering - E5 D21E Sokolářová Šárka TUR9999 Přihlášen
OB 2021-04-0202.04.2021 Velikonoce ve skalách D21E Sokolářová Šárka TUR9999
OB 2021-04-0202.04.2021 Velikonoce ve skalách - E1 D21E Sokolářová Šárka TUR9999
OB 2021-04-0303.04.2021 Velikonoce ve skalách - E2 D21E Sokolářová Šárka TUR9999
OB 2021-04-0404.04.2021 Velikonoce ve skalách - E3 D21E Sokolářová Šárka TUR9999
OB 2021-06-2626.06.2021 Sudety Open 2021 ČERNÁ Sokolářová Šárka TUR9999 Přihlášen
OB 2021-06-2626.06.2021 Sudety Open E1 ČERNÁ Sokolářová Šárka TUR9999 Přihlášen
OB 2021-06-2626.06.2021 Sudety Open E2 ČERNÁ Sokolářová Šárka TUR9999 Přihlášen
OB 2021-06-2727.06.2021 Sudety Open E3 ČERNÁ Sokolářová Šárka TUR9999 Přihlášen
OB 2021-06-2727.06.2021 Sudety Open E4 ČERNÁ Sokolářová Šárka TUR9999 Přihlášen